PDA

View Full Version : Τα "κουρέλια" .... τα κλέβουν ακόμα;...ευτυχώς παρα τρίχα.



Gandalf dr685sm
05/09/2006, 09:29
Την περασμένη εβδομάδα με περιμένε μια δυσάρεστη έκπληξη..

Κατεβαίνω απο σπίτι φίλου στα Κ.Πατήσσια και διαπιστώνω οτι κάποιος είχε πάει να παραβιάσει τον κεντρικό διακόπτη του DR , σπάζοντας το κέλυφος του.

Ο ΜΑΛΑΚΑΣ..δεν είχε δεί προφανώς οτι στον πίσω άξονα είχε ABUS πέταλο , ή ακόμα χειρότερα για αυτόν κάποιος μάλλον κόντεψε να τον πάρει πρέφα , και το παράτησε και έφυγε.

Το άσχημο της περίπτωσης , είναι πως πήγα να το βάλω μπρος , προχθές και ο παπάρας , είχε χαλάσει την κλειδαριά με αποτέλεσμα να μην βρίσκει σωστά τις επαφές το κλειδί και να μην παίρνει έυκολα μπροστά.

Τυχερός;... μόνο ο Σφακιανάκης που την χρεώνει 110? περίπου και ευτυχώς θα την έχει αύριο.

Αμε στο διάολο με τα τσογλάνια... εναν δεν θα πιάσω;;;;....θα βάλω και τα 6 κοπρόσκυλα που έχω να τον δαγκώνουν και εναν απο τους ποιμενικούς της περιοχής να του ξεριζώσει τα γεννητικά όργανα..

Gandalf

Alx 84
05/09/2006, 10:11
πρώτα χρειάζεται κλωτσομπουνίδι μέχρι τελική πτώσης να το ευχαριστηθείς και μετά κάνε ότι θες με τα σκυλιά!!!


:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

kaps
05/09/2006, 10:25
Του χρειάζεται ειδικό σεμινάριο από τον Ντε Σαντ..:D

Honest John
05/09/2006, 10:39
Να τον πιάσεις και να του κανεις ότι έκανε ο Bruce Willis σε αυτό το κίτρινο πλάσμα στο sin city

tombell
05/09/2006, 11:02
Δέσιμο με αλυσίδα από τα πόδια και σύρσιμο σε λεωφόρο (και πάνω από τίποτα catseye) προς παραδειγματισμό

Λεωνίδας
05/09/2006, 11:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από tombell
Δέσιμο με αλυσίδα από τα πόδια και σύρσιμο σε λεωφόρο (και πάνω από τίποτα catseye) προς παραδειγματισμό ε ναι γιατί στην ελληνική "άσφαλτο" δε θα πάθει και τίποτα :rolleyes:

:lol: :lol: :lol:

ρε τι λέτε... σοβαρευτείτε :wave2:

kalant
05/09/2006, 11:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από tombell
Δέσιμο με αλυσίδα από τα πόδια και σύρσιμο σε λεωφόρο (και πάνω από τίποτα catseye) προς παραδειγματισμό

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

πωπω ρε φιλε νασαι καλα, μιλαμε ελιωσα...

idi
05/09/2006, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
ε ναι γιατί στην ελληνική "άσφαλτο" δε θα πάθει και τίποτα :rolleyes:

:lol: :lol: :lol:

ρε τι λέτε... σοβαρευτείτε :wave2:

εγω σοβαρα-αστεια (παρ'το οπως θες) δεν υπολογιζω σαν ανθρωπινη ζωη τετοια αρχιδια και αν τα πιασω στα χερια μου θα τα σαπισω στα μπουνοκλωτσιδια μεχρι να μη μπορουν να μιλισουν παρα μονο να φτυνουν αιμα και δοντια απο το στομα...

ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΣΟΒΑΡΑ!!!!

villy
05/09/2006, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
εγω σοβαρα-αστεια (παρ'το οπως θες) δεν υπολογιζω σαν ανθρωπινη ζωη τετοια αρχιδια και αν τα πιασω στα χερια μου θα τα σαπισω στα μπουνοκλωτσιδια μεχρι να μη μπορουν να μιλισουν παρα μονο να φτυνουν αιμα και δοντια απο το στομα...

ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΣΟΒΑΡΑ!!!!

Μαζί σου!

Και σκέψου αυτούς που είναι ήδη παθόντες πως αισθάνονται...:mad: :mad: :mad: :mad:


Είναι να μην σου τύχει

(Παθών)

mbjp
05/09/2006, 14:58
αν ειναι να κλεβουν και παλια μοτορια..τη κατσαμε τη βαρκα..

VanDiemen
05/09/2006, 19:03
Θα έλεγα κάτι αλλά...who cares...τρέχω να κλειδώσω το tenere :)

AFTER
05/09/2006, 19:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Honest John
Να τον πιάσεις και να του κανεις ότι έκανε ο Bruce Willis σε αυτό το κίτρινο πλάσμα στο sin city


Kαι λιγα λες!


Βασικα μετα απο ενα χθεσινοβραδυνο επισοδειο που ειχα, δεν υπαρχει τιποτα χειροτερο απο το να σου ορμησει ενα τετραποδο ασπρο τερας που συναναστρεφομαι καθημερινα
Ο γατος της αραβωνιαστικιας μου!!!

Φερτε μου εναν να του τον πεταξω στα μουτρα


60526

Φιλαλήθης
06/09/2006, 12:28
ΑΑΑΑΑΧΟΥΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!! ΓΛΥΚΑΣ ΕΙΝΑΙ!!!:D :D

Sabre
06/09/2006, 17:08
του έχω νύφη!!!!


60608