PDA

View Full Version : Iam In Love!!!!!



wolfman13
03/06/2004, 14:47
Δεν ξέρω πώς να αρχίσω αυτό το post μου είναι δύσκολο να γράψω για κάτι που έχω ερωτευτεί δεν ξέρω ποτέ ένοιωσα τον ερωτά, μα αυτό που ξέρω είναι ότι όποτε τη βλέπω από όπου και αν τη βλέπω στα περιοδικά στης αφίσες στο δρόμο παντού το μόνο που θέλω είναι να την χαζεύω, πως χαζεύει το παιδί το καινούργιο του παιγνίδι έτσι. Θέλω να τη χαϊδέψω να τη μυρίσω να της μιλήσω γλυκά να της τάξω τα άστρα και όλα αυτά…..μαζί…
Βέβαια δεν θα απαρνηθώ τη πρώτη αγάπη μου και ούτε θα τη βάλω στο περιθώριο εξάλλου αυτοί είναι που με έμπασε για τα καλά στα πράγματα τον δυο τροχών!
Μα να, αυτοί η καινούργια αγάπη είναι φανταστική έχει 1000cc με ασημί κόκκινη φορεσιά και σαν γυναίκα μοιραία που είναι όταν την κοιτάς από πίσω κάτι παθαίνεις ζαλάδα να το πω ότι χάνεις το φως σου, τη να πω και το καλύτερο είναι και αυτοί ιταλίδα σαν τη πρώτη αγάπη όλο φινέτσα και στιλ χωρίς δήθεν, με όλα τα προτερήματα και τα μειονεκτήματα να στα δείχνει χωρίς να προσπαθεί να στα κρύψει έτσι κι αλλιώς έτσι πρέπει να είναι μια γυναίκα να σου δείχνει αυτά που θέλει από την αρχή και εσύ αν μπορείς να αντεπεξέλθεις αλλιώς υπάρχουν και η εξ ανατολών γυναίκες όμορφες δεν μπορώ να πω αλλά χωρίς το δικό σου μεσογειακό ταμπεραμέντο και το λάγνο κορμί σου!!!!
Μπορώ να γράφω μέρες για εσένα χωρίς λόγο! μόνο και μόνο επειδή σε ερωτεύτηκα αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να σε αποκτήσω βέβαια μπορεί να συνωμοτήσει το σύμπαν όλο για να σε αποκτήσω ή απλά να κερδίσω Κανά τυχερό παιγνίδι. μέχρι τότε όμως έχω να φροντίσω τη πρώτη αγάπη μου!



(αφήνω εσάς να μαντέψετε τη ερωτεύτηκα)

jtoros
03/06/2004, 15:56
Μήπως είναι η MV Agusta F4 1000;

illuminatios
03/06/2004, 16:14
Axxxxxxx λυκάνθρωπε....μας βλέπω να τρωγόμαστε άμεσα.....
Κάτω τα χέρια απ'την κυρία.....είναι αγκαζε!!
Η μικρή της αδερφη όμως είναι προσιτοτεροτερότερη ε?

periklisk
03/06/2004, 18:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από jtoros
Μήπως είναι η MV Agusta F4 1000;

τι κάνει νιαου νιαου??????

Όμορφο εργαλείο!!!!!!!

wolfman13
03/06/2004, 20:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Axxxxxxx λυκάνθρωπε....μας βλέπω να τρωγόμαστε άμεσα.....
Κάτω τα χέρια απ'την κυρία.....είναι αγκαζε!!
Η μικρή της αδερφη όμως είναι προσιτοτεροτερότερη ε?
tha fagothoume tha metamorfotho se likathropo kai tha se fao kai exei kai panselino!!!!!h mikri aderfi.....mpa h megali einai nea kai moiraiaaaaaaaaaaaaaaaaaa