PDA

View Full Version : mpatsoi xtipisan moto!!!!!!!!!!!!



tassosrr
05/09/2006, 19:20
re pedes eidate stis eidiseis to mesimeri gia kati "organa" tou nomou pou paratisan motosikletisti??
itane sta fanaria tris moto xoris pinakides kai apo piso tous ena peripoliko...anabei prasino feugoun kai to peripoiliko (leei o motosikletistis) xoris na anapsei faro gkazonei,ton prospernaei kai tou kleinei to dromo(tou enos) me apotelesma na pesei...tou zitane ta xartia kai ton paratan ekei kai feugoun xoris na ton grapsoun kai to basikotero oute na kalesoun asthenoforo!!!
afou pigan ta kanalia gia sinenteuksis k.l.p isxiristikan oti perase to fanari me kokkino kai pos den egine kati tetoio!!!o motosikletistis briskete sto nosokomio me mikrotraumata!

kawasaki ZX-12
05/09/2006, 19:54
μαλλον δεν ακουσες καλα............

οι μηχανες ειχαν πινακιδες,το περιπολικο ηταν απο την απεναντι μερια και μολις τους ειδε εκανε επιτοπου και πηγε καταπανω τους !!!

ο ενας για να το αποφυγει επεσε επανω σε αμαξι που ερχοτανε!!!!!
μαλακια του μπατσου, θελει ξεσκισμα ο συγκεκριμενος υπαρχουν μαρτυρες και θα τον ξεκολιασουν και καλα θα του κανουν!!!!!!!

του πηρε τα χαρτια και εφυγε μετα ξαναγυρισε του τα εδωσε και ξαναφυγε............αφηνωντας τον στο δρομο......

adam_tsouk
05/09/2006, 20:50
καποτε ειχε σκοτωθει ενας γνωστος μου απο μεθυσμενο αστυνομικο (δεν θυμαμαι εαν ηταν με περιπολικο, πανε χρονια)..

ποτε δεν βγαλαν ακρη....

mbjp
05/09/2006, 22:29
γιατι στη περιπτωση του μπατσου που σκοτωσε εν ψυχρω τον μαθητη απο τη Σερβια, πανω στη Θεσσαλονικη; Ή με τους λεβεντες που παρεσυραν τους πιτσιρικαδες στη Βουλιαγμενης, εγινε τιποτα;

πως το ειπε ο αλλος ο ποιητης.."αθωα στρατιωτακια ακουνητα αμιλητα"

zoropatra
05/09/2006, 22:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από mbjp


πως το ειπε ο αλλος ο ποιητης.."αθωα στρατιωτακια ακουνητα αμιλητα"

μερα ή νυχτα? νυχττααααααααα........!!!!!

ruyjin
06/09/2006, 10:16
σταμπαρεις το μ@#$σκυλο
και οταν βγει απο το νοσοκομειο με το καλο το παλικαρι, μαζι με φιλους τον βρισκεις και τον κανεις μαυρο στο ξυλο

δεν ειμαι τετοιος ανθρωπος, αλλα μερικες φορες ρε παιδια σε μερικους μου βγαινει αυτο το συναισθημα

:smokin:

kalesin
06/09/2006, 10:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
σταμπαρεις το μ@#$σκυλο
και οταν βγει απο το νοσοκομειο με το καλο το παλικαρι, μαζι με φιλους τον βρισκεις και τον κανεις μαυρο στο ξυλο

δεν ειμαι τετοιος ανθρωπος, αλλα μερικες φορες ρε παιδια σε μερικους μου βγαινει αυτο το συναισθημα

:smokin:


κ μετα οι φιλοι-γνωστοι-συναδερφοι του για να εκδικηθουν, οπου βλεπουν μηχανη την ξαπλωνουν μαζι με τον αναβατη κ παμε απο την αρχη...

για να σοβαρευτουμε λιγο..

620
06/09/2006, 10:23
Xwris bebaia na dikaiologo thn kinisi tou mpatsou ta palikaria etoimazontousan na kanoun kontra sta fanaria ths boutas.
Isws kai gi ayto ta mpatsakia mphkan mprosta tous,kinisi bebaia pou tha mporouse na stoixisei kai thn zwh enos palikariou.
Malon thn eidan amerikanikh katadioksei pou blepoume kai kata kairous stis eidiseis.:a21:

ruyjin
06/09/2006, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
για να σοβαρευτουμε λιγο..

αν εισουν εσυ ή καποιος φιλος σου που βγηκατε μαζι βολτα
δε ξερω αν θα εισουν τοσο ψυχραιμος

- αυτο για την κοντρα στα φαναρια στη βουτα δε το ξερω -

tassosrr
06/09/2006, 10:39
kai kontra na itan auti i kinisi apo tous mpatsous einai aparadekti...kai 100% epikindini!
ate sou leo na itan poio sobaro to xtipima kai na eixe figei to palikari....alla e bebaia...mpatsoi einai..ti na tous kaneis?? :mad:

kalesin
06/09/2006, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
αν εισουν εσυ ή καποιος φιλος σου που βγηκατε μαζι βολτα
δε ξερω αν θα εισουν τοσο ψυχραιμος

- αυτο για την κοντρα στα φαναρια στη βουτα δε το ξερω -


δεν ειμαι ψυχραιμος, απλα προσπαθω να σεβαστω καποιους θεσμους για να εχω κ την απαιτηση να με σεβαστουν κ αυτοι. Αλλιως να κυκλοφορουμε ολοι με τα δικανα κ οποιος μας ενοχλει, η μας κανει κατι να τον ξαπλωνουμε

Κ οταν χτυπησαν τον αδερφο μου [οχι μπατσος αλλα ενας ηλιθιος αλλος μοτοσυκλετιστης] ηθελα να του βγαλω τα αντερα με το ανοιχτηρι της μπυρας αλλα δεν το εκανα. κ καλα εκανα κ δεν το εκανα κ ουτε προετρεψα κανεναν να το "κανονισουμε μεταξυ μας"

Αν μετα απο ολα ομως δεν υπαρξει η σωστη αντιμετωπιση του θεματος απο τους θεσμους, τοτε θα το δω μονος μου.

Η αυτοδικια ποτε δεν ωφελησε μακροπροσθεσμα

Alx 84
06/09/2006, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
καποτε ειχε σκοτωθει ενας γνωστος μου απο μεθυσμενο αστυνομικο (δεν θυμαμαι εαν ηταν με περιπολικο, πανε χρονια)..

ποτε δεν βγαλαν ακρη....


:sad: :sad: :sad: :sad:

λυπάμαι πολύ...


βγάζεις άκρη όμως. μαθαίνεις ποιος είναι και τον καις ζωντανό. όταν μπλέκουν αστυνομίες με διακστήρια δε βγαινει ποτέ άκρη από το νόμο!:mad: :mad: :yuck:

costas81
06/09/2006, 10:56
:a016: :a016: :a016: :a016: :a016:


ριξτε τους ρε!!!

ruyjin
06/09/2006, 11:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
δεν ειμαι ψυχραιμος, απλα προσπαθω να σεβαστω καποιους θεσμους για να εχω κ την απαιτηση να με σεβαστουν κ αυτοι. Αλλιως να κυκλοφορουμε ολοι με τα δικανα κ οποιος μας ενοχλει, η μας κανει κατι να τον ξαπλωνουμε

Κ οταν χτυπησαν τον αδερφο μου [οχι μπατσος αλλα ενας ηλιθιος αλλος μοτοσυκλετιστης] ηθελα να του βγαλω τα αντερα με το ανοιχτηρι της μπυρας αλλα δεν το εκανα. κ καλα εκανα κ δεν το εκανα κ ουτε προετρεψα κανεναν να το "κανονισουμε μεταξυ μας"

Αν μετα απο ολα ομως δεν υπαρξει η σωστη αντιμετωπιση του θεματος απο τους θεσμους, τοτε θα το δω μονος μου.

Η αυτοδικια ποτε δεν ωφελησε μακροπροσθεσμα

συμφωνω
και οπως ειπα και πιο πανω, δεν ειμαι τετοιος ανθρωπος και ουτε το εχω κανει ποτε
αλλα
σε ορισμενες περιπτωσεις ομως το εχω σκεφτει........

tassosrr
06/09/2006, 11:19
ego me tin motosikleta mou eimai nomimos 100% ektos apo tin taxitita alla den stamatao oute ston theo ton idio an mou kanoun sima!!!tous antamibo me mia megaloprepi souza!!!!

kalesin
06/09/2006, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από tassosrr
ego me tin motosikleta mou eimai nomimos 100% ektos apo tin taxitita alla den stamatao oute ston theo ton idio an mou kanoun sima!!!tous antamibo me mia megaloprepi souza!!!!


αλλαξε ρε συ το αβαταρ σου κ νομιζα οτι μπηκε ο διαβολακος στο φορουμ...

ειπα κ εγω, πηρε αδεια απο τα στρατα;

tassosrr
06/09/2006, 11:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
αλλαξε ρε συ το αβαταρ σου κ νομιζα οτι μπηκε ο διαβολακος στο φορουμ...

ειπα κ εγω, πηρε αδεια απο τα στρατα;

to exei kai allos??

kalesin
06/09/2006, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από tassosrr
to exei kai allos??

ο devils animal που τωρα λογικα ειναι στο στρατο, εκτος κ αν ειναι αδειουχος...

tassosrr
06/09/2006, 11:48
entaksei???an to exei kai auto allos rikste sirma giati exo tin entiposi oti to exo ksanadei!!

maron
06/09/2006, 12:10
Ακουσα οτι κατι ψιλες τις μαζεψε επιτοπου.
Νομιζω οτι αυτο που εκανε το οργανο ηταν απαρδεκτο.
Το παιδι απο τυχη δεν χτυπισε.
Δηλ. για να μην τρεχει και κυνδινευση η ζωη του (και αλλων)
τον ξαπλονουμε?
Ελπιζω να μην εχουμε αλλα καουμποικα.

gixxerpap
06/09/2006, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από maron
Ακουσα οτι κατι ψιλες τις μαζεψε επιτοπου.
Νομιζω οτι αυτο που εκανε το οργανο ηταν απαρδεκτο.
Το παιδι απο τυχη δεν χτυπισε.
Δηλ. για να μην τρεχει και κυνδινευση η ζωη του (και αλλων)
τον ξαπλονουμε?
Ελπιζω να μην εχουμε αλλα καουμποικα.


το ''...ακουσα....'' πολυ μου αρεσε:rolleyes:

bartlal
06/09/2006, 17:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από tassosrr
entaksei???an to exei kai auto allos rikste sirma giati exo tin entiposi oti to exo ksanadei!!

μ'αρεσεις γιατι εχεις καλη μνημη... (http://www.moto.gr/forums/member.php?s=&action=getinfo&userid=11301)


δεν ερχεσαι προς RCT μερια, οσο ειναι νωρις και δεν στην πεσουν οι υαινες? :lol: :lol: :lol:




:beer: :beer: :beer:


:wave2:

kawasaki ZX-12
06/09/2006, 18:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
Xwris bebaia na dikaiologo thn kinisi tou mpatsou ta palikaria etoimazontousan na kanoun kontra sta fanaria ths boutas.
Isws kai gi ayto ta mpatsakia mphkan mprosta tous,kinisi bebaia pou tha mporouse na stoixisei kai thn zwh enos palikariou.
Malon thn eidan amerikanikh katadioksei pou blepoume kai kata kairous stis eidiseis.:a21:

κανεις λαθος.......

ειδα ολο το ρεπορταζ και μιλησε και ο τυπος με την μηχανη απο το νοσοκομειο,τα αλλα 2 μηχανακια δεν τα ηξερε απο πισω ηταν η γυναικα του με αυτοκινητο και φιλους!!!!!
και πηγαινανε βολτα.....

δεν ειχε καμια σχεση με κοντρες το ολο σκηνικο....
ασχετο αν οι μπατσοι μπορει να νομιζανε αυτο!!!!!

lammadin
06/09/2006, 20:44
Το πιο εξωφρενικο το ακουσα το πρωϊ στον αλφα.

Λεει λοιπον ο μαγκας ο παρουσιαστης(αυτολεξί)..:

"εγω του δινω ενα δικιο του αστυνομικου γιατι οι μηχανες δεν ειχαν πινακιδες που σημαινει οτι εκαναν κοντρες..."

Τα σχολια δικα σας...

Ενα σας λεω μονο αλητες τρομοκρατες που δεν εχετε πινακιδες στα μηχανακια σας(που σημαινει οτι κανεται κοντρες βεβαιως-βεβαιως...).Σας αξιζει να πεθανετε ολοι στην ασφαλτο σαν σκυλια...

ε,ρε τσεκουρι και φωτια που τους χρειαζεται...:a29:

maron
07/09/2006, 08:57
kai to onoma toy dhmosiografou??????
please???????
eimai poly periergos.

iziogas
07/09/2006, 09:12
by the way...

άλλο ένα GSXR με κομμένο πλάσιο.
Και το χτύπημα δεν ήταν δυνατό. Ξεκίνησε από το φανάρι και χτύπησε.

maron
07/09/2006, 09:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από iziogas
by the way...

άλλο ένα GSXR με κομμένο πλάσιο.
Και το χτύπημα δεν ήταν δυνατό. Ξεκίνησε από το φανάρι και χτύπησε.



hello
apolitos normal nomizw
R1 2001 xtypise me 30km kai pire skeleto
to gsxr nomizeis pws eixe ligotera?
idia fash kai me ena zx prin apo mia evdomada.
kommeno sthn mesh.

tassosrr
07/09/2006, 09:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
μ'αρεσεις γιατι εχεις καλη μνημη... (http://www.moto.gr/forums/member.php?s=&action=getinfo&userid=11301)


δεν ερχεσαι προς RCT μερια, οσο ειναι νωρις και δεν στην πεσουν οι υαινες? :lol: :lol: :lol:




:beer: :beer: :beer:


:wave2:

den me ftanoun oi uenes..:rotflmao:
:beer: :beer: :beer:

tassosrr
07/09/2006, 09:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από maron
hello
apolitos normal nomizw
R1 2001 xtypise me 30km kai pire skeleto
to gsxr nomizeis pws eixe ligotera?
idia fash kai me ena zx prin apo mia evdomada.
kommeno sthn mesh.

den meno katholou anaudos.....yamaha kai souzouki den itan??

...ti perimeneis???:rotflmao: :rotflmao:

(min to riksete stis diamaxes tora auto..gia plaka to eipa):beer:

maron
07/09/2006, 10:40
(min to riksete stis diamaxes tora auto..gia plaka to eipa):beer: [/B][/QUOTE]


:wave2: sto xarizo HONDAkia :lol:

tassosrr
07/09/2006, 11:23
thanks!!!:beer:

lammadin
07/09/2006, 18:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από maron
kai to onoma toy dhmosiografou??????
please???????
eimai poly periergos.

Το όνομα φίλε δεν το ξέρω... (δε βλέπω TV συστηματικα βλέπεις...)

Ήταν όμως ένας από αυτούς πού παρουσιάζουν το πρωϊνο...

Το είδα κάπου μεταξί 6:30 και 7:00 στις 6/9/06

periklisk
07/09/2006, 20:15
Λίγο μετά το ατύχημα περνούσα από εκεί γυρνώντας στο σπίτι ...

Είδα πολύ κόσμο και δε σταμάτησα!

Δε νομίζω αν οι μάρτυρες καταθέσουν κανονικά πως έχουν ελπίδες οι μπλε να τη γλυτώσουν!

tassosrr
09/09/2006, 09:31
oi martires katathesan kiolas iper tou motosikletisti ematha!!