PDA

View Full Version : Τσα!! Smile....ειναι Η Μπατσοκαμερα!!



bikersonly
11/11/2003, 20:13
ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΔΕΙΡΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΞΩ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ!!!!

ΘΥΜΑΣΤΕ SSMPRINI,SPDEMON,PARCHON,LOULOU ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΠΟΡΟ????

ΘΥΜΑΣΤΕ!

ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΣΤΟΝ ΓΥΡΙΣΜΟ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΕΝΑ ΜΠΛΟΚΟ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΘΕΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ???

ΤΟ ΘΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!!!

ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΜΕ 270+ ΚΑΠΟΥ ΤΟΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ???

ΤΟ ΘΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!! (ΜΠΡΑΒΟ ΜΝΗΜΗ ΒΡΕ ΚΟΥΦΑΛΕΣ)

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΤΡΕΧΑ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΤΟ ΜΠΛΟΚΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΨΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ????


E ΜΕ ΕΓΡΑΨΑΝ ΤΑ ΜΟ@NOΠ@N@ ΤΕΛΙΚΑ!!!

ΜΟΥ ΡΘΕ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΟ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΕΙΔΟΠΟΙΗΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΑΤ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΟΥ!!!

86 ΓΑΜΩΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΟΝΟ!!!!!! ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ!!!!! ΛΕΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ! 1000ΑΡΑ ΚΑΒΑΛΑΩ!! ΜΟΝΟ ΤΟΣΑ???ΜΟΥ ΠΑΝ ΟΧΙ ΚΑΘΑΡΑ ΤΟ ΛΕΕΙ : 86 ΧΛΜ ΚΑΙ ΤΟ ΟΡΙΟ ΕΙΝΑΙ 50.

ΛΙΠΟΘΥΜΑΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΡΑΧΗ ΤΟΥ ΛΕΩ ΠΟΥ ΥΠΟΓΡΑΦΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΦΥΓΩ, ΥΠΟΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΦΕΥΓΩ ΤΑΠΕΙΝΩΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΣΒΟΛΗ!!!!!! ΑΚΟΥ 86 ΧΛΜ!!!
ΒΓΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤ, ΦΕΥΓΩ ΜΕ ROLLING ΠΕΡΝΑΩ ΟΛΑ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΑΡΕ ΚΑΙ 2 ΣΟΥΖΕΣ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΣΦΗΝΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΚΑΙ 33 EYRO ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ!!

ΟΠΟΤΕ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΟΡΑ ΜΟΥ UNDERTAIL ΚΑΙ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ!ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ!!

ΗΘΙΚΟ ΔΙΔΑΓΜΑ???? TO ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΜΠΑΤΣΟΥΣ????

Ή ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΑΠΑ Ή ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΟΤΑ!!! ΤΟ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΔΕΝ ΛΕΕΙ!!!

Electra
11/11/2003, 20:35
...τελικά σε τιμώρησε άλλος βλέπω!!!!
Πότε θα καταλάβετε ότι ζούμε σε σκατοχώρα και πότε θα βάλετε μυαλό????
Καλά και σύ βρε Μιχαλού (για το χρέος των 33 ευραίων), σε γράψαν που σε γράψαν δε το πάταγες το γκάζι περισσότερο να χαιρόσουν και λιγάκι? Με 86 χλμ πήγαινες?
:rolleyes:

tifozif1
11/11/2003, 20:37
Shit ......


Και οι άλλοι με τα 270 ??? δεν πηραν καρτ-ποσταλ ??

SeNNinhA
11/11/2003, 20:57
ΕΕΕεεεεε....

Καλά κάνω εγώ και την έχω μόνιμα στην μπαγκαζιέρα και εσείς με λέτε "ξεπινακίδωτο". Τα ίδια θα πληρώσω αν με σταματήσουν στην χειρότερη περίπτωση (35 Ε). Αλλά 6 φορές μέχρι τώρα που με σταμάτησαν δεν με έγραψαν.



Αντίθετα, γυρνούσα χτές από Λάρισα με το αυτοκίνητο και με σταμάτησαν πριν τον Λεβέντη και με έγραψαν για την εκπληκτική ταχύτητα των 108 km/h!!!! με όριο 80 (για το 1 χιλιόμετρο εκεί μπροστά που στήνονται).
Ο τύπος άρχισε να μου λέει ότι τρέχατε κύριε και πρέπει να σας γράψουμε... αλλά του λέω να μην με κοροιδεύει και αν είναι να με γράψει ας με γράψει να τελειώνουμε γιατί το θέμα είναι τα χρήματα και το ξέρει και ο ίδιος. Και ωωωω... έγινε το θαύμα και με έγραψε για 89 km/h και μόνο 17 Ε χωρίς να του πω τίποτα!!!

Γιορτές έρχονται και ετοιμάζονται για τα δώρα.

bikersonly
11/11/2003, 22:05
Μάγκες!!! Είναι η 2η κλήση στην ζωή μου.
Το καλοκαίρι για κράνος και τώρα αυτό!

3η Δεν θα υπάρξει! Το χα πει στον εαυτό μου!!!

ΤΕΡΜΑ!!

Από εδώ και πέρα ΦΟΥΛ ΠΑΡΑΝΟΜΙΑ!ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΥΛΑ!!!!

Η πινακίδα ή θα βγει ή θα καλυφτεί με σακούλα ή θα παραποιηθούν γράμματα και αριθμοί ή θα μπει από κάτω από την ουρά (να δω τι πατέντα θα κάνω)

Γιατί είναι Γ@μημένοι! Δεν έτρεχα!

:mad:

AFTER
11/11/2003, 22:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly


Η πινακίδα ή θα βγει ή θα καλυφτεί με σακούλα ή θα παραποιηθούν γράμματα και αριθμοί ή θα μπει από κάτω από την ουρά (να δω τι πατέντα θα κάνω)


:mad:

ΑΚΑΚΙΕ?????????Η ΛΑΚ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΚΟ!!!!!
;)

almalibera
12/11/2003, 09:35
...μαζεύεις πόντους ε?

Ασε γιατί το δικό μου σκηνικό δεν το περναει κανένας!!!:(

Και παλι καλά να λες!!!

GyPsy
12/11/2003, 09:36
...ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΓΙΑ ΠΑΡΑΚΟΛΛΗΣΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ:D

bikersonly
12/11/2003, 09:52
σχόλια μερικών μερικών από δω μέσα και σας ανακοινώνω ότι μόλις με ενημέρωσαν για την λύση που έψαχνα!

Να ναι καλά τα παιδιά από το bikenet μου έδωσαν λύση.Και όχι μία αλλά παραπάνω.

Το καλό είναι ότι η μία λύση είναι Ελλάδα και το βραδάκι το πιθανότερο θα στολίζει το ΧΧ μου.
Φεύγει όλη η ουρά και το φως και τα φλας και μπαίνουν ΟΛΑ καινούργια!
Και η πινακίδα???? Απλά δεν θα φαίνεται καθόλου!!!!

Είναι πολύ μέσα και με μεγάλη κλίση προς τα κάτω! ;)

almalibera
12/11/2003, 10:01
...το ξερεις οτι μπορεί να σε γραψουν και γι'αυτό ε?

bikersonly
12/11/2003, 10:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
...το ξερεις οτι μπορεί να σε γραψουν και γι'αυτό ε?

Ναι το ξέρω.Είναι 60 Euro αν ΔΕΝ έχεις καθόλου πινακίδα πάνω στην μηχανή και 30 Euro όταν είναι δυσδιάκριτη! ;)
Και ΣΠΑΝΙΑ σε γράφουν για τέτοιο λόγο.Χτες στο Τμήμα έμαθα λεπτομέρειες.Βρήκα και ένα γνωστό μου.Και από την εμπειρία μου αυτό έχω δει μέχρι τώρα.

Σκέψου ΠΟΣΕΣ κλήσεις θα γλυτώσω! Οπότε συμφέρει εξ αρχής!

Χώρια που σου δίνει και άλλο πλεονέκτημα η πινακίδα κάτω από την ουρά.Απλά ΔΕΝ σταματάς στα μπλόκα.Στις περισσότερες περιπτώσεις είναι εφιγκτό αυτό. ;)

Δεν πάει άλλο.Μας κάνουν εγκληματίες χωρίς να είμαστε.Και απλά πρέπει να πάρουμε τα μέτρα μας. :mad:

spdemon
13/11/2003, 12:43
Γιατί δεν λές όλη την αλήθεια;;;;


Πες ότι και ’σένα το κοντέρ σου έγραφε 270 , αλλά μόλις είδες την ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΣΟΥ ταχύτητα έβαλες τα κλάματα.:D :D :D

bikersonly
13/11/2003, 12:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από spdemon
Γιατί δεν λές όλη την αλήθεια;;;;


Πες ότι και ’σένα το κοντέρ σου έγραφε 270 , αλλά μόλις είδες την ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΣΟΥ ταχύτητα έβαλες τα κλάματα.:D :D :D

ΨΙΤ!!! Δαίμονα της συμφοράς! Για έλα από την άλλη μεριά να δεις τι σου χω γράψει!Χο!Χο!

Ναι ρε έγραφε 270 γιατί.........γιατί έκανα Rolling Burn Out και φόρτωνα 5η! Και πέρασα μπροστά από το μπλόκο με 86χλμ! Απορώ πως βγήκε καθαρή η φωτό μέσα σε τόσο καπνό........................................:confused:

Loudovikos
13/11/2003, 13:16
..οτι το κοντερ του Μιχάλη μετράει μόνο σε
ναυτικούς κόμβους όποτε εύλογα δεν ξέρει ποτέ
ποια είναι η πραγματική του ταχύτητα!:D :D

bikersonly
13/11/2003, 13:34
LiγδοVλάκα τουλάχιστον εγώ έχω κοντέρ! Ψηφιακό μάλιστα (ωωωωωωω) εσένα που πάνω από τα 20χλμ κολλάει η βελόνα η οποία κολλάει το στροφόμετρο στις 3000σ.α.λ. το οποίο κολλάει το μοτέρ και για αυτό η μπουρούχα σου τελικιάζει στα 20χλμ κοντερίσια και 17χλμ πραγματικά! Πάρε το KAFASAKI ΣΟΥ και σε άλλη παραλία και συ! ΟΥΡΤ! :D