PDA

View Full Version : Το ξεφτιλίσαμε το moto.gr...



dela
04/06/2004, 10:22
Του φορέσαμε στριγκακι με ωραίες ζαρτιέρες κτλ του βάλαμε
και μια ρόμπα ξεκούμπωτη και το κάναμε ....πουτάνα.
Όχι ότι δεν έκλεινε προς τα εκεί το όλο θέμα αλλά τώρα την βγάλαμε και στην
Συγγρού γιατί μας χάλαγε που την χρησιμοποιούσαμε μόνο κατ'οικον!!!!


Σε καμία περίπτωση αυτό δεν είναι forum που έχει να κάνει
με την μοτοσικλέτα ....είναι όλα τα άλλα εκτός από αυτό.

Η μαλακία πάει σύννεφο.... από πιτσιρικάδες που ακόμα είναι ταγμένη
στο βωμό τις βούτας (αν και αυτοί απαλλάσσονται λόγο το νεαρό τις ηλικίας τους)
μέχρι και τους ποιο μεγάλους που ακόμα έχουν σκατά στο κεφάλι και δεν θέλουν
ούτε πρόκειται να ωριμάσουν ποτέ και για κανένα πούστη.


Θα μου πείτε στα αρχίδια μας ρε dela τη μας λες τώρα και ποιος είσαι εσύ κτλ.
Ρε δίκιο έχετε και γαμώ τα λέτε και στα αρχίδια μου και μένα αλλά έχουμε γίνει
πλέον σα τα μούτρα μου/μας και είναι κρίμα.


Ρε κάντε ότι γουστάρετε...εγώ απλά είπα την άποψη μου για το πώς βλεπω
το forum του moto.gr ...εγώ θα εξακολουθώ να το παρακολουθώ
αραιά και που (όπως κάνω άλλωστε εδώ και αρκετό καιρό)
για να διαβάζω αυτούς που γουστάρω ...άλλωστε από εδώ μέσα γνώρισα ανθρώπους
που τώρα είναι αδέλφια πραγματικά και όπως καταλαβαίνετε το forum αυτό
το έχω μες στην καρδιά μου (παρόλο τα χάλι που έχει)


Να ξανά τονίσω ότι...

1. Σε καμία περίπτωση αυτό δεν είναι forum που έχει να κάνει
με την μοτοσικλέτα ....
2. Αυτή είναι εν ολίγοις η άποψη μου για την τωρινή εικόνα του forum.


Εάν έχετε διαφορετική άποψη για το forum αυτό είμαι περίεργος να την διαβάσω!!!!

Καλημέρα σας...

hornet
04/06/2004, 10:25
Στεφανε εχεις δικιο .......:(

Julius
04/06/2004, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από dela


Εγώ συμφωνώ μόνο στον πρώτο πληθυντικό πρόσωπο που χρησιμοποίησες πουθενά αλλού. Όλοι έχουνε δικαίωμα στην μαλακία και δεν μπορείς να βάζεις όρια, από την μία γίνεσαι αντιδημοκρατικός και από την άλλη το αφήνεις και γίνετε μπούρδελο

Επίσης θεωρώ ότι πριν κάνουμε κριτική να περάσουμε από το στάδιο τις αυτοκριτικής και να σκεφτούμε και εμείς τι έχουμε κάνει για την ομάδα.

XTMPAM
04/06/2004, 10:56
1. Σε καμία περίπτωση αυτό δεν είναι forum που έχει να κάνει
με την μοτοσικλέτα ....

afrotwin
04/06/2004, 10:57
Εγώ φιλαράκια δεν σας καταλαβαίνω καλά δηλαδή μια είσοδο ανοιχτή στην κοινωνία τη περιμένατε να δεχτή μέσα της?
Εδώ είναι μια μικρογραφία της κοινωνίας και φυσικό είναι να περιέχονται τα πάντα
Πόσο μαλών όταν είναι ελεύθερη χωρείς όρους και κανόνες
Σίγουρα εσείς οι παλιοί είχατε Άλο τρόπο να υπάρχετε σε αυτό το φόρουμ
Και έχει αλλάξει από τότε. Τι είναι αυτό που σας κάνη να πιστεύεται ότι είναι προς το χειρότερο?
Μήπως αυτή η αλλαγή δεν σας εκφράζει πια έτσι απλά....
Να ξέρετε ότι αυτό σας κάνη να φαίνεσθε στενόμυαλοι και κολλημένοι αν και λίγο σας ενδιαφέρει αυτό
Σίγουρα η εξέλιξη τον καταστάσεων είναι τέτοια που και μεγάλη έχει γίνει και θορυβώδες και ίσος εσείς η δυσαρεστημένοι να μην αντέχετε πια την φασαρία και τη πολυσιλεκτικοτιτα να θέλετε το φόρουμ σε επίπεδο μικρού καφενέ, οπός ήταν όταν ξεκίνησε και τα άτομα γνωστές της μοτοσικλέτας και με πάθος για την εξέλιξη της

Ωμός τελικά είναι επιλογή του κάθε ένα αν θα συνεχίσει να συμμετέχει σε ένα φόρουμ και δεν μπορούμε να γυρίσουμε τον χρόνο πίσω ούτε της καταστάσεις για να ξαναγινεί οπός παλιά, ούτω σώστε να τον εκφράζει και πάλη και να δυσαρεστήσουμε
Τόσους ανθρώπους που ζουν το σήμερα το τώρα και είναι ευχαριστημένοι με αυτό και ξέρουν το φόρουμ οπός είναι σήμερα και το γουστάρουν έτσι...

Εν κατακλείδι φίλοι μου αφήστε τον εαυτό σας ελεύθερο και ζήστε την εξέλιξη τον καταστάσεων οπός είναι σήμερα κάντε και μερικές προτάσεις για καλυτέρευση όπου νομίζετε ότι παει κάτι στραβά και αφήστε τα πεσιμιστικά τέτοιου τύπου και αν πάει κάτι στραβά με την ζωή σας η την ψυχή σας μην το αποδίδετε στην κοινωνία διττέ και της δικές σας ευθύνες σε αυτό που σας συμβαίνει

Και για ακόμα μια φορά μην ελπίζεται σε ένα καλύτερο παρελθόν

:beer: :wave2:

swtos
04/06/2004, 11:00
Θα συμφωνήσω με τον Στέφανο ως προς τη μ@λ@κί@ που
όντως πηγαίνει σύννεφο....

Και εγώ μέσα από αυτό το φόρουμ γνώρισα εξαιρετικούς
ανθρώπους που είναι μέσα στην καρδιά μου παντοτινά, αλλά
σκέφτομαι πώς το ίδιο έχει σίγουρα συμβεί και σε πολλούς
άλλους. Σίγουρα οι παρέες οργανώνονται με διαφορετικά
κριτήρια η κάθε μία και αυτό με χαροποιεί γιατί έτσι κι αλλιώς
δε γίνεται να ταιριάζουν όλοι με όλους. Ούτε θα ήθελα να συμμετέχω σε μιά παρέα που δεν έχω να πω ή να αισθανθώ κάτι.

Οπότε καταλήγω στο συμπέρασμα πως το φόρουμ αυτό έχει
συνεισφέρει τα μέγιστα στη δημιουργία κύκλων με κοινά
ενδιαφέροντα και γι' αυτό ευχαριστώ (πάλι) τα παιδιά που το
δημιούργησαν.

Απ' την άλλη πλευρά οι καταστάσεις που ζεί ο καθένας μπορεί
να τον απομακρύνουν από το χώρο για λίγο μα πάντα μιά ανάγνωση θα κάνει καλό. Βέβαια η συμμετοχή είναι ακόμα
καλύτερη.

Πολλές φορές διαβάζω μηνύματα που μου προκαλούν
απέχθεια έως αηδία και δεν μπαίνω καν στον κόπο να απαντήσω
ή να συμμετάσχω. Πιστεύω όμως πως και αυτό είναι παροδικό
και οι κρίσεις ξεπερνιούνται και από το κάθε μέλος και από το σύνολο.

Συνοψίζοντας τονίζω πως το φόρουμ αυτό μόνο καλό μας κάνει
και όπως κάθε ζωντανός οργανισμός περνά από διακυμάνσεις. Είναι και στο χέρι του καθένα μας να το κάνει καλύτερο.

Την καλημέρα μου Παλιοφόρουμ


Re: Στέφ αγόρι μου σου λείπει η έξοδος με το τούμπανο να πάρεις
λίγο τα πάνω σου, γιατί σε βλέπω πολύ στρεσαρισμένο... ΟΛΟΙ ΒΟΛΤΑ.

afrotwin
04/06/2004, 11:07
pedia o kosmos den ine omorfa ke agkelika plasmenos ke den mporite na pate volta me tin mama ke ton mpampa mipos ke kakopesete i skisete kanena kalson apo tis kakouxies tou forum :lol: :lol: :lol:
ke kofte tin malakia giati ama to parakanis tiflonese ke vgazis ke trixes stin palami:lol: :lol:

i lisi pantos ine i anava8misi tou forum ke na proste8oun prive rooms ke na min mpeni i marida mesa i ka8e lakis na leei oti 8eli

ke vrite kamia gineka na kselampikarete ligo giati den mas vlepo kala
:lol: :lol:

XTMPAM
04/06/2004, 11:20
ΨΑΧΝΕΙ Η ΔΡΟΥΖΑ ΓΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΡΕ??

ΔΕΝ ΠΑΣ ΜΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΡΙΕΡΑ????

ΡΕ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΘΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!!

afrotwin
04/06/2004, 11:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΨΑΧΝΕΙ Η ΔΡΟΥΖΑ ΓΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΡΕ??

ΔΕΝ ΠΑΣ ΜΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΡΙΕΡΑ????

ΡΕ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΘΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!!

agapi mou glikia
nomizis oti 8a mpenis kapou 8a petas mia malakia ke poles fores anegkefali ke 8a fevgis....
den nomizis oti afto ine ena sovaro 8ema ke i ka8e apopsi 8eli epixirimata...
ala tora milao me ton mpamia?
sinxoreste me stixia tis fisis ton perasa gia noimon an8ropo den 8a to ksanakano :rotflmao:

swtos
04/06/2004, 11:26
afrotwix έ afrotwix, εσύ το χαβά σου, τη μπάλλα στα τζάμια .....

afrotwin
04/06/2004, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από swtos
afrotwix έ afrotwix, εσύ το χαβά σου, τη μπάλλα στα τζάμια .....

kala apisteftos tipos......
simera espasa ena tsami proi proi me mia rezerva
kala ise o megalos manitou se proskino

:lol:

XTMPAM
04/06/2004, 11:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
agapi mou glikia
nomizis oti 8a mpenis kapou 8a petas mia malakia ke poles fores anegkefali ke 8a fevgis....
den nomizis oti afto ine ena sovaro 8ema ke i ka8e apopsi 8eli epixirimata...
ala tora milao me ton mpamia?
sinxoreste me stixia tis fisis ton perasa gia noimon an8ropo den 8a to ksanakano :rotflmao:

ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΗ ΜΑΛΑΚΙΑ???ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗ ΚΑΙ ΚΡΙΤΗ ΤΩΝ ΟΛΩΝ??ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΟΦΟΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ!!!ΒΡΕ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΩ ΕΣΥ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ!!!!

ΚΟΙΤΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΟ ΓΙΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΤΟ.GR-STORY!!!!

KAI ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΟΠΟΥ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ!!!ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ???

afrotwin
04/06/2004, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΗ ΜΑΛΑΚΙΑ???ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗ ΚΑΙ ΚΡΙΤΗ ΤΩΝ ΟΛΩΝ??ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΟΦΟΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ!!!ΒΡΕ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΩ ΕΣΥ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ!!!!

ΚΟΙΤΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΟ ΓΙΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΤΟ.GR-STORY!!!!

KAI ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΟΠΟΥ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ!!!ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ???

na mpenis opou 8es koritsi mou ke na les oti 8es ke ego afto kano ante tora min sou tsimpiso to popouli sou ke pao mesa gia kakopioisi
:lol: :lol: :lol:

afrotwin
04/06/2004, 11:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
POU DEN EIMAI NOHMON RE SY AFROLEX...KAI DE KATALABAINO KAI POLLA ....



TI NA KATALABO OTAN ESY STELNEIS TO KOSMO NA BREI KAMIA GYNAIKA NA XELAMPIKAREI;;

TI NA KATALABO OTAN KATHESE KAI KANEIS PSYXANALHSH [XORIS NA STH ZHTHSEI KANEIS - KAI XORIS NA EISAI KAI GIATROS APO OTI FANTAZOME] SE ENAN ANTHROPO KAI TOY LES GIA TA PAIDIKA TOY XRONIA KAI OTI ALH MALAKIA THES...KAI OLA AYTA SE ENA SAIT-FORUM GIA MOTOSYKLETES!

TI NA KATALABO OTAN APEILEIS ..THA KLASO EDO..THA KLASO EKEI...THA KANO AYTO..AMA XANAPEIS.KAI AMA XANAMILHSEIS ETSI KAI TA PAPARIA MOY KOYNIOYNTE!

TI ALO NA KATALABO OTAN ESY POY EXEIS FAEI LES TOYS ANTHROPOYS ME TO KOYTALI ....MHPOS AYTO SOY DINEI KAPOIO EXTRA DIKAIOMA;;

EGO EXO FAEI TIS PASTES ME TO KOYTALI...ALA DE MPHKA NA SAS GRAPSO POIA EINAI AYTH POY THA TROTE ..OYTE KAMIA SYNTAGH!

TI ALO NA KATALABO OTAN LES OTI PREPEI NA KANOYME PRIVE ROOMS KAI MALAKIES GIA NA MH MPENEI KATHE MARIDA NA GRAFEI KAI KATHE LAKIS [KAI KATSOYRANHS NA PO EGO] .....

MHPOS OTI EISAI FASISTAS;


TI NA KATALABO APO OLA TELIKA;

KAI SE PARAKALO ...MH MOY KANEIS KAI EMENA PSYXANALYSH TORA...ANOIXE ENA IATRIO...KAI AN THELO EGO..THA ERTHO THA SE PLHROSO KAI THA TH KANEIS EKEI!

XERO EXO PROBLHMA KAI MIKROS GAMOYSA THN HLEKTRIKH TH SKOYPA....ALA AYTO DEN AFORA KANENA POYSTH EDO MESA!

re zundapovie ton panexesi ton kseris? an oxi na sto sistiso :lol: :lol:

ase mas agori mou pou petagese ke milas xoris na les tipota
:lol: :lol:
ke esi na vris dio ginekes giati me mia den kselampikaris me tipota
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
04/06/2004, 11:45
kanenas me egkefalo iparxi na sizitisoume giati afta ta pedia ine kourastika
:lol: :lol: :lol:

DUKASII
04/06/2004, 11:45
LES LES LES LES LES...


KAI NA SOY PO KATI GIA NA XEREIS RE AFROLEX...




EGO EXO 2 GYNAIKES!!


KAI AKOMA TIPOTA...AN EXEIS KAMIA AKOMA YPOPSIN SOY EGO EDO EIMAI!!

niko13g
04/06/2004, 11:47
Λοιπών ο DELA πρέπει να είναι πολύ ευτυχισμένος τώρα ε.
.
Κάτω από το post που έβαλε υπάρχει ένα ζωντανό παράδειγμα
Για να κατανοήσουν όλοι τι θέλει να πει .
:smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

XTMPAM
04/06/2004, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
kanenas me egkefalo iparxi na sizitisoume giati afta ta pedia ine kourastika
:lol: :lol: :lol:


ΣΤΗ ΛΕΝΕ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΙΝΕΖΟ!!!!

ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΜΩΡΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΨΥΧΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΦΡΟ.......ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ

ΡΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!!!!

ΑΦΡΟ Ο ΝΟΗΜΩΝ UBERALLES!!!!!!

afrotwin
04/06/2004, 12:01
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa
epiase miges to zitima
re pate alou na peksete edo gia megalous
:rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
04/06/2004, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
LES LES LES LES LES...


KAI NA SOY PO KATI GIA NA XEREIS RE AFROLEX...




EGO EXO 2 GYNAIKES!!


KAI AKOMA TIPOTA...AN EXEIS KAMIA AKOMA YPOPSIN SOY EGO EDO EIMAI!!

moro mou tzoutzouno mou goutsougoutsou ne kalouli mou ne ela min kanis etsi ola 8a perasoune 8a ginis pali kala min fovase o mpampas ine edo
:lol: :lol: :lol:

re tsaste re den mas endiaferi i apopsi pou den exete den milame gia ton afro edo gkagkaougka
ama sinexisete 8a figo 8a pao se alo post
:rotflmao:

afrotwin
04/06/2004, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΣΤΗ ΛΕΝΕ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΙΝΕΖΟ!!!!

ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΜΩΡΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΨΥΧΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΦΡΟ.......ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ

ΡΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!!!!

ΑΦΡΟ Ο ΝΟΗΜΩΝ UBERALLES!!!!!!


tora mou tin les diladi mpamiadako?:lol: :lol:
etsi tin les esi diladi?
ti mou ekfrazis tin disareskia sou?:lol: :lol:
lipon pes mou to tilefono tis doulia sou na paro to afentiko sou na sou dosi adia na figis na pas kamia volta ke otan megalosis apoktisis ipostasi ke olokliromeni apopsi gia kati oti dipote den exi simasia erxese ke mou ti les:rotflmao: :rotflmao:
kala me tis malakies sas 8a katalikso nosokomio me riksi stomaxou apo ta gelia
ana xa8ite dolofoni
:lol: :rotflmao: :lol:

DUKASII
04/06/2004, 12:08
NIKO..OTI O STEFANOS[ DELAS] EXEFRASE TH PROSOPIKH TOY APOPSH PISTEYO...

MPOREI EGO NA TH BRISKO SWSTH..MPOREI KAPOIOS ALOS NA TH BRISKEI LATHOS!

MPOREI KAPOIOS APO DO NA EXEI DIAFORETIKH APOPSH AKOMA KAI GIA TIS MOTO! NA THN EXEI SA MESO METAKINHSHS KAI MONO KAI NA MHN TOY PROSFEREI TIPOTA ALO ..ANTITHETOS ME EMENA AS POYME POY THN EXO GIA NA KANO TH MOYRH MOY STH KAFETERIA TA SABATA POY PAO GIA KAFE!

OPOTE TO POS ANTILAMBANOMASTE KAI ANTIMETOPIZOYME TO MOTO.GR/FORUM EXEI NA KANEI ME TH PROSOPIKOTHTA MAS!

KAI AYTH TH RHMADA..DEN YPARXEI LOGOS NA THN XEFTILIZOYME EDO MESA .....KAI IDIOS TON YPOLOIPON!


MOTOSYKLETA RE POYSTH MOY EINAI....

OLA TA ALA PERITEYOYN!

periklisk
04/06/2004, 12:26
Επίσης θεωρώ ότι πριν κάνουμε κριτική να περάσουμε από το στάδιο τις αυτοκριτικής και να σκεφτούμε και εμείς τι έχουμε κάνει για την ομάδα.



Και εγώ μέσα από αυτό το φόρουμ γνώρισα εξαιρετικούς
ανθρώπους που είναι μέσα στην καρδιά μου παντοτινά, αλλά
σκέφτομαι πώς το ίδιο έχει σίγουρα συμβεί και σε πολλούς
άλλους. Σίγουρα οι παρέες οργανώνονται με διαφορετικά
κριτήρια η κάθε μία και αυτό με χαροποιεί γιατί έτσι κι αλλιώς
δε γίνεται να ταιριάζουν όλοι με όλους. Ούτε θα ήθελα να συμμετέχω σε μιά παρέα που δεν έχω να πω ή να αισθανθώ κάτι.

Οπότε καταλήγω στο συμπέρασμα πως το φόρουμ αυτό έχει
συνεισφέρει τα μέγιστα στη δημιουργία κύκλων με κοινά
ενδιαφέροντα και γι' αυτό ευχαριστώ (πάλι) τα παιδιά που το
δημιούργησαν.

Απ' την άλλη πλευρά οι καταστάσεις που ζεί ο καθένας μπορεί
να τον απομακρύνουν από το χώρο για λίγο μα πάντα μιά ανάγνωση θα κάνει καλό. Βέβαια η συμμετοχή είναι ακόμα
καλύτερη.

Πιστεύω όμως πως και αυτό είναι παροδικό
και οι κρίσεις ξεπερνιούνται και από το κάθε μέλος και από το σύνολο.

Συνοψίζοντας τονίζω πως το φόρουμ αυτό μόνο καλό μας κάνει
και όπως κάθε ζωντανός οργανισμός περνά από διακυμάνσεις. Είναι και στο χέρι του καθένα μας να το κάνει καλύτερο.



Σόρρυ παιδιά για το μακρύ quotation, το έκανα για να μην τα ξαναγράψω....

Συμφωνώ σε γενικές γραμμές με τα παραπάνω και πιο πολύ με αυτό: Πιστεύω όμως πως και αυτό είναι παροδικό
και οι κρίσεις ξεπερνιούνται και από το κάθε μέλος και από το σύνολο. Tο φόρουμ αυτό μόνο καλό μας κάνει
και όπως κάθε ζωντανός οργανισμός περνά από διακυμάνσεις. Είναι και στο χέρι του καθένα μας να το κάνει καλύτερο.

Εγώ νομίζω πως πρέπει να το αφήσουμε να κυλίσει γιατί αν αρχίσουν οι περιορισμοί και οι απαγορεύσεις μπορεί να υπάρχουν περίεργες παρενέργειες...

afrotwin
04/06/2004, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
NIKO..OTI O STEFANOS[ DELAS] EXEFRASE TH PROSOPIKH TOY APOPSH PISTEYO... pistevis? ma ine kseka8aro etsi ginete sini8os enas an8ropos mia apopsi....kanis den milai ek merous olon ektos ke an kapioi ton exoun orisi gia afto...

MPOREI EGO NA TH BRISKO SWSTH..MPOREI KAPOIOS ALOS NA TH BRISKEI LATHOS! diladi ipirxe periptosi na ginete ki alios?

MPOREI KAPOIOS APO DO NA EXEI DIAFORETIKH APOPSH ma ti les pali ta idia 8a leme

AKOMA
KAI GIA TIS MOTO! NA THN EXEI SA MESO METAKINHSHS KAI MONO oxi meriki exoun moto giati goustaroun na plironoun klisis stous mpatsous xaxaxaxaxa episis mpori na tin exis gia na tin vlepis mpori na min goustaris na metakinise me afti

KAI NA MHN TOY PROSFEREI TIPOTA ALO ..ANTITHETOS ME EMENA AS POYME POY THN EXO GIA NA KANO TH MOYRH MOY STH KAFETERIA TA SABATA POY PAO GIA KAFE!
pantos na exis moto gia na poulas mouri afto se metavivazi se kati ipodiestero tou an8ropou xaxaxaxaxa



OPOTE TO POS ANTILAMBANOMASTE KAI ANTIMETOPIZOYME TO MOTO.GR/FORUM EXEI NA KANEI ME TH PROSOPIKOTHTA MAS!
sosta alos to vlepi gay forum giati tetia ine i prosopikotita tou xaxaxaxaxa alos to vlepi san forum prosopikis anazitisis giati tetia ine i prosopikotita tou xaxaxaxa
8ee mou 8a pe8ano apo ta gelia

KAI AYTH TH RHMADA..DEN YPARXEI LOGOS NA THN XEFTILIZOYME EDO MESA .....KAI IDIOS TON YPOLOIPON! afto pou grafete edo xrizi sintaktikis anazitisis kseri kanis ti enoi o singrafeas?
i rimada i prosopikotita mas kseftilizete? ke idios ton ipolipon?
pos ginete afto simetexontas se ena forum?
agori mou edo den grafi o ka8e enas ta apof8egmata tou ke fevgi kata8etoume oloi apopsi ke krinomaste gia afti ke ine poli igies afto episis afto kani tin sizitisi i antipara8esi apopseon
se enidrio nomizis oti mpenis? xaxaxaxaxa



MOTOSYKLETA RE POYSTH MOY EINAI....
re pedia pios ine o poustis tou pou apefuinete?
ke pia ine motosikleta to zundap pou exi enoi? xaxaxaxaxa

OLA TA ALA PERITEYOYN!

sosta afto ine to mono sigouro ola ta ala peritevoun den les tipota
aftos ine o elinas motosikletistis simera
xaxaxaxaxaxaxaxa
:rotflmao: :lol: :lol:
voi8ia kapios na me skotosi den mporo alo
:rotflmao:

jimbar
04/06/2004, 12:42
την καλημέρα μου σε όλες & όλους.

Δεν έχω καταλάβει κάτι και συγχωρέστε με γι’αυτό.

Και εγώ γνώρισα άτομα, εντός & εκτός του Forum, που είναι πολύ καλές ψυχές. Και εμένα μου αρέσουν τα ταξίδια & οι βόλτες με άτομα που έχουν το ίδιο πάθος, την μηχανή. Και εγώ ανήκω στους «νέοπες» του Forum, λόγο εγγραφής μου. Ε και; Αλλά δεν καταλαβαίνω το εξής:

Γράφει πουθενά
«..άγνωστε, αν είναι να κάνεις εγγραφή στο ΜΟΤΟ, μην διανοηθείς να μιλήσεις για οτιδήποτε άλλο εκτός από μηχανές, λάστιχα, ζάντες ακτινωτές ή μη, για μπουζί και φίλτρα..»
ή ακόμα
«..να μην μιλήσεις για τις ανησυχίες σου, τους προβληματισμούς σου, να μην πεις ανέκδοτα ή ότι άλλο ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ με την μοτοσικλέτα διότι ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟΙ, και ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ..»

Έχουμε όλοι ένα κοινό πάθος, αλλά αυτό δεν μας κάνει ΜΟΤΟκαυλους [αυτό μου ήρθε από το Στρατόκαυλος] ή τουλάχιστον έμενα, δεν με κάνει να μιλάω μόνο για μηχανές. Σαν άνθρωπος, ενδιαφέρομαι για τον συνάνθρωπό μου, για τους προβληματισμούς του, τις χαρές του & τις λύπες του.

Μου αρέσει να μιλάω γι’αυτά που γνωρίζω και να ακούω γι’αυτά που δεν. Να βελτιώνομαι και να διορθώνομαι για να μπορέσω να μεταφέρω τις [έστω λιγοστές] γνώσεις μου σε νέους μοτοσικλετιστές για να μην βλέπουν την μηχανή σαν αντικείμενο μίας καύλας ή μιας γκαζιάς, αλλά να την νιώσουν σαν μέρος του σώματός τους, σαν προεξοχή της αναπνοής τους, της καρδιάς τους, της ψυχής τους.

Τώρα, αν εσύ φίλε Στέφανε [dela], Στάθη [Hornet] ή και Γιώργη [XTMPAM] βρίσκετε ανιαρά τα ποστάκια μου/μας και δεν ανταποκρίνονται σε αυτό που αναζητάτε, τότε καλά κάνετε και δεν απαντάτε.

Αλλά αυτό το «Η μαλακία πάει σύννεφο.... από πιτσιρικάδες που ακόμα είναι ταγμένη στο βωμό τις βούτας (αν και αυτοί απαλλάσσονται λόγο το νεαρό τις ηλικίας τους) μέχρι και τους ποιο μεγάλους που ακόμα έχουν σκατά στο κεφάλι και δεν θέλουν ούτε πρόκειται να ωριμάσουν ποτέ και για κανένα πούστη.» με χαλάει κάπως το «μεγάλους» [διότι σε αυτή την κατηγορία ανήκω {35 καλοκαίρια έχω στην πλάτη μου}]
και, εν πάση περιπτώσει, πόσο είπες ότι είσαι, σε ηλικία, φίλε Στέφανε & φίλε Γιώργο [διότι για τον Στάθη γνωρίζω];

Νομίζω ότι το «ΟΠΟΙΟΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ!!» εδώ έχει θέση.

Τέλος πάντων. Ας είναι.

Δεκτή και σεβαστή η άποψή σας, αλλά πιστεύω ότι και οι υπόλοιποι έχουν και αυτοί δίκαιο. Και αν το ποστάκια μου τα βρίσκετε κάπως, να γνωρίζετε ότι δεν θίγομαι στο ότι δεν μπαίνετε ή δεν απαντάτε. Σεβαστές όλες οι απόψεις αρκεί να μην θίγουμε άτομα. Και εμένα με έθιξες πιο πάνω, με την ηλικία.

Αυτά. Να μου είστε όλοι καλά και να περνάτε ακόμα καλύτερα.

Τζίμης

Spazz
04/06/2004, 12:43
κι επειδη ειναι φορουμ για μοτοσυκλετες τι εγινε?μονο γι αυτες πρεπει να συζηταμε συνεχεια??? ............αν και οντως μερικες φορες το θεμα κουραζεται..........



ρε julius οταν γραφεις κατιτις σοβαρο νομιζω πως γραφει αλλος για σενα χαχαα

afrotwin
04/06/2004, 12:45
re jimi mas stravoses ti gramata ine afta? astigmatismo exis?
:rotflmao:

GST
04/06/2004, 12:59
ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!:bigcry: :bigcry: :bigcry:

idi
04/06/2004, 13:01
Αν και νέος σχετικά στο φόρουμ, και ως γνωστόν όταν μιλάνε οι λέουρες τα ποντικάκια πρέπει να σιωπούν... θα ήθελα να κάνω μια παρατήρηση.

Συμφωνώ 100% ότι η φάση με τις φωτογραφίες παρατράβηξε και ήταν έξω από το αποδεκτό.

Επίσης μερικές φορές και εγώ ο ίδιος και άλλοι σε «ενδιαφέροντα» (*) θέματα , έχουμε ξεφύγει με ανταλλαγή μηνυμάτων προσωπικών και μερικές φορές άσχετων με τη συζήτηση.

Οκ αυτό είναι λάθος και πρώτος το παραδέχτηκα.

Από κει και πέρα το να λέμε ότι ένα φόρουμ είναι «μοτοσυκλετιστικο» δε σημαίνει ότι όλα τα θέματα πρέπει να αφορούν τις μοτοσυκλέτες. Άποψη μου αυτή παιδιά...

Αν ήταν έτσι δεν θα είχατε δημιουργήσει και τις κατηγορίες συζητήσεων όπως πχ.

Copy paste από αρχική σελίδα...
«Γενικές,Καθημερινές συζητήσεις, Συναντήσεις - Βόλτες Μας φέρνουν πιο κοντά..., Διαμάχες ,Εντός και εκτός του δρόμου, Ανέκδοτα ,Για να αρχίζει καλά η μέρα
Στραβά κι Ανάποδα Τα παράπονα σας ΕΔΩ Αναβάτης Ιστορίες του Δρόμου
Έχετε μια ενδιαφέρουσα ιστορία...μοιραστείτε την μαζί μας Οδήγηση -Tips & Tricks
Πως στρίβουν άραγε Ταξιδιωτικά Μας πάνε μακριά, Αναζητήσεις - Σκέψεις - Προβληματισμοί, Μοτοσυκλέτα είναι το όχημα που σε ταξιδεύει, καμία φορά και με το νου...
Μοτοσυκλέτα Νέα Ακούσαμε-Διαβάσαμε Αγωνιστικά νέα Πάθος και γεγονότα από την γραμμή εκκίνησης Ανταλλακτικά & Εξοπλισμός Απορίες εντυπώσεις Τεχνικά Θέματα Tips & Tricks Ρε παιδιά πως ξεβιδώνει»

Συμφωνώ με το jimbar και με το periklisk....

Τεσπα οποίος έχει τα γένια έχει και τα χτένια. Αν πιστεύετε ότι κάτι δε πάει κάλα, μπορείτε να επέμβετε. Αυτή είναι η δουλειά του mod εξάλλου. Αυτό έχει πολλά θετικά όμως έχει και αρνητικά...

* (δεν αναφέρω τη λέξη ΣΟΒΑΡΑ γιατί πιστεύω ότι ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ «ΣΟΒΑΡΟ» ΕΚΤΟΣ ΟΣΑ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΖΩΗ, ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ. Αυτό είναι στάση ζωής και είμαι προσωπικά πολέμιος της σοβαροφάνειας)

CyBeRseXX
04/06/2004, 13:02
Einai to deutero kalokairi pleon pou vriskomai sto site kai tha simfoniso sto oti to pneuma tou forum se sxesi me auto pou evlepa persi exei allaksei.

Polles pareksigiseis, polles logo-kontres, kritikes, mou exei dosei tin entiposi pos tha prepei na skefteis opos oi dikigoroi prin grapseis kati giati mporei na parermineutei i na xrisiopoiithei enantion sou se kapoio "dikastiko" post..

Opos kai na exei pantos, prosopika xairomai pou uparxei auto to site, me olous tous neous kai tous palious, tous kalous tous kakous kai tous asximous.

Prosopika, otan den pao kapoion/a ton agnoo. Isos den einai toso timitiko alla toulaxiston den spaei ta neura ta dika mou kai ton allon!

jimbar
04/06/2004, 13:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
re jimi mas stravoses ti gramata ine afta? astigmatismo exis?
:rotflmao:

ρε παιδιά έχω ανάλυση 1024x768. και τα βλέβω και μικρά τα γράμματά σας .. είναι και λόγο .. ηλικίας. Τωρα είναι καλύτερα;

afrotwin
04/06/2004, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar

ρε παιδιά έχω ανάλυση 1024x768. και τα βλέβω και μικρά τα γράμματά σας .. είναι και λόγο .. ηλικίας. Τωρα είναι καλύτερα;


jimi sou exo stili pm
ke pigene ston explorer sto view ke alakse ta gramata apo mikra se megala na ta vlepis megalitera ke ego tin idia analisi exo ke den exo provlima

XTMPAM
04/06/2004, 13:12
ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΦΙΛΕ JIMBAR?OXI ΜΕ ΤΑ POST TA ΟΠΟΙΑ ΔΕ ΜΕ ΑΓΓΙΖΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΩ..!!!(ΒΛΕΠΕ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙΑ, ΕΡΩΤΙΚΟΥΣ ΣΟΥΤΖΟΥΚΙΣΜΟΥΣ ΚΤΛ), ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ (ΒΛΕΠΕ ΑΦΡΟ) ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ (ΒΛΕΠΕ ΝΛΣ ΠΡΟΣΦΑΤΑ) ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΗ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΓΩ ΤΟΝ ΓΡΑΦΩ ΣΤΗΝ ΠΑΠΑΡΑ ΜΟΥ!!!

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΗΛ?ΠΟΙΟΣ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΔΗΛ. ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ?

ΔΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΙ ΓΡΑΦΩ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ?ΜΕ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΧΑΡΑ ΣΟΥ!ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!ΓΡΑΨΕ ΚΑΙ ΣΥ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ!

ΛΕΕΙ Ο ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΔΡΟΥΖΑΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΣ!!!ΤΟ ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ...ΚΑΙ ΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ!!!
ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΕ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΤΙ ΛΕΩ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ DELA KAI MH ΘΙΓΕΣΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΟΥΜΙ!!

ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ!!!!

26 ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΜΑΙ

jimbar
04/06/2004, 13:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΦΙΛΕ JIMBAR?... ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ!!!!26 ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΜΑΙ

α ρε Γιώργη, να είχα την ηλικία σου και θα τα έγραφα και εγώ στα παπούτσια μου.

Φίλε μου το αν υπάρχουν ποστάκια με ποιηματάκια ή με ιστοριούλες, κατ’εμέ, καλό κάνει διότι σε βγάζουν και λίγο από την ρουτίνα της, πάντα για με μιλάω, μαυρόασπρης ζωής μου. Δεν λέω ο κάθε ένας έχει τον σταυρό του.

Αλλά από την άλλη δες το και αλλιώς. Όλα τα δάχτυλα δεν είναι ίδια αλλά είναι στο ίδιο χέρι [αν μιλάμε για τα 5] και μπορεί να μην κάνουν όλα την ίδια δουλειά, αλλά παίρνουν ζωή από την ίδια πυγή: από το ίδιο αίμα..

Τώρα αν έχεις στραβώσει από κάτι το οποίο εγώ προκάλεσα, τότε φίλε μου σόρυ. Αλλά τέτοιου είδους ποστάκια θα συνεχίζω να γράφω. Διότι έτσι αισθάνομαι.

Να μου είσαι πάντα καλά.

petridist
04/06/2004, 13:39
Με καλύψατε πλήρως!!!

επίσης Cybersex (καλά το γράφω?) είναι λογικό νομίζω να έχει αλλάξει το κλίμα στο φόρουμ.. εγώ είμαι εδώ απο πέρισυ το μάιο και βλέπω την άλλαγή η οποία όμως νομίζω οτι οφείλεται στο οτι απο 15 άτομα που μιλούσαν τότε τώρα υπάρχουν 50-60 ενεργά μέλη?

είναι λογικό λοιπόν σε μία διευρυμένη μικρογραφία της κοινωνίας πλέον που δεν αποτελείται απο φιλαράκια που έφτιαξαν ενα φόρουμ, να υπάρχουν και πιο πολλές κόντρες και φυσικά παρεξηγήσεις.. είπαμε οτι ειναι φυσικό απο τη στιγμή που μιλάμε για μια απρόσωπη στεγνή ιντερνετική επικοινωνία..

και υπάρχουν περιπτώσεις παρεξηγήσεων που οταν γνωρίστηκαν καλύτερα τα παιδιά αλλάξαν οι συμπεριφορές... είναι φυσικό αυτό γιατί αλλιώς κρίνεις εναν άνθρωπο και αλλιώς μία πρόταση σε ένα φόρουμ!!

οπότε αυτό θα συνεχίσει να υπάρχει.. τώρα αν εσύ βλέπεις ένα προβληματισμό και μία αλλαγή στη συμπεριφορά ανθρώπων που τους ξέρεις.. τότε μάλλον με τους ίδιους θα το λύσεις το πρόβλημα...

και επίσης δεν καταλαβαίνω τι εννούν αυτοί που λένε οτι ξενερώνουν λόγω των υπολοίπων... ελεύθερο φορουμ είναι και ο καθένας αναλόγως διάθεσης μπορεί να λέει οτιδήποτε.. (διαφορετικά βάλτε κανόνες και σβήνετε ποστς.. κάτι που θα ήταν ολέθριο για το φορουμ βέβαια..)

το ξενέρωμα το δέχομαι μόνο οταν απογοητευεσαι απο ανθρώπους δικούς σου που αλλιώς τους έμαθες και αλλιώς σου βγαινουν στην πορεία.. δεν μπορείς πχ να ξενερώνεις με μια δικιά μου μαλακιά.. μπορείς απλά να την αγνοήσεις και να πεις
''ε λογικό είναι στην μικρογραφία αυτη της κοινωνίας υπάρχουν και μαλάκες.. εμείς να'μαστε καλα!''

γενικά πιστεύω οτι ειναι καλό ο καθένας να λέει τη γνώμη του για τα πάντα, διότι έτσι γινόμαστε καλύτεροι! γιατί και η λανθασμένη - μη καλά ζυγισμένη συμπεριφορά μπορεί να οδηγήσει το άτομο σε αυτοκριτική κάποια στιγμή μέσα στην κοινωνία, μόνο αν αυτή του δέιξει κατανόηση και σκύψει πάνω του.. ο λιθοβολισμός και η περιθωριοποιηση ποτέ δεν βοήθησε..

απο την άλλη πλευρά κατανοώ την οργισμένη συμπεριφορά ανθρώπων που πιστεύουν οτι θίγονται, είναι στη φύση μας η ακραία αντίδραση..θα'πρεπε βέβαια να είμαστε πιο χαλαροί και λιγότερο στρεσαρισμένοι..

καταλήγοντας να πω οτι λυπάμαι πραγματικά που άτομα ιδρυτικά αυτής της μικρο-κοινωνίας, νιώθουν απογόήτευση και αποστροφή για το δημιούργημά τους... (θεωρώ τη λέξη ξενέρωμα πολύ χειρότερη απο τις δύο παραπάνω γι'αυτό δεν τη χρησιμοποιώ)

ελπίζω να αλλάξει η γνώμη σας προς το καλύτερο... περνάω πολύ καλά εδώ μέσα, και με τις κόντρες, και με τις μαλακίες και με τις πλάκες και με τις χωρίς λόγο συζητήσεις... ταυτόχρονα μαθαίνω πράγματα, ενημερώνομαι, γνωρίζω ανθρώπους (κάποιους τους θεωρώ φίλους μου, άλλους τους συμπαθώ πολύ, άλλους δεν τους πάω και πολυ), χαίρομαι με τις χαρές ανθρώπων εδώ μέσα, λυπάμαι με τις ατυχίες ανθρώπων που ουτε καν έχω δει τη φάτσα τους!!!

αν η τελευταία παράγραφος δεν δείχνει οτι το δημιούργημα σας εξελίσσεται σαν ένας πραγματικά ζωντανός οργανισμός με τις χαρες και τις λύπες του, με τα στραβά και τα καλά του, τότε τί άλλο περιμένατε??

συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο αλλά είπα ότι νιώθω..

να'μαστε καλά!!

:beer:

afrotwin
04/06/2004, 13:39
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
[B]ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΦΙΛΕ JIMBAR?OXI ΜΕ ΤΑ POST TA ΟΠΟΙΑ ΔΕ ΜΕ ΑΓΓΙΖΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΩ..!!!(ΒΛΕΠΕ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙΑ, ΕΡΩΤΙΚΟΥΣ ΣΟΥΤΖΟΥΚΙΣΜΟΥΣ ΚΤΛ), ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ (ΒΛΕΠΕ ΑΦΡΟ) ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ

se pirazi o afro tzoutzouko mou?
lipon akouse kala otan mpika edo gia proti fora mpika gia na vro ke ego atoma me to idio endiaferon ke na sinanastrafo mazi tous ke na kano filous ke parea apo tis protes meres antimetopisa arnitika sxolia gia tin mixani mou apo kapion vlameno onomati nls ke amin8ika me xioumor giati 8eorisa oti pantou iparxi enas vlamenos meta omos dextika ke peretero asximes apopsis gia tin mixani mou opos plintirio varka ke ala tetia koufa ema8a lipon na pezo afto to pexnidi ke epidi ime kaliteros ekdiki8ika ke 8a sinexiso me ton kalitero tropo giati ime kaliteros 8aftis apo olous sas:lol:
tora min mou zitas na anazitiso dika sou post me arnitika sxolia eksarxis gia tin mixani mou ke emena prosopika giati varieme meta apo afto pou ekanes perimenes i praksis sou na min exou epiptosis asxime gia sena pou tis dimiourgises diladi eprepe na dexomaste ta sxolia sou gia tin mixani mou ke emena pou vevea itan metaksi sovarou ke astiou giati an ta eklamvana os apolita sovara 8a ixes poli asximi kataliksi ke kapote mou tin epese me kati gia karate :lol: ke lipa tespa
lipon filarako ke esi ke aloi omioi sou na min mplekete me atoma pou den sas perni na mplekete na kitate ton mikrokosmo sas giati den sas perni ke min kanis parapona gia mia asximi katastasi pou dimiourgises esi ke i omioi sou giati den ides tipota akoma:lol: mexri ke krisi taftotitas 8a pa8is an sinexizis na milas asxima gia ton afro oute fimes den 8elo na akouo
ke min klegese katina
:lol: :lol: :lol:

8a epel8i i ekdikisi tou plintiriou
:rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
04/06/2004, 13:45
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από petridist
[B]Με καλύψατε πλήρως!!!

επίσης Cybersex (καλά το γράφω?) είναι λογικό νομίζω να έχει αλλάξει το κλίμα στο φόρουμ.. εγώ είμαι εδώ απο πέρισυ το μάιο και βλέπω την άλλαγή η οποία όμως νομίζω οτι οφείλεται στο οτι απο 15 άτομα που μιλούσαν τότε τώρα υπάρχουν 50-60 ενεργά μέλη?

na duca kita pos ine imia apopsi na ma8enis
ke an mporite re pedia kante ligo parea ton duca mpas ke apoktisi ligo leksilogio ligi skepsi ki ena ipotipodes epipedo
:lol: :lol:

dela
04/06/2004, 13:48
Και το φιλαράκι μου ο Σωτήρης...

Ενώ ξεκίνησε όμορφα η κουβέντα κάπου χάθηκε μπλέκοντας την πούτσα με την
βούρτσα και το κάναμε αχταρμά....
Ο κάθε ένας είπε τον πόνο του....OK.

Καλά εσύ φίλε Jimbar γιατί θίχτηκες μόνο εσύ το ξέρεις...και είσαι
και από τα άτομα που συμπαθώ εδώ μέσα..

Τέλος να πω ότι μπορεί να είναι κάποιος 20+, 30+,40+ και να είναι ακόμα μαλάκας
βλάκας κτλ και να δεις ένα πιτσιρικά και να σου λέει πολύ ωραία πράγματα ώριμα κτλ

Τώρα εάν καταφέρετε να πάρετε η έχετε είδη πάρει αυτά
που εγώ πείρα από εδώ μέσα θα είστε μάγκες πολύ μάγκες!!!

Θα μπορούσα να σας γράφω μέρες αλλά βαριέμαι κιόλας....άλλωστε
τον κύκλο μου το έκανα εδώ μέσα πείρα ότι έπρεπε να πάρω και
τώρα απλά συνυπάρχω μαζί σας...

Α είμαι 28.

DUKASII
04/06/2004, 13:56
AFRO POY MOY DEIXNEIS TO TROPO NA APOKTHSO KAI EGO THN APOPSH POY MOY TAIRIAZEI!!

ME SYGINISES RE AFRO KAI EKLAPSA ALITHEIA RE SY!

KAI NAI RE PAIDIA KANTE ME LIGO PAREA KAI MENA...SAS PARAKALO RE PAIDIA...TON AFRO GIATI TON KANATE PAREA DILADI;;EPEIDI EXEI APOPSH;;

E MA EIPAME THA PARO PARADEIGMATA APO TON AFRO KAI AYTOYS POY THA MOY DEIXEI KAI THA EXO KAI EGO APOPSH SWSTH!


THA SE BALO STH PROSEYXH POY DE KANO TO BRADY RE AFRO NA SAI KALA ...

KALA TIS APOPANO APEILES PALI....THA SOY PROTYNA NA MHN TIS KANEIS....

APO KEI KAI PERA...DIKAIOMA SOY!

KAI FYSIKA EXEIS PLYNTHRIO KAI EINAI GIA TO POYTSO TO AFRIKA..KAI MALISTA TO KATALABAN KAI STH HONDA KAI STAMATHSAN NA TO PARAGOYNE...ELA OMOS POY AMA KANEIS MIA MALAKIA META PREPEI NA THN YPOSTIRIZEIS...[BLEPE ANTALAKTIKA POY BRISKETAI AKOMA]!! TYXERE...PALI KALA POY OI IAPONES...EINAI KALOS LAOS KAI SKEFTONTAI KAI EMAS TOYS ELLHNES POY PHGAME KAI FORTOTHIKAME TIS DIKES TOYS MALAKIES!

hornet
04/06/2004, 14:05
Ωραια το εκλεισες στεφανε....


Εχω να πω οτι μετα απο δυο χρονια ενεργοτατης συμμετοχης στο moto.gr χτες σκεφτηκα σοβαροτατα να σας αφησω στην ησυχια σας.
Αλλα εχω δωσει λιγο αβαντζο στον εαυτο μου (πιστευω οτι θα ηρεμησω αν και αυτα που διαβαζω πεντε μερες τωρα σερρυ καθε αλλο παρα με καθυσηχαζουν,τωρα αν θα παψουν τοτε και εγω ισως να σταματησω αυτες τις σκεψεις)

Και δεν ειναι το ποστ της τσοντας,πιστεψτε με που εφερε τα πανω κατω
Οτι και να γραψουμε εδω μεσα κατευθειαν στην παρεξηγηση
Και εγω και ολοι μας.
Λοιπον η κατασταση εχει φτασει οριακα για εμενα για να μην γραψω για αλλους και αρχισετε και μου λετε οτι μιλαω για τη παρτη σας.
Και λεωνιδα κανε μου τη χαρη και μην αρχισεις τα ψυχολογικα προφιλ να χαρεις!

Αυτα εχω να πω προς το παρον.... θα δειξει το μελλον

CyBeRseXX
04/06/2004, 14:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από petridist
επίσης Cybersex (καλά το γράφω?)

Oxi, thelei allo ena X.

Alla kati mou leei, pos to klima fortizetai toso giati den uparxei akoma to CHAT :D

Stathi, ase ta peri "afiso stin isixia sas"- idios tora pou exeis tin Vefa gia na ksedineis..

afrotwin
04/06/2004, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Ωραια το εκλεισες στεφανε....


Εχω να πω οτι μετα απο δυο χρονια ενεργοτατης συμμετοχης στο moto.gr χτες σκεφτηκα σοβαροτατα να σας αφησω στην ησυχια σας.
Αλλα εχω δωσει λιγο αβαντζο στον εαυτο μου (πιστευω οτι θα ηρεμησω αν και αυτα που διαβαζω πεντε μερες τωρα σερρυ καθε αλλο παρα με καθυσηχαζουν,τωρα αν θα παψουν τοτε και εγω ισως να σταματησω αυτες τις σκεψεις)

Και δεν ειναι το ποστ της τσοντας,πιστεψτε με που εφερε τα πανω κατω
Οτι και να γραψουμε εδω μεσα κατευθειαν στην παρεξηγηση
Και εγω και ολοι μας.
Λοιπον η κατασταση εχει φτασει οριακα για εμενα για να μην γραψω για αλλους και αρχισετε και μου λετε οτι μιλαω για τη παρτη σας.
Και λεωνιδα κανε μου τη χαρη και μην αρχισεις τα ψυχολογικα προφιλ να χαρεις!

Αυτα εχω να πω προς το παρον.... θα δειξει το μελλον

sta8i mou ti mou protinis na afino ta pedakia pou pezoune me tis enies ke me ta logia pou exoun na kanoun me emena i me katastasis pou asxoloume xoris na 8ikso to la8os tous
akoma ke an prepi na iperaspisto kati mia aksia ena i8os
na to pekso tipou anoteros ke na min asxoloume mazi tous
ma den apaksio gia kanena an8ropo afta prepi na katalavoun oti opos den pame se ena kazino xoris lefta se ena gamo xoris kala rouxa etsi den to pezoume ksipnoi me atoma pou den mas perni ke sto kato kato iparxoun 8emata pou mporis na sizitisis me ena efivo den ine sosto na apoklisoume tipota stin zoi ke na imaste kolimeni ala iparxoun periptosis pou oloi mas prepi na akoume anti na milame giati den tous to les afto ke prospa8is na katevnasis ta pragmata diaforetiko

den kanoume oloi gia ola ine kanonas tis zois
ke ine ke aplo
osi den pane ton afro min asxolounte mazi tou
ke afto ine aplo

jimbar
04/06/2004, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από dela
..Καλά εσύ φίλε Jimbar γιατί θίχτηκες μόνο εσύ το ξέρεις...και είσαι και από τα άτομα που συμπαθώ εδώ μέσα..

φίλε μου δεν θα το γυρίσω στις γλύκες.

Δεν μπορώ να πω ότι κάποιος, εδώ στο forum μου είναι εχθρικός.

Από την άλλη θίχτηκα, όπως πολύ πιθανόν να θιχτείς και εσύ κάποια μέρα όταν κάποιος γράψει κάτι και μέσα στο γραπτό του βάλει και ηλικίες, ή την μηχανή που ενδεχομένως να οδηγείς, η τέλος πάντων να μιλήσει για κάτι που μπορεί να σε θίξει.

Στο ότι κάποιος μπορεί να έχει μια «άλφα» ηλικία και να είναι μαλάκας, σύμφωνο απόλυτα. Υπάρχουν και όταν κάνουμε μαλακιές και εμείς σε αυτή την κατηγορία ατόμων συμπεριλαμβανόμαστε.

Απλά διαφωνώ στο να το πεις εντός forum. Πες το στην παρέα σου [αν και αυτό δεν είναι σωστό] αλλά όχι εντός του forum. Και αν είμαι ο μόνος που αντέδρασα για το θέμα της ηλικίας, μάθε λοιπόν ότι προσωπικά κάνω παρέα με όλες τις ηλικίες διότι πιστεύω ατράνταχτα ότι πάντα έχεις να μάθεις από άλλον.

Δηλαδή με τα γραπτά σου, αν ήμουν στην θέση του Παναγιώτη [Yamaha – 18-20 χρονών νομίζω] τι θα έπρεπε να κάνω μετά το πόστ σου; Να μην γράψω για κάποια ανησυχία μου η, όταν θα μιλάνε οι «άλλοι» θα πρέπει να σωπαίνω λόγο ηλικίας, μιας και σαν νέος, θεωρούν ότι ή «μαλακία μου πάει σύννεφο αν και ίσως να απαλλαγώ λόγο νεαρό της ηλικίας μου»;

Φαντάσου λίγο τον εαυτό σου στην θέση του αν κάποιος γράψει κάτι τέτοιο. Έχω περάσει και από αυτά τα στάδια. Ίσως να είμαι ιδιότροπος αλλά σίγουρα αν ήσουν στη θέση του, δεν θα σου άρεσε η συμπεριφορά των άλλων, πόσο μάλλον όταν θα έχεις τα χρονάκια σου και κάποιος θα σου λέει για «..τους μεγάλους που ακόμα έχουν σκατά στο κεφάλι και δεν θέλουν
ούτε πρόκειται να ωριμάσουν ποτέ και για κανένα πούστη..»

Απλά πες μου πως θα αισθανόσουν.

Όσο για μένα .. ναι με πείραξε διότι συμμετέχω και εγώ στο Forum. Προσπαθώ με την δική μου «νότα» να συμβάλω όσο το δυνατόν καλύτερα σ’αυτή την συναυλία, παίζοντας όσο πιο καλά μπορώ, αποφεύγοντας τα φάλτσα..

Και εγώ σας συμπαθώ και ας μην σας ξέρω. Και συμπαθώ μέχρι αηδίας μέχρι να μου αποδείξει ο άλλος ότι δεν αξίζει την δική μου προσοχή. Τότε αποκόβομαι.

Αυτά. Πρέπει να κλείσω. Εύχομαι να τα πούμε και από κοντά κάποια στιγμή. Διότι από δω μέσα μάλλον κάτι χάνουμε

Φιλιά σε όλες & όλους..

afrotwin
04/06/2004, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από CyBeRseXX
Oxi, thelei allo ena X.

Alla kati mou leei, pos to klima fortizetai toso giati den uparxei akoma to CHAT :D

Stathi, ase ta peri "afiso stin isixia sas"- idios tora pou exeis tin Vefa gia na ksedineis..

oriste ke ena paradigma ego me afton ton an8ropo den exo diapliktisti pote ke ine ke palios giati sevete o idios ton eafto tou ke kat epektasi ton sevome ke ego
ginete pio apla na to eksigiso?

hornet
04/06/2004, 14:20
Ρε λεωνιδα για μενα λεω για τους αλλους κανε οτι θες!

afrotwin
04/06/2004, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Ρε λεωνιδα για μενα λεω για τους αλλους κανε οτι θες!

katse 8a apokatastiso tin fimi sou

pedia min pareksigite ton sta8i an leeo kala logia gia afto i ke asxima o an8ropos den ine filos mou ton exo sinantisi kana dio fores ke apo oti exo katalavi ine dikos sas ego den exo filous akoma edo mono gnostous ke apo toi exo katalavi stin arxi tou fenomouna periergos meta me antipa8ouse ke tora tou ime adiaforos min nomizete oti prokite gia klika i kati tetio ke gia na min zorizeste sas leo oti ego den katafera na kano kapion filo akoma
iste oloi apo tin mia meria ke ego apo tin ali min anisixite

ala pou 8a pai 8a vro ke ego enan kolito na mirazome tin zoi mazi tou na skasete apo tin zilia sas:lol: :lol:

ta sxolia mou gia ton hornet ine apla antikimenika ke tipota alo

hornet
04/06/2004, 14:39
Λεωνιδα αχαχαχαχα εχεις καψει ασφαλειες ρε μαλακ@!!!!!




ΑΧαχαχαχαχαχχαα

dela
04/06/2004, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar

φίλε μου δεν θα το γυρίσω στις γλύκες.

Δεν μπορώ να πω ότι κάποιος, εδώ στο forum μου είναι εχθρικός.

Από την άλλη θίχτηκα, όπως πολύ πιθανόν να θιχτείς και εσύ κάποια μέρα όταν κάποιος γράψει κάτι και μέσα στο γραπτό του βάλει και ηλικίες, ή την μηχανή που ενδεχομένως να οδηγείς, η τέλος πάντων να μιλήσει για κάτι που μπορεί να σε θίξει.

Στο ότι κάποιος μπορεί να έχει μια «άλφα» ηλικία και να είναι μαλάκας, σύμφωνο απόλυτα. Υπάρχουν και όταν κάνουμε μαλακιές και εμείς σε αυτή την κατηγορία ατόμων συμπεριλαμβανόμαστε.

Απλά διαφωνώ στο να το πεις εντός forum. Πες το στην παρέα σου [αν και αυτό δεν είναι σωστό] αλλά όχι εντός του forum. Και αν είμαι ο μόνος που αντέδρασα για το θέμα της ηλικίας, μάθε λοιπόν ότι προσωπικά κάνω παρέα με όλες τις ηλικίες διότι πιστεύω ατράνταχτα ότι πάντα έχεις να μάθεις από άλλον.

Δηλαδή με τα γραπτά σου, αν ήμουν στην θέση του Παναγιώτη [Yamaha – 18-20 χρονών νομίζω] τι θα έπρεπε να κάνω μετά το πόστ σου; Να μην γράψω για κάποια ανησυχία μου η, όταν θα μιλάνε οι «άλλοι» θα πρέπει να σωπαίνω λόγο ηλικίας, μιας και σαν νέος, θεωρούν ότι ή «μαλακία μου πάει σύννεφο αν και ίσως να απαλλαγώ λόγο νεαρό της ηλικίας μου»;

Φαντάσου λίγο τον εαυτό σου στην θέση του αν κάποιος γράψει κάτι τέτοιο. Έχω περάσει και από αυτά τα στάδια. Ίσως να είμαι ιδιότροπος αλλά σίγουρα αν ήσουν στη θέση του, δεν θα σου άρεσε η συμπεριφορά των άλλων, πόσο μάλλον όταν θα έχεις τα χρονάκια σου και κάποιος θα σου λέει για «..τους μεγάλους που ακόμα έχουν σκατά στο κεφάλι και δεν θέλουν
ούτε πρόκειται να ωριμάσουν ποτέ και για κανένα πούστη..»

Απλά πες μου πως θα αισθανόσουν.

Όσο για μένα .. ναι με πείραξε διότι συμμετέχω και εγώ στο Forum. Προσπαθώ με την δική μου «νότα» να συμβάλω όσο το δυνατόν καλύτερα σ’αυτή την συναυλία, παίζοντας όσο πιο καλά μπορώ, αποφεύγοντας τα φάλτσα..

Και εγώ σας συμπαθώ και ας μην σας ξέρω. Και συμπαθώ μέχρι αηδίας μέχρι να μου αποδείξει ο άλλος ότι δεν αξίζει την δική μου προσοχή. Τότε αποκόβομαι.

Αυτά. Πρέπει να κλείσω. Εύχομαι να τα πούμε και από κοντά κάποια στιγμή. Διότι από δω μέσα μάλλον κάτι χάνουμε

Φιλιά σε όλες & όλους..


Ρε συ θα φάω τις κοτσίδες....

Με έκανες να κοιτάω την οθόνη σαν μαλάκας...

Μια κουβέντα μόνο γιατί κουράστηκα...


Δηλ αν άκουγα κάποιον στο forum να λέει ότι οι ποιο πολλοί από τους 28ριδες
εδώ μέσα είναι μαλάκες εγώ τη θα έπρεπε να κάνω να θιχτώ?
Γιατί?
Έχω την μύγα και μυγιάζομαι και δεν το ξέρω?
Αντίθετος θα σκεφτόμουνα τη γαμώ που είμαι που δεν ανήκω σε αυτήν την κατηγόρια
γιατί "έτσι" και γιατί "αλλιώς" και γιατί "γιουβέτσι" κτλ...Τουτέστιν θα κοίταγα
την άλλη όψη του νομίσματος (ήμουνα δεν ήμουνα μαλάκας) γιατί και καλοπροαίρετος άνθρωπος
είμαι και γιατί ξέρω την πάρτη μου και γιατί κανεις δεν αναφέρθηκε στο άτομο μου αλλά είπε
γενικότητες οι οποίες δεν με αξίζουν ποσώς!!!!

Εδώ ο κόσμος χάνετε και εμείς ψολοαρμενίζουμε.....

Ευχαριστώ!!!!

GST
04/06/2004, 14:44
ρε παιδια γιατι οταν τα περνετε στα κρανια με καποιον να μην ανοιγετε ενα ποστ στισ διαμαχεσ και να τα λετε εκει ετσι ωστε ουτε το ποστ να γαμιετε και να παρεκλυνει ουτε αυτοι πουθελουν να συμμετεχουν να ειναι αναγκασμενοι να διαβαζουν προσωπικεσ σασ διαμαχεσ και εκνευριζονται;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ειμαι 4 μηνεσ εδω ξερω ελαχιστουσ απο εσασ και εχω καταληξει στο συμπερασμα οτι καποιοι μεταξυ τουσ εχουν σοβαρο προβλημα. δηλαδη αμα δεν μπορεισ να επικοινωνησεισ με μια γκομενα καθεσε και τσακωνεσε συνεχεια;;; :nono: τι παρατασ και παυεισ να ασχολησε απο ενα σημειο και μετα και ο καθενασ το δρομο του. ο καθενασ εδω εχει τισ αποψεισ του σεβαστεσ κατε με ολεσ αρκει να μη θιγουν τουσ αλλουσ. απο πολλουσ λοιπει αυτη η ευγενια .πολλεσ φορεσ μπορει να λεσ σωστα πραγματα αλλα με το τροπο που τα εκφραζεισ να βγενεισ εσυ λαθοσ.

εγω το φορουμ αυτο το βλεπω σαν ενα μεσο για να ξεφευγω λιγο απο τη καθημερινοτητα με ατομα που αγαπουν τισ μηχανεσ οπωσ και εγω και οχι για να εκτονωνω το θυμο η οτιδιποτε αλλο κακο μου βγαζει η γαμημενη κοινωνια μασ:mad:

periklisk
04/06/2004, 14:49
Εγώ πάλι παίδες νομίζω πως το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι πως αρπαζόμαστε με το παραμικρό και καλυπτόμενοι από την ασφάλεια της οθόνης και του πληκτρολογίου ξεσπάμε προς πάσα κατεύθυνση....

Ίσως πρέπει να κάνουμε και λίγο τον κινέζο και να μην παίρνουμε τα πάντα προσωπικά για να περνάμε καλύτερα...


ειμαι 4 μηνεσ εδω ξερω ελαχιστουσ απο εσασ και εχω καταληξει στο συμπερασμα οτι καποιοι μεταξυ τουσ εχουν σοβαρο προβλημα.

Εγώ είμαι κάτι λιγότερο από 4 μήνες ενεργά και έχω να σου πω GST πως αν έρθεις σε συνάντηση θα δεις πως δεν είναι έτσι....

Άντε ρε σεις χαλαρώστε το!!!!:wave2: :beer: :wave2: :beer:

GyPsy
04/06/2004, 15:44
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ!!!!:nono: :nono: :mad:

afrotwin
04/06/2004, 16:00
lipon apo edo ke sto eksis opios leei den mou aresi to forum 8a tou leme kala fae mono tis patates
:rotflmao:

monstermind
04/06/2004, 16:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!:bigcry: :bigcry: :bigcry:

ΡΕ GST τι ζόρι τραβάς ε? εχεις κανα προβλημα ε? ασταδιαλα απο εδω... γραφεις 2 φορές την λέξη έλεος ???? γιατί ρε παπάρα? νομίζεις οτι μας ενδιαφέρει η άποψη σου? ε? εμείς γουστάρουμε να λέμε μλκίες (καθώς μλκες είμαστε αλλιώς δεν θα καναμε έτσι), και αν δεν σου αρέσει σε παρακαλώ πολύ να φίγεις απο το φόρουμ μια για πάντα, δεν σε θέλουμε, σε βαρεθήκαμε ολο μλκιες λές οταν ανοίγεις το στόμα σου. . .

:p :p :p :beer:



===========



τελοσπάντων παιδιά... ας τελειώσει εδω αυτό το καραγκιοζιλίκι

κουράστικα και χαλάστικα παρα πολύ, όπως όλοι φαντάζομαι...

θα παρακαλέσω απο όποιον πιστεύει οτι ευθύνεται έστω και λίγο να ζητήσει συγνώμη απο τον NLS, όπως και στο παρελθόν έγινε με άτομα που μπήκαν εδω και αμέσως "καποιοι" τους διώξαμε...

επίσης θα παρακαλέσω για ένα συγνώμη απο όποιον πιστεύει οτι έστω και λίγο ευθύνεται γιά όλη την έκταση που πήρε αυτή η ανάγκη για μαλάκινση... και μόλις τελειώσουμε να τα σβίσουμε τα ποστ αυτα... και να τα ξεχάσουμε, δεν μας χρειάζονται.

monstermind
04/06/2004, 16:54
και ξεκινάω εγώ...


συγνώμη που έχω την τάση να ελέγχω και να προασπίζομαι το "διαφορετικό", επειδή εγω, εχω καταφέρει ή έτσι πιστεύω, να το διακρίνω και να μη το κατακρίνω όσο αντίθετο και ας με βρίσκει...

συγνώμη κίριε hornet για τις, με διπλωματία καλυμμένες "μπιχτες", υπάρχουν κάποια πράγματα που με ενοχλούν σε εσένα αλλα σε καμία περίπτωση δεν έκανα καλά που τα έκφρασα έτσι, (το γιατί το έκανα βρίσκεται στο άνωθεν συγνώμη )

συγνώμη thanos_ αν σε έφερα σε δύσκολη θέση παρεξηγόντας αυτά που είπες.

αυτά.

idi
04/06/2004, 17:17
Ok…

Συγνώμη που είμαι όμορφος έξυπνος γοητευτικός και ακαταμάχητος
Συγνώμη που είμαι ο δυνατότερος, πιο πολυμήχανος ο πιο πετυχημένος και έχω το καλύτερο μηχανάκι
Συγνώμη που είμαι τέλειος και σας υπενθυμίζω τις αδυναμίες σας με τα να με βλέπετε μπροστά σας...


Άντε, ποιος έχει σειρά για συγνώμες?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

milaber
04/06/2004, 17:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Ok…

Συγνώμη που είμαι όμορφος έξυπνος γοητευτικός και ακαταμάχητος
Συγνώμη που είμαι ο δυνατότερος, πιο πολυμήχανος ο πιο πετυχημένος και έχω το καλύτερο μηχανάκι
Συγνώμη που είμαι τέλειος και σας υπενθυμίζω τις αδυναμίες σας με τα να με βλέπετε μπροστά σας...


Άντε, ποιος έχει σειρά για συγνώμες?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

Συγγνώμη που έχω μακριά πανέμορφα μαλλιά...
Συγγνώμη που έχω το καλύτερο παπί...
Συγγνώμη που δεν έχω αδυναμίες...

:lol: :lol: :lol:

Θάνος
04/06/2004, 19:53
Ρε συ monster πότε παρεξήγησες αυτά που είπα είπες;

Εγώ ξεχνάω ρε γαμώτο... σήμερα τσακώνομαι, αύριο το έχω ξεχάσει! Σήμερα μου τη βιδώνει κάποιος, αύριο μου μιλάει λίγο καλά και το ξεχνάω αμέσως! So what δηλαδή;

Εσείς οι παλιοί που δεν γουστάρετε πια το forum και ξενερώνετε μη μας το λέτε στα μούτρα... γιατί μετά πρέπει να ψαχτούμε μεταξύ μας και να αναρωτηθούμε πού είμαστε λάθος, ενώ στην ουσία μάλλον εσείς βαρεθήκατε.

Δεν τραβάω κανένα ζόρι με τις παρεξηγήσεις. Είναι μία καλή ευκαιρία να εξασκούμε το συντακτικό, τις άγνωστες λέξεις και τα καλολογικά στοιχεία που μάθαμε στο σχολείο! Τα καλύτερα κείμενα τα διαβάζεις στις διαμάχες! Άσε που μπορεί να μάθεις και κάτι παραπάνω για τον άλλο. Σε όποιον δεν αρέσουν γιατί μπαίνει και τις διαβάζει;

Τραβάτε με κι ας κλαίω δηλαδή...

"Παιδιά το forum δεν είναι πια το forum που ήξερα, αλλά μπαίνω και το διαβάζω. Ενίοτε συμμετέχω κιόλας..." :confused:

Α... και συγνώμη! :D

monstermind
04/06/2004, 22:38
ποιος είπε οτι εγώ είμαι "παλιός" ???

και ποιος οτι κρατάω μούτρα???

αλλα σε περίπτωση που δεν το κατάλαβες... κάποιος διώχθηκε... και αυτο δεν ξεχνιέται, ούτε επιτρέπεται....

σιγα μην σου κρατάω μούτρα... ακόμα περιμένω να κανονίσουμε κανα καφε ορωπό... να φας λάσπη χαχα!!! και μετά θα μου κρατάς εσυ!

σοβαρά τώρα, εγώ και εσύ έχουμε μια "βρώμικη" εμπειρία μαζι... και είμαι σίγουρος οτι οσο σε καρασυμπάθησα εγω, άλλο τόσο και εσυ... απλά έπρεπε να σε αναφέρω στη λίστα...

και πριν αρχίσουν τα περίεργα περι βρωμιάς και gay εμπειριων, να ξεκαθαρίσω οτι επρόκειτω περι ενός αθώου........... και ήταν και ο ruyjin μαζι μας...

Θάνος
04/06/2004, 22:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
ποιος είπε οτι εγώ είμαι "παλιός" ???

και ποιος οτι κρατάω μούτρα???

αλλα σε περίπτωση που δεν το κατάλαβες... κάποιος διώχθηκε... και αυτο δεν ξεχνιέται, ούτε επιτρέπεται....

σιγα μην σου κρατάω μούτρα... ακόμα περιμένω να κανονίσουμε κανα καφε ορωπό... να φας λάσπη χαχα!!! και μετά θα μου κρατάς εσυ!

σοβαρά τώρα, εγώ και εσύ έχουμε μια "βρώμικη" εμπειρία μαζι... και είμαι σίγουρος οτι οσο σε καρασυμπάθησα εγω, άλλο τόσο και εσυ... απλά έπρεπε να σε αναφέρω στη λίστα...

και πριν αρχίσουν τα περίεργα περι βρωμιάς και gay εμπειριων, να ξεκαθαρίσω οτι επρόκειτω περι ενός αθώου........... και ήταν και ο ruyjin μαζι μας...

:D Πόσα ξέρεις....! :D

Λοιπόν, μόλις ο καιρός το επιτρέψει θα πάμε μία καθημερινή απογευματινή αλυκές για μπύρα με ηλιοβασίλεμα... να φτιάξουμε διάθεση να ξαναζήσουμε τη "βρώμικη" εμπειρία μας στην επιστροφή!!

stefanos
04/06/2004, 23:52
πρωινοςκαφέςκαιβουτήματα.gr

zireous
27/03/2007, 17:31
φλασάκι έ;
:rotflmao:

GyPsy
27/03/2007, 17:55
Αυτό θα πει διαχρονικό ποστ

gcrook
27/03/2007, 17:59
Γουσταρω πολυ τον αγαπητο συναδελφο νεκροφιλο zireous.:beer: :beer:




Υ.Γ Οποιος το διαβασει απο την αρχη θα δει οτι ουσιαστικα τιποτα δεν εχει αλλαξει.
Ελπιζω να με καταλαβατε, δεν το λεω αρνητικα.


82208

ronin1
27/03/2007, 21:22
τωρα διάβασα πρώτη φορά το θερντ...


μια χαρα το βρίσκω το μοτο.γρ...

εχω μαθει αρκετα πραγματάκια γύρω απο τη μοτοσυκλετα κ οτι σχετικό.....

εχω δει μεσα απο εικονες πολλα όμορφα μερη ...

εχω γελάσει απιστευτα με τις διαφορες μαλακίες, ατακες , ανεκδοτα κτλ...

δεν ετυχε να γνωρισω καποιον, αλλα τους περισσοτερους τους ''ξερω'' κατα καποιον τροπο..

μια χαρα λοιπον..


:beer:

fantacid
29/03/2007, 23:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από ronin1
τωρα διάβασα πρώτη φορά το θερντ...


μια χαρα το βρίσκω το μοτο.γρ...

εχω μαθει αρκετα πραγματάκια γύρω απο τη μοτοσυκλετα κ οτι σχετικό.....

εχω δει μεσα απο εικονες πολλα όμορφα μερη ...

εχω γελάσει απιστευτα με τις διαφορες μαλακίες, ατακες , ανεκδοτα κτλ...

δεν ετυχε να γνωρισω καποιον, αλλα τους περισσοτερους τους ''ξερω'' κατα καποιον τροπο..

μια χαρα λοιπον..


:beer:

+10000000000000!!!

μπορει να κυριαρχει ΠΑΝΤΟΥ το σπαμ ακομα κ απο μοντς!

μπορει να μην υπαρχει ΟΥΤΕ ενα καθαρο θρεντ!

μπορει να παιζουν κλικες!

μπορει .........

μπορει ............

αλλα εχω μαθει αρκετα για τι μηχανες κ οχι μονο

αλλα το γουσταρω το αναθεματησμενο!!!!


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

sniper
30/03/2007, 00:16
Όποιος αναβιώσει ξανά ποστ που είχε "πεθάνει" εδώ και δύο (2) χρόνια θα τιμωρείται παραδειγματικά!

Κάτι θα σκεφτώ για τιμωρία :lol:

Τα πράγματα κύριοι και κυρίες είναι πολύ απλά....

Όποιος θέλει διαβάζει ή/και γράφει, όποιος δεν θέλει ΔΕΝ διαβάζει ή/και γράφει....

Δεν εχουμε βγει με το όπλο να αναγκάσουμε κανένα να κάνει κάτι από τα παραπάνω....

:beer:

zireous
31/03/2007, 23:42
Ένα μάτσο guinness για όλους εσάς τους ελεεινούς που σας την έχω πεί μέχρι σήμερα, είθε να μήν σας χιλιάσω -και αύριο μέρα είναι.

:beer:

fantacid
01/04/2007, 06:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από zireous
Ένα μάτσο guinness για όλους εσάς τους ελεεινούς που σας την έχω πεί μέχρι σήμερα, είθε να μήν σας χιλιάσω -και αύριο μέρα είναι.

:beer:



:a38:

Ταξιδευτής
01/04/2007, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook

Υ.Γ Οποιος το διαβασει απο την αρχη θα δει οτι ουσιαστικα τιποτα δεν εχει αλλαξει.

+3520 Το πιστευεις ρε συ Γιωργη οτι νομιζα οτι ειχε γραφτει εχθες;
Δυστυχως "the mlkia to the cloud it goes" ακομα. :(
Ευτυχως ειναι παροδικο. :)

ΥΓ. Το moto.gr μου εδωσε την ευκαιρια να γνωρισω και να γινω φιλος με καποια ατομα πραγματικα αστερια, και για αυτο θα το εκτιμω παντα! :beer:

nimbus
03/04/2007, 12:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
[
Και για ακόμα μια φορά μην ελπίζεται σε ένα καλύτερο παρελθόν

:beer: :wave2: [/B]



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

geia soy bre arxonta:wave2:
pali prototipises:winka:

nimbus
03/04/2007, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin


den kanoume oloi gia ola ine kanonas tis zois
ke ine ke aplo
osi den pane ton afro min asxolounte mazi tou
ke afto ine aplo [/B]

pes ta:D :wave2:

zireous
03/04/2007, 20:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
:a38:


Τί βαρά ρε σπράιτ;

(τελικά θυμήθηκες, εγώ σου την είχα πει πρώτος ή εσύ, και για ποιό λόγο ήτανε; Τι με κάνουνε ρε οι τάνες οι Πέμπτες.) :lol: