PDA

View Full Version : Επειδη γενικα τα πραγματα αναψαν λιγακι..ακουστε κατι



hornet
04/06/2004, 12:35
Λοιπον και αφου εχω ψιλοεκνευριστει με τα χτεσινα παω λοιπον σπιτι αφηνω κλειδια θυελλας συννενοουμαι με το βαλαντη παιρνω κλειδια βεφας και ξεκιναω.Λεω να παω απο αττικη οδο η να παω καλυτερα παραλιακα;
Λεω ας παω παραλιακα να γουσταρω και λιγο.Στριβω και βγαινω τελικα στη Βουλιαγμενης.Στο πρωτο φαναρι της βουλιαγμενης κοιταω καθρεπτες και με διπλαρωνει ενα βαραντερο καινουριο.Το κοιταω με κοιταει αλλα βλεπω και κατι ακραποβιτς και κατι ολινς.Λεω μπα ας παρω θεσης μαχης:D
Βρρρρρ εγω
Βρρρρρ αυτος περιμενοντας να ανοιξει το φαναρι!
Και ωπ ανοιγει το φαναρι και ξεκιναμε και να βρυχαται ο V4 και να πιστολιαζει o V2 και τρωω και δυο κολωνες για να γουσταρω και μια σουζα μεγαλοπρεπη απο το varadero.Αστο διαλο λεω!!! :uplate:
Μπλεκουμε στη κινηση αυτος μπροστα εγω πισω πιο κατω μου κανει ανοιγμα σε ενα φαναρι και παω διπλα και πριν προλαβω να μιλησω μου λεει αστο μην αναρωτιεσαι .......φιλε τι εχει πανω (με ειχε πιασει ψυχολογικο -πολιτισμικο σοκ λεω 235 κιλα εχει και καμια 85 αρια στο τροχο υπο κανονικες συνθηκες)

Και μου λεει και τι δεν εχει περα απο τα εμφανη και τεσπα εχει..
110 αλογα τροχο δυναμομετρημενα!!!!!!!!!!!!!

Εκει εμεινα μαλακας ....τελειως δεν λεω η βεφα δεν ειναι και η μηχανη που βαζει φωτια στην ασφαλτο αλλα ρε παιδακι μου οχι και βαραντερο.

Πιο κατω συζηταγαμε σε καθε φαναρια και φτανουμε στη βουτα και μου λεει παμε μια καλη ετσι για να γουσταρουμε μονο.
Λυσσα αυτος στους κοφτες να σκαει το βαραντερο 12αρες εγω και αρκετα πριν τη γεφυρα εχω 170φευγα και αυτος γενικα απομακρυνεται κολωνες.

Πιο κατω μου λεει στο μονο που χανουμε ειναι στα κιλα αλλα γενικα κυνηγαω R6 και τετοια αυτα εχω αχτι!

Τεσπα ηθικο διδαγμα μερικα πραγματα δεν ειναι οπως φαινονται και να ειστε υποψιασμενοι ειναι ενα ασημι βαραντερο με ακρα και ολινσ αυτοκολλητα στο μπροστινα καλαμια.

Αυτα ευτυχειτε!

Παντως επρεπε να βγαλω φωτογραφια τη φατσα μου στα πρωτα μετρα που μου εφυγε αεροπορια το βαραντερο θα ηταν ολα τα λεφτα η φωτο αυτη!:eyepop:

idi
04/06/2004, 12:40
απο varkadero καλα ειναι....

καποιος που ειδε πινακιδα απο παπι Ζ125 τι να πει? ονοματα δε λεμε...χαχαχααχαχαχαχ:rotflmao: (πσιτ οχι εγω...)

periklisk
04/06/2004, 12:44
Στάθη για να είμαι ειλικρινής άλλο περίμενα να διαβάσω (λόγω του τίτλου της εισαγωγής......) Άσχετο βέβαια....:D

Μην αγχώνεσαι δεν είναι τίποτα.... πάντα ότι και να έχεις υπάρχει ο γρηγορότερος και ο δυνατότερος.....

Το θέμα είναι τι θυσιάζεις για τη δύναμη και την ταχύτητα....

2ο άσχετο. Είδα ένα ασημί VFR με κάλυμμα πίσω σέλας και μου άρεσε.....

Μικρή Λουλού
04/06/2004, 12:45
ΚΙ ΟΜΩΣ ΣΤΑΘΗ....

ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΤΟ ΖΑΧΑΡΩΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΑΥΤΟ,ΚΑΙ Ο ΠΩΛΗΤΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ..

-ΕΝΑΣ ΦΛΩΡΟΣ ΤΟ ΕΙΧΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ..!!!

- ΕΞ ΑΛΛΟΥ ΟΛΟΙ ΜΕ ΤΑ VARADERO ΚΟΥΛΟΙ ΕΙΝΑΙ..ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΞΕΡΕΙΣ???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ruyjin
04/06/2004, 12:50
ρε Περικλή πας για βεφα τώρα;;;
αντε να το πάρω κι εγώ να κάνουμε μόνοι μας club :D

Στάθη δε πειράζει, πάντα θα υπάρχει μηχανάκι πιο γρήγορο
....αλλά από varadero :D
ειναι αυτό που είπε ο Περικλής, τι θυσιάζεις. Θυσιάζεις απόλυτη ταχύτητα , αλλά εσυ έχεις και ταχύτητα και μηχανάκι για ταξίδι και να το φορτώσεις και να ....φύγεις.
εγώ είμαι με τη βεφα πάντως :wave2:

periklisk
04/06/2004, 13:02
Το είδα σε ένα μαγαζί το ασημί.....

ruyjin
04/06/2004, 13:10
εγω πιστεύω ότι: "black is beautiful" !!!!!:beer:

hornet
04/06/2004, 13:16
Και εμενα με το κοκκινο ειναι τωρα το μονοσελλο.

αλλα παιζει και αλλο απο μαμα

ταπες απο μαμα για τις χειρολαβες συνοδηγου και μονοσελλο

εκει ολα τα λεφτα

periklisk
04/06/2004, 13:59
Θα αγριέψει κι άλλο χώρις τις χειρολαβές....:D :D

ruyjin
04/06/2004, 14:11
μονοσελο...όλα τα λεφτα!!!!!

dela
04/06/2004, 14:24
Τη διαβάζουν τα μαύρα μπιρμπιλοτά τσακίρικα μου μάτια...:eek:

Ηττηθήκαμε κατά κράτος από την μπετονιέρα ρε τρελέ :confused:

Ε και....ΝΑ στις βαλβίδες μας και μας....:lol: :lol: :lol:

:beer:

hornet
04/06/2004, 14:26
Αχαχαχαχα απο τη μπετονιερα!!!!!!!!!!!!



Μαλακα η μπετονιερα ειχε ανοιγμενα πετρελαια!!!

periklisk
04/06/2004, 14:51
Μπετονιέρα!!!! :lol: :beer:
καλό!!!!

RapidShade
04/06/2004, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Αχαχαχαχα απο τη μπετονιερα!!!!!!!!!!!!



Μαλακα η μπετονιερα ειχε ανοιγμενα πετρελαια!!!

Και διπλές τουρμπίνες να μη σου πω!
:)

wolfman13
04/06/2004, 15:35
ma apo varedero!!den peirazei pes tou otan autos tha stamataei gia venzina esy tha pigeneis akoma!