PDA

View Full Version : Triumph



panosram
10/09/2006, 17:12
Σκέφτομαι ν' αγοράσω την Triumph Sprint ST / ABS
Παρακαλώ γράψτε τη γνώμη σας, είτε είστε παθιασμένοι υποστηρικτές, είτε είστε δηλωμένοι εχθροί της μάρκας, ή του συγκεκριμένου μοντέλου, της αντιπροσωπείας ή του συνεργείου!


61268

el_hymador
10/09/2006, 19:51
Να το παρεις φιλε!!!!

Την εχω οδηγησει σε Test-ride.Σιγουρα δεν μπορεις να εξαγεις συμπερασματα απο μια βολτα 20 λεπτων , αλλα η ποιοτητα κατασκευης και ο κινητηρας της ειναι ολα τα λεφτα!!!!
Με αντικειμενικα κριτηρια δεν μπορω να βρω αλλο sport touring που να μπορει να σταθει διπλα της.
Το μονο μειονεκτημα στην συγκεκριμενη αγορα ειναι η δυσκολη μεταπωληση της ...και αυτο λογω της ιδιομορφιας που εχει η Ελληνικη αγορα...

προκαταβολικα καλοταξιδη...
:beer: :wave2:

panosram
11/09/2006, 08:10
:a10:

simeon
11/09/2006, 09:01
TELEIA EPILOGH!!!
h epomeni mhxani mou (ektos kai to argiso poli kai stamathsei na bgainei)... :D :D :D

geopitt
11/09/2006, 09:31
το εχει φιλος και αν και δεν το εχω οδηγησει πρεπει να ειναι
μακραν το καλυτερο sport-touring που υπαρχει στην αγορα.
Το μονο κακο ειναι σιγουρα οτι δεν πουλιεται ευκολα μετα αλλα
αν δεν σε ενοχλει αυτο παρτο το μηχανακι ειναι φανταστικο...


:beer:

H.A.Balafoutre
11/09/2006, 09:51
Το έκανα test ride και σε σχέση με το Fazer600 που έχω, είναι σαφώς πιο ταξιδιάρικο, πιο ήσυχο και ανεβάζει ταχύτητα αβίαστα.

Το μόνο που σε σχέση με το 675 και το Speed Triple, που έδιναν για τεστ ράιντ, δεν με απασχόλησε στιγμή για την θέση οδήγησης. Πολύ καλή κάλυψη από το φέρνγκ.

Ίσως το φινίρισμα στα πλαστικά δεν είναι τέλειο. Κατά τα άλλα, από τα πολύ καλά μοντέλα που κυκλοφορούν στην αγορά. Το προτιμώ σε σχέση με το VFR.

vassilis88
11/09/2006, 11:11
το ειδα απο κοντα σε μπλε κ ειναι κουκλαρα!!ασε που δεν κυκλοφορουν πολλα.