PDA

View Full Version : Μου Ειρθε Μια Ιδεα.....



iannis
04/06/2004, 19:58
και λεω να τη μοιραστω μαζι σας για να ακουσω γνωμες. Σκεφτομαι να βρω κανενα παλιο cr, rm, kx, yz , η οτι αλλο 125 η 250 και να παρω τα βουνα :eyepop: και να ασχολιθω με το εντουρο ερασιτεχνικα μα εντελως ερασιτεχνικα .παρελθον δεν εχω με τετοιες μηχανες το μονο κοντινο που ειχα ηταν χτ600+ μοντελο 87 (το σωστο:winka: ) αλλα δεν εμπενα χωμα πολυ.Δεν περιμενω να ανατηλει ενα καινουριο αστερι του εντουρο το μονο που θελω ειναι να περασω την ωρα μου αλλα θελω και τα πάιδια μου στην κατασταση που ειναι τωρα και γενικως με νοιαζει η αρτιμελια μου.Τι λετε επικινδυνο το σπορ? Να το αρχισω η να παρω κανα ταβορ να ηρεμισω μεχρι να μου ερθει η καινουργια ιδεα.....

ΥΣ1 Χωστε τα αφοβα διορθωνομαι:rotflmao:
ΥΣ2 Μηπως πρεπει να αλαξω μαρκα:smokin:
:wave2:

Μικρή Λουλού
05/06/2004, 08:22
ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ,ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΕ ΑΛΛΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΤΟΥΡΟ..
ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΠΙΝΑΚΙΔΑ,ΣΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΝΗΘΑ..
ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ Σ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ Η ΒΟΛΤΑ ,Η ΤΟ ΕΚΔΡΟΜΙΚΟ ΕΝΤΟΥΡΟ ΚΑΝΕ ΚΑΜΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕ ΤΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΤΕΤΡΑΧΡΟΝΑ (XR,DR...)

ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΧΩΜΑ,ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΕΧΑΝΕΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ..!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ !!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΣΟΥ,ΑΥΤΟ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ..
ΚΑΛΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ..!!

:wave2:

wolfman13
05/06/2004, 12:21
enduro xm.... kai poli kala tha kaneis na asxolithis mazi esto kai san hobby!ego prosopika den tha sou elega gia kapia apo ta motocross pou aneferes mia kai den kanoun giautoi ti douleia!protimise kapio xr400 klx600 klx 250 tt250r xr600 me kaliteres epiloges xr400 athrausto kai klx600 ta kanei ola para poli kala!pali an thes kapio dixrono gia emena mia einai kali epilogi RMX250 dynato kai a3iopisto

iannis
05/06/2004, 12:42
ρε παιδια σκεφτομαι για διχρονο γιατι εχει απλη συντηρηση και δεν με ενδιαφερει αν δεν βγαζει αδεια, γιατι εχω μηχανη ,δεν το θελω για ολες τις δουλειες μονο για διασκεδαση, και μενω πατρα οπου δεν θα τραβιεμαι και μακρια για να το βαλω σε χωμα.Παντως ολοι μεχρη τωρα εισται υπερ της επιλογης μου......ιδωμεν