PDA

View Full Version : Ελπίζω να μην είναι σοβαρό αυτό..



byron
12/09/2006, 09:12
Το έβγαλε πριν λίγο στο Reuters.
Εύχομαι να μην είναι η ευκαιρία που ψάχνουν οι σύμμαχοι μας, για να κάνουν το ντού...


61481

byron
12/09/2006, 09:24
:nono:


61483

Cpt. Haddock
12/09/2006, 09:25
f***ck


:sick: :sick: :sick: :sick: :sick:

sniper
12/09/2006, 09:59
Όταν δεν βρίσκεις ευκαιρίες, τις φτιάχνεις...

:smokin:

DimChios
12/09/2006, 10:02
Κι όμως είναι. Τώρα το λένε στις ειδήσεις... :sick:

byron
12/09/2006, 10:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Όταν δεν βρίσκεις ευκαιρίες, τις φτιάχνεις...

:smokin:

Αυτό ακριβώς εννοώ Νίκο. Μήπως είναι μια ωραία προβοκάτσια, για να εφαρμόσουν το σχέδιο της pax-Americana στην Μ.Ανατολή.

sniper
12/09/2006, 10:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Αυτό ακριβώς εννοώ Νίκο. Μήπως είναι μια ωραία προβοκάτσια, για να εφαρμόσουν το σχέδιο της pax-Americana στην Μ.Ανατολή.

Δεν αντιλαμβάνομαι ποια είναι η έκπληξη.... θέμα χρόνου ήταν....

:smokin:

XTMPAM
12/09/2006, 10:31
ΠΕΦΤΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑ#@#$2ΕΣ ΤΩΝ!:wacko: :smokin:

byron
12/09/2006, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΠΕΦΤΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑ#@#$2ΕΣ ΤΩΝ!:wacko: :smokin:

No worries. Ξαναγύρισαν πάνω, οπότε μάλλον περασε ξυστά αυτή τη φορά.......

alximistis
12/09/2006, 11:51
Πάντως ψάχνονται και όπως λέει και ο Sniper δεν ήταν ούτε θα είναι έκπληξη.
Αργά ή γρήγορα...
ξυστά αυτήν τη φορά όχι τόσο ξυστά την επομένη και την τρίτη... κρυφτείτε έρχονται!!!

Γαμ....οι!!!

Trans
12/09/2006, 11:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Το έβγαλε πριν λίγο στο Reuters.
Εύχομαι να μην είναι η ευκαιρία που ψάχνουν οι σύμμαχοι μας, για να κάνουν το ντού...

Συνάδελφος είσαι; Εγώ είμαι στον Πήγασο στο www.e-go.gr :wave2: :wave2:

byron
12/09/2006, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Trans
Συνάδελφος είσαι; Εγώ είμαι στον Πήγασο στο www.e-go.gr :wave2: :wave2:

Όχι. Ασχολούμαι με μετοχές, ομόλογα κλπ

Το παρακάτω άρθρο δικό σου είναι ?:smokin:


Του έκοψε το γεννητικό όργανο!
12:31 12/9
Μια γυναίκα από τη Γερμανία, έκοψε το γεννητικό όργανο του συζύγου της με σκοπό να το κρατήσει ως σουβενίρ για το γάμο τους!

Η Uta Schneider χρησιμοποίησε ένα χασαπομάχαιρο και έκοψε το ανδρισμό του Heinrich που βρίσκονταν στο νοσοκομείο της Στουτγάρδης.

Η 65-χρονη τοποθέτησε το γεννητικό όργανο σε αλουμινόχαρτο το έβαλε σε ένα κουτί και έφευγε σαν κυρία από το νοσοκομείο όταν μια νοσοκόμα την εντόπισε και κάλεσε την ασφάλεια!

Η εν λόγω γυναίκα συνελήφθη από την αστυνομία με την κατηγορία του ακρωτηριασμού εναντίον του συζύγου της.

«Το όργανο του ήταν το καλύτερο του προσόν. Θα ήταν το καλύτερο σουβενίρ για να τον θυμάμαι πάντα,» είπε η 65-χρονη γυναίκα.

Η Uta και ο Heinrich ήταν παντρεμένοι για 35 χρόνια!

Μιχάλης Μπακ

Trans
12/09/2006, 12:12
Όχι ενός φίλου... Σε ρώτησα γιατί συνήθως τέτοιου "τύπου" τηλεγραφήματα (και με την συγκεκριμένη μορφή) τα έχουν εφημερίδες και ΜΜΕ.

byron
12/09/2006, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Trans
Όχι ενός φίλου... Σε ρώτησα γιατί συνήθως τέτοιου "τύπου" τηλεγραφήματα (και με την συγκεκριμένη μορφή) τα έχουν εφημερίδες και ΜΜΕ.

Και όσοι πληρώνουν ένα κάρο λεφτά το μήνα στην Reuters. Δηλαδή τραπεζες, μεγάλες χρηματιστηριακές, ΑΕΔΑΚ, ΕΕΕΧ κλπ

:wave2: :wave2:

XTMPAM
12/09/2006, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Και όσοι πληρώνουν ένα κάρο λεφτά το μήνα στην Reuters. Δηλαδή τραπεζες, μεγάλες χρηματιστηριακές, ΑΕΔΑΚ, ΕΕΕΧ κλπ

:wave2: :wave2:

ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΑ?ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΧΕΠΕΥ!GUARDIAN TRUST

bartlal
12/09/2006, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Και όσοι πληρώνουν ένα κάρο λεφτά το μήνα στην Reuters. Δηλαδή τραπεζες, μεγάλες χρηματιστηριακές, ΑΕΔΑΚ, ΕΕΕΧ κλπ

:wave2: :wave2:

μεχρι και ΕΛΔΕ...ειχαν! :winka:






ΥΓ: που εχεις χαθει βρε συ? ο Αντωνακης πηρε τιποτα... ινια? :a22: :a22: :a22:





:wave2:

bartlal
12/09/2006, 13:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΑ?ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΧΕΠΕΥ!GUARDIAN TRUST


και αλλο συναδελφο Γλεπουν τα ματακια μου! :wave2:

XTMPAM
12/09/2006, 13:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
και αλλο συναδελφο Γλεπουν τα ματακια μου! :wave2:

ΠΟΥ ΕΣΥ?

Nostra
12/09/2006, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΠΟΥ ΕΣΥ?

στην KAISER αχεπευ "εργάζεται"....



:lol: :lol: :lol: :lol:

sniper
12/09/2006, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
στην KAISER αχεπευ "εργάζεται"....



:lol: :lol: :lol: :lol:

στον Λουμίδη πλέον...

Γιατί έκαστος στο είδος του..... :D


δεν κρατιέμαι να πω τί έγινε χθες..... Ε Βαρτλάλιε; Υγιεινή διατροφή... εγκράτια... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Nostra
12/09/2006, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
στον Λουμίδη πλέον...

Γιατί έκαστος στο είδος του..... :D


δεν κρατιέμαι να πω τί έγινε χθες..... Ε Βαρτλάλιε; Υγιεινή διατροφή... εγκράτια... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

α ναι το ξέχασα....


ακολουθεί το χειμωνιάτικο μενού....


Bravo αυτός είναι γκαϊφές...

:wave2:

bartlal
12/09/2006, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΠΟΥ ΕΣΥ?

solidus AXEΠΕΥ... :winka:

bartlal
12/09/2006, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
στον Λουμίδη πλέον...

Γιατί έκαστος στο είδος του..... :D


δεν κρατιέμαι να πω τί έγινε χθες..... Ε Βαρτλάλιε; Υγιεινή διατροφή... εγκράτια... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

εγκρατια, τεκνον μου, εγκρατια! :winka:










:mad:

XTMPAM
12/09/2006, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
solidus AXEΠΕΥ... :winka:

και τι κανεις εκει?εγω ειμαι ταμειο τιτλων , ταμειο χρηματων , και εκκαθαριση παραγωγων!!ενα αντε 2 τη φορα ετσι?οχι ολα μαζι:smokin: :smokin:

byron
12/09/2006, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
μεχρι και ΕΛΔΕ...ειχαν! :winka:

ΥΓ: που εχεις χαθει βρε συ? ο Αντωνακης πηρε τιποτα... ινια? :a22: :a22: :a22:

:wave2:

ΕΛΔΕ είχαν παλια.... τωρα που ψαχνουν πελατη με διόπτρες, χλωμό το βλέπω να δίνουν 13.000 14.000 το χρόνο που ζητάει η Reuters για ένα σταθμό kobra 3000 xtra

O Αντωνάκης έχει πάρει διάφορα στην κράνα και ετοιμάζεται να πάρει και τον πούλο...και έχει χίλια δίκια.
Ευτυχώς που δεν τον έχω πιά στο τμήμα μου για να ακούω τα εκλεπτυσμένα μπινελίκια του.....:p

ΥΓ Ντεν έχω χαθεί μπρε... κάθε μέρα μέσα είμαι

bartlal
12/09/2006, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
και τι κανεις εκει?εγω ειμαι ταμειο τιτλων , ταμειο χρηματων , και εκκαθαριση παραγωγων!!ενα αντε 2 τη φορα ετσι?οχι ολα μαζι:smokin: :smokin:

ωχ, καταλαβα... one man show 1 πραγμα ε? :winka:


:beer: :beer: :beer: για τα κουραγια!

:wave2:

bartlal
12/09/2006, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
ΕΛΔΕ είχαν παλια.... τωρα που ψαχνουν πελατη με διόπτρες, χλωμό το βλέπω να δίνουν 13.000 14.000 το χρόνο που ζητάει η Reuters για ένα σταθμό kobra 3000 xtra

O Αντωνάκης έχει πάρει διάφορα στην κράνα και ετοιμάζεται να πάρει και τον πούλο...και έχει χίλια δίκια.
Ευτυχώς που δεν τον έχω πιά στο τμήμα μου για να ακούω τα εκλεπτυσμένα μπινελίκια του.....:p

ΥΓ Ντεν έχω χαθεί μπρε... κάθε μέρα μέσα είμαι

εννοειται για παλια, οταν αναφερομουν στις ΕΛΔΕ.

by the way, δωσε χαιρετισματα στον Αντωνη και να μου τον προσεχεις, οσο ειναι εκει... χρυσο παιδι.... στα ορια του γλυκου ενα πραγμα! :lol: :lol:

ΥΓ: απο οπτικη επαφη-lethear εννοω εχεις χαθει! :winka:

byron
12/09/2006, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
by the way, δωσε χαιρετισματα στον Αντωνη και να μου τον προσεχεις, οσο ειναι εκει... χρυσο παιδι.... στα ορια του γλυκου ενα πραγμα! :lol: :lol:

ΥΓ: απο οπτικη επαφη-lethear εννοω εχεις χαθει! :winka:

Αν εννοείς ότι ΑΚΟΜΑ χρωστάω το προφιτερόλ, έχεις χίλια δίκια. Ζητώ ταπεινά συγγνώμη. Έχω κανα-δυό μέτωπα ανοιχτά ακόμα, και καθαρίζω τις Δευτέρες μου.

Ο Αντώνης ευχαριστεί, ανταποδίδει και στέλνει λέει φιλιά στη μούρη και κάτι άλλα σιροπιαστά που δεν θυμάμαι....
Τσ τσ τσ αυτό το παιδί, μες στην γλύκα είναι ......

:beer:

sniper
12/09/2006, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Αν εννοείς ότι ΑΚΟΜΑ χρωστάω το προφιτερόλ, έχεις χίλια δίκια. Ζητώ ταπεινά συγγνώμη. Έχω κανα-δυό μέτωπα ανοιχτά ακόμα, και καθαρίζω τις Δευτέρες μου.

Ο Αντώνης ευχαριστεί, ανταποδίδει και στέλνει λέει φιλιά στη μούρη και κάτι άλλα σιροπιαστά που δεν θυμάμαι....
Τσ τσ τσ αυτό το παιδί, μες στην γλύκα είναι ......

:beer:

Ακόμα σκοτόνωνται στην Δαμασκό; {μπλέξανε οι Εβραίοι εδώ.... με τα προφιτερόλ και τα παράγωγα (Futures)}

:smokin:

byron
12/09/2006, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ακόμα σκοτόνωνται στην Δαμασκό; {μπλέξανε οι Εβραίοι εδώ.... με τα προφιτερόλ και τα παράγωγα (Futures)}

:smokin:

Το έληξαν οι Σύριοι. Ένας φρουρός την πλήρωσε και οι 3 από τους 4 που την έπεσαν.

Ντεν ασχολούνται μόνο οι Οβραίοι με τα παράγωγα σεβαστέ μοντέτορα. Εμείς βγάζουμε το ψωμάκι μας από δαύτα (όταν δεν σπαμάρουμε στο moto.gr)

:p

XTMPAM
12/09/2006, 15:06
ΙΔΟΥ Η ΑΠΟΡΙΑ!!:look: :confused:

byron
12/09/2006, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΙΔΟΥ Η ΑΠΟΡΙΑ!!:look: :confused:

Όποιος δεν αγοράσει εδώ, θα πεθάνει υπάλληλος.............

(Long και τα μάτια μας στην Alpha.....)

bartlal
12/09/2006, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Αν εννοείς ότι ΑΚΟΜΑ χρωστάω το προφιτερόλ, έχεις χίλια δίκια. Ζητώ ταπεινά συγγνώμη. Έχω κανα-δυό μέτωπα ανοιχτά ακόμα, και καθαρίζω τις Δευτέρες μου.

Ο Αντώνης ευχαριστεί, ανταποδίδει και στέλνει λέει φιλιά στη μούρη και κάτι άλλα σιροπιαστά που δεν θυμάμαι....
Τσ τσ τσ αυτό το παιδί, μες στην γλύκα είναι ......

:beer:

τιιιιιιιιιιιιι θυμηθηκες..... προφιτερολ.... καλα, σε κανενα 8μηνο, στο ξαναθυμιζω! :p


οσο για τον Αντωνη... πες του να παει Αυστραλια μαζι με τον Κωστα Χαρ. εκει μπορουν να στησουν την χαλασμενη οικονομια σε χρονο dt. ο Κωστας Χαρ. ξερει ακριβως το πως! :lol: :lol: :lol:

byron
12/09/2006, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ο Κωστας Χαρ. ξερει ακριβως το πως! :lol: :lol: :lol:

Ναι μου πε ο Αντώνης... ο ΚΧ φτιάχνει ένα put option πάνω σε άρμεγμα καγκουρό και κούρεμα κοάλα :confused:

:wave2:

XTMPAM
12/09/2006, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Όποιος δεν αγοράσει εδώ, θα πεθάνει υπάλληλος.............

(Long και τα μάτια μας στην Alpha.....)

ΒΡΕ ΛΟΝΓΚ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΣΟΥΚΟΥ ΤΣΟΥΚΟΥ ΜΠΟΛ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 3970 ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΠΙΣΩ ΜΕ ΧΕΙ ΨΙΛΟ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕΙ!

ΤΕΣΠΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ LONG!:wave2: :wave2:

bartlal
12/09/2006, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Ναι μου πε ο Αντώνης... ο ΚΧ φτιάχνει ένα put option πάνω σε άρμεγμα καγκουρό και κούρεμα κοάλα :confused:

:wave2:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

axaxaxaaaaxaxa!

ase Που ο υπουργος οικονομικων της αυστραλιας, ηταν γειτονας του και ο κωστας του εδωσε την κατευθυνση να ασχοληθει με τα οικονομικα και την πολιτικη, εχοντας του προτεινει με τι options να ασχοληθει! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

byron
12/09/2006, 15:43
No worries όσο κρατάει ο 200ρης του FTSE20.

Υπομονή. Τα γρήγορα πάνω είναι φτιαγμένα για την μάνα του Jose.......

byron
12/09/2006, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ase Που ο υπουργος οικονομικων της αυστραλιας, ηταν γειτονας του και ο κωστας του εδωσε την κατευθυνση να ασχοληθει με τα οικονομικα και την πολιτικη, εχοντας του προτεινει με τι options να ασχοληθει! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Δεν είχα την τύχη να γνωρίσω τον ΚΧ (γιαυτό δουλεύω ακόμα), αλλά i know what you mean....
εχουμε μερικούς ίδιους εδώ....(ρε μπας και είναι συγγενεις του?) να γελάμε.....

Cheers !!

bartlal
12/09/2006, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Δεν είχα την τύχη να γνωρίσω τον ΚΧ (γιαυτό δουλεύω ακόμα), αλλά i know what you mean....
εχουμε μερικούς ίδιους εδώ....(ρε μπας και είναι συγγενεις του?) να γελάμε.....

Cheers !!

μπα.... δεν τον φτανουν! αλλο(γο) πραγμα σΕ λεω :winka:

Vstrommer71
13/09/2006, 00:08
MOTO(Wall St).gr γιναμε ωρε? :smokin:

Aϊντε πεστε μας τωρα,τι θα κανει ο Σοφοκλης?Θ'ασκωθει για θα τα τιναξει μια και καλη?:lol: :lol: :lol: