PDA

View Full Version : gia indefix



lagel
12/11/2003, 11:12
φιλε καλημερα.αν και ειμαι γιαμαχακιας και ο αδερφος μου το ιδιο,μ'αρεσε πολυ το καινουργιο Ζ750.το εχει και το μοτοτριτη και βγαινει περιπου στα 8000ευρω.εσυ που εχεις kawa εισαι ευχαριστημενος?απο ανταλακτηκα?απο σερβις?ο αδερφος μου ειχε το fazer600 μοντ.2003 και του πουλησε για να παρει το νεο.ηρθε κα ενω το ειχε καβατσωσει,το ακυρωσε και λεει τωρα για το Ζ750.το μονο που δεν τουαρεσε ειναι ο σκελετος γιατι ειναι παλιας τεχνολογιας.εσυ τι λες?

indefix
12/11/2003, 13:23
Κατ αρχήν απο ανταλλακτικα πλεον η κατασταση με την ΤΕΟΜΟΤΟ εχει βελτειωθεί παρα πολύ
Απο αξιοπιστία προβλήματα ειχα μόνο με το 250 αν και αυτα ηταν δικαιολογημενα με αυτα που ειχε τραβήξει!!
Για σερβις οτι μηχανακι και να πάρεις το θεμα ειναι να ειναι σωστος ο μηχανικός
με το 636 ειμαι παραπολυ ευχαριστημενος φτου φτου να μην το ματιασω
Τωρα πιστευω πως το Ζ750 το βγαζει σαν πιο οικονομικη λύση σε σχέση με το Ζ1000 (το οποίο είναι εκπληκτικό) οπότε δικαιολογημενο το πλαίσιο, παντως και το 750 θα ειναι οτι δυνατοτερο στην κατηγορία του!!

Το θέμα είναι το πως τη συντηρείς τη μηχανή και της συμπεριφέρεσαι απο εκει εξαρτάται και η αξιοπιστία της και όχι απο τη μάρκα!!

Α !! και που σαι ΟΛΟΙ KAWA!!!!

lagel
12/11/2003, 13:43
σ'ευχαριστω πολυ για την απαντηση,απλως βλεπω και αυτο, που πιστευω οτι ειναι πολυ καλο αλλα βλεπω και το vstrom που και αυτο ειναι παρα πολυ καλο αλλα αλλο στυλ.εγω εχω tdm900 αλλα θα το δωσω σε λιγο γιατι εχω 24000χλμ και θα παρω παλι tdm900 με μικρη διαφορα στην τιμη!σ'ευχαριστω πολυ

ireneepi
12/11/2003, 14:51
Ετσι πανω απο ολα kawaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


κ οχι για ουζα που με ελεγε καποτε ενας καλος συμφορουμιτης μου.....ακου ουζα.....kawa for ever....!!!!!!



Κ ιδου....


105