PDA

View Full Version : βραζιλιάνα διαιτητής



cityfly
13/09/2006, 09:13
και μετά παραπονούμαστε για τους δικούς μας


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Ένα περιστατικό, που σίγουρα θα παίξει αρκετά στις εκπομπές με αστεία βίντεο, συνέβη κατά τη διάρκεια ποδοσφαιρικής αναμέτρησης για την τρίτη κατηγορία του πρωταθλήματος Βραζιλίας. Σαντακρουζένσε και Ατλέτικο Σοροκαμπάνα διαστάυρωσαν τα ξίφη τους το βράδυ της Κυριακής με το τελεικό αποτέλεσμα να σταματά στο 1-1. Ωστόσο χθες βράδυ προβλήθηκαν από τηλεοπτικό πρόγραμμα φάσεις του αγώνα, από τις οποίες φάνηκε καθαρά ότι το γκολ της Σαντακρουζένσε σημείωσε ένα από τα "ball boys" που βρίσκονταν στο γήπεδο!

Όπως έδειξε ο τηλεοπτικό φακός στο 89ο λεπτό ο επιθετικός της Σαντακρουζένσε, Σάμουελ, έκανε ένα μακρινό σουτ και η μπάλα έφυγε ελάχιστα δίπλα από το δοκάρι, ενώ κατευθύνθηκε στο εν λόγω παιδί, το οποίο στεκόταν κοντά στο τέρμα. Τότε ο πιτσιρικάς σταμάτησε την μπάλα, έκανε μερικά βήματα μπροστά, μπαίνοντας στον αγωνιστικό χώρο, και την κλώτσησε στο βάθος της εστίας των φιλοξενούμενων.

Η Σίλβια Ρεγκίνα ντε Ολιβέιρα, η οποία ήταν η πρώτη γυναίκα που διαιτήτευσε αγώνα για το πρωτάθλημα Βραζιλίας, είδε την μπάλα στα δίχτυα και κατακύρωσε το γκολ, το οποίο διαμόρφωσε το τελικό 1-1. Οπως είναι φυσικό, η συγκεκριμένη απόφαση της ντε Ολιβέιρα προκάλεσε τις αντιδράσεις των ανθρώπων της Ατλέτικο Σοροκαμπάνα, οι οποίοι ζητούσαν επί μακρόν από τη διαιτητή να αλλάξει την απόφασή της. Ομως, για κακή τύχη τους, η ντε Ολιβέιρα είχε την πλάτη της γυρισμένη προς το τέρμα, την ώρα που ο πιτσιρικάς έκανε το σουτ, και βασίστηκε στο βοηθό διαιτητή, από την προσοχή του οποίου διέλαθε το συμβάν, αφού δεν υπέδειξε κάτι αντικανονικό. Μετά το αποτέλεσμα αυτό, η Σαντακρουζένσε παρέμεινε στην κορυφή της βαθμολογίας στη Γ' κατηγορία με 16 βαθμούς, ενώ η Σοροκαμπάνα έφτασε τους 14.

Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία του Σάο Πάουλο ανακοίνωσε ότι, ανεξάρτητα από το βίντεο του αγώνα, είναι αδύνατο να ακυρωθεί το συγκεκριμένο αποτέλεσμα. Αλλωστε, η ντε Ολιβέιρα έγραψε στο φύλλο αγώνα ότι δέχθηκε προσβολές και απειλές από παίκτες, στελέχη και φιλάθλους της Σοροκαμπάνα, αλλά δεν ανέφερε τίποτε για το γκολ της ισοφάρισης.

Επιμέλεια: Νίκος Κουβαράς
12/9/2006

πηγή (http://www.sportnet.gr/showreport.asp?Sport=1&CountryID=34&ChampID=184&ReportID=118140)

makis206
13/09/2006, 09:18
Κορυφαίο !!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Η Σαντακρουζένσε έκανε και μια άλλη πρωτιά, ήταν η ομάδα με 12 παίκτες μέσα στο γήπεδο !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Dodok edessa
13/09/2006, 09:20
του Κασναφερη η αδερφη θα ηταν:cool:

kalesin
13/09/2006, 09:20
νομιζω οτι εχει γινει κατι αντιστοιχο στο δικο μας πρωταθλημα πριν απο αρκετα χρονια, σε αγωνα του πανιωνιου κ το γκολ μετρησε κανονικα.
αν θυμαμαι καλα την ωρα που πηγαινε η μπαλα μεσα, πεταχτηκε ενας απο τους ποδοσφαιριστες που εκαναν προθερμανση πισω απο την εστια κ την εδιωξε.

:lol:

villy
13/09/2006, 09:21
:a24: :a21: :a24: :a21: :a24: :a21: :a24:


Δεν πάνε καλά!!! :lol: :lol: :lol:



Εγώ πάντως προτιμώ τις βραζιλιάνες....
.
.
.
.
.
.
φιλάθλους του Ποδοσφαίρου και όχι διαιτητές...!!! :eyepop: :eyepop: :eyepop:



photo edited by bartlal :smokin:


{Tώρα καλύτερα; :evil: }


61658

Φιλαλήθης
13/09/2006, 13:27
ναι, edited, γιατί ένα μωρό παιδί πίνει γάλα από τη βρύση και όχι από το βυζί της μάνας του... οπότε κ είναι κάτι απαγορευμένο.

Λεωνίδας
13/09/2006, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Φιλαλήθης
ναι, edited, γιατί ένα μωρό παιδί πίνει γάλα από τη βρύση και όχι από το βυζί της μάνας του... οπότε κ είναι κάτι απαγορευμένο. μπράβο ρε το ίδιο είναι :a10:

το επόμενο nick να είναι παπαρολόγος_temp (μην ξεχνάς το temp! ):lol: :lol: :lol:

villy
13/09/2006, 13:37
Προς Βαρτ:

Σε ενόχλησε η παραπάνω εικόνα; :confused:

Την άλλαξα !

Λεωνίδας
13/09/2006, 13:39
για να μην ξεχνιόμαστε (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=20986) :wave2: :wave2: :wave2:

Cpt. Haddock
13/09/2006, 13:40
:a014:

Λεωνίδας
13/09/2006, 13:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:a014: μην τρώτε στα ανέκδοτα ρε :mad:
κάνει δίαιτα ο mod
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Φιλαλήθης
13/09/2006, 14:08
IIIIIIIIIII

TI NTROPI!

NOMIZO OTI VLEPO TON KARPO TOU DEKSIOU XERIOU TIS GINEKAS ARISTERA!!!
SBHSTE TO GRHGORA!

APAPAPA TI ASEMNOS POU ISE!!!

Λεωνίδας
13/09/2006, 14:16
μάλλον το δικό σου καρπό βλέπεις...
κάπως έτσι
:a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31:

alximistis
13/09/2006, 14:21
Λεωνιδάκο μου...
έλα τώρα... όχι υπερβολές!
Δεν είναι άσεμνο αυτή που βγάζει το βυζί της. Είπαμε όχι άσεμνες και προκλητικές. Συμφωνώ. Και να μην γίνει τσόντα το "μαγαζί". Συμφωνώ επίσης...
μην το παραξηλώνουμε όμως... νομίζω...

Λεωνίδας
13/09/2006, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Λεωνιδάκο μου...
έλα τώρα... όχι υπερβολές!
Δεν είναι άσεμνο αυτή που βγάζει το βυζί της. Είπαμε όχι άσεμνες και προκλητικές. Συμφωνώ. Και να μην γίνει τσόντα το "μαγαζί". Συμφωνώ επίσης...
μην το παραξηλώνουμε όμως... νομίζω... Όποιος θέλει βυζιά, να μου στείλει πμ (ξέρω 3-4 free sites πολύ καλά :rolleyes: ). Εδώ νομίζω το moto.gr έχει διαφορετική θεματολογία. Για το επίπεδο που επιτρέπεται, προφανώς οι administrators / moderators έχουν θέσει τα όρια, εμείς απλά οφείλουμε να τα τηρούμε :wave2:

bartlal
13/09/2006, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από villy

{Tώρα καλύτερα; :evil: }
κααααααπως καλυτερα...

alximistis
13/09/2006, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Όποιος θέλει βυζιά, να μου στείλει πμ (ξέρω 3-4 free sites πολύ καλά :rolleyes: ). Εδώ νομίζω το moto.gr έχει διαφορετική θεματολογία. Για το επίπεδο που επιτρέπεται, προφανώς οι administrators / moderators έχουν θέσει τα όρια, εμείς απλά οφείλουμε να τα τηρούμε :wave2:

Καλά τώρα...
σιγά μην έχουμε ανάγκη να δούμε βυζιά εδωμέσα!!!
Και σιγά μην περιμένουμε χιουμοριστικές φωτό γι' αυτό!!!!!
Μέσα στα όρια του χιούμορ δε νομίζω ότι ένα βυζάκι που φαινόταν ήταν κάτι τόσο τρομερό...
άσε που η κίνηση της κοπελίτσας δίπλα μάλλον είναι πολύ χειρότερη...

bartlal
13/09/2006, 14:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Φιλαλήθης
IIIIIIIIIII

TI NTROPI!

NOMIZO OTI VLEPO TON KARPO TOU DEKSIOU XERIOU TIS GINEKAS ARISTERA!!!
SBHSTE TO GRHGORA!

APAPAPA TI ASEMNOS POU ISE!!!

Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis

έλα τώρα... όχι υπερβολές!
Δεν είναι άσεμνο αυτή που βγάζει το βυζί της. Είπαμε όχι άσεμνες και προκλητικές. Συμφωνώ. Και να μην γίνει τσόντα το "μαγαζί". Συμφωνώ επίσης...
μην το παραξηλώνουμε όμως... νομίζω...


ξεκινηστε με το www.xxx.com

αν δεν χορτασετε just google sex.

το εχω ξαναπει: ΔΕΝ θα καθησω να βλεπω που μπορει να φτασει ο καθενας. 1 οριο για ολους. τωρα, αν του ενος η φωτο εχει zoomαρει στα απαυτετοια, και του αλλουνου (που τον ενοχλει ο καρπος του/της) φαινεται γονατο, εγω διαλεγω την μεση οδο. comprehendo? :smokin:

. + _


:wave2:

alximistis
13/09/2006, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ξεκινηστε με το www.xxx.com

αν δεν χορτασετε just google sex.

το εχω ξαναπει: ΔΕΝ θα καθησω να βλεπω που μπορει να φτασει ο καθενας. 1 οριο για ολους. τωρα, αν του ενος η φωτο εχει zoomαρει στα απαυτετοια, και του αλλουνου (που τον ενοχλει ο καρπος του/της) φαινεται γονατο, εγω διαλεγω την μεση οδο. comprehendo? :smokin:

. + _


:wave2:

Συμφωνώ! Αλλά τότε γιατί αφήνεις να φαίνεται δίπλα η άλλη που κάνει κίνηση εντελώς μα εντελώς άσεμνη; Και μάλιστα έχει κολλήσει και τα χέρια της πάνω;;;;;;

bartlal
13/09/2006, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Συμφωνώ! Αλλά τότε γιατί αφήνεις να φαίνεται δίπλα η άλλη που κάνει κίνηση εντελώς μα εντελώς άσεμνη; Και μάλιστα έχει κολλήσει και τα χέρια της πάνω;;;;;;

υπαρχει σκια, αρα κενο, αρα δεν τα εχει κολησει τα χερια!

:a22:





...εσυ ειδικα το πας φυρι φυρι να σου στειλω τους φιλους σου! :evil:


:smokin:



:lol: :lol: :lol:


ΥΓ: αντε, δωσε μου email να σου στειλω καμμια 100στη μπας και ξελαμπικαρεις και σταματησεις! :lol: :lol:

alximistis
13/09/2006, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
υπαρχει σκια, αρα κενο, αρα δεν τα εχει κολησει τα χερια!

:a22:





...εσυ ειδικα το πας φυρι φυρι να σου στειλω τους φιλους σου! :evil:


:smokin:



:lol: :lol: :lol:


ΥΓ: αντε, δωσε μου email να σου στειλω καμμια 100στη μπας και ξελαμπικαρεις και σταματησεις! :lol: :lol:


οκ οκ οκ οκ... σταμάτω...
φιλάκια...

bartlal
13/09/2006, 15:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
οκ οκ οκ οκ... σταμάτω...
φιλάκια...

φιλακια σε ετερο ανηρ? επ! αυτο ειναι ανηθικον, για αυτο θα σβηστει σε λιγοτερο απο 5 λεπτά!

:lol: :lol: :lol:

makis206
13/09/2006, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
φιλακια σε ετερο ανηρ? επ! αυτο ειναι ανηθικον
:lol: :lol: :lol:

ΣΟΚ !:eyepop:

Μαγαρίστηκε η αγνή ψυχή μου !

Χάνομαι... σβήνω.. άπαπα ανωμαλίες !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Kizoku
13/09/2006, 15:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
ΣΟΚ !:eyepop:

Μαγαρίστηκε η αγνή ψυχή μου !

Χάνομαι... σβήνω.. άπαπα ανωμαλίες !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ναι καααααααλά!! :rolleyes: :rolleyes:

makis206
13/09/2006, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kizoku
Ναι καααααααλά!! :rolleyes: :rolleyes:

Αλήθεια !

:lol: :lol: :lol:

bartlal
13/09/2006, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Αλήθεια !

:lol: :lol: :lol:
ειμαι σιγουρος.... εδω αναζητας να βλεπεις κατι υποπτες "φατσες" (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=501536#post501536) και μας το παιζεις και παιδουλα... αλλα ετσι ειναι, 8 και σημερα και απο παιδουλα θα ψαχνεις πεζουλια να κρυφτεις! :evil:

makis206
13/09/2006, 16:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ειμαι σιγουρος.... εδω αναζητας να βλεπεις κατι υποπτες "φατσες" (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=501536#post501536) και μας το παιζεις και παιδουλα... αλλα ετσι ειναι, 8 και σημερα και απο παιδουλα θα ψαχνεις πεζουλια να κρυφτεις! :evil:

Άλλο θρεντ αυτό !

Δεν πιάνεται !:o


:lol: :lol: :lol:


έχω κάτι καλά κρυψωνάκια στο Μυλοπόταμο..:a13:

:rotflmao: :rotflmao:

bartlal
13/09/2006, 16:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Άλλο θρεντ αυτό !

Δεν πιάνεται !:o


:lol: :lol: :lol:


έχω κάτι καλά κρυψωνάκια στο Μυλοπόταμο..:a13:

:rotflmao: :rotflmao:
ωραια, θα πατησεις πανω στη ναρκη του μπαρμπα μου και δεν θα χρειαστει να σε κυνηγησω...


:lol: :lol: :lol:

makis206
13/09/2006, 16:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ωραια, θα πατησεις πανω στη ναρκη του μπαρμπα μου και δεν θα χρειαστει να σε κυνηγησω...
:lol: :lol: :lol:

:eyepop: :eyepop: :eyepop: :uplate:

Πάω Λασίθι τα λέμε :wave2:


:lol: :lol: :rotflmao:

villy
14/09/2006, 06:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
κααααααπως καλυτερα...


Εγώ πάντως το έβαλα γιατί το θεώρησα χιουμοριστικό παρά προκλητικό! Και δεν έχω ανάγκη να βάζω γυμνόστηθες για να τις βλέπω. Αν θέλω έχω κι εγώ τις άκρες μου.


Να υπενθυμήσω ότι στήθος δείχνουν όλες οι εκπομπές στην τηλεόραση που απευθύνονται σε παιδιά άνω των 15 (Ελληνικές σειρές, ξένες, παιχνίδια κλπ...)

Θα συμφωνήσω περισσότερο με τον με τον αλχημιστή. Μην φτάσουμε και στο άλλο άκρο του πουριτανισμού...

Τέλος πάντων, δεν κρατάω κακία σε κανένα.

Απλά να πω ότι έχω δεί και πολύ "χειρότερα-προκλητικότερα" μέσα στο φορουμ τα οποία έχουν βάλει παλαιότερα μέλη και όχι μόνο δε σβήστηκαν, αλλά έγινε και σπαμαρισμα πάνω σ'αυτά!


:wave2: :wave2: :wave2:

maniak.
14/09/2006, 07:34
πολυ σωστος ο VILLY :a18:

FestoNero
14/09/2006, 09:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από villy

Να υπενθυμήσω ότι στήθος δείχνουν όλες οι εκπομπές στην τηλεόραση που απευθύνονται σε παιδιά άνω των 15 (Ελληνικές σειρές, ξένες, παιχνίδια κλπ...)

:eyepop: :eyepop:
Εχει βυζι στη Χουαννα τη παρθενα;;
ΓΤΜ ειχα μεινει στο οτι ηταν παρθενα!!
:rotflmao:


Αρχικά δημιουργήθηκε από villy
Απλά να πω ότι έχω δεί και πολύ "χειρότερα-προκλητικότερα" μέσα στο φορουμ τα οποία έχουν βάλει παλαιότερα μέλη και όχι μόνο δε σβήστηκαν, αλλά έγινε και σπαμαρισμα πάνω σ'αυτά!
Γιαααα βρες τα τωρα..
(Αλητη bartlalalilalalo ετσι και δεν εχεις κανει καλη δουλεια και με εκθεσεις θα σ καψω τον ανορθωτη!!)

Εχει γινει μια προσπαθεια απο τα εξεχοντα μελη που ξοδευουν τον ελευθερο χρονο τους (στη δουλεια :rotflmao: ) ωστε να απομακρυνθει το φορουμ απο το πορνογραφικο υλικο
(η μηπως αναποδα;; )
Φωτογραφιες του Λεωνιδα και των υπολοιπων του RCT με μαγιο ΔΕΝ θεωρουνται πορνογραφικο υλικο αλλα φωτογραφιες χαμηλης αισθητικης, που δημιουργουν αμφιβολιες για τη ψυχικη υγεια του ατομου που τις ανεβασε..
:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:
Δε μπορειτε να πειτε, εχω παει το σπαμ σε ενα ανωτερο επιπεδο!!



villy υποψιν: Δε σου τη λεω ιδιως για το συγκεκριμενο..
Απλα σπαμμαρω.:rotflmao:

sub_zero
14/09/2006, 11:08
εμείς που έχουμε κανει SEX δεν συμμετέχουμε στην βυζοκουβέντα σας....


.+-

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

FestoNero
14/09/2006, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από sub_zero
εμείς που έχουμε κανει SEX δεν συμμετέχουμε στην βυζοκουβέντα σας....


.+-

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Εχεις κανει ΣΕΧ;;;;;
Για πεεεεες για πες!!!
Καλααα;;
:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:
Χανω τιποτα;;

Φιλαλήθης
14/09/2006, 11:32
".+-"

αυτό, πώς διαβάζεται;

"'τελεία', 'συν' και παύλα";

& <-- αυτό είναι το "και"
+ <-- αυτό είναι το "συν"

Cpt. Haddock
14/09/2006, 11:34
:a6:

bartlal
14/09/2006, 12:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Φιλαλήθης
".+-"

αυτό, πώς διαβάζεται;

"'τελεία', 'συν' και παύλα";

& <-- αυτό είναι το "και"
+ <-- αυτό είναι το "συν"



στο χωριο μου παντως λενε ενα και ενα κανει δυο και σιγουρα αναφερονται στην πρωταρχικη πραξη της... προσθεσης (και οχι μονο, για να σε προλαβω!)


by the eay, αν παρατηρησεις, εσυ ο ιδιος το εγραψες (μαλλον λανθανουσα γλωσσα ενα πραγμα) λιγο πριν μπερδεψεις τα πραγματα "'τελεία', 'συν' και παύλα";

:winka:


:wave2:

bartlal
14/09/2006, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από villy
Εγώ πάντως το έβαλα γιατί το θεώρησα χιουμοριστικό παρά προκλητικό! Και δεν έχω ανάγκη να βάζω γυμνόστηθες για να τις βλέπω. Αν θέλω έχω κι εγώ τις άκρες μου.


Να υπενθυμήσω ότι στήθος δείχνουν όλες οι εκπομπές στην τηλεόραση που απευθύνονται σε παιδιά άνω των 15 (Ελληνικές σειρές, ξένες, παιχνίδια κλπ...)

Θα συμφωνήσω περισσότερο με τον με τον αλχημιστή. Μην φτάσουμε και στο άλλο άκρο του πουριτανισμού...

Τέλος πάντων, δεν κρατάω κακία σε κανένα.

Απλά να πω ότι έχω δεί και πολύ "χειρότερα-προκλητικότερα" μέσα στο φορουμ τα οποία έχουν βάλει παλαιότερα μέλη και όχι μόνο δε σβήστηκαν, αλλά έγινε και σπαμαρισμα πάνω σ'αυτά!


:wave2: :wave2: :wave2:

υπαρχουν και καποιοι που:
1) δεν βλεπουν τετοιες εκπομπες, γιατι να τρωνε στη μαπα τετοια προιοντα εδω μεσα?
2) αμα δεν σε χαλαει στη δουλεια σου να κυκλοφορουν συναδελφοι σου και να σε βλεπουν να παρακολουθεις site με βυζια, κ@λους κλπ, πιστεψε με υπαρχουν αλλοι εργαζομενοι που ΕΧΟΥΝ προβλημα
3) απαντησε μου ειλικρινα: αν ησουν γυναικα μοτοσυκλετιστρια (και μη), και παρακολουθουσες το φορουμ, δεν θα σε χαλαγε κααααααθολου?

οσο για τα χειροτερα, το μονο που μπορω να σου πω ειναι επι των ημερων μου τι εχει μπει. ας μην ξεχναμε οτι ο κυριοτερος λογος που μπηκα mod στα ανεκδοτα ειναι να κοπει αυτη η τσοντοαναπαραγωγη... :winka:

στο μονο που θα συμφωνησω μαζι σου ειναι στην χιουμοριστικη διαθεση που ειχες οταν το εβαλες, αλλα οπως ειπαμε: αν αφησω εσενα, και στο καπακι αρχιζει να χοντραινει απο αλλους χρηστες, τοτε θα γινω μεροληπτικος. 1 σταθμη για ολους λοιπον! :smokin:



:beer: :beer: :beer:









:wave2:

Φιλαλήθης
14/09/2006, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
by the eay, αν παρατηρησεις, εσυ ο ιδιος το εγραψες (μαλλον λανθανουσα γλωσσα ενα πραγμα) λιγο πριν μπερδεψεις τα πραγματα "'τελεία', 'συν' και παύλα";

:winka:


:wave2:

χα... όπως το περίμενα, έπεσες στην παγίδα μου...

αν αυτό που γράφουμε

"._"

εσείς το διαβάζετε:

"τελεία και παύλα"

και μετά το γράφετε

".+_"

σημαίνει ότι το ".+_", σύμφωνα με τον κανόνα με τον οποίο γράφετε το "τελεία και παύλα" ώς ".+_" (και σύμφωνα μάλιστα με τον κανόνα που το "._" το διαβάζετε ως "τελεία και παύλα"), θα πρέπει να διαβαστεί "τελεία, 'καιή συν' και παύλα" (ή "'τελεία' και 'και' και 'παύλα'" το οποίο όμως δεν είναι συντακτικά σωστό)

στο μονο που θα συμφωνησω μαζι σου ειναι στην χιουμοριστικη διαθεση που ειχες οταν το εβαλες, αλλα οπως ειπαμε: αν αφησω εσενα, και στο καπακι αρχιζει να χοντραινει απο αλλους χρηστες, τοτε θα γινω μεροληπτικος. 1 σταθμη για ολους λοιπον!
Δηλαδή, μαζί με τα ξερά καίγονται και τα ξερά...
...όλα στο ίδιο καζάνι...
..."ein world, ein fuhrer".

Cpt. Haddock
14/09/2006, 14:45
:a16: :a16: :a16: :a16: :a16: :a16: :a16:

Kizoku
14/09/2006, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Φιλαλήθης χα... όπως το περίμενα, έπεσες στην παγίδα μου...
αν αυτό που γράφουμε
"._"
εσείς το διαβάζετε:
"τελεία και παύλα"
και μετά το γράφετε
".+_"
σημαίνει ότι το ".+_", σύμφωνα με τον κανόνα με τον οποίο γράφετε το "τελεία και παύλα" ώς ".+_", θα πρέπει να διαβαστεί "τελεία, 'καιή συν' και παύλα" (ή "'τελεία' και 'και' και 'παύλα'" το οποίο όμως δεν είναι συντακτικά σωστό)
Δηλαδή, μαζί με τα ξερά καίγονται και τα ξερά...
...όλα στο ίδιο καζάνι...
..."ein world, ein fuhrer".

Συγνώμη αλλά δεν μπορώ να κρατηθώ!

Ρε φίλε τι μαλακίες είναι αυτές που γράφεις???
:confused: :confused:

Cpt. Haddock
14/09/2006, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Φιλαλήθης
..."ein world, ein fuhrer".

ein Welt, ein Fuher...



και να ήταν και σωστό γενικότερα...

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


Ein Volk

Ein Reich

Ein Fuhrer

:smokin:

bartlal
14/09/2006, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Φιλαλήθης
χα... όπως το περίμενα, έπεσες στην παγίδα μου...

αν αυτό που γράφουμε

"._"

εσείς το διαβάζετε:

"τελεία και παύλα"

και μετά το γράφετε

".+_"

σημαίνει ότι το ".+_", σύμφωνα με τον κανόνα με τον οποίο γράφετε το "τελεία και παύλα" ώς ".+_" (και σύμφωνα μάλιστα με τον κανόνα που το "._" το διαβάζετε ως "τελεία και παύλα"), θα πρέπει να διαβαστεί "τελεία, 'καιή συν' και παύλα" (ή "'τελεία' και 'και' και 'παύλα'" το οποίο όμως δεν είναι συντακτικά σωστό)

Δηλαδή, μαζί με τα ξερά καίγονται και τα ξερά...
...όλα στο ίδιο καζάνι...
..."ein world, ein fuhrer".

ρε συ Tσιρε, δεν εχω το χρονο αλλα + την ορεξη να καθομαι να αναλυω οτι σου κ@λωσει καθε φορα. ναι εχεις δικιο αλλα ασε με στην ησυχια μου σε παρακαλω.
μαθηματα λογικης ΔΕΝ χωρανε αλλα στο μυαλο μου. τι βρηκες εδω μεσα να αποδεικνυεις και να παιζεις με το αν Α + Β = Α + Γ αρα Α=Γ? ημαρτον!
κατσε μονολογησε μονος σου αγορι μου.


:a56:




:wave2:

sub_zero
14/09/2006, 15:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero
Εχεις κανει ΣΕΧ;;;;;
Για πεεεεες για πες!!!
Καλααα;;
:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:
Χανω τιποτα;;

είσαι νινι ακομα....

Οταν μεγαλώσεις θα σου πώ.... :a22: :a22: :a22:

sub_zero
14/09/2006, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Φιλαλήθης
χα... όπως το περίμενα, έπεσες στην παγίδα μου...

...Δηλαδή, μαζί με τα ξερά καίγονται και τα ξερά...
...όλα στο ίδιο καζάνι...
..."ein world, ein fuhrer".

Εχουμε λαλήσει τελείως.... :dizzy: :a21: :a21: :a21:

και να φανταστείς ότι έχει αρχίσει να δροσίζει....

Φιλαλήθης
14/09/2006, 15:30
γαμώ τα typo...

καλά, δεν πειράζει, δεν είμαι ο μόνος...
αν Α + Β = Α + Γ αρα Α=Γ?

Λεωνίδας
14/09/2006, 15:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Φιλαλήθης
γαμώ τα typo...

καλά, δεν πειράζει, δεν είμαι ο μόνος... :a4: :a4: :a4: somebody ban him

bartlal
14/09/2006, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
:a4: :a4: :a4: somebody ban him

αχαχαχαχα!

τι υπογραφη εχεις ρε συ? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sub_zero
14/09/2006, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
αχαχαχαχα!

τι υπογραφη εχεις ρε συ? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ρε π@στ#.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

μου βγήκε το ζαμπονακι απο την μύτη....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
14/09/2006, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από sub_zero
ρε π@στ#.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

μου βγήκε το ζαμπονακι απο την μύτη....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

spam spam spam .... yaaaaaaaam!!!!


:lol: :lol: :lol:

Λεωνίδας
14/09/2006, 15:51
spam spam spam!

Φιλαλήθης
14/09/2006, 16:01
re lewnida, giati zitas ban? e? vrikame ton tsiro kai olo ban, e? oi 99 apo edo lene oti klasi o kolos tus, alla de sas kani, thelate kapoion sigkekrimeno gia apodiopompaio trago, e?

Λεωνίδας
14/09/2006, 16:05
ναι αυτό είναι!
η πουτάνα η κοινωνία σε αδικεί...
όπου tsiros & η μοίρα του.
δε σπας @@, τυχαία στη λέει το μισό forum
άσε μας ρε φιλαράκι :a16: :a16:


61782

Φιλαλήθης
14/09/2006, 16:15
αμ δε μου τι λέει το "μισό φόρουμ". μου τι λέτε εσείς οι ίδιοι που με αναγνωρίζετε... έχει φανεί ξεκάθαρα ότι δε σας νοιάζει τι λέω, αλλά ότι εγώ το λέω. Το έχω δει αυτό σε τσακωμό μεταξύ εμού κ του crs-k, που ο rapidshade μη έχοντας προσέξει τι είπα, άθελά του με υποστήριξε και ο crs-k νομίζοντας ότι ο rapidshade λέει πράματα που τον συμφέρουν, του λέει "μην κάνεις τον κόπο rapid, δεν καταλαβαίνει"...

bartlal
14/09/2006, 16:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Φιλαλήθης
αμ δε μου τι λέει το "μισό φόρουμ". μου τι λέτε εσείς οι ίδιοι που με αναγνωρίζετε... έχει φανεί ξεκάθαρα ότι δε σας νοιάζει τι λέω, αλλά ότι εγώ το λέω. Το έχω δει αυτό σε τσακωμό μεταξύ εμού κ του crs-k, που ο rapidshade μη έχοντας προσέξει τι είπα, άθελά του με υποστήριξε και ο crs-k νομίζοντας ότι ο rapidshade λέει πράματα που τον συμφέρουν, του λέει "μην κάνεις τον κόπο rapid, δεν καταλαβαίνει"...

βρε Γιωργo, ειλικρινα, δεν εχω προβλημα μαζι σου. το μονο που κανω ειναι απλα να μην ανοιγω συζητησεις μαζι σου. ξερεις γιατι? γινεσαι μονοτονος, απολυτος, (εννιοτε) ειρων και το χειροτερο απ΄ολα, κουραστικος. ΔΕΝ στην λεω, απλα σου λεω ευθεως πως σε βλεπω μεσα απο τα γραπτα σου εδω μεσα. τωρα, αν θελεις να το καταλαβεις, οκ, αν δεν θελεις, μπορεις να συνεχιζεις να μιλας απο τον Αρη (οχι, δεν ειναι υπονοουμενο για μπανιο, δεν εχω τετοιες δυνατοτητες!).
παντου πρεπει να βλεπεις conspirancy theories και εσυ, αλλα δεν ειναι ετσι! δηλαδη τι? ξυπνησαμε μια μερα 20 απο εμας και κανονισαμε απο τοτε να σε πειραζουμε και να στη λεμε και στο τελος για το χαβαλε να σε ΒΑΝαρουμε?


φιλικα (αν και λιιιιγο περισσοτερο ευθυς απο οτι πρεπει),
(ο συνονοματος) Γιωργος

:wave2:

Φιλαλήθης
14/09/2006, 16:59
λέω αυτό που σκέφτομαι, ευθέως και χωρίς πολλά-πολλά. Δεν λογαριάζω τίποτα και όταν κάποιος μου λέει πίπες, του ζητάω εξηγήσεις. Δεν το βάζω κάτω και δε χάφτω τα "φιλικά σου λέω να πας να δεις ψυχίατρο".

Δε με πειράζει να είσαι ευθύς, ίσα ίσα το προτιμάω.

Για τελευταία φορά και όποιος θέλει, το σκέφτεται:

Το "τελεία και παύλα" που χρησιμοποιούμε στην ομιλία γράφεται ως "._", όχι ως ".+_". Η φράση "τελεία και παύλα" προέρχεται από την ανάγνωση των συμβόλων "._". Το σύμβολο "+" δεν συγκαταλέγεται στα σύμβολα της ελληνικής (, . : << >> " ; ! _ και η άνω τελεία που δε ξέρω πως διάολο τυπώνεται στο γαμωpc).

makis206
15/09/2006, 07:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
αχαχαχαχα!
τι υπογραφη εχεις ρε συ? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ζαμπονάκι μ'έκανεεεεεε :cry: :cry: :cry:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Kizoku
15/09/2006, 07:29
Εγώ ένα έχω να πω!!!

Ο μπάτσος είναι όργανο!
Το μπουζούκι είναι όργανο!

Άρα βάση επαγωγής:
Ο μπάτσος είναι μπουζούκι!!!

:a024: :a024: