PDA

View Full Version : Αναζητήσεις - Σκέψεις - Προβληματισμοί



crs-k
06/06/2004, 21:57
Χαιρετω το Forum

Ειμαι "νεο" μελος και αισθανθηκα την αναγκη να συστηθω, ωστε να μπορω να ρωτησω κι εγω με τη σειρα μου καποια πραγματα ... :)
Επειδη δεν αισθανομαι την αναγκη να κρυψω καποιο απο τα στοιχεια μου ειναι ΟΛΑ διαθεσιμα στο profil μου, οσο για τα ενδιαφεροντα μου ειναι η φυση πρωτα απο ολα (ορειβατης γαρ) και η μηχανη, μου εχει δωσει την ευκαιρια να την πλησιαζω πολυ πιο ευκολα :sun:
Για να ειμαι συνεπης με το θεμα θα ξεκινησω απο το τελος του. Δεν σας κρυβω οτι τις τελευταιες μερες προβληματιστικα πολυ με τις αντιπαραθεσεις σε πολυ οξεις τονους που επικρατουσαν στο Forum. :eyepop:
Επειδη πιστευω (εδω ειναι που σκεφτηκα :smilea: ) οτι ολοι εδω μεσα τελικα εχουν το ιδιο ενδιαφερον (την ελευθερια να αποδρας απο την πολη πανω στη μηχανη σου), δεν μπορω να καταλαβω προς τι το μισος κι ο αλληλοσπαραγμος, αναμεσα στις διαφορες φυλες, αφου ΟΛΟΙ (λιγο-πολυ) ειναι Μηχανοβιοι :confused:
Απο φιλοσοφια καθαρα (λογω των ενδιαφεροντων μου) ειμαι υπερ των On-Off. Πιστευω οτι ταξιδευεις πολυ καλυτερα (λογω θεσης). Ισως το ιδιο καλα να ταξιδευεις και με τα toyring. Αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν μπορω να καταλαβω τους "σπορταδες" που εχουν "αναγκη" την πολυ μεγαλυτερη ταχυτητα. Απλως εγω ειμαι "διαφορετικος" και θελω να βγω και λιγο στο χωμα οταν παραστει αναγκη. Θελω να γνωριζω και πιο απροσιτα μερη.
Εχω κι εγω αναγκη για λιγο μεγαλυτερη ταχυτητα στην Εθνικη μονο ομως, κι αυτος ειναι ο λογος που γραφω αυτο post. Οταν βγαινω στο βουνο, βαζω τον κοφτη στα 50κλμ κι απολαμβανω. Αλλα παιδια απολαμβαμουν το "στροφιλικι" με τερμα γκαζι.
Ναι !!! Σαφως ειμαστε διαφορετικοι, αλλα και τοσο ιδιοι συναμα. :p

Τεσπα...
Συγχωρηστε μου την "πατρικη διαθεση" ...
Πεστε οτι φταιει η γεροντικη ανοια ...
Ελπιζω παντως να εχω βαλει ενα πολυ μικρο λιθαρακι στην αποκατασταση των παρεξηγησεων ...

Επανερχομαι στην αναζητηση μου . :)
Το "πλυντηριο" μου ειναι οτι καλυτερο εχει περασει απο τα χερια μου ή εχω ακουσει στο θεμα "αξιοπιστια". Εκει που "χανομαι" εγω ειναι το πιο βασικο πραμα!
Ψαχνομαι ομως (χωρις να βιαζομαι) για κατι πιο καινουργιο, με λιγο μεγαλυτερη τελικη.
Την Varadero την ειχα αποριψει λογω βαρους (διπλωνει ευκολα στο φρεναρισμα στο χωμα). :mad:
Το TDM δεν ειναι αρκουντος Off. :(
Για το V-Storm δεν ξερω ποσο Off ειναι. :rolleyes:
Ελπιζω λοιπον να με φωτισετε εσεις, στο βαθμο που γνωριζετε βεβαια. :)

Εχω ακουσει οτι το καινουργιο το Varadero ειναι 28 κιλα ελαφρυτερο ... :confused:
Ισχυει?

Εχω ακουσει οτι η Honda σκεφτεται να βγαλει XRV 1000 ... :confused:
(Πολυ θα ΄θελα) Ισχυει?

Ολες παντως οι προτασεις στο θεμα Super On-Off με ενδιαφερουν και θα τις λαβω σοβαρα υπ΄οψιν μου. ;)
Υποσχομαι !!!

Ευχαριστω εκ των προταιρων για την οποιαδηποτε απαντηση. :cool:

Φιλικα Crs-k


ΥΓ1: Ξανα συγνωμη για το τερστιο post

ΥΓ2: Ελπιζω να μην εχω "προσβαλει" καποιον, με οποιονδηποτε τροπο. Αν δεν το καταφερα... εκ των προταιρων Συγνωμη

powerphot
06/06/2004, 22:15
Καλως ήρθες Χρήστο.
Παίρνω το θάρρος απο μέρους μου, αν και νέο μέλος κι εγώ, να σε καλωσορίσω μια και απ' ότι είδα είμαστε και γείτονες (Αγ. Ανάργυροι γαρ..).
Επίσης συμφωνώ απόλυτα για το θέμα που έθιξες, και με τον τρόπο που το έθιξες.
Σου εύχωμαι, να βρείς εδώ μέσα αυτό που περιμένεις.
Προσωπικά εγώ ακόμα ψάχνω αλλά μ' αρέσει.


ΚΑΛΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ.:beer:

Θάνος
06/06/2004, 22:18
Γεια σου Χρήστο!!

Οι αντιπαραθέσεις δεν είναι τωρινό φαινόμενο... όσο θυμάμαι να μπαίνω στο moto.gr, πάντα υπήρχαν. Το γιατί δεν το έχω εντοπίσει ακόμα αλλά μου αρκεί που πότε-πότε πάμε καμιά βόλτα και εκεί περνάμε καλά και τα ξεχνάμε όλα!

Αν και πριν το fazer είχα το TDM, δεν το θεώρησα ποτέ on-off και ούτε το χρησιμοποίησα αναλόγως... Δεν είμαι fan του είδους, αλλά μου αρέσει πολύ το καινούργιο GS1200. Υπάρχει τίποτα καλύτερο και ομορφότερο στα κυβικά του στην κατηγορία;

crs-k
06/06/2004, 22:30
Ευχαριστω power.
Να κοιταω γυρω μου για κανα σημενιο πηγασο δηλαδη? :D

Thano φωτησε με λιγακι...
Το GS1200 μπεμπα ειναι?

powerphot
06/06/2004, 22:34
:wave2: ;)
Το πέτυχες...

Θάνος
06/06/2004, 22:35
Ναι, μπέμπα!

Αν ψάξεις λίγο το forum, κάπου θα βρεις τα post του NLS με περισσότερες λεπτομέρειες γιατί έχει έναν έρωτα με το μηχανάκι αυτό...

crs-k
06/06/2004, 22:42
Δεν το βρηκα στις τιμες των καινουργιων, στο www.mototriti.gr .
Αλλα φανταζομαι οτι θα κοστιζει κανα δυο περιουσιες :(
Τωρα που το ξανασκεφτομαι νομιζω οτι το εχω δει στο προηγουμενο Moto :confused:
Ειναι αυτο που φωτιζει και το δρομο απο κατω?
Αν ναι που να το βγαλεις σε χωμα αυτο? :lol:

Θάνος
06/06/2004, 22:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Δεν το βρηκα στις τιμες των καινουργιων, στο www.mototriti.gr .
Αλλα φανταζομαι οτι θα κοστιζει κανα δυο περιουσιες :(
Τωρα που το ξανασκεφτομαι νομιζω οτι το εχω δει στο προηγουμενο Moto :confused:
Ειναι αυτο που φωτιζει και το δρομο απο κατω?
Αν ναι που να το βγαλεις σε χωμα αυτο? :lol:

Ωχ ωχ ωχ... μη σ'ακούσει ο NLS χαθήκαμε! :D

Για ρίξε μια ματιά στο site της BMW (http://www.motorrad.bmw.com.gr/) κάτι θα βρεις...

crs-k
06/06/2004, 22:58
Οκ!
Βρηκα και φωτο και previw στο
www.0-300.gr/el/newsdetail.php?id=140

(αν τυχον και ενδιαφερεται και καποιος αλλος).

Παντως ρε παιδι μου αυτος ο Boxer :yuck:

Εχεις την αισθηση οτι στην πρωτη μικροπτωση, εστω κι απο το stand, θα τσακισεις τον κινητηρα σου.

Ασε που θα κοστιζει (οπως ξαναπα) τουλαχιστον 1,5 φορες (αν οχι 2) απ' τον οποιον γιαπωνεζο :sad:

Θάνος
06/06/2004, 23:02
Δεν μου άρεσε ούτε το προηγούμενο GS ούτε κανένα άλλο BMW. Αυτό το είδα στην έκθεση και το βρήκα αν μη τι άλλο, ξεχωριστό! Το θεμα του κινητήρα... ε τέλος πάντων... BMW είναι αυτή τι να της κάνουμε...

crs-k
06/06/2004, 23:03
Το εχω καταλαβει απο τις συζητησεις που παρακολουθουσα τοσο καιρο :lol:

NLS Sorry

Το 1200GS (οπως διαβασα) ειναι ωραιο, ελαφρο, αδυνατισμενο πισω, καλο και σε χωμα και σε ασφαλτο .... Εμενα δε μ' αρεσει (που λει κι Μητση) :rotflmao:

Θάνος
06/06/2004, 23:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Εμενα δε μ' αρεσει (που λει κι Μητση) :rotflmao:

Ε όχι να το πάρεις! :confused:

Τσάμπα γράφω τόση ώρα;

Τι να σου βρούμε που είσαι και δύσκολος...

Κάτσε να ξημερώσει και θα γεμίσεις ιδέες εδώ μέσα!

crs-k
06/06/2004, 23:11
Αν υποψιαστω οτι δεν θα βρω κατι που να τεριαζει ΚΑΙ με τα γουστα μου .... Θα πεθαααααααανωωω! :rotflmao:

BTW Το μαγαζι σου (οπου πουλας μπεμπες) , που ειναι? :lol:

Με τοσο γραψιμο... δεν μπορει καποιο οφελος θα 'χεις!!! :lol: :lol: :lol:

Αληθεια πως μπορω να βαλω avatar στο profil μου?

Απο το ενα θεμα στο αλλο πηδαω ο ατιμος :D

Θάνος
06/06/2004, 23:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Αν υποψιαστω οτι δεν θα βρω κατι που να τεριαζει ΚΑΙ με τα γουστα μου .... Θα πεθαααααααανωωω! :rotflmao:

BTW Το μαγαζι σου (οπου πουλας μπεμπες) , που ειναι? :lol:

Με τοσο γραψιμο... δεν μπορει καποιο οφελος θα 'χεις!!! :lol: :lol: :lol:

Αληθεια πως μπορω να βαλω avatar στο profil μου?

Απο το ενα θεμα στο αλλο πηδαω ο ατιμος :D

Oh jesus!! Εγώ μπέμπες;; Με τίποτα!! :nono:

Λοιπόν θα πας στον πίνακα διαχείρισης μέλους [π.δ.μέλους] ξέρεις πάνω πάνω στα κουμπάκια...

Θα πας μετά στις επιλογές και κάτω κάτω θα πατήσεις αλλαγή χαρακτήρα.

Θα πας εκεί που λέει ότι μπορείς να βάλεις μία εικόνα από τον υπολογιστή σου ή κάπως έτσι τέλος πάντων και θα πατήσεις αναζήτηση και θα βρεις την εικόνα που θέλεις να βάλεις που θα πρέπει να είναι jpeg μεγέθους 120x120.

Αυτά...

ΜΕ ΞΕΘΕΩΣΕΣ ΒΡΑΔΥΑΤΙΚΑ!!! :hypnotize

crs-k
06/06/2004, 23:25
Ok!
Thanks a lot!
Sorry!
Sorry!
Sorry! :lol:

Τι να κανω κι εγω?
Εσενα βρηκα, εσενα ξεθεωσα! :lol:

Χρωσταω ποτο (αν μπορω να επανορθωσω ετσι) :lol:


:beer:

idi
06/06/2004, 23:25
καλοσηρθες

οι τσακομοι απο δω και μπρος δεν θα ειναι τιποτα παραπανω απο αφορμες για μπυροκερασματα ...και καλα να ξεχαστουν (αντε ποιος θα κανει την αρχη ρεεεεεεε.....):beer: :beer:

ελα σε καμια βολτιτσα φιλε να δεις πως ακομα και οι πιο "φανατικοι" των διαπληκτισμων ειναι ενταξυ ατομα


:wave2: :beer:

Θάνος
06/06/2004, 23:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
καλοσηρθες

οι τσακομοι απο δω και μπρος δεν θα ειναι τιποτα παραπανω απο αφορμες για μπυροκερασματα ...και καλα να ξεχαστουν (αντε ποιος θα κανει την αρχη ρεεεεεεε.....):beer: :beer:

ελα σε καμια βολτιτσα φιλε να δεις πως ακομα και οι πιο "φανατικοι" των διαπληκτισμων ειναι ενταξυ ατομα


:wave2: :beer:

Ναι ναι έτσι!!! :beer:

Τι λέει Γιώργο;; Το πόδι καλά; Είδα ένα Ζ μαύρο το Σάββατο χωρίς λασποτήρα και λέω ΝΑΤΟΣ! Είχε όμως κόκκινες ζάντες...

crs-k
06/06/2004, 23:32
Πολυ ευχαριστως Idi, αν ακι δεν εχω δει και πολλες αναφορες για βολτες... :(

Στο :beer: παντως ειμαι μεσα, αν και προτιμω το τσιπουρο σε ορεινα χωρια ... :lol:

idi
07/06/2004, 00:00
ολα καλα Θανο Τριτη βγαζω και τα ραματα

απο τεταρτη μεσα σε ολες τισ βολτες:D αντε να κανονισουμε και μπυροκατασταση μεσα στη βδομαδα

το λασποτηρα τον ξαναεβαλα (προσορινα???? θα δουμε...) γιατι κουραστικα να ψαχνω φλασακια του γουστου μου


φιλε crs βολτες θα γινουν αρκετες ελππιζω και ΑΜΕΣΑ. ο καιρος ηταν το εμποδιο...


τα λεμεεεεε

Ora_Nihil
07/06/2004, 00:01
Καλως όρισες συνονόματε.

Καλές βόλτες εντός και εκτός του forum:beer: :beer: :beer:

:wave2: :wave2: :wave2:

afrotwin
07/06/2004, 09:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Πολυ ευχαριστως Idi, αν ακι δεν εχω δει και πολλες αναφορες για βολτες... :(

Στο :beer: παντως ειμαι μεσα, αν και προτιμω το τσιπουρο σε ορεινα χωρια ... :lol:

kalosorises file africane
mazi me esena imaste 11 africa grameni sto moto
akoute re 8a kiriarxisoun ta plintiria
min akous kanena edo mesa oli milane gia na kanoune 8orivo

mono i africanoi ine sovari an8ropoi leme

esi mou rixnis ke 3 xronia leme kala pame se ligo kero ekso apo ta kapi 8a skane miti ta pio pola plintiria
8a diorganonoun ta kapi ekdromes on of 8a pernoume ke tis gries me ta emprime mantilia sto kefali stis valitses ta xapia i papies to piesometro ke 8a pigeni i ekdromi sta kiourka sinefo
kala poli gousterno
:rotflmao:
tora an to sosto se ala afta pou simvenoun edo mesa itan as poume ena mentagion megalis aksias ston pato mias va8ias 8alasas prepi na anaroti8is an 8a voutages gia na to vgalis ekso....
an den voutas opos oli mas ipomoni zoi ine 8a perasi.....
:lol:

Julius
07/06/2004, 09:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k


Kalos ton Africano!

Ego meta apo to africa, tha paro allo ena africa (neotero montelo), ean eixa omos 14.500 euroulakia peripou tha to antikathistousa me to KTM ADVENTURE 950

perisotera gazia (poly), kalyterh odigikh symperifora, elafrytero, kalyterh sto xoma. axxxx 10.000 xiliarika mou leipoune monaxa x ax ax x xa xa

crs-k
07/06/2004, 09:51
Ευχαριστω Αφρο, για τις συμβουλες προς Ναυτιλομενους. :lol:
Οντως ειναι δυσκολο να βουτηξω, αλλα κανω προσπαθειες παντως...
Ανηκω σε εκεινη την φυλη των Μηχανων (λεγε με "Μεσηλικες"), που εχουν παντα πανετοιμη Μηχανη και πραγματα για το ταξιδι το οποιο για διαφορους λογους ΑΝΑΒΑΛΕΤΑΙ :bawl:

Julius, thanks.
Το εχω σκεφτει κι εγω, αλλα οπως απαντησα σε post του power, αναφορηκα με τον Πηγασο του, φοβαμε για την αξιοπιστια και ΚΥΡΙΩΣ για την αντιπροσωπεια της. :confused:
Φανταζομαι πως πρεπει να τα μετραμε ΟΛΑ :lol:

Και φυσικα Αφρο αν ξερεις κανα καλο ΚΑΠΗ ερχομαι ΑΜΕΣΑ για τηλιο. :rotflmao:

Αυτα που ξερω εγω εχουν Μονο Τζοβενα!
Κατω απο 75 ΟΛΟΙ τους. Τι να πεις μ' αυτους? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
07/06/2004, 09:57
ti tilio megale astievese afta mono stin mavri ta vriskoume pia.....
ama 8es kana tsouknoudozoumo ke kamia moloxa sou vriskoume aneta ta tilia tsai tou vounou ke xamomili ksexaseto pare sira protereotitas ke perimene me to paktolo xrimaton sto xeri
pane afta pou kserame......:rotflmao:
ke min kanis to la8os ke afisis tin masela pou8ena kaikes:rotflmao:
stin klepsane mexri na pis tilio:rotflmao:

ax xalase o kosmos pia:rotflmao:

afrotwin
07/06/2004, 09:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Kalos ton Africano!

Ego meta apo to africa, tha paro allo ena africa (neotero montelo), ean eixa omos 14.500 euroulakia peripou tha to antikathistousa me to KTM ADVENTOURE 950

perisotera gazia (poly), kalyterh odigikh symperifora, elafrytero, kalyterh sto xoma. axxxx 10.000 xiliarika mou leipoune monaxa x ax ax x xa xa

esi me afta pou les 8a mpis mavri lista
re poulimene ti aprilia mas tsampounas
to africa ine idea re tipota den to piani
akou aprilia:eyepop:
pigene na metalavis meta apo afto pou ipes
giati den se vlepo kala:rotflmao:

crs-k
07/06/2004, 10:02
Εχεις Βουνο το δικιο παλουκαρι μου ... :rotflmao:
Σε πνιγει ... :rotflmao:

Και αμα τα λες αυτα στους νεοτερους, δεν σε πιστευουν :(

:beer: :beer:

Μικρή Λουλού
07/06/2004, 10:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
esi me afta pou les 8a mpis mavri lista
re poulimene ti aprilia mas tsampounas
to africa ine idea re tipota den to piani
akou aprilia:eyepop:
pigene na metalavis meta apo afto pou ipes
giati den se vlepo kala:rotflmao:





ΩΡΑΙΑΑΑΑ.........

ΠΑΛΙ 10 ΜΕΙΝΑΝΕ..........

ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΤΡΟΜΑΡΑ...!!!!

:lol: :lol:

crs-k
07/06/2004, 10:07
Οχι ακομα dirty :lol:

ΔΕΝ εχει ακομα τα Λεφτα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
07/06/2004, 10:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Εχεις Βουνο το δικιο παλουκαρι μου ... :rotflmao:
Σε πνιγει ... :rotflmao:

Και αμα τα λες αυτα στους νεοτερους, δεν σε πιστευουν :(

:beer: :beer:

ti kseroun i nei apo tin zoi filtate
ego tous ta leo vale kana fragko stin akri. avrio me8avrio 8a 8es kana tilio ke den 8a exis mia ase ama xalarosi ke o sfiktiras...kseris poso pai mia vioanadrasi?:rotflmao:
meta ta gkomenakia ama kavatzosoun ta 70 8eloun to klisma tous ta amoloutra (gia na sini8izi to soma to xomataki) pou 8a vris lefta
ala tou kakou den akoune tipota aderfe
ti na pis....


:rotflmao:

jimbar
07/06/2004, 10:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
...Υπάρχει τίποτα καλύτερο και ομορφότερο στα κυβικά του στην κατηγορία;


Χρήστο καλός ήρθες.
Εύχομαι, σε κάποιο από τα καφέ που βρισκόμαστε που και που, να φωτίσεις την Νικόλ σχετικά με το Trekking & την ορειβασία μιας και της αρέσει αρκετά. Τώρα για το GS1200 ναι είναι η BMW αλλά τα 16.000 Ευρώπουλα είναι πάάάάρα πολύ ωραία [και τσουχτερά] για το μηχανάκι αυτό.
Αυτή είναι η δική μου άποψη.
Σου εύχομαι να περάσεις καλά στο Moto.gr

crs-k
07/06/2004, 10:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ti kseroun i nei apo tin zoi filtate
ego tous ta leo vale kana fragko stin akri. avrio me8avrio 8a 8es kana tilio ke den 8a exis mia ase ama xalarosi ke o sfiktiras...kseris poso pai mia vioanadrasi?:rotflmao:
meta ta gkomenakia ama kavatzosoun ta 70 8eloun to klisma tous ta amoloutra (gia na sini8izi to soma to xomataki) pou 8a vris lefta
ala tou kakou den akoune tipota aderfe
ti na pis....


:rotflmao:

Προταση λοιπον για ΟΛΟΥΣ τους νεους Σπορταδες:
Παρτε ΤΩΡΑ (σε τιμες 2004) ενα Αφρικα για τα γεραματα σας. :lol: :lol: :lol:
Θα αποδειχτει ΤΕΡΑΣΤΙΑ επενδυση!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

jimbar
07/06/2004, 10:17
κατι δεν πάει καλά με το internet μου. Ανοίγω το ποστάκι του Χρήστου και βλέπω ότι τα λένε με τον Θάνο, και εκεί που απαντώ ξαφνικά βρίσκομαι στην σελίδα δυο [2] και μάλιστα υπάρχει και τρίτη [3] σελίδα.. δεν πάμε καλά .. αντε να το ξαναδιαβάσω από την αρχή .. φτιού μου

hornet
07/06/2004, 10:19
Χαχαχαχα μαστορα αμα δεν πιανει η μηχανη 0-200 σε 3,5 sec ειναι ποδηλατο με πεταλια!!!!:wacko:


Καλωςηρθες και κανω πλακα!!!:sun:

Αλλα africa ευχαριστω δεν θα παρω.:yuck:

afrotwin
07/06/2004, 10:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar

κατι δεν πάει καλά με το internet μου. Ανοίγω το ποστάκι του Χρήστου και βλέπω ότι τα λένε με τον Θάνο, και εκεί που απαντώ ξαφνικά βρίσκομαι στην σελίδα δυο [2] και μάλιστα υπάρχει και τρίτη [3] σελίδα.. δεν πάμε καλά .. αντε να το ξαναδιαβάσω από την αρχή .. φτιού μου


re jim pali ta antisiliptika tis nikol ipies?
:rotflmao: :lol: :rotflmao:

Μικρή Λουλού
07/06/2004, 10:20
ΑΜΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ,ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΓΕΡΟΥΣ ΣΤΟ ΘΕΩΡΕΙΟ ΤΟΥ ΜΑΠΕΤ-ΣΟΟΥ..!!:lol: :lol:

ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ..!!

ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΛΕΓΕΣ CRS-K ????

crs-k
07/06/2004, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar

Χρήστο καλός ήρθες.
Εύχομαι, σε κάποιο από τα καφέ που βρισκόμαστε που και που, να φωτίσεις την Νικόλ σχετικά με το Trekking & την ορειβασία μιας και της αρέσει αρκετά. Τώρα για το GS1200 ναι είναι η BMW αλλά τα 16.000 Ευρώπουλα είναι πάάάάρα πολύ ωραία [και τσουχτερά] για το μηχανάκι αυτό.
Αυτή είναι η δική μου άποψη.
Σου εύχομαι να περάσεις καλά στο Moto.gr


Ευχαριστω Jimbar.
Πες απλως που και ποτε (καφεδες πινω πολλους) :lol:
Η Ορειβασια ειναι οντως η Πρωτη μου αγαπη και η παντοτινη. :lol:
Φυσικα μπορω να μοιραστω την "οποιαδηποτε" εμπειρια μου με οποιονδηποτε ενδιαφερεται.
Δεν το πολυαναφερω εγω, μιας και ειναι σχετικα "ασχετο" με το Forum θεμα. :)
Φυσικα μεσα απο το χομπυ μου αυτο εχω γνωρισει ενα "αρκετα" μεγαλο μερος της Ορεινης Ελλαδας και ειμαι "ανοικτος" σε ερωτησεις για πιθανες εκδρομες.
Για παραθαλασια μη με ρωτησετε! ΔΕΝ ΞΕΡΩ. :lol:

Οσο για το R 1200GS...
Πολλα ειναι ρε παιδι μου, οντως!! :confused:
Ασε που δεν μ'αρεσει κι ολας :(

:beer:

Μικρή Λουλού
07/06/2004, 10:27
KAI MENA H OREIBASIA ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ..!!!!



ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΩ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ...:lol: :lol:

Nefeli
07/06/2004, 10:27
Καλώς ήρθες Χρήστο και καλές αναζητήσεις εδώ μέσα.

Θανάση άλλος ένας στα ηλικιακά μας κυβικά που κάνει ορειβασία και πίνει ΤΣΙΠΟΥΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!




:wave2:

afrotwin
07/06/2004, 10:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
KAI MENA H OREIBASIA ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ..!!!!



ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΩ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ...:lol: :lol:

ki ego san ton dirty
ke exo di ke poli anarixisi ala epidi ine poli9 kourastiko me perni o ipnos ston kanape afou exo fai tin pizza enoite....
na kseroume ti leme:rotflmao:

crs-k
07/06/2004, 10:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Χαχαχαχα μαστορα αμα δεν πιανει η μηχανη 0-200 σε 3,5 sec ειναι ποδηλατο με πεταλια!!!!:wacko:


Καλωςηρθες και κανω πλακα!!!:sun:

Αλλα africa ευχαριστω δεν θα παρω.:yuck:

Ευχαριστω Hornet.
Εκανες ομως Λαθος
Στο Ποδηλατο μου, ΔΕΝ βρηκα πεταλια, οσο κι αν εψαξα... :rotflmao:

Οσο για ταξιδι...
Ειπα οτι θα ηθελα κατι πιο γρηγορο στην εθνικη, αλλα πανω σε Σπορ ΔΕΝ ταξιδευω ουτε σε κασονι :lol:
Σαν συνεπιβατης δε ... :yuck::yuck::yuck:

:beer:

afrotwin
07/06/2004, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Χαχαχαχα μαστορα αμα δεν πιανει η μηχανη 0-200 σε 3,5 sec ειναι ποδηλατο με πεταλια!!!!:wacko:


Καλωςηρθες και κανω πλακα!!!:sun:

Αλλα africa ευχαριστω δεν θα παρω.:yuck:

lipon esi dose dief8insi na sou stilo petalia me courier gia tin vefa
giati to vrisko poli xlomo to poulmanaki sou na piani 200 se 3,5 sec :lol: :lol:

periklisk
07/06/2004, 10:36
Καλωσήρθες αγαπητέ και καλή διαμονή!!!:beer: :wave2: :beer: :wave2:

crs-k
07/06/2004, 10:39
Dirty και Αφρο.

Δεν μιλαω για Κρημνοβασια (αναρηχηση).
Για πιο απλα πραγματα λεω. :lol:
Αν καταφερω ποτε να σας δειξω εναν οποιοδηποτε τοπο απο μια Κορφη, εκτος απο φωτογραφιες, πιστευω οτι θα σας αλλαξω γνωμη :lol:
Το να σε φιλοξενει το Βουνο, να το περπατας, πετρα την πετρα, δεντρο το δεντρο. Να κοιμασε τα βραδυα στην αγκαλια του, και το πρωι να σε αφηνει να αναιβεις ψηλα πανω στο κεφαλι του και να αγναντεψεις, να απολαυσεις, να μαγευτεις ...
Ειναι ενα μοναδικο συναισθημα, που μονο οταν το ζει κανεις μπορει να το καταλαβει...
Σορρυ δεν μεταφερεται με Λογια. :(

Αει στο δ@#%$@ "κολοπαιδα"... :lol:
Μεπιασε το "λυρικο" μου :bawl:


Νεφελη ευχαριστω.
Νομιζω οτι πρεπει να γραψω μια πραγματεια, για το τσιπουρο και την τεχνη (του να το πινεις) του, στις διαφορες περιοχες της (ορεινης) Ελλαδας. :rotflmao:

:beer:

afrotwin
07/06/2004, 10:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Ευχαριστω Hornet.
Εκανες ομως Λαθος
Στο Ποδηλατο μου, ΔΕΝ βρηκα πεταλια, οσο κι αν εψαξα... :rotflmao:

Οσο για ταξιδι...
Ειπα οτι θα ηθελα κατι πιο γρηγορο στην εθνικη, αλλα πανω σε Σπορ ΔΕΝ ταξιδευω ουτε σε κασονι :lol:
Σαν συνεπιβατης δε ... :yuck::yuck::yuck:

:beer:

den exis dikio pano se spor opos ta les exi plaka na taksidevis ke gia na katalavis ti enoo me tin fantasia sou aferese tin mixani ke afise sketo ton anavati stin stasi pou exi otan odigai.
den ine san na pigeni me ton k0l0 tourlomeno les ke erxete apo piso na koumposi o arapis:rotflmao:
kat epektasi ine san na stinis k0l0:rotflmao:
oxi kirioi emis me ta mega on of imaste kirioi den stinoume pote k0l0:rotflmao:
san ke esas tous..........
:rotflmao:

idi
07/06/2004, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Ευχαριστω Jimbar.
Πες απλως που και ποτε (καφεδες πινω πολλους) :lol:
:beer:



http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=31361#post31361
:wave2: :wave2: :wave2:

Μικρή Λουλού
07/06/2004, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Dirty και Αφρο.

Δεν μιλαω για Κρημνοβασια (αναρηχηση).
Για πιο απλα πραγματα λεω. :lol:
Αν καταφερω ποτε να σας δειξω εναν οποιοδηποτε τοπο απο μια Κορφη, εκτος απο φωτογραφιες, πιστευω οτι θα σας αλλαξω γνωμη :lol:
Το να σε φιλοξενει το Βουνο, να το περπατας, πετρα την πετρα, δεντρο το δεντρο. Να κοιμασε τα βραδυα στην αγκαλια του, και το πρωι να σε αφηνει να αναιβεις ψηλα πανω στο κεφαλι του και να αγναντεψεις, να απολαυσεις, να μαγευτεις ...
Ειναι ενα μοναδικο συναισθημα, που μονο οταν το ζει κανεις μπορει να το καταλαβει...
Σορρυ δεν μεταφερεται με Λογια. :(

Αει στο δ@#%$@ "κολοπαιδα"... :lol:
Μεπιασε το "λυρικο" μου :bawl:


Νεφελη ευχαριστω.
Νομιζω οτι πρεπει να γραψω μια πραγματεια, για το τσιπουρο και την τεχνη (του να το πινεις) του, στις διαφορες περιοχες της (ορεινης) Ελλαδας. :rotflmao:

:beer:




RE CRS-K......
Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΙΛΗΣΕ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ...
ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ,ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΦΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΟΡΕΙΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ..!!!

:beer: :beer: :beer:

ΞΕΧΑΣΑ...ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΔΡΟΣ ΜΑΖΙ..!!!!!

ΠΟΥ ΣΑΙ ΡΕ ΣΙΧΑΜΕΝΕ??????????????????

crs-k
07/06/2004, 10:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
den exis dikio pano se spor opos ta les exi plaka na taksidevis ke gia na katalavis ti enoo me tin fantasia sou aferese tin mixani ke afise sketo ton anavati stin stasi pou exi otan odigai.
den ine san na pigeni me ton k0l0 tourlomeno les ke erxete apo piso na koumposi o arapis:rotflmao:
kat epektasi ine san na stinis k0l0:rotflmao:
oxi kirioi emis me ta mega on of imaste kirioi den stinoume pote k0l0:rotflmao:
san ke esas tous..........
:rotflmao:

Σκεφτομαι απ' την αλλη, οτι περασαν τοσα καλα χρονια...
Τωρα στα γεραματα να "στηθω" ρε γαμωτο? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Idi ευχαριστω, το ειχα δει ηδη ! :rotflmao:


Δεν τους προλαβαινεις παναθεμα τους αυτους τους νεους στο "γραψιμο"... Στο δρομο ειναι ευκολοι :rotflmao:

afrotwin
07/06/2004, 10:52
[
Αει στο δ@#%$@ "κολοπαιδα"... :lol:
Μεπιασε το "λυρικο" μου :bawl:


Νεφελη ευχαριστω.
Νομιζω οτι πρεπει να γραψω μια πραγματεια, για το τσιπουρο και την τεχνη (του να το πινεις) του, στις διαφορες περιοχες της (ορεινης) Ελλαδας. :rotflmao:

:beer: [/B][/QUOTE]

oute emis leme gia ktinovasia (na perpatas san ktinos) mesa sta vouna ke ta dedra gia peripato sto vouno milame. genika den katalaveno giati prepi na perpatao afou exo olon ton idon ta oximata apo roler skeit mexri aftokinito:lol:
ke genika ine asimforo giati ama perpatao pinao perisotero opote mpenoume mesa ikonomika:rotflmao:
episis mia fora pou piga volta sto vouno me filous ke ka8isame se kati ksilina pagkakia tou dimou me trapezi san 8ranio tou dimotikou, evgala ena ximo apo tin tsanta mou ipia ligo ke ton afisa sto trapezi ke agnanteva to topio.
meta apo ligo kitao sto trapezi kato ke giro mou ke ixe mazefti tou kosmou to zouzouni mirmigkia melises miges mamounia iptamena delfinia oti 8es petage giro mou ke epano mou ke paleva me ta xeria mou na ta diokso mexri pou petaxtika ston aera ourliazontas ke eksafanistikane ola asto dialo me tin sixameni fisi:rotflmao:
kala afto goustaris?
ke den milao ama sou er8i i anagki sou sto vouno....:lol:
mia fora ta katevazo ke otan pao na paro tin aparetiti stasi vlepo apo kato mia megali prasini savra na me kitai ke na exi mini kokalo
amesos mou kopike i oreksi ke efiga trexontas meta ama fas mia tsimpia apo sfigka sta axamna pios sou roufai to dilitirio?:rotflmao:
re iste kala re kanapes re ke pali kanapes:lol:

crs-k
07/06/2004, 10:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
RE CRS-K......
Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΙΛΗΣΕ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ...
ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ,ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΦΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΟΡΕΙΝΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ..!!!

:beer: :beer: :beer:

ΞΕΧΑΣΑ...ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΔΡΟΣ ΜΑΖΙ..!!!!!

ΠΟΥ ΣΑΙ ΡΕ ΣΙΧΑΜΕΝΕ??????????????????

Σορρυ ρε dirty...
Δεν ηθελα να σου κανω τετοιο κακο ... :bigcry:

Σε ποιο νοσοκομειο σε εχουν τωρα? :lol:
Ηταν περαστικη η κριση? :rotflmao:

Φυσικα και να βρεθουμε!!!
Ξερω πολλα καφενεια! :rotflmao: :rotflmao:

:beer:

Θάνος
07/06/2004, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Στο δρομο ειναι ευκολοι :rotflmao:

ΧΑΧΑΧΑΧΑ :rotflmao: :lol: Πριν ή μετά τα τσίπουρα;

crs-k
07/06/2004, 11:00
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Αφρο


Παντα μετα το τσιπουρο ρε Thano. :lol:
Τα ευκολως εννοουμενα ...

Παντως μια μερα περασα καμμια 10ρια σπορταδες σα σταματημενους και φρεναροντας του σκοτωμου μαλιστα!!! :lol:














































Ενταξει στο φαναρι στα Καμενα Βουρλα που νομιζα οτι ηταν Πρασινο. :rotflmao:

Καλα που δεν παθαμε και τιποτα! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
07/06/2004, 11:03
Για να στο κανω και λιγο πιο ωραιο Αφρο.

Σκεψου να κουβαλας και καμια 30 κιλα στην πλατη... :lol:
Σκηνη, υπνοσακο, υποστρωμα, ρουχα, φαγια, ΝΕΡΟ, Λοιπο εξοπλισμο... :lol:

Μιλαμε για ΤΗΝ απολαυση! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
07/06/2004, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Για να στο κανω και λιγο πιο ωραιο Αφρο.

Σκεψου να κουβαλας και καμια 30 κιλα στην πλατη... :lol:
Σκηνη, υπνοσακο, υποστρωμα, ρουχα, φαγια, ΝΕΡΟ, Λοιπο εξοπλισμο... :lol:

Μιλαμε για ΤΗΝ απολαυση! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

file mou na pas se ena kentro apotoksinosis min se perni apo kato i zoi ine orea exi poles xares min ta paratas apo tora
:rotflmao:
ke na er8is mia mera me tis orivatikes sou mpotes na sou dikso pos skarfalonis ta podia sou sto trapezaki tou saloniou me tis pizzes ke tis mpires olou8e:rotflmao:
malista skeftome na grapso ke ena vivlio me odigies gia tin sosti anarixisi ston kanape ke sto trapezaki tou saloniou me to ti ilika xriazese pou na ta promi8eftis giati ine kalo otan pinis tsikoudia na ka8ese sto patoma ke ala pola xrisima gia ena sosto xristi
:rotflmao:

crs-k
07/06/2004, 11:25
Σκαραβαιο...
εεεεεε.... Αφρο ηθελα να πω! :lol:

Μ' αρεσουν οι παρατηρησεις...
Διορθωνομαι !!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μικρή Λουλού
07/06/2004, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Για να στο κανω και λιγο πιο ωραιο Αφρο.

Σκεψου να κουβαλας και καμια 30 κιλα στην πλατη... :lol:
Σκηνη, υπνοσακο, υποστρωμα, ρουχα, φαγια, ΝΕΡΟ, Λοιπο εξοπλισμο... :lol:

Μιλαμε για ΤΗΝ απολαυση! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


AN ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΙΛΗΣΕ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ......................

ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΞΕΡΙΖΩΣΕ..!!!!!

Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ !!!!!
ΤΙ ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ??????????
ΣΟΥ 'ΣΠΑΣΕ Η ΣΧΑΡΑ????????

ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΘΑΒΕΣ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ,ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΣ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ..????:lol: :lol:

crs-k
07/06/2004, 11:34
Καλο του Dirty!
Ζωγραφισε παλι!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kapeos
07/06/2004, 16:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
...προτιμω το τσιπουρο σε ορεινα χωρια ... :lol:


Ρε γείτονα και συν-africa-νε...
Μέσα έπεσες. Ρε συ φίλε, μετακόμισα κοντά στην εφορία εδω και 6 μήνες και στο στενό μου είναι ένας στην ηλικία σου με μάυρη Αfrica με μάυρη γκρι φλόγες λευκή ουρά. Εσύ είσαι ωρε????:wave2: :wave2:

crs-k
07/06/2004, 16:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από kapeos
Ρε γείτονα και συν-africa-νε...
Μέσα έπεσες. Ρε συ φίλε, μετακόμισα κοντά στην εφορία εδω και 6 μήνες και στο στενό μου είναι ένας στην ηλικία σου με μάυρη Αfrica με μάυρη γκρι φλόγες λευκή ουρά. Εσύ είσαι ωρε????:wave2: :wave2:


Μπααααα .... Δε νομιζω ..... :lol:
Εγω ειμαι ασπροκοκκινομπλες!
Και μενω απο την αλλη μερια των γραμμων, στα Μυκωλιατικα! :lol:

Τωρα να ειμαι αυτος που λες ... :confused: :confused: :confused:

Ξερω κι εγω ρε παιδακι μου???
Ειναι κι αυτη η γεροντο-ανοια ... :D

kapeos
07/06/2004, 17:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Μπααααα .... Δε νομιζω ..... :lol:
Εγω ειμαι ασπροκοκκινομπλες!
Και μενω απο την αλλη μερια των γραμμων, στα Μυκωλιατικα! :lol:

Τωρα να ειμαι αυτος που λες ... :confused: :confused: :confused:

Ξερω κι εγω ρε παιδακι μου???
Ειναι κι αυτη η γεροντο-ανοια ... :D


Αν λες την περιοχή στο 301 που θα θες κάρτα στάθμευσης στους Ολυμπιακούς, λέγεται ΜΥΚΟΝΙΑΤΙΚΑ!!!!:evil: :evil: :evil:


ΥΓ γίνονται και συναντήσεις στον Πευκώνα. :D :D

crs-k
07/06/2004, 17:08
:lol: :rotflmao: :lol:

Ναι ρε φιλε το ξερω!!!

Κατω απο τα φυτωρια του Πονηρακη μενω.

Επειδη ολοι εκει οι παλιοι ειναι απο την ΜυΚΩΛΟ...
Γιαυτο λεγονται ΜυΚωλιατικα!!! :lol: :lol: :lol:

:beer: :beer:

MikeG
14/12/2007, 19:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
:lol: :rotflmao: :lol:

Ναι ρε φιλε το ξερω!!!

Κατω απο τα φυτωρια του Πονηρακη μενω.

Επειδη ολοι εκει οι παλιοι ειναι απο την ΜυΚΩΛΟ...
Γιαυτο λεγονται ΜυΚωλιατικα!!! :lol: :lol: :lol:

:beer: :beer:


Που είναι το Μύκωλο? Έχει σχέση με τη Μύκονο? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

Akatanomastos
14/12/2007, 19:58
ti einai afto? anaskafi?

o crs k proti mera sto sxoleio:blush:


:lol: :lol: :lol:

catmaster
14/12/2007, 20:00
:eyepop:

ποιος τυμβωρύχος το ξέθαψε αυτό το πράγμα ;;;;

crs-k
14/12/2007, 20:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Που είναι το Μύκωλο? Έχει σχέση με τη Μύκονο? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:


Αμα Βαμησω καναν Ινδιανο θα σΕ πω εσενα! :mad:


:lol: :rotflmao: :lol:

MikeG
14/12/2007, 20:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Αμα Βαμησω καναν Ινδιανο θα σΕ πω εσενα! :mad:


:lol: :rotflmao: :lol:

Ωραία ήταν τότε ε...?


:ρακάκι: :ρακάκι: :ρακάκι: :ρακάκι: :ρακάκι: :ρακάκι: :ρακάκι: :ρακάκι: :ρακάκι: :ρακάκι: :ρακάκι: :winka:

crs-k
14/12/2007, 20:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
ti einai afto? anaskafi?

o crs k proti mera sto sxoleio:blush:


:lol: :lol: :lol:



Ειναι του Αγιου Τυμβωρυχου σημερα... :dizzy: :lol:

Tropeas
14/12/2007, 20:18
Μιχαλιό.....
εκείνο το ανέκδοτο με τον γϊδαρο το θυμάσαι???
που να ναι λες να το βρούμε?:hypnotize :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
15/12/2007, 06:06
εχει πλακα να ξεθαυεις τα πρωτα ποστ μελων τελικα!


:rotflmao: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao:

cityfly
15/12/2007, 12:47
τι έγινε ρε παιδιά κόντρες ποιος θα ξεθάψει το παλιότερο γίνονται;


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
15/12/2007, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Ευχαριστω power.
Να κοιταω γυρω μου για κανα σημενιο πηγασο δηλαδη? :D

Thano φωτησε με λιγακι...
Το GS1200 μπεμπα ειναι?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:bawl:

periklisk
15/12/2007, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
τι έγινε ρε παιδιά κόντρες ποιος θα ξεθάψει το παλιότερο γίνονται;


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

κανονικά:smokin:

apav
15/12/2007, 14:18
Απίστευτο! :bigcry:

:a23: :a23: :a23:

sober
15/12/2007, 16:16
Και κλασσικααααα εγω δεν κοιταξα ημερομηνια και λεω ''μαααα...ΤΙ λεει''????????:look: :hypnotize :look:

:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

caesarsk
15/12/2007, 18:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Και κλασσικααααα εγω δεν κοιταξα ημερομηνια και λεω ''μαααα...ΤΙ λεει''????????:look: :hypnotize :look:

:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:


τουλάχιστον μαθαίνω ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ....:p :p :p

TROOPER
15/12/2007, 23:26
:confused: :confused: :confused:

ποιος ξεθαβει???

sober
15/12/2007, 23:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
τουλάχιστον μαθαίνω ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ....:p :p :p


:lol: :lol: :lol: :lol: :beer: :wave2: