PDA

View Full Version : Τσιγάρο στην σέλα.



space_ape
14/09/2006, 09:12
Πρωί πρωί κατεβάινω να πάρω τη μηχανή να πάω στη δουλειά και βλέπω την γόπα στην σέλα φαρδιά πλατιά, ναί, κάποιο μαλ-σμένο (μάλλον απο καμμιά Τιθόρα, δίπλα μένω) σκέφτηκε οτι είναι μαγκιά να μου αφήσει αναμμένο τσιγάρο στην σέλα, μόνο και μόνο για να τραβιέμαι κερατιάτικα να τα σκάω για καινούργιο κάλυμα.
Ξενέρωσα πρωί πρωί....

makis206
14/09/2006, 09:46
Οπωσδήποτε είναι κάτι για να σου χαλάσει τη μέρα αλλά θα περάσει σύντομα η στενοχώρια, χαμόγελο κι όλα περνάνε. :cool:

Καλά και φθηνά ξεμπερδέματα να έχεις.

:beer: :beer:

TATAR
14/09/2006, 11:24
σουχει τύχει να είσαι σταματημένος στο φανάρι και το διπλανό μ@κισμένο κουτάκι να τινάζει τη στάχτη πάνω στο κύλινδρο της μπέμπας? του τελευταίου παρολίγω να το το χώσω ξέρεις που:evil:

space_ape
14/09/2006, 11:49
Το κλασσικό που περνάς και πετάει την γόπα απο το παράθυρο και σου σκάει στα μούτρα, δεν λέω, αν είσαι τόσο βλάκας που θες να πετάξεις την γόπα απο έξω τουλάχιστον βγάλε το χέρι σου έξω, κρέμασέ το κάτω και άσε την γόπα να πέσει, όχι απο μέσα σφεντόνα!!!!!!!
Επι της ευκαιρίας ξέρετε κανένα καλό μαγαζί να πάω να αλλάξω το κάλυμμα????

jtoros
14/09/2006, 11:56
Άσε φίλε μου... Πριν κάνα τρίμηνο κι εγώ κατεβαίνω όλο χαρά να πάρω τη μηχανή και βλέπω μια γόπα στη σέλα. Προφανώς κάποιος την πέταξε από κάποιο μπαλκόνι μιας και εκεί που έχω τη μηχανή δεν είναι πέρασμα.

Μετά από καλή παρατήρηση βρήκα ποιο μαλακισμένο πετάει γόπες όπου βρει από μπαλκόνι διπλανής πολυκατοικίας. Αν το πιάσω στα πράσα, ή ξαναβρώ τσιγάρο στη σέλα μου, θα του σβήσω το Marlboro στη μάπα! :mad:

Ασχτρ με τα μ%&#*π@ν@ πια! :a016:

zephyr1
14/09/2006, 12:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από space_ape
Πρωί πρωί κατεβάινω να πάρω τη μηχανή να πάω στη δουλειά και βλέπω την γόπα στην σέλα φαρδιά πλατιά, ναί, κάποιο μαλ-σμένο (μάλλον απο καμμιά Τιθόρα, δίπλα μένω) σκέφτηκε οτι είναι μαγκιά να μου αφήσει αναμμένο τσιγάρο στην σέλα, μόνο και μόνο για να τραβιέμαι κερατιάτικα να τα σκάω για καινούργιο κάλυμα.
Ξενέρωσα πρωί πρωί....

Το τιθορα λειτουργει ακομα, τι λεει?

EVI
14/09/2006, 12:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Το τιθορα λειτουργει ακομα, τι λεει?



και εγω το ιδιο σκευτικα

kalant
14/09/2006, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
και εγω το ιδιο σκευτικα

σβησε κανενα ΠΜ ρε συ...

:wave2:

dodos_1
15/09/2006, 12:46
καλο ειναι να φας γοπα στο δρομο.σκεφτειτε πως ειναι να τρως σακουλα με εμετο απο προπορευομενο οχημα στην εθνικη οδο.το εχω δει με τα ματια μου .:uplate: :uplate: :hypnotize

space_ape
15/09/2006, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από dodos_1
καλο ειναι να φας γοπα στο δρομο.σκεφτειτε πως ειναι να τρως σακουλα με εμετο απο προπορευομενο οχημα στην εθνικη οδο.το εχω δει με τα ματια μου .:uplate: :uplate: :hypnotize
:look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look: :look:
Τι λές τώρα???? Σοβαρά???? Αυτος και αν θέλει παλούκωμα!!!!
Το Τιθώρα πάντως υπάρχει ακόμα, δεν ξέρω τι ηλικίες είστε αλλά η πιτσιρικαρία πάει σύννεφο, 5 μαζί που φωνάζουν και όλα τα σχετικά.

Davelis
15/09/2006, 15:29
πωω ξενερα!Καποιο μαλακισμενο θα την πεταξε.Τιθορα,αν κ απο εκει ειμαι 2 τετραγωνα,δεν παω!5 ωρες για μια μπυριτσα.:beer: