PDA

View Full Version : Ανακοινωση για το Γιωργο



bikersonly
12/11/2003, 11:29
Την Κυριακή 16 Νοεμβρίου 2003 θα κάνουμε μία ακόμη προσπάθεια για χάρη του Γιώργου και της Λίλιαν. Σκοπός είναι η συλλογή των (πολλών) χρημάτων που χρειάζονται για να βάλει ο Γιώργος τεχνητό χέρι.


Το μεσημέρι της Κυριακής λοιπόν , στις 14.30 μ.μ. στο κέντρο

«ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ» , Αριστοφάνους και Τάκη γωνία Περιοχή Ψυρρή.

Το μαγαζί θα είναι κλειστό για το κοινό.

Θα ανοίξει μόνο για όλους εμάς που θέλουμε να κάνουμε την επιθυμία πραγματικότητα. Μεζέδες και ένα ποτήρι κρασί ,ευγενική προσφορά του καταστήματος, για να ευχηθούμε με λόγια και με πράξεις στον Γιώργο και στην Λίλιαν να πάνε όλα καλά. Ελάτε να βάλουμε όλοι μαζί την σφραγίδα μας


Εσείς απλά θα πληρώνετε την σφραγίδα της ελπίδας (10 Ευρω) που θα πάνε αυτούσια στον Γιώργο.

Μία ακόμη ευκαιρία να δείξουμε στα παιδιά ότι εκτός του ότι τα σκεφτόμαστε , κάνουμε και κάτι ουσιαστικό γι αυτά !!

Μπορούμε να είμαστε ΟΛΟΙ εκεί !!

Μπορούμε να πήξουμε το μαγαζί !!

Μπορούμε να κλείσουμε και τον δρόμο !!!

Μπορούμε να κάνουμε την διαφορά!!!

Περιμένουμε !!!!


Λέσχες Μοτοσικλέτας για τον Ανθρωπο…



Με την υπόσχεση ότι η προσπάθεια θα συνεχιστεί.





Σημείωση: Το βράδι και στα Νέα του Αντέννα θα παρουσιαστεί το προβλημα του Γιώργου. Επίσης από το πρωι σε πολλούς ραδιοφωνικούς σταθμούς γίνεται αναφορά (Όσοι το παρακολουθήσετε , πάρτε αμέσως μετά τηλέφωνο στον Αντένα . Ετσι θα τους σπρώξουμε να το ξαναπαίξουν και στο πρωινάδικο του Παπαδάκη!!!).

ΤΟ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΣΤΟ BIKENET ΚΑΙ ΘΕΩΡΗΣΑ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΕΔΩ!!! ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ!

almalibera
12/11/2003, 11:39
...γιατί αν δεν το γραφες εσυ θα το γραφα εγω σίγουρα!!!

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΝ οσοι περισσότεροι γίνεται!!!!

tidime
12/11/2003, 11:39
Εχει κινητοποιηθεί ένα πολύ μεγάλο μέρος των ελλήνων μοτοσικλετιστών μεσα από λέσχες και forums.
Ας δώσουμε όλοι το παρών και ας αποδείξουμε ποιοί πραγματικά είναι οι "μηχανόβιοι". Σκοπός δεν είναι να μαζευτούν μόνο τα 60000 ευρώ που χρειάζονται για το χέρι. Οι ανάγκες του Γιώργου είναι πολύ μεγαλύτερες. Οσα περισσότερα μαζέψουμε τόσο καλύτερα.

bikersonly
12/11/2003, 11:46
Φέρτε γνωστούς και φίλους όσους μπορείτε, εξηγήστε τους γιατί πρόκειται.Πρωταρχικό θέμα είναι να μαζευτούν όσο περισσότερα χρήματα γίνεται.ΑΥΤΟ θα είναι η διασκέδαση μας!Τώρα που θα χωρέσουμε κτλ κτλ είναι λεπτομέρεια για μένα! Την βγάζω και έξω στο κρύο πάνω στο ΧΧ μου.Σιγά μην κολλήσουμε εκεί!

Για αυτό να ΠΑΜΕ ΟΣΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!!!!!

Όσοι έχετε πρόσβαση σε άλλα forum κτλ κτλ ή γενικά όπου κρίνεται εσείς καλό να δημοσιοποιηθεί ακόμα καλύτερα να μπει και εκεί!

Πιστεύω αυτή τη φορά να κάνουμε κάτι καλό!Και είμαι πολύ αισιόδοξος για αυτό!!!

wizard
12/11/2003, 11:46
Μια μικρή παρένθεση..


Ήδη έχω πάρει τηλ. σχετικούς αλλά και ασχέτους με το χώρο, που δείχνουν να ευαισθητοποιούνται και δηλώνουν πως θάρθουν. Οπότε - και επειδή δεν αρκεί το αυτονόητο (δηλαδή το ότι θα πάμε εμείς) - ίσως θα ήταν καλό να το "επικοινωνήσουμε" σε όσο περισσότερο κόσμο μπορούμε.


Μόνο ΕΜΕΙΣ ξέρουμε (ο καθένας για λογαριασμό του) πόσο μπορεί να προσπαθήσει και αν προσπάθησε αρκετά..

wizard
12/11/2003, 11:48
(Μιχάλη, γράφαμε ταυτοχρόνως το ίδιο πράγμα..)..

Julius
12/11/2003, 11:51
Mike καλά έκανες, ετοιμάζονται και άλλα πολύ σύντομα. Πρέπει οπωσδήποτε να μαζευτούν τα χρήματα. Το ΣΚ είναι προγραμματισμένο να το περάσω στα Μέγαρα, αλλά νομίζω ότι θα καταφέρω να την κάνω. Πάντως για όσους θέλουν να βοηθήσουν και δεν μπορούν να παρευρεθούν σε συναντήσεις κλπ, ας περάσουν από ένα υποκατάστημα της Πίστεως να βάλουν χρήματα στον λογαριασμό του Γιώργου.

(Τον ξαναγράφω)
ΑΛΦΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΙΣΤΕΩΣ
396-00-2310007249
ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

GyPsy
12/11/2003, 11:58
...ΣΤΟΝ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗ ΧΩΡΑΜΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΛΟΙ
ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...

PARKING MΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ...ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΜΙΑ !!!

888
12/11/2003, 12:01
pi8anotata 8a iparksei entipi anakoinwsi gia tin ekdilwsi tis Kyriakis i opoia 8a moirastei sto panevrwpaiko motard sta Megara.

Kalountai osa atoma exoun skopo na pane, etsi ki alliws, gia na parakolou8isoun ton agwna, na voi8isoun moirazontas osa entipa mporoun stous 8eates...

parakalw dilwste simetoxes osoi endiafereste

onoma - tilefwno



thanks

ireneepi
12/11/2003, 15:07
Μεσα ναι.

illuminatios
12/11/2003, 15:28
μπορω να βαλω δυο σφραγιδες??
Αντε παλιανθρωποι συνανθρωποι να δωσουμε πρωτα απ'ολα ενα μαθημα στους εαυτους μας!
Μπορουμε

DEMINIO
12/11/2003, 20:32
Nομίζω κάτι έγινε με τον Αντέννα...
Είπαν πως ενδιαφέρθηκαν για τον λογαριασμό του Γιώργου... Φαίνεται να πήρε κι άλλος κόσμος...

Α, κάτι ακόμα...
Κ@ΡΙΟΛΑ ΣΤΑΗ !!!!!
(sorry για το ύφος.... για την τελευταία της πρόταση...:mad: )

LILIAN
12/11/2003, 21:03
....ΤΗ ΣΤΑΗ!!!

Δεν έχεις άδικο φίλε μου που θυμώνεις!!!

"ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ!" (Με ύφος κιόλας)

ΝΑΙ ΒΡΕ ΗΛΙΘΙΑ!! Αυτό είναι το κεντρικό νόημα βλαμμένη!!!! ΜΠράβο!! Το βρήκες!!!!!

Βγαίνω για να μην βρίσω χειρότερα!!!!!

THEOD
12/11/2003, 22:22
Αν και έχω οικογενειακές υποχρεώσεις θα κάνω τα αδύνατα - δυνατά και κατά πάσα πιθανότητα θα είμαι εκεί και ελπίζω εις διπλούν.
Είναι και το λιγότερο που πρέπει και μπορώ να κάνω !!!

TITANIUM
12/11/2003, 23:22
paidia opoios parei apousia thn kyriakh emeine ston topo!!

den exei diakeologies!
8a prw apousiologio mazi mou!
as kanoume kati xrishmo epitelous!

KAS77
12/11/2003, 23:40
An theloume na voithisoume tha kanoume oloi ta adynata dynata kai tha eimaste ekei.
Kai opoios den erthei ALOIMONO TOY!!!!:D

cityfly
13/11/2003, 10:31
τι να λέμε τώρα για τη Στάη όλο μαλακίες λέει


Πάντως ευτυχώς που παρουσιάστηκε σε σχετικά καλό σημείο του δελτίου και έδωσαν λίγο χρόνο, θα μπορούσαν να το περάσουν εντελώς στα ψιλά

frikis
13/11/2003, 10:46
Ότι και να πούμε για την μ@%@!##! Στάη είναι λίγο.Σκότωσε το ρεπορτάζ με μία κουβέντα.
Για όσους δεν το είδαν να πω ότι σήμερα το πρωί είχε ρεπορτάζ και ο Παπαδάκης με ζωντανή σύνδεση με το σπίτι του Γιώργου και επικεντρώθηκε στην ανάγκη οικονομικής βοήθειας.
Ας ελπίσουμε ότι τα πρωινά βλέπει TV περισσότερος κόσμος από τα ^$#@%$ δελτία ειδήσεων τους.

code
13/11/2003, 15:59
Πολύ καλή επίσης η ιδέα του 888 για το έντυπο στα Μέγαρα το Σαββατοκύριακο!!!!!!!


Μπράβο παιδιά έτσι!!!
Ο καθένας το λιθαράκι του και θα γίνουν πολλά!!!!!!

888
13/11/2003, 16:20
προχώρησε ακόμη περισσότερο...

Νεότερα 8α έχουμε αύριο,

αυτό που έχει σημασία, αλλά και προκαλεί μέχρι δέος(!), είναι ότι όποια πόρτα κι αν κτυπήσεις ανοίγει ΔΙΑΠΛΑΤΑ !!!!

sozos
14/11/2003, 00:50
ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΑΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΥΤΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ.
ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΠΑΝΤΟΣ.
ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.
:(

Traveller
14/11/2003, 08:57
Tha sas doume ekei paidia...
kai opoios den erthei...eipame...

ALOIMONO TOY...

Kalo Savatokiria & c u soon

bikersonly
14/11/2003, 08:59
Χτες με μεγάλη χαρά είδα το θέμα να παρουσιάζεται και στον Alpha!

Και παρουσιάστηκε πολύ καλύτερα από τον Antenna!
Ο Χατζηνικολάου βοήθησε λιγάκι με τον τρόπο που το παρουσίασε!
Πιστεύω ότι βρισκόμαστε σε πολύ καλό δρόμο!!!

Την Κυριακή σύμμαχος μας θα είναι και ο καιρός! Όχι ότι θα έπαιζε για εμάς και πολύ σημασία! Αλλά για τους υπόλοιπους που θα έρθουν, γνωστούς και φίλους μας σίγουρα είναι θετικό!!!
Και πιστεύω οι συμμετοχές να φτάσουν σε μεγάλα νούμερα!!!

Και ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΝ!!!!!

NLS
14/11/2003, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από DEMINIO
Nομίζω κάτι έγινε με τον Αντέννα...
Είπαν πως ενδιαφέρθηκαν για τον λογαριασμό του Γιώργου... Φαίνεται να πήρε κι άλλος κόσμος...

Α, κάτι ακόμα...
Κ@ΡΙΟΛΑ ΣΤΑΗ !!!!!
(sorry για το ύφος.... για την τελευταία της πρόταση...:mad: )

συμπράτω στην αντίδραση σου

ΑΚΡΙΒΩΣ τα ίδια σκέφτηκα όταν το είπε!
καλά λέω... ΑΥΤΟ κατάλαβε η ΠΑΝΗΛΙΘΙΑ; ΑΥΤΟ το συμπέρασμα βγαίνει από το ρεπορτάζ;

NLS
14/11/2003, 15:44
επειδή δεν είδα, πως παρουσιάστηκε στον alpha;

psaroulis
15/11/2003, 18:53
akousa kai enimerosi kai apo ton rock fm enw imoun panw sti mixani akouga radio apo to hands free
oraia liti kai sosti anakoinosi
kai anakoinosi kai sto site tou exei leei o stathmos

an thimamai i ekfonitria eipe
ti kiriaki tha eimaste oloi stou psiri sto tade meros gia ton filo mas ton giorgo
mporoume oloi
klp klp eipe 5 pragmata
gia perissotera leei sto site tou rock fm www. klp klp


pistevo avrio tha ginetai xamos
tha ta kataferoume paides

ireneepi
18/11/2003, 14:23
Εγω εντελει δεν ηρθα παιδια μου,

αλλα θα προσπαθησω κ εγω απο την μερια μου να βαλω το λιθαρακι σε αυτο τον πολυτιμο αγωνα.