PDA

View Full Version : Αλήτες Μηχανόβιοι...



kapeos
07/06/2004, 10:50
:rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: (για να μην παρεξηγούμαστε)



Καλημέρες. Σήμερα το πρωί κατά τις 8 στην Πατησίων μέσα στην κίνηση της ώρας, σκάει τύπος με BMW GS 1200, ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΝΟΣ πολύ βιαστικος (προφανός πήδηξε χθες, και τον πήρε ο ύπνος)΄, μηχανόβιος άσχετος (δεν θέλω να πω μα@@@ας λόγω των ημερών:confused: :confused: ) κάνοντας σφήνες βέβαια. Αποτέλεσμα μέσα σε 150 Μ κόντεψε να σκοτώσει 2 δύκυκλα και να πέσει και 1 φορα πίσω από αμάξι.


Είχε βάλει κάποιος ένα σχετικο ποστ αλλά δεν το βρήκα για να χώσω και το δικό μου.


Καλημέρες:wave2:

crs-k
07/06/2004, 11:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από kapeos
:rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: (για να μην παρεξηγούμαστε)



Καλημέρες. Σήμερα το πρωί κατά τις 8 στην Πατησίων μέσα στην κίνηση της ώρας, σκάει τύπος με BMW GS 1200, ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΝΟΣ πολύ βιαστικος (προφανός πήδηξε χθες, και τον πήρε ο ύπνος)΄, μηχανόβιος άσχετος (δεν θέλω να πω μα@@@ας λόγω των ημερών:confused: :confused: ) κάνοντας σφήνες βέβαια. Αποτέλεσμα μέσα σε 150 Μ κόντεψε να σκοτώσει 2 δύκυκλα και να πέσει και 1 φορα πίσω από αμάξι.


Είχε βάλει κάποιος ένα σχετικο ποστ αλλά δεν το βρήκα για να χώσω και το δικό μου.


Καλημέρες:wave2:


Πας φιρι-φιρι για καμμια δακτυλια στο σκωτ... :lol:

(Δεν ξερω αν διαβαζες Αστεριξ ?
Αν ναι, θα καταλαβεις) :lol:

petridist
07/06/2004, 12:15
χωρίς κράνος? είσαι σίγουρος? και οδηγούσε σαν μαλάκας??


βρε είσαι σίγουρος?? οι BMWδακηδες είναι οι καλύτεροι οδηγοί και πάντα έχουν πλήρη εξάρτηση..... :cry:

είχε και ζελέ στο μαλλί και γυαλί τρέντυ?? ρε δεν θα ήταν BMW λάθος θα έκανες!!! :bigcry:

ουστ ρε βρωμο - εποχιακοί μουρόχαυλοι τρεντο - κυριλέδες άσχετοι άντε για κάνα καφέ με το AUDI.....

:lol:

tatoo23
08/06/2004, 14:34
de mporo na pao gia kafe tora re petridi exo to audi sto plyntirio

yg1 poy sai re viologe ola kala akoma sto piksimo eisai?

sas
08/06/2004, 14:51
οοοοοχουυυυ
τα έχω βαρεθεί πια...οι bmwακηδες είναι έτσι, οι africanoi γιουβέτσι, οι varaderistes κλασομπανιεριστες...:mad: :nono:

kapeos
08/06/2004, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από sas
οοοοοχουυυυ
τα έχω βαρεθεί πια...οι bmwακηδες είναι έτσι, οι africanoi γιουβέτσι, οι varaderistes κλασομπανιεριστες...:mad: :nono:


:hypnotize :hypnotize
προφανώς δεν εννοούσες αυτό για τους africaνους έτσι δεν είναι???
ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ????????:mad: :mad: :mad:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sas
08/06/2004, 15:46
Εννοείται και το εννοώ:D

Γουστάρω την Africana Μου τρελάααα:p :p :p

crs-k
08/06/2004, 15:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από sas
Εννοείται και το εννοώ:D

Γουστάρω την Africana Μου τρελάααα:p :p :p


Ρε sas στο προφιλ σου γραφεις οτι εχεις αλυσοπριονο !!!
Αληθεια μανιβελα του εχουν βαλει ή ακομα με το κορδονι το βγαζουν?


:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

XTMPAM
08/06/2004, 16:05
ΡΕ ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΠΗΡΕ ΚΤΜ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ!!!ΠΛΑΚΙΤΣΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ!!!!ΤΙ ΝΑ ΚΛΑΣΕΙ ΤΟ ΑΦΡΙΚΑ-ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΑΥΤΟΥ ΜΕΓΑΛΕΙΟΤΗΣ ΚΤΜ LC8 950 ADVENTURE!!!

ΚΑΛΙΟ ΑΡΓΑ ΠΑΡΑ ΠΟΤΕ ΡΕ SAS!!!!ANTE KΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!

ΤΕΛΕΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ!!!!! :beer:

sas
08/06/2004, 16:09
H Africana είναι έρωτας, γιατί είναι η μηχανή που γούσταρα από πιτσιρικάς και που τελικά την πήρα . Με έβγαλε παντού και άριστα...αλλά έφτασε ο καιρός της. Τα παραπάνω αλογάκια είναι γλυκά.

Ευχαριστώ ΧΤMPAM.

Κορδόνι-κορδόνι crs-k κορδόνι από strigaki

crs-k
08/06/2004, 16:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από sas
.............

Κορδόνι-κορδόνι crs-k κορδόνι από strigaki


Οχι ρε ...
Το κορδονι που τραβας καμμια 10ρια φορες για να παρουν μπροστα τα αλησοπριονα! :lol: :lol: :lol:

sas
08/06/2004, 16:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Οχι ρε ...
Το κορδονι που τραβας καμμια 10ρια φορες για να παρουν μπροστα τα αλησοπριονα! :lol: :lol: :lol:

ααα τέτοιο!?!?! εγώ ξέρω μόνο από τα άλλα που το τραβάω με τα δοντάκια μου:D :D :rotflmao: :rotflmao:

kapeos
08/06/2004, 17:08
Έλεος!!!:uplate: :uplate:


Ένα ποστάκι έβαλα και πάλι το ξεσκίσατε.:yuck: :yuck:


ΥΓ

Καλό το ΚΤΜ αλλά με service που του κάνεις κάθε 2.500 χλμ (αν δεν κάνω λάθος), τις ζημιές που θα σου αφήσει και τους μάστορες που θα αλλάξεις ......πούλα το από τώρα.
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΧΕΙ ΓΡΑΦΤΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΑΚΡΑ.


Να μου είστε καλά (παλιο καθήκια που μόνο να μου μαμάτε τα ποστ ξέρετε).


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sas
08/06/2004, 17:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από kapeos
Έλεος!!!:uplate: :uplate:


Ένα ποστάκι έβαλα και πάλι το ξεσκίσατε.:yuck: :yuck:


ΥΓ

Καλό το ΚΤΜ αλλά με service που του κάνεις κάθε 2.500 χλμ (αν δεν κάνω λάθος), τις ζημιές που θα σου αφήσει και τους μάστορες που θα αλλάξεις ......πούλα το από τώρα.
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΧΕΙ ΓΡΑΦΤΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΑΚΡΑ.


Να μου είστε καλά (παλιο καθήκια που μόνο να μου μαμάτε τα ποστ ξέρετε).


:rotflmao: :rotflmao:

θorry που σου σκίσαμε το post :p :smilea:
και ναι κάνεις λάθος (καθε 7500 λάδια και κάθε 15000 service).

crs-k
08/06/2004, 17:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από kapeos

...........
Ένα ποστάκι έβαλα και πάλι το ξεσκίσατε.:yuck: :yuck:
............



Μααααα ....

Ειμαστε Αλήτες Μηχανόβιοι ...


:lol: :rotflmao: :beer: :rotflmao: :lol:

Julius
09/06/2004, 08:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από sas
θorry που σου σκίσαμε το post :p :smilea:
και ναι κάνεις λάθος (καθε 7500 λάδια και κάθε 15000 service).


kala, mhn dianohtheis na kaneis pano apo 3000 xiliades me ta idia ladia, alazeta kai kathe 3 allages sthn tetarth pigene gia service

kai den to leo gia thn sygekrimenh motosykleta alla genikotera

kai mhn akouo tipota gia megalo kostos synthrishs kai paparies diotiti ean exeis 14000 xiliarika gia mixanaki h dyo parapano allages endiamesa ton service einai mideniko kostos.

powerphot
09/06/2004, 08:15
Το κράνος δεν είναι για να το δένεις με το διχτάκι στη σέλα....για να κάνεις "desing".nono: ......σε σένα το λέω με την DTM που κατέβαινες την Εθνική σήμερα το πρωί με το πουκαμισάκι και το ζελέ στο μαλί.
Και με το κράνος ωραίος είσαι μην ανησυχείς... φόρα το το ρημάδι για να μην φορέσεις τίποτα γάζες......

sas
09/06/2004, 08:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
kala, mhn dianohtheis na kaneis pano apo 3000 xiliades me ta idia ladia, alazeta kai kathe 3 allages sthn tetarth pigene gia service

kai den to leo gia thn sygekrimenh motosykleta alla genikotera

kai mhn akouo tipota gia megalo kostos synthrishs kai paparies diotiti ean exeis 14000 xiliarika gia mixanaki h dyo parapano allages endiamesa ton service einai mideniko kostos.

Συμφωνώ απόλυτα.
Έτσι και αλλιώς και σην Africana λάδια έκανα κάθε 4000, μπουζι καθε 7000 και βαλβιδες καθε 12000.Όσο για τα 14000 χιλιάρικα αυτός που τα δίνει ξέρει αν του περισσεύουν ή αν εν γνώση του (λόγω τρέλας και βλακείας) μπήκε σε αυτό το tripaki.