PDA

View Full Version : Το Παράρτημα....



oiko1979
17/09/2006, 20:10
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ????

ΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΔΕ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΠΑΛΙ????

Ο ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΛΑ ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΜΑΘΕΙ...

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΘΡΗΣΚΟΥΣ...

ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΤΗ ΚΟΡΥΦΗ...

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ!!!!

STOYBI
17/09/2006, 20:29
Καποιος ελεγε κατι για τον Μπορχα... :rolleyes:

Τελος.. Το υποκαταστημα πηγε απο εκει που ηρθε !!:rolleyes:

Παμε για τα κεντρικα τωρα !! :D


ΝΤΟΥΣΑΝ ΓΕΡΑ .. ΠΑΡΤΟΥΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ !!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

kalant
17/09/2006, 20:35
τι σπασιμο ρε γμτ να τα δειχνει το supersport...
εχω ξενερωσει τελειως λεμε...

:rolleyes:

lampros_fazer
17/09/2006, 22:39
Το παιχνίδι δεν το είδα..Άκουσα στο ράδιο οτι στο 2ο γκολ έκανε παπαριά ο Σηφάκης.. Ήθελα να'ξερα αν έκανε αντίστοιχη παπαριά σε ματς με τον Παο τι θα λέγατε.. :rolleyes:

oiko1979
17/09/2006, 23:05
Πάλι με πενταλντάκι η ΠΑΝΑΘΑ?? με το ζόρι δεύτερος γίνεται???Η Ελληνική ΤΣΕΛΣΙ σπρώχνεται κάθε Κυριακή από διαιτησία???Δε πειράζει αυτό μπορούν οι λαχανί παίχτες αυτο κάνουν...

Μόνο στην Ελλάδα αυτα ρε γαμώτο...

arxaios
17/09/2006, 23:18
Δηλαδή ΔΕΝ ήταν πέναλτυ ;;;;;;;;;;;;;
:a24: :a21: :a24: :a21: :a24:
ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΜΕ ΤΙΣ Π@>>>>>ΡΙΕΣ ΣΑΣ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ !!!!!!!!!!!!!!

oiko1979
17/09/2006, 23:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Δηλαδή ΔΕΝ ήταν πέναλτυ ;;;;;;;;;;;;;
:a24: :a21: :a24: :a21: :a24:
ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΜΕ ΤΙΣ Π@>>>>>ΡΙΕΣ ΣΑΣ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ !!!!!!!!!!!!!!


Ηταν φίλε μου όσο και του Κύρου που σφύριξε τη προηγούμενη εβδομάδα...Το θυμάσαι????

Ερποντας πάει η ομάδα με τα λαχανί...

el_hymador
17/09/2006, 23:23
Mα τι λετε τωρα? το επιθετικο φαουλ στο πρωτο γκολ δεν το ανεφερε κανεις....γαργαρα ολοι....

οσο για τον Μπαγεβιτς μην σωσει και ερθει...χιλιες φορες Αναστασιαδης!!!

kalant
17/09/2006, 23:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από oiko1979
Πάλι με πενταλντάκι η ΠΑΝΑΘΑ?? με το ζόρι δεύτερος γίνεται???Η Ελληνική ΤΣΕΛΣΙ σπρώχνεται κάθε Κυριακή από διαιτησία???Δε πειράζει αυτό μπορούν οι λαχανί παίχτες αυτο κάνουν...

Μόνο στην Ελλάδα αυτα ρε γαμώτο...

εγω δεν το ειδα και δεν μπορω να παρω θεση αν ηταν πεναλτυ αλλα και ο θρυλος δεν εκανε και καμια φοβερη εμφανιση...

το δευτερο γκολ με τραγικο λαθος του σηφακη το βαλαμε (αν δεν κανω λαθος)...

οτι ειμαστε σε καλυτερη κατασταση παντως δεν υπαρχει αμφιβολια απο κανεναν πιστευω

arxaios
17/09/2006, 23:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από oiko1979
Ηταν φίλε μου όσο και του Κύρου που σφύριξε τη προηγούμενη εβδομάδα...Το θυμάσαι????

Ερποντας πάει η ομάδα με τα λαχανί...

ΔΥΣΤΥΧΩΣ πέρα από το ότι δεν βλέπεις παρά μόνο αυτά που σε αφήνουν να δεις οι παρωπίδες σου .................. θα έλεγα και ότι είσαι πολύ εριστικός για τα γούστα μου............
:sick:

arxaios
17/09/2006, 23:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
εγω δεν το ειδα και δεν μπορω να παρω θεση αν ηταν πεναλτυ αλλα και ο θρυλος δεν εκανε και καμια φοβερη εμφανιση...

το δευτερο γκολ με τραγικο λαθος του σηφακη το βαλαμε (αν δεν κανω λαθος)...

οτι ειμαστε σε καλυτερη κατασταση παντως δεν υπαρχει αμφιβολια απο κανεναν πιστευω

Το συμβάν ήταν ο ορισμός του πέναλτυ ....
Όσο για τα υπόλοιπα απλά θα πω ότι τόσο η ομάδα μου όσο και η δικιά σου έπαιξαν εξαιρετικό .......................................
ΤΑΡΑΜΤΟΥΡΙ :lol: :lol: :lol:

oiko1979
18/09/2006, 00:01
ΔΥΣΤΥΧΩΣ πέρα από το ότι δεν βλέπεις παρά μόνο αυτά που σε αφήνουν να δεις οι παρωπίδες σου .................. θα έλεγα και ότι είσαι πολύ εριστικός για τα γούστα μου............
:sick: [/QUOTE]

ΟΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΠΟΝΑΝΕ ΔΥΣΤΗΧΩΣ....

ΜΗΤΣΟΣΚΥΛΟΣ
18/09/2006, 00:11
Καλα με τους Βαζελους δεν ασχολουμε αλλα το δευτερο γκολ ητανε ολα τα λεφτα ο Μιχαλακης ποιος Μπορχα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: αυτος βλεπει μπαλα και φοβαται ο φουκαρας τα φαγανε παλι τα λεφτα του προεδρου και εφερε ο Σολιντ το ντουφεκι :smokin:

skous
18/09/2006, 00:28
ela saxtiorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr pou sas xreiazetai....

TROOPER
18/09/2006, 00:31
ΛΟΙΠΟΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ...

ΤΟ ΠΕΝΑΛΤΙ ΤΟΥ ΠΑΟ ΗΤΑΝΕ.-

ΕΛ ΜΗ ΛΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΓΙΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ!!!!ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΦΑΟΥΛ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΓΚΟΛ.-

ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΣΑΤΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ.....:a31:

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ....:smokin:

lampros_fazer
18/09/2006, 01:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από oiko1979
Πάλι με πενταλντάκι η ΠΑΝΑΘΑ?? με το ζόρι δεύτερος γίνεται???Η Ελληνική ΤΣΕΛΣΙ σπρώχνεται κάθε Κυριακή από διαιτησία???Δε πειράζει αυτό μπορούν οι λαχανί παίχτες αυτο κάνουν...

Μόνο στην Ελλάδα αυτα ρε γαμώτο...
Ρε φίλε όταν βλέπεις μπάλα πλέκεις ταυτόχρονα..;; :rolleyes:

lampros_fazer
18/09/2006, 01:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ΤΟ ΠΕΝΑΛΤΙ ΤΟΥ ΠΑΟ ΗΤΑΝΕ.-

Η μόνη σωστή κουβέντα που έχεις πει μέχρι τώρα.. :D:D

:rotflmao: :rotflmao:

x-rider
18/09/2006, 09:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από oiko1979
Πάλι με πενταλντάκι η ΠΑΝΑΘΑ?? με το ζόρι δεύτερος γίνεται???Η Ελληνική ΤΣΕΛΣΙ σπρώχνεται κάθε Κυριακή από διαιτησία???Δε πειράζει αυτό μπορούν οι λαχανί παίχτες αυτο κάνουν...

Μόνο στην Ελλάδα αυτα ρε γαμώτο...




KAI OI ANTIKEIMENIKOI ΣΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΑΝ





ΤΑ ΟΦΣΑΙΝΤ ;) ΠΟΥ ΠΡΟΗΓΗΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΑ "ΠΕΝΑΛΤΑΚΙΑ "ΤΟΥ ΒΑΖΕΛΟΥ

kalant
18/09/2006, 10:15
ειδα τις φασεις χθες το βραδυ, στο πρωτο γκολ δεν υπαρχει φαουλ του ριβαλντο, τετοια σπρωξιματα γινονται συνεχεια μεσα στις περιοχες, αν σφυριζονται και οι επαφες τοτε δεν θα βλεπαμε μπαλα, φαουλ θα βλεπαμε συνεχεια...

το πεναλτυ του βαζελου ηταν καθαρο...

τα οφσαιντ ομως του πανιωνιου γιατι δεν τα δειξανε οι αντικειμενικοι?

για τον φιλο που ειπε για θεαμα προηγουμενος ειναι σωστο, κανενας δεν προσφερε θεαμα, αλλα και ετσι παλι καποιος πρεπει να παρει το πρωταθλημα...

αληθεια φετος θα βγαλετε DVD?

el_hymador
18/09/2006, 10:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
ειδα τις φασεις χθες το βραδυ, στο πρωτο γκολ δεν υπαρχει φαουλ του ριβαλντο, τετοια σπρωξιματα γινονται συνεχεια μεσα στις περιοχες, αν σφυριζονται και οι επαφες τοτε δεν θα βλεπαμε μπαλα, φαουλ θα βλεπαμε συνεχεια...

το πεναλτυ του βαζελου ηταν καθαρο...

τα οφσαιντ ομως του πανιωνιου γιατι δεν τα δειξανε οι αντικειμενικοι?

για τον φιλο που ειπε για θεαμα προηγουμενος ειναι σωστο, κανενας δεν προσφερε θεαμα, αλλα και ετσι παλι καποιος πρεπει να παρει το πρωταθλημα...

αληθεια φετος θα βγαλετε DVD?


Καλα , τραγουδατε εσεις....κανεις δεν εκανε αναφορα στο ΚΑΤΦΑΝΕΣΤΑΤΟ επιθετικο φαουλ....sorry αλλα τετοια ''σπρωξιματα'' σφυριζονται και στο ραγκμπι....χωρια που τον κρατησε και κατω με το χερι του....εν πασει περιπτωση μου ειναι αδιαφορο το τι κανετε αλλα οχι να λετε και παπαριες ...στου κρεμασμενου το σπιτι δεν μιλανε για σχοινι....

:winka:

kalant
18/09/2006, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Καλα , τραγουδατε εσεις....κανεις δεν εκανε αναφορα στο ΚΑΤΦΑΝΕΣΤΑΤΟ επιθετικο φαουλ....sorry αλλα τετοια ''σπρωξιματα'' σφυριζονται και στο ραγκμπι....χωρια που τον κρατησε και κατω με το χερι του....εν πασει περιπτωση μου ειναι αδιαφορο το τι κανετε αλλα οχι να λετε και παπαριες ...στου κρεμασμενου το σπιτι δεν μιλανε για σχοινι....

:winka:

φιλε ιδιως το "μου ειναι αδιαφορο το τι κανετε" εγραψε...

ειναι γεγονος, παντα με την ομαδα σου ασχολεισαι...

el_hymador
18/09/2006, 11:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
φιλε ιδιως το "μου ειναι αδιαφορο το τι κανετε" εγραψε...

ειναι γεγονος, παντα με την ομαδα σου ασχολεισαι...


δεν σχολιασα ομως εγω για πεναλτυ και για Ελληνικη Τσελσι και για οφ-σαιντ.....οκ?

oiko1979
18/09/2006, 12:35
Εντάξει ρε παιδιά σε μια σπάνια κρίση αντικειμενικότητας να συμφωνήσω...

ΝΑΙ ήταν πέναλντι...ΑΛΛΑ:

Το οφ σαιντ της πανιωνάρας ΑΒΑΒΑ??
Οταν πριν κάτι χρόνια κράζατε τον Παπουτσέλη ήταν καλά γιατί δε κάνετε το ίδιο και με τον Κύρο??

Ο καθένας όπως τον συμφέρει το σίγουρο όμως είναι και πιστέυω πως κάθε ΥΓΙΗΣ φίλος των ΛΑΧΑΝΙ πρέπει να το ασπάζετε πως για το κατάντημα της ομάδας το τελευταίο που σας φταίει είναι οι διαίτητες...

Αν κάποιος παρεξηγείται με τα γραφόμενα να του πω απλά πως απλά χαλαβαδιέζουμε και ότι η μπάλα είναι το σπουδαιότερο ΔΕΥΤΕΡΕΥΟΝ ΠΡΑΓΜΑ στη ζωή...(Και παράκάτω μπορώ να πω)


Αυτά προς γνώσην και συμμόρφωσην...

XTMPAM
18/09/2006, 12:46
ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΕΤΟΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΣΕ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΑΤΟ ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΣΥΝΘΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΠΑΡΤΙ ΣΟΥ...

ΓΛΥΨΕ ΜΑΣ ΤΑ @@ ΠΑΝΩ ΚΑΑΑΤΩΩ ΓΕΩΡΓΑΑΤΟΟ ΓΕΩΡΓΑΑΑΤΟΟ!!


ΑΙΝΤΕ ΧΑΙΒΑΝΙ:rotflmao: :rotflmao:[

oiko1979
18/09/2006, 12:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΕΤΟΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΣΕ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΑΤΟ ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΣΥΝΘΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΠΑΡΤΙ ΣΟΥ...

ΓΛΥΨΕ ΜΑΣ ΤΑ @@ ΠΑΝΩ ΚΑΑΑΤΩΩ ΓΕΩΡΓΑΑΤΟΟ ΓΕΩΡΓΑΑΑΤΟΟ!!


ΑΙΝΤΕ ΧΑΙΒΑΝΙ:rotflmao: :rotflmao:[


ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΜΠΩ ΣΕ ΚΛΙΜΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗΣ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΟ...

ΚΑΘΕ ΑΠΟΨΗ ΔΕΚΤΗ...

ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΝΕΜΕΝΟΣ ΟΣΟ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΝ ΑΣΕΛΓΗΣΕΙ ΤΟΣΟΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟΙ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΘΕΣ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΕΙΣ...

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕΓΑΛΕ ΣΥΜΠΑΣΧΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...

arxaios
18/09/2006, 17:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από oiko1979
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΜΠΩ ΣΕ ΚΛΙΜΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗΣ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΟ...

ΚΑΘΕ ΑΠΟΨΗ ΔΕΚΤΗ...

ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΝΕΜΕΝΟΣ ΟΣΟ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΝ ΑΣΕΛΓΗΣΕΙ ΤΟΣΟΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟΙ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΘΕΣ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΕΙΣ...

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕΓΑΛΕ ΣΥΜΠΑΣΧΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...

Αλλο ο χαβαλές φίλε μου και άλλο η εμπάθεια ..................
Εσύ διακατέχεσαι από το δεύτερο και για το λόγο αυτό "τραβάς" απαντήσεις σαν την προηγούμενη του ΧΤΜΠΑΜ άσχετα αν δεν συμφωνώ μ΄αυτές .........................
Χαλάρωσε λίγο και μπες στο κλίμα γιατί είσαι ΕΚΤΌΣ ΚΛΙΜΑΤΟΣ .........................
:nono: :nono: :nono:

STOYBI
18/09/2006, 20:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΕΤΟΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΣΕ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΑΤΟ ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΣΥΝΘΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΠΑΡΤΙ ΣΟΥ...

ΓΛΥΨΕ ΜΑΣ ΤΑ @@ ΠΑΝΩ ΚΑΑΑΤΩΩ ΓΕΩΡΓΑΑΤΟΟ ΓΕΩΡΓΑΑΑΤΟΟ!!


ΑΙΝΤΕ ΧΑΙΒΑΝΙ:rotflmao: :rotflmao:[

Λεπτομερεια...Για να σας τα γλυψει πρεπει να τα εχετε κι ολας !!!



:smokin:

el_hymador
18/09/2006, 20:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Λεπτομερεια...Για να σας τα γλυψει πρεπει να τα εχετε κι ολας !!!



:smokin:

θες να ριξεις μια ματια?

:lol: :rotflmao: :lol:

STOYBI
18/09/2006, 20:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
θες να ριξεις μια ματια?

:lol: :rotflmao: :lol:

Γιατι??? Και εσεις που τα ειδατε τι καταλαβατε ??



:lol: :lol: :lol:

el_hymador
18/09/2006, 20:33
και κατι αλλο....

αποκλειστικη φωτο την ωρα που ο ΡΙΒΑΛΝΤΟ δειχνει με το χερι που θελει την ψηλοκρεμαστη σεντρα .... ετοιμαζεται να εφορμησει και να πετυχει το γκολ της ισοφαρισης του γαυρου....

...ανιπεβεβαιωτες παραμενουν οι φημες οτι οι GIANTS της Νεας Υορκης εκδηλωσαν ενδιαφερον γαι τον Βραζιλιανο....


62279

STOYBI
18/09/2006, 20:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
και κατι αλλο....

αποκλειστικη φωτο την ωρα που ο ΡΙΒΑΛΝΤΟ δειχνει με το χερι που θελει την ψηλοκρεμαστη σεντρα .... ετοιμαζεται να εφορμησει και να πετυχει το γκολ της ισοφαρισης του γαυρου....

...ανιπεβεβαιωτες παραμενουν οι φημες οτι οι GIANTS της Νεας Υορκης εκδηλωσαν ενδιαφερον γαι τον Βραζιλιανο....

Ma einai axoneytoi aftoi oi bazeloi !!


62280

kalgeorge
18/09/2006, 20:42
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: opws kai na exei, gamw ta gelia i foto tou xourmador kai to sxolio
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

el_hymador
18/09/2006, 21:12
.....


62283

STOYBI
18/09/2006, 21:21
el_hymador master....

Mε φωναξες ?


62284

STOYBI
18/09/2006, 21:37
Προεδρε να παω στον βαζελο ???


62287

STOYBI
18/09/2006, 21:38
Οχι !! Αστους να γλυψουν κι αλλο !!!


62288

lampros_fazer
18/09/2006, 21:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
.....
:bawl: :bawl: :bawl:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

U rock και για τις δυο..

:lol:

:bawl:

skous
18/09/2006, 22:51
epeidi den eida ta offside, den xerw

alla apo tin alli oi misoi legane gia ayta ta offside kai oi alloi misoi gia ta offside toy pipi pou 8a ekane to 2-0....


a kai an min ksexasw ta offside twn nixteridwn! pou 8a elige to matsaki polo sto telos..

parte kai mia foto epikairi

ps. ean exei kaneis me italous kai me ikranous, eyprosdektes!!!


62293

lampros_fazer
18/09/2006, 23:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από skous
ps. ean exei kaneis me italous kai me ikranous, eyprosdektes!!!
Με Ουκρανίδες κάνει..;;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

skous
18/09/2006, 23:05
me ta xilia!

x-rider
19/09/2006, 08:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Αλλο ο χαβαλές φίλε μου και άλλο η εμπάθεια ..................
Εσύ διακατέχεσαι από το δεύτερο και για το λόγο αυτό "τραβάς" απαντήσεις σαν την προηγούμενη του ΧΤΜΠΑΜ άσχετα αν δεν συμφωνώ μ΄αυτές .........................
Χαλάρωσε λίγο και μπες στο κλίμα γιατί είσαι ΕΚΤΌΣ ΚΛΙΜΑΤΟΣ .........................
:nono: :nono: :nono:





???????????????????????????????

boos
03/10/2006, 07:05
Ήμουν μέσα και είδα το ματς.
Στο πρώτο ημίχρονο ο ΠΑΟ μπορούσε να έχει φάει και 5!!! χωρίς πλάκα ήταν ανύπαρκτος.
Στο δεύτερο ως διά μαγείας όπως ακριβώς και με τον Θρύλο ..έγιναν οι αλχημείες.
1η: ο μέγας και τρανός προπονητής κάνει την αλλαγή του αιώνα, βγάζει Οφορίκουε που ήταν ο καλύτερος και βάζει Νουαφόρ.
2η: Ήταν η ώρα του Σηφάκη. Η μια γκέλα μετά την άλλη.
Επιτέλους ας πάει σπίτι του το παιδί να ηρεμήσουμε όλοι!!!!
Α και για να μην παρεξηγηθούμε.. δεν είμαι ΟΦΗ (ΑΕΚ) απλά μου αρέσει το τόπι και πάω.

Και εντελώς αντικειμενικά αν θέλετε ο ΠΑΟ δεν έχει ομάδα. Πολύ λίγος, αυτό που είδα λέω.