PDA

View Full Version : Γιατι Γουσταρετε Την Μοτοσυκλετα Σασ???



Σελίδες : [1] 2 3

nimbus
07/06/2004, 13:04
...ΠΕΡΑΣΑΝ ΔΥΟΜΙΣΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΗΜΗ ΝΤΙΝΑ ΜΟΥ(DNA). ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ, ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΟΥΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΟΥΛΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ. ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΥΡΙΛΕ. ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΔΕΝ ΚΑΒΑΛΑΝΕ ΜΗΧΑΝΕΣ. ΜΕΓΑΛΩΣΑ! ΤΙ ΤΑ ΘΕΛΕΙΣ ΤΑ ΠΑΛΙΟΜΗΧΑΝΑΚΙΑ? ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΧΩΡΤΑΣΕΣ? ΑΝΑΡΩΤΙΟΥΝΤΑΙ...ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΦΗΒΙΚΟ ΑΠΟΘΥΜΕΝΟ...ΝΟΜΙΖΟΥΝ! ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ, ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΜΗΧΑΝΗ...
ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΩ ΛΟΙΠΟΝ, ΟΤΙ...Η ΜΗΧΑΝΗ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ. ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΑΦΟΥΓΚΡΑΖΟΝΤΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΑΣΤΕΝΑΓΜΟΥΣ ΤΗΣ, ΣΤΑ ΣΚΕΛΙΑ ΤΟΥΣ. Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΟΝΑΧΙΚΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΠΟΥ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΣΤΑ ΠΙΟ ΞΑΚΟΥΣΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΤΗΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ. ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥΣ, ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ. ΤΟΥΣ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΝΩΧΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΧΑΤΗΡΙΑ...Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΜΕΝΗ, ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΕΝΑΔΑ, ΕΙΝΑΙ Η ΣΙΩΠΗ ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΥΝΑΜΑ. ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΚΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΕΙ... ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΝΟΙΩΣΑΜΕ ΑΚΟΜΑ. ΕΚΕΙΝΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ. ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ, ΕΝΟΣ ΑΗΧΟΥ ΤΑΞΙΔΙΟΥ...Η ΜΗΧΑΝΗ, ΣΤΕΚΕΙ ΕΚΕΙ ΣΙΜΑ ΚΙ ΑΚΟΥΕΙ ΠΑΝΤΑ, ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙΣ.
...ΚΟΥΝΑΝΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥΣ ΣΤΩΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟΛΟΓΟΥΝ...ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΚΟΡΗ. ΑΛΛΑ ΑΓΟΡΙ. ΜΑ ΚΑΛΑ, ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΑΥΤΑ ΘΑ ΛΕΣ? ΑΠΟΡΟΥΝ...
ΠΡΑΓΜΑΤΙ! ΑΥΤΑ ΘΑ ΛΕΩ, ΚΙ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ! ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΩ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΓΙΑ ΑΣΦΑΛΗ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ.
ΕΣΕΙΣ ΜΑΓΚΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΤΗΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΣΑΣ?

Θάνος
07/06/2004, 13:30
Γιατί έχει ωραία μάτια...


2357

crs-k
07/06/2004, 13:31
Για τους ιδιους λογους λιγο-πολυ nimbus.

Γιατι η λεξη μηχανοβιος ειναι απο τις πιο ευηχες της ελληνικης γλωσσας.

Γιατι η μηχανη ειναι τροπος ζωης.

Εγω (δυστυχως) δεν ειχα την δικια σου τυχη, να γνωρισω απο μικρος την μηχανη.
Ισως να μου ηρθε καλυτερα ετσι ...
Στα τριαντα μου πρωτοπηρα ενα σκουτερακι για να πηγαινω στη δουλεια μου μιας και δεν "παιζοταν" το αμαξι.
Απο τοτε σταθερα ανεβαινα (σε μηχανες), και δαγκωνα ολο και πιο πολυ τη λαμαρινα...
Ειχα ατυχηματα κι εγω συνεχιζα με μεγαλυτερο παθος!
Δεν μπορω να εξηγησω αυτη την αρωστια ...
Το μεγαλυτερο το ειχα μολις πριν 2 χρονια στην εθνικη (στουκα με 120), γυριζοντας απ' τη δουλεια.
Ο καλος εξοπλισμος που ειχα με "κρατησε". Μονο ενα σπασμενο χερι. :)
Τωρα πια το παθος μου αυτο εχει γινει ανεξελεγκτο! :)
Ισως να μου ηρθε καλυτερα ετσι ... γιατι ο (γεροντο)ερωτας ειναι πολυ δυνατοτερος.
Ολες μου οι (πολλες) φωτογραφιες, ειναι η μηχανη μου (Μονολυκος γαρ), σε χιονια, σε λασπες, σε ομιχλες, σε διασελλα, σε βρυσες, σε ποταμια ...

Εγω κι αυτη!
Ενα κορμι.
Στην Εθνικη.
Στο χωμα.
Στον ηλιο.
Στον κατακλυσμο.

Φευγουμε παρεα.
Γιατι κι αυτη εχει ακριβως την ιδια αναγκη να "φευγει", οπως κι εγω!
Με καταλαβαινει και μ' αγαπαει.
Δεν με εχει προδωσει ποτε, και υποσχεται οτι δεν θα το κανει.
Εγω απλως προσπαθω να της ανταποδωσω λιγη απο αυτη την αγαπη ...


Γιατι με κανετε ΕΤΣΙ ΡΕΕΕΕΕΕ?
Δεν ξερετε οτι τα γεροντια ειναι ευσυγκινητα??? :bawl:

milaber
07/06/2004, 14:58
Γιατί το Innova είναι και πολύ μανάρι!!!
:D :D :D

Μην το βάζεις κάτω Θεοδώρα!
Ο Ι.Χ.ής ποτέ δεν θα καταλάβει τι εννοείς -γενικά δηλαδή τι νιώθουμε- ακόμα και ότνα καβαλάμε παπάκια.
Γι' αυτό και πάντα θα ζηλεύει...
:winka: :winka: :winka:

Spazz
08/06/2004, 15:25
.......γιατι ειναι ψηλη και λεπτοκαμωμενη,εχει καλλιγραμμα οπισθια ,της αρεσει να τσηριζει και γιατι φοραει ψηλα τακουνια.

το μονο της ελλατωμα ειναι οτι συνηθως την συνανταω μες την βρωμα :yuck:

βρωμιαρα μου κορμαρα μου σε γουσταρω ελλεεινα! :D

wolfman13
11/06/2004, 20:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
...ΠΕΡΑΣΑΝ ΔΥΟΜΙΣΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΗΜΗ ΝΤΙΝΑ ΜΟΥ(DNA). ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ, ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΟΥΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΟΥΛΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ. ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΥΡΙΛΕ. ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΔΕΝ ΚΑΒΑΛΑΝΕ ΜΗΧΑΝΕΣ. ΜΕΓΑΛΩΣΑ! ΤΙ ΤΑ ΘΕΛΕΙΣ ΤΑ ΠΑΛΙΟΜΗΧΑΝΑΚΙΑ? ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΧΩΡΤΑΣΕΣ? ΑΝΑΡΩΤΙΟΥΝΤΑΙ...ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΦΗΒΙΚΟ ΑΠΟΘΥΜΕΝΟ...ΝΟΜΙΖΟΥΝ! ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ, ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΜΗΧΑΝΗ...
ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΩ ΛΟΙΠΟΝ, ΟΤΙ...Η ΜΗΧΑΝΗ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ. ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΑΦΟΥΓΚΡΑΖΟΝΤΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΑΣΤΕΝΑΓΜΟΥΣ ΤΗΣ, ΣΤΑ ΣΚΕΛΙΑ ΤΟΥΣ. Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΟΝΑΧΙΚΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΠΟΥ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΣΤΑ ΠΙΟ ΞΑΚΟΥΣΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΤΗΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ. ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥΣ, ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ. ΤΟΥΣ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΝΩΧΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΧΑΤΗΡΙΑ...Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΜΕΝΗ, ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΕΝΑΔΑ, ΕΙΝΑΙ Η ΣΙΩΠΗ ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΥΝΑΜΑ. ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΚΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΕΙ... ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΝΟΙΩΣΑΜΕ ΑΚΟΜΑ. ΕΚΕΙΝΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ. ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ, ΕΝΟΣ ΑΗΧΟΥ ΤΑΞΙΔΙΟΥ...Η ΜΗΧΑΝΗ, ΣΤΕΚΕΙ ΕΚΕΙ ΣΙΜΑ ΚΙ ΑΚΟΥΕΙ ΠΑΝΤΑ, ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙΣ.
...ΚΟΥΝΑΝΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥΣ ΣΤΩΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟΛΟΓΟΥΝ...ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΚΟΡΗ. ΑΛΛΑ ΑΓΟΡΙ. ΜΑ ΚΑΛΑ, ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΑΥΤΑ ΘΑ ΛΕΣ? ΑΠΟΡΟΥΝ...
ΠΡΑΓΜΑΤΙ! ΑΥΤΑ ΘΑ ΛΕΩ, ΚΙ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ! ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΩ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΓΙΑ ΑΣΦΑΛΗ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ.
ΕΣΕΙΣ ΜΑΓΚΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΤΗΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΣΑΣ?
thodoroula mou ti epathes?????
kai ego gia tous idious logous goustaro to moro ase pou me ta tertipiatis me ftiaxnei poli (mazoxas prepei na eimai etsi me lene)kai pano apo olla giati entelos diaforetiki apo tis alles!!!

dir
28/06/2004, 13:14
Γιατί λατρεύω να ακούω τον ήχο της όταν κρυώνει την ώρα που χαζεύω τα δέντρα σε μιά ερημιά του Πάρνωνα (νησιώτης γαρ...)
Γιατί όταν γέρνει (και γέρνει ...και γέρνει!) με ξεπληρώνει για τα μπράτσα που έχω φτιάξει προσπαθώντας να τη μετακινήσω σβηστή!
Γιατί όταν βγήκα με πολλά (πολλά...!) σε μιά διασταύρωση σχεδιασμένη από μεθύστακα και κατασκευασμένη από παρανοϊκό αφαίρεσε όλες τις αναφορές στη μάνα τους και την αδερφή τους με 5-6 χτυπήματα του ABS και 3 τσιγάρα μετά...
Γιατί όταν γουργουρίζει με 170 και λιγότερες στροφές από CBRR στο ρελαντί, μπορώ να χαζεύω το τοπίο με την άνεσή μου :nono:
Γιατί ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ '83 που πρωτοείδα ένα GS80 στην πλατεία Δαβάκη.
Γιατί στην Ιταλία με χαιρετούν όλοι, Ducatisti και μή!
Γιατί έχει μεγάλα βυζιά! :rotflmao:



2789

nimbus
28/06/2004, 13:19
ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΟΣ!!!:wave2:

dir
28/06/2004, 14:15
Αυτό, μάλλον θα γίνει και το thread με τις περισσότερες απαντήσεις... Κάθε μοτοσυκλετιστής και μία ιδιαίτερη απάντηση!
Άσε που θα εκμαιεύσεις και ιστοριούλες δροσερές, με όλη τη ζωντάνια του χώρου.

Alkis
28/06/2004, 23:23
Γιατί είναι το πιο λευκό και όμορφο άλογο της ζωής μας!

asmar
29/06/2004, 00:19
ένα έργο τέχνης..........


2791

Dirty_Gas
01/07/2004, 07:49
Γιατί γουστάρω το Ζ; Μμμμμ. Να το σκεφτώ λίγο. Α, ναι είναι αυτό που λέει η KAWASAKI στο φυλάδιο. Η ΤΕΛΕΙΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ γι΄αυτους που θέλουν να κάνουν χλμ αβασάνιστα χωρις να είναι με τη ψυχή στο στόμα. Τέλεια φρένα, Πολύ καλό γκάζι, και μούρη, προπαντώς μούρη...:winka: Προσοχή, δε λέω ότι είναι το ένα και μοναδικό, αλλά μακάρι να βρείτε όλοι αυτό που σας ταιριάζει.;)

Electra
01/07/2004, 09:29
Γιατί έχει 2 ρόδες και περνάει ανάμεσα (και από πάνω άμα λάχει) από τα αυτοκίνητα!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :beer:

sas
01/07/2004, 09:50
Γιατί μου προσφέρει το αίσθημα της ελευθερίας που όλοι (άλλοι περισσότερο και άλλοι λιγότερο) έχουμε χάσει.
Με κάνει να αισθάνομαι νεούδι (όχι ότι δεν είμαι....αλλά όταν τα χρόνια θα βαρένουν την πλάτη, είμαι σίγουρος ότι θα παίρνει και αυτή μερικά πάνω της να με ξελαφρώνει).
Γιατί με κρατάει σε μια υπερδιέγερση.
Δημιουργεί και διατηρεί το συναίσθημα του έρωτα (που αισθανόμαστε έντονα σε μια καινούργια σχέση) μόνο που εδώ δε γίνεται αγάπη.....αλλά παραμένει έρωτας.

Γιατί κάθε πρωϊ που σηκώνομαι να πάω στη δουλειά, ένα χαμόγελο υπάρχει στα χείλη μου και πιάνω τον εαυτό μου να την χαζεύει (κάθε μέρα)

socos
02/07/2004, 13:06
1) Γιατί με τρελαίνει όταν κάθομαι και γέρνω πάνω της να
ακουμπώ(απαλά) τις καμπύλες τις με το γυμνό μου χέρι.

2) Γιατί ήταν το ονειρό μου να την κάνω δικιά μου από τότε
που δεν ήξερα να δένω τα κορδόνια μου.

3) Γιατί όσο περνούσαν τα χρόνια το ονειρό μου φούντωνε και με
έκαιγε κάθε φορά που τη χάιδευε άλλος.

4) Γιατί ο ήχος από το moter μου θυμίζει ένα καλοκουρδισμένο
ρολόι του παππού μου τικ τακ τικ τακ.

5) Γιατί ο αέρας που σε χτυπάει όταν δε φοράς κράνος(συγνώμη
αλλά καμιά φορά το βγάζω) σε κάνει να αισθάνεσαι σαν να είναι
όλος ο κόσμος δικός σου και σα να θες να χαρίσεις σε όλο τον
κόσμο την καρδιά σου.

6) Γιατί είναι ακόμα ανεξευρένητη για εμένα και με περιμένει να
την ανακαλύψω.

7) Γιατί είναι η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ αγάπη (Μετά την οικογενειά μου)

8) Γιατί της μιλάω και με καταλαβαίνει και είναι πάντα εκεί και με
περιμένει.

9) Γιατί και transalp να μην έπερνα πάλι θα την πουλούσα και
θα αγόραζα transalp.

10) Γιατί μαζί της ζω ένα παραμύθι. Το μοναδικό παραμύθι που
έγινε πραγματικότητα από αυτά που είχα ονειρευτεί πιτσιρικάς.

Alkis
02/07/2004, 14:33
... την έχεις πάντα αγκαλιά όταν ταξιδεύεις...

afrotwin
02/07/2004, 15:44
ego den ksero tipota exo vare8i na anarotieme pia gia otidipote ime enas apa8estatos polikseros ke xoris noima iparksis ime enas fantasmenos anoitos megalomanis xoris ipova8ro ime ena ftero ston anemo antidrao mono se oti antidrao den me niazi tipota pia ime ikanos gia ola tipota den ine api8ano gia mena den exo arxes den exo pistevo ime ena tipota pia ime enas 8eos apelef8eromenos apo ola

:rotflmao: :lol: :rotflmao:
kala ka8este ke to diavazete olo afto ke prospa8ite na vgalete kapio noima?
:rotflmao:
kala exete xasi fili mou

apla varieme na grapso kati ke gemizo me gramata to post ke gia na min grafo kapos etsi

lkjhcdoiuuqwygfii2224o;8kejlkajhcoiq7ekwjhfiA8F;Oaieo;lkdhcipwuhilwuhilsueiuqwhgiusHKJAHISAUAGLISUEK JHDLKAJDKLKGUkluciiusdrfvgoeriutygkdfhvilsdurhtiiweurhfiwuhriiwuehrfiwoeurhfiwehwieur

grafo arloumpes na pernai i ora
:rotflmao: :lol: :rotflmao:

gia na po ke kati sovaro tipota den ine paradigma pros mimisi
ke ine gia ton ka8ena i mixani oti ine i mixani gia ton ka8ena:eyepop:

ke i zoi ine orea arki na sou aresoun ta orea pragmata
ke simasia stin zoi exi oti exi simasia stin zoi......

gia afto mou aresoun i mixanes
:rotflmao: :lol: :rotflmao:

Nefeli-
03/07/2004, 00:28
mia motosykleta tin agapas giati m'aytin agkaliazeis to syntrofo sou m'enan tropo monadiko... me ton idio tropo ekeini i agkalia mporei na se goiteysei afou 3ekinas mia diadromi zwis opou oles sou oi aisthiseis lamvanoun meros, stin poreia syniditopoieis tin idiaiterotita tou na eisai eleytheros kai e3artimenos parallila, enw sto telos apofasizeis pws kai na teliwne i zwi sou ekei, tha itan o omorfoteros tropos gia na termatiseis...

crs-k
03/07/2004, 00:54
Γιατι φοραει τη Γαλανολευκη !!!
Γιατι με γυριζε εξι ωρες χτες, χωρις να κολλησει η κορνα της !!!
Γιατι με ανεχεται ακομα κι αν δεν περναω τα αλκοτεστ !!!
Γιατι και τωρα ακομα, απο μπυρες γυρισαμε, παρεουλα !!!


:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:
:beer: :beer: :beer:
:beer: :beer: :beer:
:beer: :beer: :beer:

idi
03/07/2004, 01:06
μια εικονα-1000 λεξεις...

καταλαβατε η να κανω και κακα?:lol:


2924

monstermind
03/07/2004, 17:50
γιατί όταν είμαστε μικροί... θέλουμε να πετάξουμε σαν το superman?

γιατί οταν είμαστε μικροί δεν σταματάμε να τρέχουμε?

γιατί οταν είμαστε μικροί γοητευόμαστε απο τους ιππότες των παραμυθιών?

γιατί οταν είμαστε μικροί θέλουμε ολοι να ασχολούνται μαζί μας?

γιατί οταν είμαστε μικροί καθόμαστε και παίζουμε και μόνοι μας?

γιατί οταν είμαστε μικροί θέλουμε να μεγαλώσουμε?



Με μια μηχανή, πετάμε,τρέχουμε, καβαλάμε και μαχόμαστε, ολοι μας κοιτούν μα είμαστε μόνοι,

με μια μηχανή, δεν είμαστε απλά μεγάλοι... είμαστε τεράστιοι!!!

Road67
20/06/2008, 19:06
Eκει που με πανε το xmax και το fazer δε μπορει να με παει κανενα τουτου. Η αισθηση οταν ακουμπαω τα χερια μου στα τιμονια τους και οποια εγνοια κι αν εχω παει περιπατο οταν αρχιζουν τα ερωτολογα τους μολις βαλω μπρος. Να βλεπεις τα χιλιομετρα να καταπινονται γρηγορα η αργα κι εγω να ειμαι μερος ταυτοχρονα και του εξω κοσμου και ν' αποτελω συνολο με τα τα yamahaκια μου και να εχουμε μια εσωτερικη επικοινωνια. Αν τις εχω θεοποιησει; Ναι, μπορει, πιθανως. Μα οταν σταματαω καπου και πινω μια κοκα και τις κοιταω στις ομορφες φωταρες τους νιωθω πως υπαρχει ενας δεσμος που δε δημιουργω εγω στη φαντασια μου αλλα κατι περα απ' αυτο. Ολοι και ολα ειμαστε ενεργεια. Τα σωματα μας οπως κι οι λαμαρινες αποτελουνται απο παμπολλα μορια που βρισκονται σε συνοχη, μα συναμα σε πληρη κινητικοτητα παραγοντας εργο αρα και ενεργεια. Εχω δει το κατσαριδακι στο βιντεο, στο ντιβιντι, στην τηλεοραση και καθε φορα με την ιδια χαρα το παρακολουθω. Ειμαι 27 χρονων και μετραω κοντα στις 300.000 χιλιομετρα με αυτοκινητο, μα δε μου λειπει, δε με νοιαζει αν δεν οδηγησω αυτοκινητο για μηνες, αλλα οταν μια περιοδο εμεινα αναγκαστικα χωρις τα μωρα μου κοντεψα να λυσαξω. Τις καβαλαω και ειμαι καποιος αλλος, καποιος που μπορει ν' αφουγκραστει το περιβαλλον του αλλα και ν' αφομριωθει μ' αυτο.
Οταν ξανανεβηκα σε μηχανη μετα απο πολυ καιρο, η κοπελα μου δεν ηταν συνηθισμενη. Πριν απ' αυτο μιλαγαμε για τα αυτοκινητα, τι γινοτανε στο δρομο καθημερινα, ειναι απο τις λιγες περιπτωσεις γυναικων που θα δειτε στους δρομους με κωλοπειραγμενα τουτου. Ετσι λεγαμε πολλα. Και τοτε μετα απο 2 χρονια ξανακαβαλησα μηχανη κι η ατμοσφαιρα ηλεκτριστηκε και δε μπορουσα να κοιμηθω και ξυπναγα κι εκανα ονειρα για ολα τα μερη που θελω να παω την καινουργια μου μηχανη κι ενα Δεκεμβρη πηγα και την πηρα. Και πια δεν μπορουσαμε να συζητησουμε με την κοπελα μου, με ενιωθε σαν ξενο, καναμε το πηγαδακι μας καθε βραδυ και λεγαμε ιστοριες για τα αυτοκινητα. Και τωρα ακουγα για το impreza που περασε και δεν ειχε καμια αξια για 'μενα να συζητησω. Τι να πω ; Τι μπορω να πω για ενα οχημα που ειναι απλα οχημα, καλουπι, κονσερβα, κλουβι για το σωμα και το νου. Για να στριψεις απλα κουνας αυτο τον κυκλο που ονομαζουνε τιμονι, δε βαζεις ολη την ψυχικη και τη σωματικη σου ενεργεια, τη θεληση σου. Και τι να πω εκεινες τις στιγμες οτι αν ανοιξω θα ψαχνεται να βρει το subaru τι περασε; Εδω πριν καποιους μηνες με το xmax πηγαινα κομματια απο Επιδαυρο γι' Αθηνα, με αερα και δε βρεθηκε αυτοκινητο να μου κολλησει.
Ειναι τροπος ζωης και παντρευεσαι και τη βροχη και τον αερα και τα χιονια [εξω ημουν πριν μερικους μηνες που χιονισε] και την καλοκαιρια και ολα. Ενταξει δε μπορεις να πας ταξιδι χαλαρα, αναγκαστικα κουβαλας του κοσμου τον εξοπλισμο, αλλα τι να κανουμε;
Δε μπορω τιποτε αλλο να σκεφτω περα απο το γουργουρητο τους στο ρελαντι...

TOLISTOLAROS
20/06/2008, 20:04
Γιατί είναι.....ΜΗΧΑΝΗ.-
Παιδιά είναι σαν τα κάρα και τα άλογα:το κάρο είναι ασφαλέστερο,ανετότερο κλπ.Το άλογο μπορεί να σε πετάξει κάτω,να χτυπήσεις ακόμα και να σκοτωθείς.
Έλα όμως που όλοι γουστάρουν άλογα!!! :D :D :D

sakisdani750
20/06/2008, 20:48
γιατι ειναι θηλυκια (η μηχανή)
και οταν θελω να κατεβω για καφε πλατεια ειμαι σε 3 λεπτα και κανω να παρκαρω 3 δευτερα....:cool:

snow
20/06/2008, 22:24
ego goustaro to motori giati ,otan exo bare8ei ta panta sto spiti ,tin perno mia bolta 2-3-4-5- tetragona ....pao mia bolta ston leuko pirgo ...girnao piso ,kai eimai allos an8ropos!!
:winka:



Episeis tin goustaro giati einai 3an8ia ...:lol: :lol:


alla akribi gomena re paidia .....:bawl: :lol: :lol:

AFROPANTELOS
21/06/2008, 09:31
Γιατι ειναι η μονη που οταν αλαξουμε σταση ποναμε και οι δυο:beer: :beer: :beer:

Souza_me_240kmh
21/06/2008, 09:33
για τον τελειο ηχο που κανει και καθε φορα που το ακουω στους κοφτες κατι με πιανει :blush:

nimbus
22/06/2008, 11:01
μου αρέσουν οι λόγοι που γουστάρετε την μηχανή σας...
:wave2: :sun:

Akatanomastos
22/06/2008, 15:49
γιατι την καβαλας..

gozntari
22/06/2008, 16:48
Παιδιά εγώ την γουστάρω (την πάπια μου innova)για όλα ‘υτα που είπατε ++
1)Για τον τρόπο που γέρνει (όχι και πολύ, δεν την ζορίζω):nono:
2)Για το γουργουρητό της και της δονήσεις της (αυτό με κάνει να λιώνω )
3)Για τον τρόπο που η έκαστοτε γκόμενα που έχεις, κόλλαει επάνω σου επειδή λέει ότι φοβάται .:cool: (οι γυναίκες είναι γκόμενες -ερωμένη είναι μονό αυτή) :D
4)Και επειδή όλα αυτά τα κάνει μονό με 3 ευρώ (τόσα θέλει να φουλάρει ):lol:
:beer:

reinmeister
22/06/2008, 17:33
1)γιατι την καβαλαω οποτε θελω χωρις να την ρωτησω...

2) γιατι την "σκιζω" και δεν ακουω κανενα παραπονο...

3)γιατι με παει οπου θελω χωρις να λεει κουβεντα...

4) γιατι στην 5ετια δεν κανει κυτταριτιδα...

Ζεύκας
22/06/2008, 17:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
1)γιατι την καβαλαω οποτε θελω χωρις να την ρωτησω...

2) γιατι την "σκιζω" και δεν ακουω κανενα παραπονο...

3)γιατι με παει οπου θελω χωρις να λεει κουβεντα...

4) γιατι στην 5ετια δεν κανει κυτταριτιδα...

αχχχ αυτά είναι αρσενικά... :a07:

vangelis 64
22/06/2008, 17:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
αχχχ αυτά είναι αρσενικά... :a07: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Λοιπόν πράγματι,η μηχανή σαν τη γυναίκα είναι.Μού δίνει κι εμένα την ψευδαίσθηση ,κάθε φορά που ανοίγω το γκάζι ή πατάω φρενο,ότι έχω τον έλεγχο.:lol: :lol:

Bavarian
22/06/2008, 19:15
Γιατι Γουσταρετε Την Μοτοσυκλετα Σασ???







Ποιος σου είπε ότι τη γουστάρω ? :lol: Μόνο μία κράτησα μερικά χρόνια όλες τις υπόλοιπες τις πουλάω στο χρόνο πάνω...αν τις γούσταρα θα τις κρατούσα για πάντα.Καταναλωτικό προϊόν είναι έτσι κι αλλιώς :D

sober
23/06/2008, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bavarian
Γιατι Γουσταρετε Την Μοτοσυκλετα Σασ???







Ποιος σου είπε ότι τη γουστάρω ? :lol: Μόνο μία κράτησα μερικά χρόνια όλες τις υπόλοιπες τις πουλάω στο χρόνο πάνω...αν τις γούσταρα θα τις κρατούσα για πάντα.Καταναλωτικό προϊόν είναι έτσι κι αλλιώς :D


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :beer: :beer: :beer:

vasilislo
23/06/2008, 14:50
...την προσεχω και με προσεχει, σπανια με ανχονει και με τρομαζει, με κανει να νιωθω διαφορετικος απο τους αλλους, ειναι παθος, ειναι λατρια, ειναι αροστια που λιγοι καταλαβενουν οπως εγω, ειναι κατι ξεχωριστο μεσα στην ανιαρη ζωη μου, ειναι τα παντα!!!

sprint
24/06/2008, 18:27
Γιατί με ταξιδεύει!
Γιατί με κάνει να βλέπω τον κόσμο με άλλα μάτια
Γιατί η ίδια διαδρομή ποτέ δεν είναι ίδια όσες φορές κ να την κάνεις!!!!

fantacid
24/06/2008, 20:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
.......γιατι ειναι ψηλη και λεπτοκαμωμενη,εχει καλλιγραμμα οπισθια ,της αρεσει να τσηριζει και γιατι φοραει ψηλα τακουνια.

το μονο της ελλατωμα ειναι οτι συνηθως την συνανταω μες την βρωμα :yuck:

βρωμιαρα μου κορμαρα μου σε γουσταρω ελλεεινα! :D


χιχιχι

σωστοςΤ!!!!

paranoid
26/06/2008, 13:14
Γιατί απλά είναι μοτοσυκλέτα.....!!!:cool: :cool:

anosis
26/06/2008, 15:35
πριν ένα εξάμηνο αναζητούσα το διαφορετικο, το φευγάτο, το ταξίδι που θα με εβγαζε απο την καθημερινότητα του ξυπνάω-παω δουλεια-γυριζω το βραδυ, η γυναίκα και τα παιδιά μου να κοιμούνται και στο φεύγα και στο γύρνα. Πήρα μια μηχανη-δεν έχει σημασία ποια είναι-χωρις να έχω καβαλήσει ποτέ ούτε παπί, έμαθα μόνος να οδηγώ, πήρα το δίπλωμά. Τωρα, έξι μήνες μετά, παράτησα ένα μέρος της δουλειάς μου για να έχω ελεύθερο χρόνο, καβαλάω την μηχανή μου και θα με βρείτε τα σαββατικύριακα παρέα με την γυναίκα μου σε κάποιο χωριό ανα την Ελλάδα. Είμαι ο Νικος, 40 χρονών και έγινα άλλος ανθρωπος. Αυτή είναι για μένα η μηχανή.

road spirit
26/06/2008, 15:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από anosis
... έγινα άλλος ανθρωπος. Αυτή είναι για μένα η μηχανή. :a10: :beer:

tamar
28/06/2008, 10:26
Μπορώ να ανακαλέσω χίλια δυο συναισθήματα γιατί οδηγώ μηχανή, αλλά δε μου βγαίνει ούτε μισή λέξη...


Αυτό δεν είναι Αγάπη;



Όσο με βαστάνε τα πόδια μου λοιπόν, μηχανή θα καβαλάω.

fantacid
28/06/2008, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από tamar
Μπορώ να ανακαλέσω χίλια δυο συναισθήματα γιατί οδηγώ μηχανή, αλλά δε μου βγαίνει ούτε μισή λέξη...


Αυτό δεν είναι Αγάπη;



Όσο με βαστάνε τα πόδια μου λοιπόν, μηχανή θα καβαλάω.

για δυσλεξια μου κανει!

:D

gozntari
28/06/2008, 13:16
ρε fantacid εγώ είμαι δυσλεκτικός :D ,,λες να φταίει η δυσλεξία για την αγάπη μου στις μηχανές .. ή αγάπη μου για τις μηχανές να με έκανε δυσλεκτικό :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:



μπερδεύτηκα τώρα ( λόγο δυσλεξίας ) πάω καμία βόλτα να το ξεκαθαρίσω
:beer: :beer: :beer: :beer:

the good and the bad times we've been through them all ,you make me rise when i fall

orizontas
07/07/2008, 00:53
γιατι εναι καμενη ...κολημενη ... σαν και μενα
:lol:

Daemon
07/07/2008, 01:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
γιατι εναι καμενη ...κολημενη ... σαν και μενα
:lol:

Παει το παπι? :confused: :look:




:lol: :lol:

miketzif
07/07/2008, 01:04
όταν θα έχω λόγους για να μου αρέσει η μοτοσυκλέτα μου πιθανότατα θα έχει αρρχίσει το τέλος της σχέσης μου μ' αυτήν (γι' αυτό μάλλον θα ψάνω να βρώ λογόυς ). Μ' αρέσει που την γουστάρω ΄τωρα χωρίς λόγους ......................................................!




















ΓΙΑΤΙ ΕΤΖΙ ΜΟΥ:a08:

latris mixanis
07/07/2008, 16:28
Γιατί είναι η μόνη που φτάνω!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Souza_me_240kmh
07/07/2008, 16:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Γιατί είναι η μόνη που φτάνω!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:bigcry:

soichiro_cbf
07/07/2008, 17:22
εγω τ'αμαξι γουσταρω ποιο πολυ αλλα την μοτο την γουσταρω γιατι βρισκω να παρκαρω αμεσως..

GAS NICK
09/07/2008, 19:07
γιατι ΕΤΣΙ:cool:

snow
09/07/2008, 19:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από GAS NICK
γιατι ΕΤΣΙ:cool:


http://www.youtube.com/watch?v=-rOZ1JjjNCo

GAS NICK
09/07/2008, 21:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από snow
http://www.youtube.com/watch?v=-rOZ1JjjNCo

Ε οχι και ΕΤΣΙ ρε φιλε snow:wave2:

fantacid
09/07/2008, 22:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από snow
http://www.youtube.com/watch?v=-rOZ1JjjNCo


:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

alximistis
11/07/2008, 21:33
Όλο κάτι κουλούς λόγους που βάζετε γιατί σας αρέσει η μοτοσικλέτα σας!!! παπαπα!!! :D
Εδώ δείτε ρε!!!
Περίμενα να βεβαιωθώ ότι το έτερον ήμιση δεν θα δει σήμερα ούτε αύριο τι γράφω για να σας προσφέρω τον σοβαρότερο λόγο γιατί μ αρέσει η μοτοσικλέτα μου ! Ιδού κύριοι!!!


136366

alximistis
11/07/2008, 21:39
Μα βλεπετε τι όμορφες εξατμισούλες που έχει;;;


136367

alximistis
11/07/2008, 21:46
Γι αυτό σας λέω παιδιά μου...

DU-CA-TI!!! Τέλος!!!


136372

alximistis
11/07/2008, 21:49
Αυτό που δεν αντιλαμβάνομαι είναι γιατί... το θέλουν όλες σε κόκκινο!!! :D


136373

alximistis
11/07/2008, 21:50
Από ότι έχετε καταλάβει... τα έχω παίξει από τη δουλειά... :lol:
Πάντως σας έπεισα δεν μπορείτε να πείτε έτσι; :D

Ελπίζω να μείνει μακρυά από τα επικίνδυνα μάτια... :lol: :lol:

Fireball400
15/07/2008, 23:47
:D
http://www.youtube.com/watch?v=gmToW3b5ZZQ

castoras
16/07/2008, 13:04
ΘΕΛΩ Τ Ω Ρ Α ΜΗΧΑΝΗ!!!!!!

Γιατί βαρέθηκα να πηγαίνω με 80....
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

AntoD
16/07/2008, 13:19
Γιατι δεν εχω μια (μηχανη)
Γιατι δεν εχω μια(χρημα = 0 , λογω των μηχανων)
Γιατι δεν εχω μια (γυναικα και μηχανη)
Γιατι ειναι μοναδικες

Ολες τους.....

ggs
16/07/2008, 13:41
Για την αδρεναλίνη που σου προσφέρει ….
Γιατί κάθε φορά που ανεβαίνεις επάνω της(ακόμη και για την πιο μικρή διαδρομή) πρέπει να είσαι προετοιμασμένος για την πιο επικίνδυνη περιπέτεια που μπορείς να ζήσεις …

castoras
16/07/2008, 13:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
Για την αδρεναλίνη που σου προσφέρει ….
Γιατί κάθε φορά που ανεβαίνεις επάνω της(ακόμη και για την πιο μικρή διαδρομή) πρέπει να είσαι προετοιμασμένος για την πιο επικίνδυνη περιπέτεια που μπορείς να ζήσεις …


Γιατί με γ@μ@τε έτσι??????:beer: :beer:

MIXALHS 400SF R
03/08/2008, 23:35
Τη δική μου τη γουστάρω γιατί όταν την μετακινείς με τα χέρια είναι σαν Scania του 80 και όταν την οδηγείς είναι σαν το 50άρακι που είχα στα 16 μου... Γιατί μου παραδόθηκε αργά και αισθησιακά καλύτερα από την κάθε γυναίκα ή κοπέλα που είχα... Γιατί δεν με πρόδωσε ποτέ... Γιατί ακόμη και όταν ήμουν αρχάριος πάνω της δεν με κορόιδεψε ούτε με πρόδωσε... Γιατί όταν κρατάω το τιμόνι της, χαιδεύω το γκάζι της και τον συμπλέκτη της ο κόσμος μου ανήκει και δεν σκέφτομαι τίποτα άλλο παρά μόνο τη διαδρομή και την ευχαρίστηση που θα μου χαρίσει. Επίσης γιατί είναι η μόνη γριά που η φωνή της δεν μου τη σπάει...
και λίγη πλάκα-αστεία-σοβαρά : Γιατί είμαι ο μόνος που στην Καρδίτσα έκανα στα 18 μου προσπέραση εφτά αμάξια και ένα φορτηγό 20 μέτρων τρέχοντας με 170/180χλμ στην Τρικάλων πριν το φανάρι της Αστυνομικής Ακαδημίας (για όσους ξέρουν) και σταμάτησα στο κόκκινο....!!!!

Αλλά εδώ που τα λέμε... όλες τις μηχανές τις αγαπάω και θέλω και μπορώ να τις κάνω δικές μου γιατί είμαι ερωτευμένος με τις 2 ρόδες τους και την δόση ελευθερίας που σου προσφέρουν...
και στο κάτω κάτω εγώ δεν θέλω μεροκάματο θέλω 1000 μηχανή και θάνατο... (η 400αρα μου μ αρέσει τα 100 με φοβίζουν ακόμη λίγο και δεν είναι για <ελλάδα κακά τα ψέματα)... θέλω βία, κι αγωνία και σε φτύνω κοινωνία....

snow
09/08/2008, 23:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από MIXALHS 400SF R
Τη δική μου τη γουστάρω γιατί όταν την μετακινείς με τα χέρια είναι σαν Scania του 80 και όταν την οδηγείς είναι σαν το 50άρακι που είχα στα 16 μου... Γιατί μου παραδόθηκε αργά και αισθησιακά καλύτερα από την κάθε γυναίκα ή κοπέλα που είχα... Γιατί δεν με πρόδωσε ποτέ... Γιατί ακόμη και όταν ήμουν αρχάριος πάνω της δεν με κορόιδεψε ούτε με πρόδωσε... Γιατί όταν κρατάω το τιμόνι της, χαιδεύω το γκάζι της και τον συμπλέκτη της ο κόσμος μου ανήκει και δεν σκέφτομαι τίποτα άλλο παρά μόνο τη διαδρομή και την ευχαρίστηση που θα μου χαρίσει. Επίσης γιατί είναι η μόνη γριά που η φωνή της δεν μου τη σπάει...
και λίγη πλάκα-αστεία-σοβαρά : Γιατί είμαι ο μόνος που στην Καρδίτσα έκανα στα 18 μου προσπέραση εφτά αμάξια και ένα φορτηγό 20 μέτρων τρέχοντας με 170/180χλμ στην Τρικάλων πριν το φανάρι της Αστυνομικής Ακαδημίας (για όσους ξέρουν) και σταμάτησα στο κόκκινο....!!!!

Αλλά εδώ που τα λέμε... όλες τις μηχανές τις αγαπάω και θέλω και μπορώ να τις κάνω δικές μου γιατί είμαι ερωτευμένος με τις 2 ρόδες τους και την δόση ελευθερίας που σου προσφέρουν...
και στο κάτω κάτω εγώ δεν θέλω μεροκάματο θέλω 1000 μηχανή και θάνατο... (η 400αρα μου μ αρέσει τα 100 με φοβίζουν ακόμη λίγο και δεν είναι για <ελλάδα κακά τα ψέματα)... θέλω βία, κι αγωνία και σε φτύνω κοινωνία....


ti perneis re file??!!:lol: :lol: :lol:
kai emeis agapame alla den kanoume etsi!

....3es kana xouliara niko??karditsa kai autos..:dizzy:

Fireball400
10/08/2008, 00:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από snow
kai emeis agapame alla den kanoume etsi!


Κάνουμε και χειρότερα:lol:
Σήμερα λέγαμε με ένα φιλαράκι ότι δεν περνάει παραπάνω από ένα 4ωρο που δεν ρίχνουμε μια ματιά στην παρκαρισμένη μηχανή μας,έτσι για να γουστάρουμε:lol:

MIXALHS 400SF R
10/08/2008, 00:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Fireball400
Σήμερα λέγαμε με ένα φιλαράκι ότι δεν περνάει παραπάνω από ένα 4ωρο που δεν ρίχνουμε μια ματιά στην παρκαρισμένη μηχανή μας,έτσι για να γουστάρουμε:lol: [/B]

Πλάκα πλάκα...:winka: :beer: :beer: :beer:

Road67
10/08/2008, 17:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Fireball400
Σήμερα λέγαμε με ένα φιλαράκι ότι δεν περνάει παραπάνω από ένα 4ωρο που δεν ρίχνουμε μια ματιά στην παρκαρισμένη μηχανή μας,έτσι για να γουστάρουμε:lol:

Πλακα πλακα ολο ψαχνομαι μηπως χρειαζεται κατι ν' αγορασω, η να παω καπου για να ξαναβγω εξω. Τωρα που θα τις δωσω και θα μεινω αμηχανος για ποσο καιρο δεν ξερω, να δω τι θα κανω :sad: :sad:

snow
10/08/2008, 21:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Fireball400
Κάνουμε και χειρότερα:lol:
Σήμερα λέγαμε με ένα φιλαράκι ότι δεν περνάει παραπάνω από ένα 4ωρο που δεν ρίχνουμε μια ματιά στην παρκαρισμένη μηχανή μας,έτσι για να γουστάρουμε:lol:


nai ....auto to kano kai oxi se 4oro
xaxaxa:look: :lol:

MIXALHS 400SF R
10/08/2008, 22:49
Τώρα που θα φτιάξω το Steed θα κουβαλάει την ψυχή της παλιάς γριάς (κινητήρα) και θα είναι 2 σε ένα (look από Steed και κινητήρα του CB 400) θα γίνει τρελό show... 2 σε ένα λέμε... Ελπίζω το project να πάει καλά... Αραγε πως να το ονομάσω (το project εννοω)??? Για πείτε ονοματάκια...

mikios400
11/08/2008, 10:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από MIXALHS 400SF R
Τώρα που θα φτιάξω το Steed θα κουβαλάει την ψυχή της παλιάς γριάς (κινητήρα) και θα είναι 2 σε ένα (look από Steed και κινητήρα του CB 400) θα γίνει τρελό show... 2 σε ένα λέμε... Ελπίζω το project να πάει καλά... Αραγε πως να το ονομάσω (το project εννοω)??? Για πείτε ονοματάκια...

1. επιχείρηση Frankenstein

2. Transformert - more than meets the eye

:p :p :p :p
καλή τύχη φίλε... μην ξεχάσεις αναλυτικό φοτο-ρεπορτάζ!

MIXALHS 400SF R
11/08/2008, 13:04
Project Apokalipsis???? Καλό?? να το βάλω και στα πλαϊνά της μηχανής??? Πείτε ονόματα πείτε ονόματα.... ΤΟ project ξεκινάει μεθαύριο μάλλον και την επόμενη θα είναι έτοιμο... Πείτε ονόματα και αυτός που θα κερδίσει θα μπει αυτοκόλητο στα πλαινά της μηχανής (διακριτικό πάντα ε...)

Road67
11/08/2008, 13:13
Πες το magna 400 κανε και μια αερογραφια να ψαρωνουν ολοι :rotflmao: :rotflmao:

MIXALHS 400SF R
11/08/2008, 13:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Πες το magna 400 κανε και μια αερογραφια να ψαρωνουν ολοι :rotflmao: :rotflmao:

Steed είναι η μηχανή ρε... Αντί για Magna να το πω ΜAGA

snow
11/08/2008, 15:50
min spamarete re paidia,einai poli oreo to threadaki gia na xalasei..:winka:

MIXALHS 400SF R
12/08/2008, 01:27
Δεν σπαμάρουμε... Σπάμε τη μονοτονία της συζήτησης... Άσε που έτσι όπως θα γίνει το project θα γουστάρουμε πολύυυ... Θα έχει και το σηματάκι του Forum οπότε... :beer: :beer: :beer:

transporter
12/08/2008, 05:36
Γιατί με γουστάρει και αυτή.

(Να μην πω και για τα δύο αλλήθωρα βυζιά της)

tsofras
12/08/2008, 10:16
Γιατί

Με το που γυρνάς το κλειδί , καθαρίζει το μυαλό...

theodosisv
12/08/2008, 16:49
για το γουργουρισμα του V-4 οταν ειναι κρυος ειδικα

γιατι με ψυνει διαρκως αριστερα δεξια και το χαιρομαι

γιατι που και που πιανομαι λιγο πανω της

γιατι μου κοστισε αρκετα και με εβαλε μεσα για τα καλα

και γιατι τωρα τελευταια με 2 βαλιτσες δε χωραει να περασει απο πουθενα...

zimouras
01/10/2008, 14:16
Κάποιο από εμάς σε μια άλλη ζωή ήμασταν κάτι άλλο, ανώτερο και ποιο ελύθερο από αυτά τα προβατάκια που κυκλοφορούν το ένα πίσω από το άλλο, κρατάνε τιμόνι και κινητό και έχουν και gps, dvd player μέσα στα κλουβιά τους από λαμαρίνα.
Τώρα αυτό το παραπάνω μας λείπει και το βρίσκουμε μόνο πάνω στις μηχανές μας.

tai
01/10/2008, 19:37
γιατι 300ρίζει, εχει τριβαλιτσο, και με αυτά τα προσόντα, μπορεί να με διακτινίσει στην ακρη του κοσμου με οτι χρειάζομαι !!!












(ΑΝ ειχα χρόνο και χρήμα):D

gcrook
01/10/2008, 19:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
γιατι 300ρίζει, εχει τριβαλιτσο, και με αυτά τα προσόντα, μπορεί να με διακτινίσει στην ακρη του κοσμου με οτι χρειάζομαι !!!












(ΑΝ ειχα χρόνο και χρήμα):D

Αφου ρε γιαγιακα εστω και μετα απο χρονια 'μολογησες το λαθος σου παλι καλα.:a22:

id12586
01/10/2008, 20:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
γιατι 300ρίζει, εχει τριβαλιτσο, και με αυτά τα προσόντα, μπορεί να με διακτινίσει στην ακρη του κοσμου με οτι χρειάζομαι !!!












(ΑΝ ειχα χρόνο και χρήμα):D
Αυτά τα κάνεις και με vstrom 650 αν καταδέχεσαι να πάς μέχρι 260. Για 300+ πέρνεις το χιλιάρι. :cry: :D

/spam off :bawl:

mic_dim
01/10/2008, 23:55
επειδη ..
ειναι ατοφια καυλα,
αγρια και ομορφη σου προσφερει αγνη ιδονη,
ανιδιοτελη αγαπη ,
δεν ζεις χωρις αυτη και αυτη χωρις εσενα
και με τα χρονια μοιαζετε ολο και πιο πολυ μεταξυ σας.
Την βλεπεις και την θες,σε βλεπει και και ανυπομονει..
Της φιλας την σελα και ανεβαινεις ..χαιδευεις την μεση της φτανεις ως τους ωμους και ξεκινατε ,
δειχνεις στον κοσμο πως το κανεις για πλακα και μετα δεν χρειαζεται να της απολογηθεις..το ξερει πως εισαι τρελος για αυτην.
Η αναγκη σου την ζωντανευει και η πνοη της σου προκαλει εξη,
η καρδια της ειναι και το ονομα της ,και η δικια σου χτυπαει συχρονισμενη μαζι της.

τελος ..επειδη για πιο αλλο υλικο αντικειμενο θα γραφαν και θα παθιαζοντουσαν καποιοι ανθρωποι ετσι ; ..

Υ.Γ.οσο για το ποστ που την πουλαω..παιδια..ακυρο..

zimouras
02/10/2008, 08:26
Εγώ πάντως μάγκες άμα κάτσει και πάρω το αμάξι μία φορά στις 2 εβδομάδες, όχι μόνο φοβάμαι, αλλά πάντα κοντεύω να σφηνωθώ ανάμεσα σε άλλα ι.χ. τελευταία στιγμή συνηδειτοποιώ ότι "ρε μαλάκα δεν είσαι με τη ντόλυ ρεεεε"
:eyepop:

tai
02/10/2008, 16:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από id12586
Αυτά τα κάνεις και με vstrom 650 αν καταδέχεσαι να πάς μέχρι 260. Για 300+ πέρνεις το χιλιάρι. :cry: :D

/spam off :bawl:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

soteas
03/10/2008, 11:54
ο σοβαροτερος λογος ειναι οτι ειναι χωρταστικη, εχει κατι απο φορτηγο.


144157

950dim
03/10/2008, 12:23
...επειδη ριχνει τσαι στη προηγουμενη φωτο...με ολο το σεβασμο ε;;;


144167

ntontos
03/10/2008, 18:03
Γιατί γουστάρω τη μοτοσυκλέτα μου:
(σαν σκέφτομαι και γράφω μου ακούγεται!)

Θα μπορούσα να ΄γράψω ποιος ξέρει πόσους λόγους, αλλά να μερικοί:

Γιατί από τα 14 και κάτι που πρωτοοδήγησα δίτροχο (ένα ηρωικό lead 50cc που τελικά το κόλλησα) ονειρευόμουν να πάρω μηχανή.
Γιατί αν και το μισοξέχασα όσο σπούδαζα λόγω περιορισμένων οικονομικών, μια βόλτα με παπί στην πρώτη δουλειά ήταν αρκετή να ξανατρελαθώ... τόσο που από τα παπιά πήγα κατευθείαν στο TDM 850.
Γιατί η κίνηση με μηχανή είναι ελευθερία. Και όπως και η ελευθερία, έχει και το τίμημα της ενίοτε...
Γιατί μια από τις ωραιότερες εικόνες είναι η μηχανή του κολλητού να μου "γεμίζει" τον καθρέφτη.
Γιατί γελάω με την ψυχή μου με τις Cayenne του κάθε ψωροφαντασμένου λαμόγιου που προσπερνάω στην κίνηση.
Γιατί εγώ δεν είμαι ούτε ένας από τη μάζα.
Γιατί μου αρέσει ο ήχος της Remus μου.
Γιατί δεν τη φοβάμαι, κι ας έχω και κάποιο "παράσημο".
Γιατί είναι "θηλυκό"...
Γιατί οι καμπύλες της είναι ακαταμάχητες....

ntontos
03/10/2008, 18:12
κι αν μου πείτε πως εισάγω φωτό, θα στείλω :D

narkissos
07/10/2008, 13:33
Γιατι οποτε θελω να την καβαλησω δεν προκειτε να μου πει ποτε οτι ειναι κουρασμενη!
Κ επισης σχεδον ποτε δεν την αποχωρηζωμαι!!!:wacko:


144563

startengine
14/10/2008, 14:33
Γιατί όταν "φεύγω" μαζί της νιώθω να γινόμαστε ένα...
Γιατί νιώθω εκείνο το μοναδικό χτυποκάρδι όταν στρίβουμε σε ένα σώμα...
Γιατί όταν με βγάζει βόλτα, δεν παίρνουμε μαζί και τα προβλήματά μου...
Γιατί υπάρχει μια μαγεία... σαν κάτι εξώκοσμο που απαλοίφει έγνοιες και μιζέρια, όταν ανεβαίνω στη σέλα της...
Γιατί με κάνει να χαμογελώ "αληθινά" και αυθόρμητα με μια βόλτα μοναχά...
Γιατί είναι για μένα "έρωτας" και... ποιός δεν γουστάρει τον έρωτα???

vestromas
14/10/2008, 14:58
Γιατι μεχρι του χρονου, θα ξεπερασουμε τους 400ιους vstromαδες εδω μεσα και αυτη ειναι μια καλη αιτια να μην την αλαξω ποτε, γιατι ειναι μεγαλη καψουρα.:lol:
Επισης με εχει παει σε μεροι που με το αυτοκινητο δεν θα πηγαινα ποτε και εχω γλυτωσει ατελειωτες ωρες μποτιλιαρισματος αξιοποιοντας τον χρονο μου σε ομορφοτερα και ουσιαστικοτερα πραγματα.
Την αγαπαω επισης γιατι μεσω αυτης χαβαλεδιαζω εδω και πανω απο 2μιση χρονια εδω μεσα μαζι σας, γιατι εχουμε ολοι παρομοια τρελα.:lol: :beer: :wave2:

DUKASII
14/10/2008, 15:01
γιατι ...



ειναι δικιά μου..:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

gcrook
14/10/2008, 18:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas

Την αγαπαω επισης γιατι μεσω αυτης χαβαλεδιαζω εδω και πανω απο 2μιση χρονια εδω μεσα μαζι σας, γιατι εχουμε ολοι παρομοια τρελα.:lol: :beer: :wave2:

Τρελλα εχουμε και μεις αλλα τουλαχιστον ξερουμε να διαβαζουμε το ημερολογιο.:lol:
Ακου δυομιση χρονια!!!


"I MADE MOTO.GR" θα πει μεθαυριο.

vestromas
14/10/2008, 18:52
Ναι ρε δικιο εχεις:lol: Υπολογιζα και τον καιρο που διαβαζα ινγκογνιτο.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

xysterman
15/10/2008, 13:29
AYTA ΠOY ΓΡΑΦΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΑ@@@@ΕΣ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ SEX
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ :confused: :confused: :confused:
ΠΑΩ ΝΑ ΧΑΙΔΕΨΩ ΤΙΣ ΔΥΟ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ.











































ΜΙΑ BUSA K8 KAI ENA GSXR 1000 K7:lol: :lol: :lol: :lol: :
ΗΓΟΡΑ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Anty12
15/10/2008, 14:32
Γιατί με όσες και να βγήκα, καμιά τους , δεν με πήγε να δω τέτοια "μαγαζιά".....:o


145430

MIXALHS 400SF R
16/10/2008, 02:46
Ωραίος με το TENERE... ΓΑμώ τα τοπία που είναι???