PDA

View Full Version : Δεν μπορώ να καταλάβω....



sub_zero
19/09/2006, 09:17
Τελικά πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω το πόσο εύκολα καποιοι "κρεμάνε" ταμπέλες σε ανθρώπους....

... και εξηγουμαι...

Λόγο αλλαγής του TDM υποχρεούμαι να χρησιμοποιώ το ΚΤΜ για να μετακινούμαι στην δουλειά... στην οποία αναγκαστικά φοράω κουστούμι-γραβάτα και όλα τα παρελκόμενα.

ΣΕ ΚΑΘΕ φανάρι όπου συναντώ άλλους με μηχανή ΠΑΝΤΑ υπάρχει κάποιος ο οποίος με κοιτά στο στύλ "Τι το θές το ΚΤΜ ρε κουλάδι... άντε πάρε κάνα Beverly"... όλα αυτά βέβαια μέχρι να ανάψει το πράσινο... γιατί μετά... :D :D

Αλλά ρε γαμώτο μου κάνει εντύπωση... τόσο πολύ.. και σε κάθε φανάρι?!?!?!?...

Εντάξει... σίγουρα το ΚΤΜ δεν είναι μηχανή για μέσα στην πόλη και το κουστούμι ΔΕΝ είναι η ιδανικότερη περιβολή... αλλα δες και λίγο πέρα απο αυτό... open your mind...

Αυτά... τα 'πα και ξαλάφρωσα...

Have a nice day....

:wave2: :wave2:

hidefnick
19/09/2006, 09:21
Δηλαδή εσένα δεν θα σου έκανε εντύπωση? και αν όχι τώρα λόγω ηλικίας, πρίν 10χρόνια ίσως?

Αφου ζούμε στην χώρα του "΄τι δηλώσεις"

sub_zero
19/09/2006, 09:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr
Δηλαδή εσένα δεν θα σου έκανε εντύπωση? και αν όχι τώρα λόγω ηλικίας, πρίν 10χρόνια ίσως?

Αφου ζούμε στην χώρα του "΄τι δηλώσεις"

Εντύπωση σίγουρα ναι... (δεν συναντάς καθημερινά τέτοιο θέαμα) αλλά σε καμιά περίπτωση δεν θα τον κοιτούσα κάπως...

:wave2: :wave2:

idi
19/09/2006, 09:27
καλα αυτο σε πειραξε?

εμενα που επειδη δε φοραω κουστουμι στο γραφειο με θεωρουν "το παιδι για ολες τις δουλειες" ....

αλλα δε το βαζω κατω τους γραφω ολους ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΡΙΕΡΑ...

adam_tsouk
19/09/2006, 09:28
εμενα μου κανει εντυπωση οποτε φοραμε τις φορμες που ολοι μας κοιτανε λες και βλεπουν τον ροσσι!


:lol: :lol:

Kizoku
19/09/2006, 09:30
Εληνική ματαιοδοξία!!! :mad:

Δείξε μου τι φοράς, τι οδηγάς, τι κινητό έχεις....κλπ
να σου ποιος είσαι!

:a31:

hidefnick
19/09/2006, 09:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
καλα αυτο σε πειραξε?

εμενα που επειδη δε φοραω κουστουμι στο γραφειο με θεωρουν "το παιδι για ολες τις δουλειες" ....

αλλα δε το βαζω κατω τους γραφω ολους ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΡΙΕΡΑ...


+100000000000000:a23: :a23: :a23: :a23:

sub_zero
19/09/2006, 09:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
καλα αυτο σε πειραξε?

εμενα που επειδη δε φοραω κουστουμι στο γραφειο με θεωρουν "το παιδι για ολες τις δουλειες" ....

αλλα δε το βαζω κατω τους γραφω ολους ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΡΙΕΡΑ...

Δεν έχεις καθόλου άδικο... το θέμα του post μου έιναι ακριβώς αυτό (ασχετα με το παράδειγμα που ανέφερα).

Το θέμα έιναι ότι γενικότερα "κρεμάμε" ταμπέλες σε ανθρώπους χωρίς ποτέ να κοιτάμε και πιό πέρα... Ισως έτσι είναι πιό έυκολο για μερικούς...

Τι μου θύμισες τώρα όμως (ψιλοάσχετο αλλα "κολλάει") εν έτη 1998 πάω σε πολυεθνικό όμιλο (ο sappila_racing ίσως θυμάται) σε πρωτο meeting σε πολύ υψηλό επίπεδο και σκάω μύτη με σκουλαρίκια (2) και κουστούμι... έγινε ΤΗΣ ΠΟΠΗΣ... τι είν΄τούτος... που τον βρήκατε... και άλλα τέτοια ομορφα... ώσπου τους ξεσκάτωσα από τις μαλακίες που κάνανε και αναθεωρήσανε... ούτε τα δερμάτινα τους πείραζαν μετά ούτε τα σκουλαρίκια...

Τι να πεις.. άμα κουβαλάς κόμπλεξ...

:wave2:

sub_zero
19/09/2006, 09:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kizoku
Εληνική ματαιοδοξία!!! :mad:

Δείξε μου τι φοράς, τι οδηγάς, τι κινητό έχεις....κλπ
να σου ποιος είσαι!

:a31:

Δεν θα το έλεγα ματαιοδοξία αγαπητέ φίλε... μάλλον κόμπλεξ κατωτερότητας... "Δεν έχω αυτό που έχεις... άρα είσαι μαλάκας-μαμακιας-λουγκρα κτλ, πράγμα που εγώ δεν έιμαι (ή τουλάχιστον έτσι πιστεύω"...

sapila racing
19/09/2006, 09:43
Γεια σου ρε Τολη με το κουστούμι :rotflmao:

Λοιπόν κοίτα, μπορείς να βάλεις κανα δυο προστατευτικα, καλαμίδες, αγκωνίδες ξερω γω, πάνω απ το κουστούμι και θα εισαι ΟΚ.

Ασε που θα εισαι και πιο ασφαλής!

sapila racing
19/09/2006, 09:45
Και τώρα που το ξανασκεφτομαι.....


Την ιδια δουλειά δεν κάνουμε??

Εγώ πως γίνεται και δεν εχω φορέσει ΠΟΤΕ κουστούμι? :wave2:

Αρα αφού θες να εισαι κουστουμάτος, θα εχεις και τις συνέπειες!

Nik0s
19/09/2006, 09:51
Εγώ πάντως όταν ντύνομαι με φουλ πολεμική εξάρτηση κερδίζω στάνταρ +10 αλογάκια, δεν ξέρω για σας :lol: :lol: :lol:

sub_zero
19/09/2006, 09:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Και τώρα που το ξανασκεφτομαι.....


Την ιδια δουλειά δεν κάνουμε??

Εγώ πως γίνεται και δεν εχω φορέσει ΠΟΤΕ κουστούμι? :wave2:

Αρα αφού θες να εισαι κουστουμάτος, θα εχεις και τις συνέπειες!

Βρε ασταδιαλα.... :beer: :beer: :beer: :beer: :rotflmao: :rotflmao:

Υ.Γ. κουφάλες το στρωσα... οπότε κρυφτείτε!!!!

hidefnick
19/09/2006, 10:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Εγώ πάντως όταν ντύνομαι με φουλ πολεμική εξάρτηση κερδίζω στάνταρ +10 αλογάκια, δεν ξέρω για σας :lol: :lol: :lol:

Θα μου δανείσεις εξάρτηση μπας και δω ασπρη μέρα? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Nik0s
19/09/2006, 10:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr
Θα μου δανείσεις εξάρτηση μπας και δω ασπρη μέρα? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Είναι μόνο για KTM ρε !!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

γεροπιτσιρικος
19/09/2006, 10:29
Έτσι, για την κουβέντα δηλαδή, το ίδιο δεν κάνουμε και εδώ, στο φόρουμ αυτό...(άλλοι για πλάκα, άλλοι πιο σοβαρά).

Όταν γράφτηκα σε αυτό το φόρουμ μου έκανε εντύπωση (ίσως γιατί τότε είχα) που υπήρχε μια γενική κατακραυγή για τους οδηγούς Varkadero, που είναι ΠΑΝΤΑ ξεκράνωτοι... Το ίδιο και για τους οδηγούς BMW (ίσως γιατί τώρα την έχω :winka:...), ότι είναι σνομπ, ότι είναι γιάπηδες κ.λ.π.

Είναι σίγουρο ότι όπου υπάρχει καπνός, υπάρχει και φωτιά, για αυτό και δεν κρίνω κατά πόσο είναι λάθος αυτές οι παρατηρήσεις. Από προσωπική εμπειρία μπορώ να επιβεβαιώσω τέτοια περιστατικά και συμπεριφορές.

Άλλα όπως και ο φίλος τα πήρε που του κρέμασαν ταμπέλα στο φανάρι, έτσι και εγώ αναρωτιέμαι γιατί πρέπει να φοράω μια παρόμοια ταμπέλα σε αυτό το φόρουμ. Για να μην παρεξηγούμαι, εγώ ξέρω πια είναι η συμπεριφορά μου (και κράνος φοράω, και κάνω σινιάλο όταν διασταυρώνομαι με άλλες μηχανές) και επίσης ξέρω ότι οι πλειοψηφία των μπηχτών είναι καλοπροαίρετες, απλά το σημειώνω για να μην απορούμε ότι αυτό γίνεται μόνο εκεί έξω.

Αν η σημείωση αυτή ενόχλησε κανένα, ζητώ προκαταβολικά συγνώμη. Δεν ήταν ο σκοπός μου να "τα χώσω" στο φόρουμ. Απλά να πω ότι στην τελική όλοι λιγο πολύ φοραμε ταμπέλες στους άλλους. Το πόσο κολλημένοι είμαστε σε αυτές είναι που έχει σημασία.

hidefnick
19/09/2006, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από γεροπιτσιρικος

Όταν γράφτηκα σε αυτό το φόρουμ μου έκανε εντύπωση (ίσως γιατί τότε είχα) που υπήρχε μια γενική κατακραυγή για τους οδηγούς Varkadero, που είναι ΠΑΝΤΑ ξεκράνωτοι... Το ίδιο και για τους οδηγούς BMW (ίσως γιατί τώρα την έχω :winka:...), ότι είναι σνομπ, ότι είναι γιάπηδες κ.λ.π.

Έίχες Varadero και πήρες BMW και απορείς για τις ταμπέλες???????:eyepop: :eyepop: :eyepop:

Τουλάχιστον ο sub έδωσε το TDM και έμεινε με KTM.

Βλέπω να τραβάει το thread

:lol: :lol: :lol: :lol:

Μικρή Λουλού
19/09/2006, 11:08
και που να δεις αργοτερα και το ζητημα της ηλικιας...
σε κοιτανε στο φαναρι σαν απολιθωμα του παρελθοντος...

τι να κανουμε..
ειναι η αναγκη μας να ανηκουμε καπου και να εχουμε οχτρους...

OldMan
19/09/2006, 11:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από ντερτι-moto
και που να δεις αργοτερα και το ζητημα της ηλικιας...
σε κοιτανε στο φαναρι σαν απολιθωμα του παρελθοντος...

Τι ανάγκη έχεις εσύ, ρε ...??? :smokin:

Μαγουλάκι "τζάνερο" βλέπω στο avatar σου !!! :blush:



Υ.Γ.
Εκείνο το παλιό με την λαρυγγοσκόπηση των δεσποινίδων, τι απέγινε ??? :confused:

hidefnick
19/09/2006, 11:14
Προσωπικά όταν βλέπω "παπούδες" με καθαρά ή με SS ή με μπαρουτακοπνιζμένα BMW-Guzzi-BOLDOR κλπ μόνο ΣΕΒΑΣΜΟ μου εμπνέουν.

Τώρα όταν βλέπω γνωστό κοντόχοντρο ηθοποιό 50αρι που παίζει σε σειρά με πολύ σουξέ, στην Κηφισιά με το BMW και το ξανθό 25χρονο απο πίσω.........

lampros_fazer
19/09/2006, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από sub_zero
Λόγο αλλαγής του TDM υποχρεούμαι να χρησιμοποιώ το ΚΤΜ για να μετακινούμαι στην δουλειά... στην οποία αναγκαστικά φοράω κουστούμι-γραβάτα και όλα τα παρελκόμενα.

ΣΕ ΚΑΘΕ φανάρι όπου συναντώ άλλους με μηχανή ΠΑΝΤΑ υπάρχει κάποιος ο οποίος με κοιτά στο στύλ "Τι το θές το ΚΤΜ ρε κουλάδι... άντε πάρε κάνα Beverly"... όλα αυτά βέβαια μέχρι να ανάψει το πράσινο... γιατί μετά... :D :D

Αλλά ρε γαμώτο μου κάνει εντύπωση... τόσο πολύ.. και σε κάθε φανάρι?!?!?!?...
Κοίτα...και εγώ θα σε κοίταγα..Οχι ειρωνικά ή περιφρονητικά ή δεν ξέρω γω τι άλλο..Θα γύρναγα το κεφάλι μου να δω,από περιέργεια γιατί δεν βλέπω κάθε μέρα κουστουμαριμένος ΚΤΜάδες :lol: (δεν έχω δει ποτέ..:look: ),και θα συνέχιζα το δρόμο μου..

Μην κυκλοφορείς με κοστούμι και ΚΤΜ..Αν σε αφήσει το ΚΤΜ (καθόλου απιθανο ενδεχόμενο :rotflmao: ) θα καταστρέψεις το κοστούμι από τα λάδια και θα πάει χαμένο.. :bawl:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:wave2:

sub_zero
19/09/2006, 11:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Κοίτα...και εγώ θα σε κοίταγα..Οχι ειρωνικά ή περιφρονητικά ή δεν ξέρω γω τι άλλο..Θα γύρναγα το κεφάλι μου να δω,από περιέργεια γιατί δεν βλέπω κάθε μέρα κουστουμαριμένος ΚΤΜάδες :lol: (δεν έχω δει ποτέ..:look: ),και θα συνέχιζα το δρόμο μου..

Μην κυκλοφορείς με κοστούμι και ΚΤΜ..Αν σε αφήσει το ΚΤΜ (καθόλου απιθανο ενδεχόμενο :rotflmao: ) θα καταστρέψεις το κοστούμι από τα λάδια και θα πάει χαμένο.. :bawl:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:wave2:

Ζηλιάρη.......

Ζηλεύεις και το ΚΤΜ και το Hugo Boss... (Ωρε ψώνιο....):a22: :a22: :a22: :a22:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
19/09/2006, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Και τώρα που το ξανασκεφτομαι.....


Την ιδια δουλειά δεν κάνουμε??

Εγώ πως γίνεται και δεν εχω φορέσει ΠΟΤΕ κουστούμι? :wave2:

Αρα αφού θες να εισαι κουστουμάτος, θα εχεις και τις συνέπειες!

πες τα βρε Αρη μου, γιατι οποτε μας ερχεται στο δελεαρ, νομιζει οτι παει σε πασαρελα... τι ειν΄τουτος βρε συ? :mad:








:lol: :lol: :lol: :lol:

Tsakalaki
19/09/2006, 12:10
Επιτέλους άνοιξε ένα τέτοιο τόπικ…νιώθω σα να πηγαίνω στο «Πες τα στον Μικρούτσικο….»



Αδερφέ, εσύ απορείς με αυτούς που σε κοιτούν στο φανάρι επειδή είσαι γαμπροντυμένος πάνω στο χωματοεργαλείο….. Υπάρχει και το ακριβώς αντίθετο…. Η βρόχα πέφτει right through που λένε, ώρα 11:45, πρωινή…Ντύνομαι για να πάω στο γραφείο (άνετος, γυρισμένος, αφού έχω δει και κανα πωπό σε πρωινάδικο). Τι θα βάλω;;; Το μποτάκι για τη βροχή (σωστά;) το μπουφανάκι το cordura (σωστά;) και το αδιάβροχο πάνω – κάτω (σωστά)…. Πάω στη δουλειά, με βλέπουν οι συνάδερφοι, πηγαίνω, ξεντύνομαι για να μείνω με τα ρούχα (τα υπόλοιπα)….
«Καλά, όλα αυτά έβαλες για να βγεις;;;;πωπω…με τα μποτάκια θα μείνεις;;;;και με το μπουφάν;;;;;»
Την πρώτη φορά που το άκουσα, ταπυροκρανίωσα… «Δηλαδή, πως θα βγω ρε φούτση μου στη βροχή;;; Όπως ο singing in the rain;;;;; μέσα στη τρελή χαρά, και θα κρατάω την ομπρέλα όπως η Μαίρι Πόπινς;;;;;;»


Καλά, το γέλιο είναι όταν τα σκ πηγαίνω στο γραφείο, (πριν ξαμολυθώ στα γήπεδα για δουλειά….) με μπουφαν η ακόμα και την φόρμα και με μια τσάντα για να αλλάξω….. Μια φορά ένιωσα σαν τον ΕΤ, νόμιζα πως θα ερχόταν κάποιος να ενώσουμε τα δάκτυλά μας…..



Το ότι δηλώσεις είσαι, ισχύει σχεδόν παντού…..Σε ένα κουστουμάτο λες καλή σας ημέρα…αν τον ίδιο τον δεις με φανέλα ΝΒΑ, φαρδί παντελόνι, ένα μεταλλικό σταυρό – κουμούτσα στο λαιμό, θα τους πεις «ΥΟΟΟΟΟΟΟΟ»

sub_zero
19/09/2006, 12:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
πες τα βρε Αρη μου, γιατι οποτε μας ερχεται στο δελεαρ, νομιζει οτι παει σε πασαρελα... τι ειν΄τουτος βρε συ? :mad:


:lol: :lol: :lol: :lol:

Το στύλ ρε παλιορεμάλι είναι έμφυτο....
:rotflmao: :rotflmao:

lampros_fazer
19/09/2006, 12:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από sub_zero
Ζηλιάρη.......

Ζηλεύεις και το ΚΤΜ και το Hugo Boss... (Ωρε ψώνιο....):a22: :a22: :a22: :a22:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Κατάλαβες με τι έννοια θα σε κοίταζα ε..;;
Εξαρτάται και με τι κτμ κυκλοφορείς..Άλλο να κυκλοφορείς κοστουμαρισμένος με κανα EXC 450 :lol: (οπότε θα σε κοίταζα σίγουρα) κι αλλο με κοστούμι σε Adv..

Αν έχεις το superduke,ναι το ζηλεύω..:cool:Με την καλή έννοια πάντα.. :cool:

sub_zero
19/09/2006, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tsakalaki
Επιτέλους άνοιξε ένα τέτοιο τόπικ…νιώθω σα να πηγαίνω στο «Πες τα στον Μικρούτσικο….»......


.. «ΥΟΟΟΟΟΟΟΟ»

Πες τα στην θεία Ολγα παιδί μου... βγάλε το πόνο από μέσα σου... μπορείς και να κλάψεις αν θες.... (Ανεβάζει την ακροαματικότητα)


:lol: :lol:

sapila racing
19/09/2006, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
πες τα βρε Αρη μου, γιατι οποτε μας ερχεται στο δελεαρ, νομιζει οτι παει σε πασαρελα... τι ειν΄τουτος βρε συ? :mad:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Αφου τον γνώρισες, δεν χρειάζονται εξηγήσεις :lol:

Ειναι ψωνάρα το άτομο!!! :rotflmao:

Αντε μην ξεθάψω κάτι φωτό με τσόκαρα και μηχανάκια..... ωρε τι εχει να γίνει!!!!
Θα του χαλάσω το image :eek:

Nostra
19/09/2006, 12:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από sub_zero
Ζηλεύεις και το ΚΤΜ και το Hugo Boss... (Ωρε ψώνιο....) :a22: :a22::rotflmao:


Μη του ακούς Τόλη....

Δε ξέρουν αυτοί οι κακεντρεχείς...

Αφού Κάθε Τετάρτη Μάστορα που πας το ΚΤΜ ......




σου ράβει ένα κουστουμάκι....

ε, απόσβεση κάνεις.....


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bartlal
19/09/2006, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing

Αντε μην ξεθάψω κάτι φωτό με τσόκαρα και μηχανάκια..... ωρε τι εχει να γίνει!!!!
Θα του χαλάσω το image :eek:

please, please, pleeeeeeeeeeeease δωσε φωτο στον λαο!!!

:rotflmao: :lol: :lol:

sub_zero
19/09/2006, 13:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Αφου τον γνώρισες, δεν χρειάζονται εξηγήσεις :lol:

Ειναι ψωνάρα το άτομο!!! :rotflmao:

Αντε μην ξεθάψω κάτι φωτό με τσόκαρα και μηχανάκια..... ωρε τι εχει να γίνει!!!!
Θα του χαλάσω το image :eek:

ΔΕ με πειράζει... δεν τραβάω κολλήματα... αρκεί μην βγάλεις αυτές με τις γοβες... :eek: :eek:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sub_zero
19/09/2006, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra

Μη του ακούς Τόλη....

Δε ξέρουν αυτοί οι κακεντρεχείς...

Αφού Κάθε Τετάρτη Μάστορα που πας το ΚΤΜ ......

σου ράβει ένα κουστουμάκι....

ε, απόσβεση κάνεις.....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Πες τα ρε συ που με έχουν κακοχαρακτηρίσει... το πληρώνω που το πληρώνω... να μην το φορέσω?????:confused:

Υ.Γ. και συ ρε παπαροζούμι Αρη???... και συ τέκνον βρούτε????... θα σε "σιάξω"....:rotflmao:

sub_zero
19/09/2006, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra

Μη του ακούς Τόλη....

Δε ξέρουν αυτοί οι κακεντρεχείς...

Αφού Κάθε Τετάρτη Μάστορα που πας το ΚΤΜ ......

σου ράβει ένα κουστουμάκι....

ε, απόσβεση κάνεις.....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Πες τα ρε συ που με έχουν κακοχαρακτηρίσει... το πληρώνω που το πληρώνω... να μην το φορέσω?????:confused:

Υ.Γ. και συ ρε παπαροζούμι Αρη???... και συ τέκνον βρούτε????... θα σε "σιάξω"....:rotflmao:

sub_zero
19/09/2006, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
'Αρη ? :confused:

καλά..... κι εσύ λάμπεις Μπάμπη μου.....

:lol: :lol: :lol: :lol:


Το PS ήταν για τον sappila... :a22:

sapila racing
19/09/2006, 14:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από sub_zero
Τελικά πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω

Τι δεν μπορείς να καταλάβεις ????

Πάρε ενα Beverly να ησυχάσεις :rotflmao:

sapila racing
19/09/2006, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από sub_zero
Το PS ήταν για τον sappila... :a22:

και το sapila είναι με ενα p :hypnotize


Οπως Vespa P200E :lol:

sub_zero
19/09/2006, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
και το sapila είναι με ενα p :hypnotize

Οπως Vespa P200E :lol:

Εχεις sapppppisei πολύ ρε γι' αυτό..

Alx 84
20/09/2006, 23:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
εμενα μου κανει εντυπωση οποτε φοραμε τις φορμες που ολοι μας κοιτανε λες και βλεπουν τον ροσσι!


:lol: :lol:

αυτό είναι άλλη φάση. Η φόρμα δείχνει ψαγμένο άτομο.



τώρα σχετικά με αυτό που είπε ο
sub_zero, ναι! δυστυχώς παίζει πολύ η ταμπέλα. :sick: