PDA

View Full Version : ΟΙ Beatles στην Αράχωβα!!



LIBYKOS
22/09/2006, 08:55
Δεν ξέρω αν έχει ξαναμπεί. Παρακαλώ το βιολογικό καθαρισμό να πάρει θέση.


62715

powerphot
22/09/2006, 09:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από LIBYKOS
Δεν ξέρω αν έχει ξαναμπεί. Παρακαλώ το βιολογικό καθαρισμό να πάρει θέση.

Όχι δεν έχει
ΞΑΝΑ ΜΠΕΙ
αλλά δεν είναι ψέματα η φωτό είναι πραγματική!:winka:

el_hymador
22/09/2006, 09:32
Παντως αν τους ειδε κανας τσοπανος με τα μαλλακια , τα χαϊμαλια , τα στενα πεντελονια και τα νεανικα προσωπα.....:look: ...θα ειχαμε θεμα......

bartlal
22/09/2006, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
Όχι δεν έχει ΞΑΝΑ ΜΠΕΙ (http://www.apriliabikers.gr/html/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=1627&forum=17)
αλλά δεν είναι ψέματα η φωτό είναι πραγματική!:winka:

βρε καμμενε/πορωμενε, εκτος moto Link? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
22/09/2006, 10:34
Αυτός αριστερά με το μουστάκι.... και τα γυαλιά... είναι ο BART με μαλλιά; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
22/09/2006, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Αυτός αριστερά με το μουστάκι.... και τα γυαλιά... είναι ο BART με μαλλιά; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

nai εγω ειμαι. ειχα τυλιχτει με το σεμεδακι της μανας μου, πηρα κρυφα και την σακουλα με τα φασολια και τα εκανα κολιε, και πηγα για ξεσκι στην αραχωβα. εκει συναντησα κατι τελειωμενους και ειπαμε να φτιαξουμε 1 συγκροτημα να τζαμαρουμε!

:lol: :lol: :lol:

powerphot
22/09/2006, 11:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
βρε καμμενε/πορωμενε, εκτος moto Link? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

είπα ΔΕΝ έχει ΞΑΝΑ ΜΠΕΙ :winka:

Nikoskazer2000
23/09/2006, 03:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
nai εγω ειμαι. ειχα τυλιχτει με το σεμεδακι της μανας μου, πηρα κρυφα και την σακουλα με τα φασολια και τα εκανα κολιε, και πηγα για ξεσκι στην αραχωβα. εκει συναντησα κατι τελειωμενους και ειπαμε να φτιαξουμε 1 συγκροτημα να τζαμαρουμε!

:lol: :lol: :lol:

Ααα...ωστέ έτσι εξηγούνται ΟΛΑ!!!

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

(να 'σαι καλά ρε Γιώργη! )

makis206
24/09/2006, 22:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
nai εγω ειμαι. ειχα τυλιχτει με το σεμεδακι της μανας μου, πηρα κρυφα και την σακουλα με τα φασολια και τα εκανα κολιε, και πηγα για ξεσκι στην αραχωβα. εκει συναντησα κατι τελειωμενους και ειπαμε να φτιαξουμε 1 συγκροτημα να τζαμαρουμε!
:lol: :lol: :lol:

Αυτός που είναι δίπλα σου τι κρύβει κάτω απ΄τη φουστανέλα ρε ;;

:eek: :eek: :eek:


:rotflmao::rotflmao:

Nikoskazer2000
24/09/2006, 22:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Αυτός που είναι δίπλα σου τι κρύβει κάτω απ΄τη φουστανέλα ρε ;;

:eek: :eek: :eek:


:rotflmao::rotflmao:

Έπρεπε να είχε έρθει και στα Μάταλα. Θα είχε κάνει ΘΡΑΥΣΗ!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

melenia
25/09/2006, 10:25
Κι όμως η φώτο είναι αλήθεια!!!Για συναυλία δεν είχαν έρθει ποτέ γιατί η χούντα "προβληματιζόταν" για την επιρροή στη νεολαια του "πατρίς-θρησκεία-οικογένεια", κι ύστερα μάλιστα απ'οτι είχε γίνει στη συναυλία των Rolling stones!!! Ηρθαν όμως για διακοπές στην Ελλάδα μετά από προσκληση του Αλέξη Μαρδα που εκείνη την εποχή έκανε δημόσιες σχέσεις στο εξωτερικό, management, και οργάνωνε συναυλίες εντός και εκτός!!!

powerphot
25/09/2006, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από melenia
Κι όμως η φώτο είναι αλήθεια!!!Για συναυλία δεν είχαν έρθει ποτέ γιατί η χούντα "προβληματιζόταν" για την επιρροή στη νεολαια του "πατρίς-θρησκεία-οικογένεια", κι ύστερα μάλιστα απ'οτι είχε γίνει στη συναυλία των Rolling stones!!! Ηρθαν όμως για διακοπές στην Ελλάδα μετά από προσκληση του Αλέξη Μαρδα που εκείνη την εποχή έκανε δημόσιες σχέσεις στο εξωτερικό, management, και οργάνωνε συναυλίες εντός και εκτός!!!

Άψογη ενημέρωση!:winka: :a013:

melenia
12/10/2006, 14:49
Για την ηλικία μου και την εποχή μου μια χαρά...
;)