PDA

View Full Version : ΜΟΥΧΑΧΑΑΧΑΑΧΑ



idi
22/09/2006, 13:34
Η κατάκτηση του Champions League με τη φανέλα του Ολυμπιακού είναι το μεγάλο όνειρο του Ριβάλντο. Ο Βραζιλιάνος άσος υπογράμμισε πως αυτό θα ήταν το ιδανικό τέλος στην καριέρα του στο λιμάνι, από το οποίο θα αποχωρήσει στο τέλος της σεζόν.

TROOPER
22/09/2006, 13:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Η κατάκτηση του Champions League με τη φανέλα του Ολυμπιακού είναι το μεγάλο όνειρο του Ριβάλντο. Ο Βραζιλιάνος άσος υπογράμμισε πως αυτό θα ήταν το ιδανικό τέλος στην καριέρα του στο λιμάνι, από το οποίο θα αποχωρήσει στο τέλος της σεζόν.

προσεξε τη λεπτομερεια ρε.

ΘΑ ηταν ΛΕΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!

sniper
22/09/2006, 13:38
Φίλος του Ντιέγκο είναι;



Κάτι πίνουν εκεί κάτω στο λιμάνι.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Εκτος κι αν αναφέρεται στο PS2.... :lol: :lol:

STOYBI
22/09/2006, 20:35
Δεν μπορω να καταλαβω ρε τουστη μου γιατι μας αμφισβητουν ??? :confused:

:a35:


:D

el_hymador
22/09/2006, 23:27
Ενταξει μωρε το εχει πει και ο προεδρος....ε να πουλησουν κανα ''πρωταθλητη'' παραπανω ...να γραφτουν μελη....αλλα σκεφτομαι τωρα εγω.....στην ακραια περιπτωση (τραβηγμενο απ΄τα μαλλια ετσι?) που ο γαυρος ΔΕΝ (ναι ρε δεν!!) κατακτησει το ch - l , τι θα γινει?

Το ξερω οτι ειναι σιγουρη η κατακτηση του (τρο)παιου , αλλα λεμε τωρα κουβεντα να γινεται....


εγω προτεινω στου Ρεντη να μην πεταξουν κορνεδες μιας και τελικο θα φτασουν σιγουρα ....η ευρωπαίκη πορεια και η καταξιωση στην μεγαλα σαλονια επιβαλλει κατι πιο εκλεπτυσμενο ...κατι πιο Ευρωπαϊκο ....σορμπε βατομουρο με τρουφα και κρεμα βαβαρουαζ ας πουμε...μην δειξετε την καφριλα σας ρε παιδια...

TROOPER
23/09/2006, 00:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Ενταξει μωρε το εχει πει και ο προεδρος....ε να πουλησουν κανα ''πρωταθλητη'' παραπανω ...να γραφτουν μελη....αλλα σκεφτομαι τωρα εγω.....στην ακραια περιπτωση (τραβηγμενο απ΄τα μαλλια ετσι?) που ο γαυρος ΔΕΝ (ναι ρε δεν!!) κατακτησει το ch - l , τι θα γινει?

Το ξερω οτι ειναι σιγουρη η κατακτηση του (τρο)παιου , αλλα λεμε τωρα κουβεντα να γινεται....


εγω προτεινω στου Ρεντη να μην πεταξουν κορνεδες μιας και τελικο θα φτασουν σιγουρα ....η ευρωπαίκη πορεια και η καταξιωση στην μεγαλα σαλονια επιβαλλει κατι πιο εκλεπτυσμενο ...κατι πιο Ευρωπαϊκο ....σορμπε βατομουρο με τρουφα και κρεμα βαβαρουαζ ας πουμε...μην δειξετε την καφριλα σας ρε παιδια...

APRES VOUS EL....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Vstrommer71
23/09/2006, 00:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Η κατάκτηση του Champions League με τη φανέλα του Ολυμπιακού είναι το μεγάλο όνειρο του Ριβάλντο. Ο Βραζιλιάνος άσος υπογράμμισε πως αυτό θα ήταν το ιδανικό τέλος στην καριέρα του στο λιμάνι, από το οποίο θα αποχωρήσει στο τέλος της σεζόν.
Kαι μενα το ονειρο μου ειναι πριν αποσυρθω απο τους...''αγωνιστικους χωρους'':winka: ειναι να σηκωσω την...κουπα με τη Σκλεναρικοβα στο κρεββατι:D :D :D
Μετα τη δηλωση του Ριμπο...μπορω κι εγω να ονειρευομαι!!!!

Ρε τι θα ακουσει ο αυτις μας ακομα,κοφτε ρε τα ληγμενα εκει στο σωματειον του Πειραιως...

makis206
24/09/2006, 22:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Η κατάκτηση του Champions League με τη φανέλα του Ολυμπιακού είναι το μεγάλο όνειρο του Ριβάλντο. Ο Βραζιλιάνος άσος υπογράμμισε πως αυτό θα ήταν το ιδανικό τέλος στην καριέρα του στο λιμάνι, από το οποίο θα αποχωρήσει στο τέλος της σεζόν.


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Και δεν έχει ξαναμπεί !:rotflmao:


ο επόμενος τρώει σήμα.:smokin:

:lol: :lol: