PDA

View Full Version : The Mall ...φτιαξαν parking moto



el_hymador
22/09/2006, 23:17
Θυμαστε που ειχε γινει θεμα πριν καποιους μηνες σχετικα με το parking των μοτοσυκλετων στο Mall?

ε λοιπον σημερα πηγα και διπλα ακριβως απο την κεντρικη εισοδο για τα τουτου εχουν φτιαξει ενα χωρο που και καλα ειναι ''Parking moto''....@ρχιδι@ καπαμα....ενα υπερυψωμενο πλατωμα , μην φανταστειτε τιποτα σπουδαιο , ακαλυπτος ειναι ο χωρος , ουτε ενα σκεπαστρο δεν εβαλαν...

πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω με ποια λογικη απαγορευουν την εισοδο μοτοσυκλετων στο parking...

Nikoskazer2000
22/09/2006, 23:19
Στην Ελλάδα εμείς οι μοτοσυκλετιστές είμαστε τα παιδιά ενος κατώτερου Θεού...:sad: .

m1ke
23/09/2006, 01:05
Ποιός το μαμάει αυτό το Mall. :confused:

Εγώ δεν ξέρω ούτε που πέφτει, άλλωστε ποτέ δεν είχα την επιθυμία να το επισκεφθώ με οποιοδήποτε μεταφορικό μέσο. :yuck:

Μήπως είμαστε λίγο υπερευαίσθητοι με αυτό το ζήτημα;
Μήπως δεν μπορούμε να βρούμε αλλού αυτά που εμπορεύεται το εν λόγω μαγαζί;
Ή μήπως το Mall είναι αυτό που θα μας κατατάξει σε πολίτες Α και Β κατηγορίας;

Tropeas
23/09/2006, 09:12
Το πάρκινκ γλυστράει υπερβολικά για μηχανές ισχύει!!!
πήγα να τους την κάνω να μπω και φτηνά γλύτωσα να πέσω 2-3 φορές... ασε που με ψαχνανε μετά που είμουν που με είχαν δει απο τις κάμερες... :lol: :lol: :lol: :rotflmao:
Δεν είχα και το κρητικό κομπιουτεράτσι μου μαζί να κάνω τους λογαριασμούς μου.... :bawl: :bigcry: :rotflmao: :lol:

bzrmiltos
23/09/2006, 09:50
ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ,,,γινοντε για τα καρουλια με τη βιτρινα @αμω τα κουτια τους @αμω!!!:wave2: :wave2:

ronin1
23/09/2006, 10:13
δεν ειναι και πολυ σχετικο με το ποστ,

αλλα εδω στα τρικαλα, εφτιαξε ο δημος μετα απο προσπαθειες και πιεσεις της ΜΟΛΕ Τρικαλων, παρκινγκ για μοτο...

ειναι μικρο βεβαια, αλλα τουλαχιστον παρκαρεις τη μοτο σου, χωρις να φοβασαι 1ον κλησεις σε πεζοδρομια και πεζοδρομους, και 2ον χωρις να κινδυνευει η μηχανη σου απο τα αυτοκινητα..

πολυ καλη κινηση οπως και να εχει, σιγα σιγα πιστευω θα το μεγαλωσουν:beer:

wild_cat/anima
23/09/2006, 10:20
για ποιο parking απ όλα μιλάς?

Trickster
23/09/2006, 10:23
ρε guys χαλαρώστε κανένας δεν μας έχει για παιδιά ενός κατώτερου θεού.. εγώ δεν έχω ξαναδεί αλλού να γίνεται parking μόνο και μόνο για μηχανές και πολύ μου άρεσε που υπάρχει και κάτι τέτοιο.
Εξάλλου αν πληρώναν να μπει σκέπαστρο από που νομίζετε θα το αποσβέναν..
Το μόνο που με χαλάει είναι που δεν έχει ένα security κάπου κοντά και είναι λίγο εκτεθειμένες στον οποιοδήποτε κακόβουλο.. Κατα τα άλλα τα βλέπεις και αρκετά.. κάτι σαν έκθεση ένα πράμα.. :lol: :lol:

KeLeYTiS
23/09/2006, 12:18
Παιδια να κανω μια ερωτηση?

Αν πηγαινατε σε οποιοδηποτε αλλο καταστημα (εκτος πολυκαταστηματων-αλυσιδες κτλ κτλ)

Και ο ιδιοκτητης η πωλητης σου ελεγε φιλαρακο δεν παιζει να μπεις με μηχανη η με κρανος θα ξαναπαταγατε η θα ανοιγατε τοπικ για να κλαιτε ?

Ελεος!!!

Αν δεν σας αρεσει απλα μην πατε εγω αυτο κανω οπουδηποτε μου πουν δεν μπαινεις και οχι μονο για την μηχανη....

Μικρή Λουλού
23/09/2006, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από KeLeYTiS
Αν δεν σας αρεσει απλα μην πατε εγω αυτο κανω οπουδηποτε μου πουν δεν μπαινεις και οχι μονο για την μηχανη.... [/B]













+1 :smokin:

latris mixanis
23/09/2006, 12:25
Και που έκανε πάρκιν δεν μου λέει κάτι. Δεν είχα σκοπό να πάω και ούτε θα πάω:smokin:

Λεωνίδας
23/09/2006, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από ντερτι-moto
+1 :smokin: +2


Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Και που έκανε πάρκιν δεν μου λέει κάτι. Δεν είχα σκοπό να πάω και ούτε θα πάω:smokin: +1
:beer:

AFTER
23/09/2006, 13:56
Δεν υπηρχε μεγαλυτερη λακαμια απο την πορεια που κατεληξε στο Mall*ακισμενο

Ειναι δημοσια υπηρεσια?
ΟΧΙ
Ειναι υποχρεωτικη η επισκεψη του?
ΟΧΙ


2 φορες εχω παει, με αμαξι, και σιχαθηκα!

τρως 30 λεπτα μονο και μονο για το πηγαινε-ελα απο το παρκινγκ, και ΑΝ δεν εχεις κανει κανενα λαθος!

Θελω σινεμα?
Παω στο village center ή στο kosmopolis που ειναι διπλα!

Θελω tv/κινητα/hi-fi?
Παω στο mediamarkt, που το παρκινγκ του ειναι πανευκολο και ΔΩΡΕΑΝ!

Το mall*ακισμενο ειναι ταλαιπωρια και ΜΟΔΑ!

Πηγαινετε καποιο πρωι και μονο χαζομερηδες θα βρειτε μεσα!
Καποια στιγμη θα το βαρεθουν!

Κριμα για τους καταστηματαρχες(εκτος απο τις αλυσιδες), που χρεωθηκανε μεχρι το DNA για να νοικιασουν μαγαζι!

FUCK THEM ALL!
FUCK THE MALL!

SUPERMARIO
23/09/2006, 18:03
ρε παιδια δεν μπορω να καταλαβω τι κολλημα εχετε φαει με το ''the mall''.
αυτη η κουβεντα εχει ξεκινησει απο τον Απριλιο (αν θυμαμαι καλα) που μετα την πορεια (εγω την εκανα) πηγανε στο εμπορικο να φωναξουν για το parking...και στην τελικη στ'αρχι@α μου αν εχει parking η' οχι.

Aggelos_SV
23/09/2006, 18:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Και που έκανε πάρκιν δεν μου λέει κάτι. Δεν είχα σκοπό να πάω και ούτε θα πάω:smokin:

και αν παρασυρθω απο αλλους και παω τελικα θα ειμαι και πολυ μ@λ@κ@ς

Fuck theM all :winka:

FZMAN
24/09/2006, 15:51
Καταρχήν δεν ήταν υποχρεωμένο (το Mall) να κάνει πάρκινκ για μοτό. Κι αυτό που έκανε φαίνεται ότι είναι μια προχειρότητα. Το κακό στην υπόθεση είναι το γιατί στον ήδη υπάρχον χώρο του υπογείου πάρκινκ δεν βάζουν σε μια θέση και τις μοτό. Δυστυχώς εδώ στην Ελλάδα τις μοτό τις βλέπουν με κακό μάτι και δεν μας υπολογίζουν καθόλου. Ρατσισμός;;;;:a31:

adam_tsouk
24/09/2006, 20:30
δεν εχω παει ποτε και ουτε το εχω σκοπο.

AFTER
25/09/2006, 08:47
Το συζητατε ακομα?

Η Αθηνα εχει απειρα καταστηματα!
Μονο το mall*ακισμενο υπαρχει?


Χεστηκα για τις θεσεις Μοτο, γενικα το mall ειναι μια mall*κια

crs-k
25/09/2006, 08:50
Ποιος το Βαμει ρε ... :mad:

Δεν μας ηθελε μια, ΔΕΝ το θελουμε 100 και τελος! :a52:

fazerakis
25/09/2006, 17:25
Μα θα πηγαίνατε στο Mall μετά από όλα τα σκάνδαλα που έχουν ακουστεί. Ούτε σύστημα πυρόσβεσης δεν έχει.
Προσωπικά ούτε για Σινεμά δεν θα το προτιμήσω.

el_hymador
25/09/2006, 19:41
νταξει ? δηλωσατε ολοι οτι ειστε επιλεκτικοι στην διασκεδαση σας και οτι δεν γουσταρετε τα και καλα in , ''μοδατα'' και πολυδιαφημισμενα μερη?

το καταλαβαμε....

ουτε εγω τα γουσταρω

αντε να συνεχισω...

πηγα στο venue και εφαγα πορτα , επειδη φοραγα θωρακα , συνολακι της sinisalo και εντουρομοτες...
:lol: :rotflmao: :lol:

....α ειχα και camel-back γεμισμενο με βοτκα-ποτοκαλι ...σιγα μην επινα τις τορπιλες που σερβιρουν....

Trickster
25/09/2006, 19:58
Εγώ πάντως πάω γιατί έχει όμορφα κοριτσάκια απο Β.Π που κάνουν κρα για μηχανόβιους...

(....και τα έχουν και οι μπαμπάδες τους ;) ;) )

Tropeas
25/09/2006, 23:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Trickster
Εγώ πάντως πάω γιατί έχει όμορφα κοριτσάκια απο Β.Π που κάνουν κρα για μηχανόβιους...

(....και τα έχουν και οι μπαμπάδες τους ;) ;) )
Κάτι ξέρεις εσύ........






































απο escoba..... ;) :evil: :rolleyes: :p

m1ke
25/09/2006, 23:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Trickster

(....και τα έχουν και οι μπαμπάδες τους ;) ;) )

Πρόσεχε αυτά είναι συμφωνίες με το διάβολο. :a39: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Trickster
26/09/2006, 11:10
[i]Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas

απο escoba..... ;) :evil: :rolleyes: :p

Αν είναι αυτό το μαγαζί που υποψιάζομαι εγώ,
μόνο κοριτσάκια δεν μαζεύει... :lol: :lol:

Akatanomastos
26/09/2006, 22:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
Στην Ελλάδα εμείς οι μοτοσυκλετιστές είμαστε τα παιδιά ενος κατώτερου Θεού...:sad: .

stin ellada oloi (ektos tous skatogliftres) eimaste paidia katoterou theou..
san tin ouganta ena prama

Davelis
26/09/2006, 22:40
εγω γιατι το χα δει απο τον χειμωνα;;;