PDA

View Full Version : Super giagia?



$py
25/09/2006, 19:16
To eida kai auto...

Prin ligo kairo ekei pou perimena anemelos me kokkino se ena fanari me pernaei ena vespaki, elenxei sta grigora, pernaei me kokkino, pernaei kai tis grammes tou tram. Pou to periergo tha mou peite, klasiki eikona stous ellinikous dromous.

To periergo einai oti odigos itan mia giagia, ilikias pano apo 60 sigoura, kai eixe orthio sta podia tis ena agoraki ilikias 5 xronon peripou. Den xreiazete na anafero gia kranos mallon.

:look:

Prosopika psiloxazepsa, sokaristika kai telos ekneuristika me tin eikona.

Trickster
25/09/2006, 20:11
Εμένα φίλε μου ακόμα συνεχίζει να με πειράζει το θέαμα των ξεκράνωτων,
πάντα έχω κάτι στην άκρη της γλώσσας μου να τους πω αλλά μετά το ξανασκέφτομαι και δεν λέω..
ο έλληνας προσβάλεται πολύ πιο εύκολα απ ότι βάζει μυαλό..

makis206
25/09/2006, 20:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από $py
ilikias pano apo 60 sigoura, kai eixe orthio sta podia tis ena agoraki ilikias 5 xronon peripou.

Στην αρχή το πήρα για χιουμοριστικό ποστ, μόλις είδα αυτό μου κόπηκε το γέλιο..:mad:

Είναι να μην εκνευριστείς με τα ζώα ;

:mad: :mad:

gian_nykt
26/09/2006, 06:49
A, καλά, οι γιαγιάδες μας έλειπαν τώρα......εδω έχω ακούσει απο γυναίκα νεαρή μαμά ότι ειχε πέσει με το βεσπάκι και είχε και το πιτσιρίκη μαζί όρθιο και ευτυχώς δεν πάθανε τίποτα.....αλλά ακούστε το ΚΟΥΦΟ!!, το πιτσιρίκη το έπερνε μαζί για να την προσέχουν ΛΕΕΙ περισσότερο οι άλλοι οδηγοί!!!! οπότε όσοι έχετε παιδιά....αφήστε τα κράνη σπίτι και πάρτε τα πιτσιρίκια μαζί σας.....:eek: :confused: :eyepop: :hypnotize
Όπως φαντάζεστε μάλλον δεν είχε αποτέλεσμα το κόλπο της νεαρής μαμάς!!!!

Alx 84
26/09/2006, 08:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από gian_nykt
το πιτσιρίκη το έπερνε μαζί για να την προσέχουν ΛΕΕΙ περισσότερο οι άλλοι οδηγοί!!!!




Α! ωραία δηλαδή:a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31:

ασπίδα είναι το παιδί;:mad:

EVI
28/09/2006, 20:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από gian_nykt
το πιτσιρίκη το έπερνε μαζί για να την προσέχουν ΛΕΕΙ περισσότερο οι άλλοι οδηγοί!!!! [/B]


μαιστα............


πολυ ωραια


:(

fantacid
28/09/2006, 23:39
επειδη το δικο μου μαλλον θα αργησει λιγο

ζηταω 5χρονο για π/σ/κ που θελω να παω μια εντουραδα κ σκεφτομαι να βαλω το κρανος για πλυσιμο,αρα το 5χρονο θα μου ερθει κουτι!!


ταϊσμενο πριν το παρω μαζι μου γιατι δεν εχω ωρα για μπουγατσες!!

pipis
01/10/2006, 14:47
αυτο λες εσυ $py... Τις προαλλες ειμαι μικρολιμανο για καφε κ βλεπω. Δυο πανω σε ενα SS και εχει βαλει το παιδι πανω στο ντεποζιτο. :eyepop: :eyepop: καπως εσι εγινα!!!!

soundstorm
01/10/2006, 15:56
Υπαρχουν και χειροτερα.Δικυκληστης,παει στο εντουρο να δει τον αγωνα καβαλα σε μια africa twin με το γιο του(ηληκια σιγουρα κατω των 12)αλλα ο σωστος ο πατερας οδηγουσε με το ενα χερι και με το αλλο κρατουσε το παιδι.Για κρανος ουτε κουβεντα.Και το πιτσιρικι καθοταν κανονικα στην θεση του συνοδηγου,δεν το εβαλε εστω μπροστα.