PDA

View Full Version : θελω απεγνωσμενα μηχανη S O S



gtsagas
26/09/2006, 07:57
γεια σε ολους. ελπιζω στην βοηθεια σας
ειχα ενα ΚΤΜ 640 sm και το πουλησα, γιατι το πουλησα : εγω μενω ηρακλειο κρητης και μεσα στην πολυ το μηχανακι ηταν υπεροχο,
αλαααααααα εξω εθνικη (παω ιεραπετρα συχνα, στις στροφεσ μια χαρα αλλα στις ευθειες που να πας με αυτο το μηχανακι? ξενερωνα) ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ? ΘΕΛΩ ΤΟ GSXR 600 ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΛΛΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ?
ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΚΑΙ ΠΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Tropeas
26/09/2006, 08:52
Πάρε μια πάπια και ότι άλλο θες...
το ένα για μέσα και το άλλο για να γουστάρεις...
Σίγουρα θα σου βγεί ότι πιο οικονομικό.... αν δεν θες να σε κοιτάνε ότι έχεις εργαλείο στο Ηράκλειο, και δεν σε πειράζει να κυκλοφορείς με την πάπια... γιατί αυτό βλέπω ότι μας έχει φάει τελευταία... :p :rolleyes: ;) :wave2:

road spirit
26/09/2006, 09:08
gtsagas, μεσα στο Ηρακλειο δεν θα τη παλεύεις τη κατάσταση με το gsxr, η με οποιοδήποτε ss. Μια, δυο, μετά θα σιχτηρίζεις. Σκέψου ότι οποτε κατεβαίνω Κρήτη, το σκέφτομαι για να πάρω μαζί μου το cbr.
Όσον αφορά την εθνική Ηρακλειο - Ιεραπετρα, μη νομίζεις οτι θα μπορείς να ανοίγεις το γκάζι συχνά, θυμίσου το παλικάρι με το kawa τον αύγουστο πάνω από Χερσόνησο. Οι σύντεκνοι οδηγοί 4τροχων στο νησί μας, είναι τρελά επικύνδυνοι. Οχι οτι οι δρόμοι είναι σε καλύτερη κατάσταση.
Δεν λέω ότι δεν θα το ευχαριστηθείς το gixxer, απλά τα πράγματα στο νησί με έχουν τρομάξει πολύ τα τελευταία 3-4 χρόνια. Τεσπά, αμα το γουστάρεις το μηχανακι πάρτο, και για μεσα στη πολη ακολούθησε τη προταση του tropea

gtsagas
26/09/2006, 12:53
paidia euxaristo. tha to paro to mamimeno to 600
kai euxomai na min to metanioso. gia mena to leo auto...

ronin1
26/09/2006, 14:36
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=24789&highlight=mt03

ειναι οτι πρεπει για το νησι...και ειναι αψογο...ριχτου ενα τηλ αν θες..