PDA

View Full Version : Μια γυναίκα..!



vangelis 64
27/09/2006, 15:10
Το παρακάτω είναι αληθινή ιστορία

Δυο φίλοι.Ο Κώστας(40) κι ο Χρήστος(50).Εργένηδες κι οι δυό και χωρισμένοι.Ο Χρήστος εχει χωρίσει εδώ και καμμιά δεκαριά χρόνια.

Κι επειδή τα χρόνια περνάνε κι ο Κώστας τον αγαπάει το φίλο του, τού σκάει το παραμύθι.
-Ρε συ Χρήστο,όχι πως εγώ είμαι κανά τζόβενο,αλλά να... καβατζάρησες τα 50,μόνος σου είσαι,παιδιά-σκυλιά δεν υπάρχουνε,δεν έχεις σκεφτεί να βρείς καμμιά γυναίκα?
Οχι τίποτα αγάπες και λουλούδια δηλαδή,αλλά να μπορείς να λές και μια κουβέντα,να τσακωθείς που λέει ο λόγος,να φάς σαν άνθρωπος,να καλαμπουρίσεις, νά 'χεις ένα φρεσκοσιδερωμένο πουκάμισο αδερφέ!

-Να σού πω ρε Κώστα....
Τη δουλίτσα μου την έχω-δόξα τω Θεώ πάει μια χαρά-το αυτοκινητάκι μου το έχω(Saab έχει)το εξοχικό μου στο Βόλο το έχω να πηγαίνω να ξεκουράζομαι,τη βαρκούλα να πηγαίνω κανά ψάρεμα με τους φίλους την έχω,
τη μηχανή μου(Norton 850)να κάνω πού και πού την καύλα μου την έχω....τι μού λείπει?.........
Μια γυναίκα να μού τα γαμήσει όλα!!

costas81
27/09/2006, 15:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από vtzitzis
Το παρακάτω είναι αληθινή ιστορία

Δυο φίλοι.Ο Κώστας(40) κι ο Χρήστος(50).Εργένηδες κι οι δυό και χωρισμένοι.Ο Χρήστος εχει χωρίσει εδώ και καμμιά δεκαριά χρόνια.

Κι επειδή τα χρόνια περνάνε κι ο Κώστας τον αγαπάει το φίλο του, τού σκάει το παραμύθι.
-Ρε συ Χρήστο,όχι πως εγώ είμαι κανά τζόβενο,αλλά να... καβατζάρησες τα 50,μόνος σου είσαι,παιδιά-σκυλιά δεν υπάρχουνε,δεν έχεις σκεφτεί να βρείς καμμιά γυναίκα?
Οχι τίποτα αγάπες και λουλούδια δηλαδή,αλλά να μπορείς να λές και μια κουβέντα,να τσακωθείς που λέει ο λόγος,να φάς σαν άνθρωπος,να καλαμπουρίσεις, νά 'χεις ένα φρεσκοσιδερωμένο πουκάμισο αδερφέ!

-Να σού πω ρε Κώστα....
Τη δουλίτσα μου την έχω-δόξα τω Θεώ πάει μια χαρά-το αυτοκινητάκι μου το έχω(Saab έχει)το εξοχικό μου στο Βόλο το έχω να πηγαίνω να ξεκουράζομαι,τη βαρκούλα να πηγαίνω κανά ψάρεμα με τους φίλους την έχω,
τη μηχανή μου(Norton 850)να κάνω πού και πού την καύλα μου την έχω....τι μού λείπει?.........
Μια γυναίκα να μού τα γαμήσει όλα!!




:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

maniak.
27/09/2006, 17:57
:a10: ΣΩΣΤΟΣ πολυ ΣΩΣΤΟΣ τυπος:beer: :a46:

adam_tsouk
27/09/2006, 20:16
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bzrmiltos
27/09/2006, 22:49
ΠΕΣΤΟ ΨΕΜΑΤΑ!!!!:beer: :beer:

villy
28/09/2006, 07:59
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl:

cityfly
28/09/2006, 08:38
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Alx 84
28/09/2006, 09:25
:a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23:

τι είπε ο Θεός!!!!!:eek: :eek:

Suner
28/09/2006, 10:14
Αγόρια εγω νομίζω οτι αμα κάνεις παιδιά τελειώνει το όνειρο.Οχι οταν βρείς γυναίκα:smokin:

villy
28/09/2006, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Suner
Αγόρια εγω νομίζω οτι αμα κάνεις παιδιά τελειώνει το όνειρο.Οχι οταν βρείς γυναίκα:smokin:



Άμα κάνεις παιδιά:

1) Έχεις κάτι να απασχολείς τη γυναίκα και δεν σε ζαλίζει όλη την ώρα! :winka:

2) Έχεις ένα ακροατή που θα σε κοιτά στα μάτια και όχι στο πορτοφόλι, για αρχή τουλάχιστον. :winka:

3) Θα πάψεις να έχεις πορτοφόλι! :hypnotize


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: