PDA

View Full Version : Προς Αντμινστράτορες......



swtos
10/06/2004, 05:30
Χθές σε συγκεκριμένη συζήτηση, σβήσατε πόστ (δικό μου)
που προσπαθούσε να δείξει σε κάποιους γελοίους, πόσο
άσχημο είναι να χαλάς μιά συζήτηση ουσίας. Ελπίζω να διατηρήσετε
αυτή την τακτική σε όλες τις συζητήσεις, ανεξάρτητα από το nick
που βλέπετε.....

Υγ. Τώρα ποιός και πώς, θα κρίνει για την γελοιότητα του πράγματος, νομίζω είναι εμφανές .....

Α, καλημέρα και καλά Κρασά !!!!!!!!!!!!:sun: :sun: :sun:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Julius
10/06/2004, 08:16
Καλημέρα Swter, μάλλον εγώ την έκανα την μαλακία, όχι post δεν σβήνουμε, μόνο εάν ζητηθεί από την συντάκτη (μια και δεν μπορεί να το κάνει ο ίδιος).

Θεωρείς ότι πρέπει να σβήνονται άσχετες απαντήσεις σε post?

Από την μία βάζεις την συζήτηση εμφανώς πειραγμένος από την άλλη λες ότι έτσι πρέπει να γίνετε… εκτός εάν η όλη διαμαρτυρία είναι επειδή θεωρείς ότι τέτοια πράγματα γίνονται επιλεκτικά (Ελπίζω να διατηρήσετε αυτή την τακτική σε όλες τις συζητήσεις, ανεξάρτητα από το nick που βλέπετε.....) που νομίζω ότι το σχόλιο σου αυτό έγινε μόνο και μόνο για τις εντυπώσεις μια και ποτέ δεν έχει γίνει κάτι ανάλογο α! ίσως παλιότερα και μάλιστα αργότερα είχαμε συμφωνήσει όλοι ότι ήτανε λάθος.

Τελικά τι πρέπει να γίνετε? Να σβήνονται οι άσχετες απαντήσεις σε post ή όχι?

Είναι πραγματικά ενοχλητικό για όλους όταν διαβάζουμε ένα post με συγκεκριμένο θέμα και ξαφνικά ένα-δύο μέλη ξεκινούν τα δικά τους άσχετα και τελικά το γαμάνε το post, καθώς επίσης και απαντήσεις ειρωνικές με εμφανή διάθεση να ενοχλήσουν τον συγγραφέα του Post.
Έως σήμερα αφήνουμε τα post να τραβάνε τον δικό τους δρόμο ελπίζοντας στον σεβασμό των αναγνωστών αλλά σχεδόν πάντα υπάρχουν κάποιοι που τελικά του σκίζουνε επειδή έτσι γουστάρουνε, από την άλλη εάν σβηστεί κάποιο post σίγουρα θα αρχίσει η συζήτηση για ελευθερία λόγου και δημοκρατία (η γνωστή καραμέλα που στο όνομα της τα κάνουμε όλα πουτάνα και μετά επικαλούμαστε την δημοκρατία)

Φιλικά πάντα και με διάθεση για κουβέντα και ανταλλαγή απόψεων πάνω στο θέμα.

Julius
10/06/2004, 08:23
Ά και για να πω και εγώ την άποψη μου για το θέμα….

Θεωρώ ότι είναι σωστό να σβήνονται άσχετες απαντήσεις ΜΟΝΟ από post με πολύ συγκεκριμένο περιεχόμενο τουλάχιστον μέχρι να καταλάβουνε όλοι ότι πρέπει να σεβόμαστε τον λόγο του άλλου.

swtos
10/06/2004, 08:42
Ζώρζ, πειράχτηκα όντως, γιατί ήθελα να κάνω λίγο χαβαλέ
με τον άφροτουίξ και τα πλυντήριά σας.
Γενικότερα όμως συμφωνώ σε συζητήσεις με συγκεκριμένο θέμα
να σβήνονται τα άσχετα πόστ.

Να φανταστείς πειράχτηκα τόσο που δεν μπορούσα να φάω
πάνω από 3 τυρόπιτες...

Julius
10/06/2004, 08:47
Είναι καλή αφορμή για την σχετική συζήτηση το Post, και εάν συμφωνήσουμε ότι πρέπει να γίνετε διαγραφή των άσχετων απαντήσεων από συγκεκριμένες θεματικές ενότητες (forums) θα το κάνουμε.


3 τυρόπιτες μόνο!!!!!!!!

niko13g
10/06/2004, 08:59
jul. Εγω συμφωνώ με αυτήν την λογική .
Να μπορεί βεβαια ο οποιοσδήποτε να πεί κάτι σε ένα post για συγκεκριμένο θέμα , και οχι να Παίρνουμε σαν κριτήριο τι μηχανή έχει.
Προτείνω να βάλεις ένα ποστ με σχετική ανακοίνωση

:beer: :beer:

ΥΓ. Ωραίο θα ήταν να γίνεται και sticky το ποστ για συγκεκριμένες μήχανες. Ετσι σε λιγο καίρο θα έχει δημιουργηθεί μια ώραια βάση δεδομένων και Πληροφοριών για κάθε μηχανή

ΥΓ. για τα χτεσινά θα τα πούμε μετά .......ΚΟΤΑ ...:rolleyes: :rolleyes:

Julius
10/06/2004, 09:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από niko13g
jul. Εγω συμφωνώ με αυτήν την λογική .
Να μπορεί βεβαια ο οποιοσδήποτε να πεί κάτι σε ένα post για συγκεκριμένο θέμα , και οχι να Παίρνουμε σαν κριτήριο τι μηχανή έχει.
Προτείνω να βάλεις ένα ποστ με σχετική ανακοίνωση

:beer: :beer:

ΥΓ. Ωραίο θα ήταν να γίνεται και sticky το ποστ για συγκεκριμένες μήχανες. Ετσι σε λιγο καίρο θα έχει δημιουργηθεί μια ώραια βάση δεδομένων και Πληροφοριών για κάθε μηχανή

ΥΓ. για τα χτεσινά θα τα πούμε μετά .......ΚΟΤΑ ...:rolleyes: :rolleyes:

Καλά, πότε ήτανε κριτήριο η μηχανή που έχει ο καθένας ρε Νικολάκη? Η σοβαρότητα και ο σεβασμός δεν αγοράζετε (τι είπα πάλι ο άνθρωπος!!!)

Όσο για το υστερόγραφο δύο…… βάλε ζελέ στο λειρί σου, αγόρασε τσιγάρα και σε περιμένω στον πεζόδρομο.

superfour
10/06/2004, 09:10
Σωτέρ μου? Τι σου κανε ο Κούλιους? σου σβησε Post ο αλήτης? Και δεν έφαγες τυρόπιτες? Ρε Κουλιε! Άσε τον άνθρωπο.... είναι και στην ανάπτυξη... θες να τον ψάχνουμε καμια ώρα στο Παίδων? Ε? Άιντε... σαχλαμαρα!!!


Υ.Γ. Κι εγώ είμαι υπερ αυτής της άποψης! ή κατευθείαν Moved σε καινούργιο Post αν υπάρχει λόγος να ανοιχθεί καινούργια συζήτηση γιατί καμιά φορά παίζει κι αυτό... και σαν δημοκρατική παράταξη που είμαστε σεβόμαστε το δικαίωμα του λόγου του πολίτη! ΝΙΚΗ ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!..... Γεώργιος Παπαδόπουλος Jr.

niko13g
10/06/2004, 09:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Καλά, πότε ήτανε κριτήριο η μηχανή που έχει ο καθένας ρε Νικολάκη? Η σοβαρότητα και ο σεβασμός δεν αγοράζετε (τι είπα πάλι ο άνθρωπος!!!)

Όσο για το υστερόγραφο δύο…… βάλε ζελέ στο λειρί σου, αγόρασε τσιγάρα και σε περιμένω στον πεζόδρομο.

Είναι πως δεν είναι !!
Όταν κάποιος γράφει κάτι και παίρνει απάντηση του στιλ.
« Τι μιλάς και εσύ ρε με το Zundap ή το Πλυντήριο «
δεν είναι ηλίθιο ??
.
.
Τσιγάρα να αγοράσω εεεεε ??? ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ
.
μπορεί να κατέβω μετά κέντρο να τα πούμε .

swtos
10/06/2004, 09:22
Κωστήήήήή, ναι ο αλήτης με στενοχώρησε και έχω μείνει νηστικός........ ....Που να του γεμίσει άλατα το πλυντήριο #$@^%#@

Πού είσαι ρε ψυχή ? όλα καλά?? Ο αγαπημένος "κεράσεις" φίλος μας, πρέπει ν' αρχίσει από σήμερα τα κεράσματα....

XTMPAM
10/06/2004, 09:28
ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΒΗΣΕΙΣ ΠΟΣΤ ΠΑΛΙΟ ΑΦΡΙΚΟ-ΑΜΕΡΙΚΑΝΕ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΟΛΑ ΦΩΤΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!

Τ΄ΑΚΟΥΣ?ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΙΝΕΖΟ!!


ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΡΕΛΟΙ!!!!ΘΕΟΤΡΕΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=2873&perpage=15&pagenumber=2

dela
10/06/2004, 09:30
Τη κάνετε πως την έχετε (την υγεία σας) καλά...
Εσείς κύριε μουζικάντη είστε και την έχετε εξίσου
καλά ...
Εσείς κύριε Jul γιατί σβήνετε του καθηγητή μας τα post
εεεεεεεεεεεεεεε γιατί?????

Στο θέμα μας...

Πολύ απλά συμφωνώ και επαυξάνω.
Δεν νομίζω ότι πρέπει και ότι υπάρχει κάποιος σοβαρός λόγος
να χαλάει κάποιος κανενός post που έχουν μια βαρύτητα και
μια σοβαρότητα ...

Ευχαριστώ !!!!

superfour
10/06/2004, 09:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από dela

[b]... post που έχουν μια βαρύτητα και
μια σοβαρότητα ...

Ευχαριστώ !!!!
Πσσσσσσσσσσσσσσσσσσ..... τι είπεεεεεεεε!!!!!!!!!!! :eek: :eek:

Και μόνο που το θέτεις έτσι Στεφανή.... ΤΕΡΜΑ! Από αύριο όλοι γομολάστιχες και......ΣΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΒΟΥ!!!

Swter, Ο κεράσεις πρέπει μας βγάλει Μάκη για κεράσματα! :beer: :beer:

Julius
10/06/2004, 09:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από niko13g
Είναι πως δεν είναι !!
Όταν κάποιος γράφει κάτι και παίρνει απάντηση του στιλ.
« Τι μιλάς και εσύ ρε με το Zundap ή το Πλυντήριο «
δεν είναι ηλίθιο ??
.
.
Τσιγάρα να αγοράσω εεεεε ??? ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ
.
μπορεί να κατέβω μετά κέντρο να τα πούμε .



e re nikolaki ekei kolaei oti o sevasmos kai h sovarotita den agorazete, giati mporei na exeis fraga na pareis motosykleta alla den ftanei auto



pare thl milame pezei poly thema ekso

hornet
10/06/2004, 10:59
Σωτηρη σε πηρα χτες τηλ για αυτο το λογο αλλα δεν το ειδες μαλλον(τι τα θες τα κινητα αμα δεν τα κοιτας,υπαρχει μια κατηγορια στο μενου που λεει αναπαντητες,το κοιταμε που και που).
Λοιπον τα σβυσιματα ποστ ειναι ενα ιδιαιτερα ευαισθητο σημειο και δεν μπορουμε να παρουμε αποφαση ετσι απλα και να λεει για παραδειγμα ο σωτηρης η ο σταθης παιδια σβυστε το γιατι δεν μου κανει.
Το αν ενα θεμα ειναι σοβαρο και μπει ο αλλος και το κανει σαν τα μουτρα του τοτε θα πρεπει να συνηδειτοποιηθει και να μην το κανει γενικοτερα.Τωρα αν εσεις συμφωνειτε να βαζουμε χερι και να σβυνουμε ποστ σε ενα πολυ σοβαρο θεμα εμενα μου περισσευει.
Αλλα μπορουμε να συνταξουμε τοτε ενα κειμενακι προς ναυτιλομενους που να εξηγει τελικα καποιους μικρους κανονες σε καποια συγκεκριμενα φορουμ γιατι ολοι τελικα θελουμε να βλεπουμε καποιες πληροφοριες και να επωφελουμαστε απο αυτες.

swtos
10/06/2004, 11:19
Aχααα, κύριε χόρνετ, ευτυχή ιδιοκτήτη της Βέφας, εσύ είσαι
ο υπαίτιος για τη μειωμένη μου όρεξη.... και πήρα απ' τα μούτρα
τον Ζώρζ...

Οπως εξήγησα, σωστά έπραξες. Ετοίμασε και καμμιά βολτίτσα
ώστε να είμαστε και μεις καλύτερα !!!!

hornet
10/06/2004, 11:34
ααα ολα κιολα εγω δεν εσβυσα τιποτα....

Θάνος
10/06/2004, 12:50
Νομίζω ότι όπως όταν καθόμαστε παρέα και μιλάμε μπορεί από το ένα θέμα να πηδάμε στο άλλο, με το χιούμορ και τη σοβαρότητα ανακατεμένα, είναι φυσικό το ίδιο να συμβαίνει και στις συζητήσεις του forum.

Ωστόσο, σαν γενική εικόνα αυτό με ψιλοχαλάει όταν γίνεται γιατί όπως και να το κάνουμε άλλο forum και άλλο καφές με την παρέα!

Είμαι της άποψης όταν ένα post αλλάζει θέμα, απλά να μετακινείται έτσι ώστε να ανταποκρίνεται το θέμα της συζήτησης στο περιεχόμενο και τίποτα άλλο.

Αν τώρα οι απαντήσεις είναι προσβλητικές... ε όλοι μεγάλα παιδιά είμαστε, ας το αντιμετωπίσει ο καθένας όπως νομίζει και ο υπαίτιος θα το πάρει νομίζω το μήνυμα...

Άλλωστε όσο καιρό συμμετέχω στο forum και θυμάμαι, όλες αυτές οι καταστάσεις στο τέλος εκτονώθηκαν και τα βρήκαμε...

brainwork
11/06/2004, 13:56
(Τουλάχιστον όμως εντός θέματος)






http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=2833&perpage=15&pagenumber=1





.-

Μικρή Λουλού
11/06/2004, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από brainwork
(Τουλάχιστον όμως εντός θέματος)






http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=2833&perpage=15&pagenumber=1





.-

ΔΕΝ ΜΑΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙ Ο ΠΟΙΗΤΗΣ...???

Julius
11/06/2004, 14:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΔΕΝ ΜΑΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙ Ο ΠΟΙΗΤΗΣ...???

nai omologoumenos oute ego katalava, enoeis oti xalasane to post? auto exei ginei se ola ta palaiotera post alla toylaxiston apo edo kai pera tha periorizete oylxiston sta poio eidika themata diladi sta forum ektos ton genikon (ektos ean einai poli sigekrimenes syzitiseis) kai anekdoton.

sas
11/06/2004, 14:19
εδώ ήμουν...αλλά έφυγα

brainwork
11/06/2004, 14:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από sas
... είναι άσχημο να σου ξεσκίζουνε ένα thread το οποίο εσύ το θεωρείς σοβαρό.


Επομένως θεωρώ ότι ξέρουμε όλοι μας πότε θα ενοχλήσουμε κάποιον και πότε όχι και πρέπει να το σκεφτόμαστε παραπάνω πριν κανουμε μούτι τα threads των άλλων.


Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον των απαντησεων σας στο δικό μου thread,

ελπίζω να μην έγινα "σπαστικος" και χωρις χιουμουρ αλλά δεν νομίζω ότι μπήκαν στο κατάλληλο thread (νομίζω ότι δεν είναι εγωιστικό αυτό).


Καλές διαδρομές.



.-

hornet
11/06/2004, 14:52
Λοιπον το τhread το σπασα εγω οποτε εμεινε το ποστ προβληματισμος και βγηκε ενα νεο το σκυλακι του αφρο.Απλα οταν ηταν μαζι φαινοταν τελειως γελειο να ξεκιναει με ενα προβληματισμο σοβαρο και να καταληγει να συζηταν για ενα σκυλακι μινιον.

Αυτα
Εσυ θαναση σσστ την εχεις λερωμενη τη φωλια σου!!!Εσυ εβαλες το σπιρτο και καταληξατε σε καλιστεια σκυλων το ποστ που ελεγες για πλυσιματα αφρικα κλπ

Μικρή Λουλού
11/06/2004, 15:07
ΣΥΓΝΩΜΗ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΩ ΠΩΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ Η ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ ΟΔΗΓΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ,ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΞΕΦΕΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΜΑΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑ,ΕΤΣΙ ΜΟΙΡΑΙΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΟΣΤ,ΘΡΕΑΝΤ ΚΑΙ ΠΩΣ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.....
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΑΦΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ,ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΩΣ ΕΞ ΕΠΙ ΤΟΥΤΟΥ ΝΑ ΤΟ ΓΑΜΗΣΕΙ...
ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΜΑΔΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ ΣΑΦΕΙΣ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ,ΑΛΛΑ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΤΙ ΖΩΝΤΑΝΟ,ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ !!
ΩΣ ΕΚ ΤΟΥΤΟΥ,ΘΕΩΡΩ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΓΙ ΑΛΛΟΥ,ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ Η ΖΩΗ ΝΑ ΤΟ ΠΑΕΙ...
ΚΑΙ ΕΣΥ ΦΙΛΕ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΠΡΕΙΝΓΟΥΟΡΚ,ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΟΝΤΩΣ ΕΓΩΙΣΤΙΚΟ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΥΠΟΝΝΟΗΣΕΣ..
ΓΙΑ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ....ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ...
ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΣΩΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΥΠΑΚΟΥΟΥΝ ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ???? (ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΑΙΩΣ ΑΠΟΔΕΧΘΕΙ)
ΑΣ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΡΙΒΟΙ ΣΤΑ ΠΙΤΟΥΡΑ ΚΑΙ ΦΤΗΝΟΙ ΣΤ ΑΛΕΥΡΙ..
ΑΣ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ...

hornet
11/06/2004, 15:11
Τελος!Εληξε το σπασαμε και ηρεμησαμε.
Πωπω παρασκευιατικα εισαστε στη τσιτα ολοι

Θάνος
11/06/2004, 15:12
Καλά είμαστε ωραίοι... λέμε τα ίδια πράγματα όλοι σε δύο διαφορετικά σημεία!! :lol:

sas
11/06/2004, 15:21
Κάποιος έκανε Quote πράγματα που δεν είπα :hypnotize :eyepop: :rotflmao: :evil: :evil: :evil: :smokin:

Μικρή Λουλού
11/06/2004, 15:22
ΡΕ ΣΤΑΘΗ....
ΒΑΛΤΑ ΤΑ ΓΑΜΗΜΕΝΑ ΣΕ ΕΝΑ !!!
ΞΕΛΑΙΜΙΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΠΕΡΑ-ΔΩΘΕ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ..!!!

:lol: :lol: :lol:

afrotwin
11/06/2004, 15:36
agapita mou pedia oson afora to svisimo anipostatou post (oreo afto mou arese)

o kirios paravatis pou svistike to post tou opos idate to vrike poli sosto na simvi
ke afto giati otan mpenoume se ena post pou mas eksigi oti edo den ine xoros gia sizitisi ke sxoliasmous ala ine xoros pliroforion motosikletistikou periexomenou ke mono ke mpenis na kanis plaka i na vgalis to axti sou giati exis proigoumena me ton sintakti tou :rotflmao:
ke grafis vlakies gia ekdikisi ine emfanestati i logi ke to apotelesma ine anamenomeno opote den sintrexi logo na amfisvitisoume tin praksi tou monderatora pou tou ziti8ike na svisi oti esvise ke den ine o kirios ipef8inos gia tin praksi afti

pistevo pos fenete logiko o filos pou ksekinai ena post na 8eli na diatirisi tin sosti sinoxi tou ke poso malon otan exi proidopioisi oti 8a simveni afto opote gia oli aftin tin ekseliksi pou pire i katastasi me to svisimo tou post kirios ipef8inos ine o sintaktis tou anoitou periexomenou mesa se xoro opo den proorizotan gia afto diladi ekini tin ora esvine den egrafe ke to iksere ke sto melon 8a zitiso pali apous moderatores na svisoun ke orismena ala post i na metafer8oun gia na mini o xoros taktopioimenos ke gia ton arxiko logo pou ksekinise
opote opios 8eli na kani to komati tou me asxeta post se post tou afro na to kani alou ke oxi se kati to opio den aposkopi se kati arnitiko aksio xlevasmou i alon tropon antimetopisis ektos apo afton pou tou prepoun
opos ke o filos ducas exi kani kati analogo ke prepi apantes na to sevastoun opos mpori ke kapios filos na kani kati analogo ke pai legontas

hornet
11/06/2004, 15:45
Λοιπον μην το ξεσκιζουμε το θεμα αν δω εγω οτι δεν ταιριαζει το παω αλλου αν δεν θελω δεν το κανω ενας λογος παραπανω να το κανω αν το πει και ο χρηστης.
Αλλα απο την αλλη δεν θα το κανω ακομα και αν το πει καποιος αλλα εγω δεν συμφωνω.
Τωρα σας εκανα μια παρατηρηση και κανετε σαν μωρα παιδια καποιοι το καταλαβαν και καποιοι οχι.


Δεν θα κατσω να το συζητησω αλλο!Τελεια και παυλα.

hornet
11/06/2004, 15:48
α και κατι αλλο εγω δεν εσβυσα μετεφερα!!!!Υπαρχει διαφορα λεωνιδα.
Εσυ εσβυσες οτι εσβυσες μην τα μπλεκεις τα πραγματα.Και αυτο να το συνηθησετε γιατι γινεται συχνα πυκνα και θα γινεται και τοσ μελλον (οι μεταφορες δηλαδη!)

afrotwin
11/06/2004, 15:51
metafores o hornet........
:lol: :lol: :lol:

swtos
11/06/2004, 22:34
Αφρο, έ Αφρο, αυτοαναιρείσαι ....

stefanos
12/06/2004, 19:59
Hornet βλέπω τόνους δουλειάς μπροστά σου.