PDA

View Full Version : Καπακι



lyk0s
28/09/2006, 16:12
Σημερα στις 2 στην Εθν.Αντιστασεως στο πεζοδρομιο οπως πηγα να γυρισω ειχα ενα ωραιοτατο καπακι με τη μηχανη-200κιλα!!-να σκαει πανω μου και-δεν ξερω πως τα καταφερα...-εκανε μια κυκλικη τροχια 45μοιρων με τα ποδια μου απο κατω!
Ενταξει ειμαι παντως και ουτε η μηχανη επαθε τιποτα.

Αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι κατευθειαν 3-4 ατομα ετρεξαν να με βοηθησουν και να δουν αν ειμαι καλα η αν χρειαζομαι κατι.

Τους ευχαριστω και ιδιαιτερα το παλικαρι που με βοηθησε να σηκωσω τη μηχανη-ηρθε να βοηθησει και μια κοπελα!-δεν την αφησαμε ομως....

dukeandthecity
28/09/2006, 16:22
προσοχη ρε λύκε γμτ. Αφου εισαι ενταξει εσυ .... μια χαρά. (αντε θα εβγαζες και γκομενάκι):winka: :winka:

lyk0s
28/09/2006, 17:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
προσοχη ρε λύκε γμτ. Αφου εισαι ενταξει εσυ .... μια χαρά. (αντε θα εβγαζες και γκομενάκι):winka: :winka:

χαχα ειδες?




Μην το πεις πουθενα...αλλα για να πω την αληθεια για αυτο το εκανα!

lyk0s
29/09/2006, 01:34
Τελικα δεν ημουν και τοσο καλα...

Κατα τις 7 αρχισε να με ποναει το αριστερο ποδι,μεχρι που 2-3 ωρες μετα δεν μπορουσα να το πατησω καλα καλα.
Πηγα νοσοκομειο απο μου ειπαν οτι ειναι κακωση και θα χρειαστει ξεκουραση για μερικες μερες.Ποναω λιγο αλλα απο οτι μου ειπαν σε 2-3 μερες θα περασει και αν χρειαστει παιρνω κανενα mezoulid η depon.

Giorgos19
29/09/2006, 11:17
Elα lykos!
Περαστικα να ειναι!!!!
Αφου θα περασει μονο μια ξεκουραση,οκ!
Ευκαιρια να παρεις αδεια και απο τη δουλεια!:lol:
:beer: :beer:

GIXXERAKIAS
29/09/2006, 11:18
Περαστικα βρε φιλε!μην μπερδευτεις με τα χαπια και παρεις και τα δυο μαζι και αρχισεις να βλεπεις πεταλουδιτσες και χρωματα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

lyk0s
29/09/2006, 18:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
Elα lykos!
Περαστικα να ειναι!!!!
Αφου θα περασει μονο μια ξεκουραση,οκ!
Ευκαιρια να παρεις αδεια και απο τη δουλεια!:lol:
:beer: :beer:

Να σαι καλα!

Παντως αδεια απο τη δουλεια δεν προκειται να παρω....γιατι δεν δουλευω καπου τωρα!!

Αλλα ετσι παει...οταν δουλευεις δεν παθαινεις τιποτα και μολις ερθει το σκ η εχεις αδεια η μεινεις ανεργος τοτε αρρωσταινεις η παθαινεις κατι!Τσεκαρισμενο!!

lyk0s
29/09/2006, 18:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Περαστικα βρε φιλε!μην μπερδευτεις με τα χαπια και παρεις και τα δυο μαζι και αρχισεις να βλεπεις πεταλουδιτσες και χρωματα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

Σ' ευχαριστω GIXXERAKIA!

Ε....οχι και να μπερδευτω....κατσε γιατι μια πεταλουδα καθεται πανω στην οθονη....δυο...τρεις....