PDA

View Full Version : 2 ερωτησεις...



kalant
30/09/2006, 21:18
1) αυριο εχει motoGP? Αν ναι τι ωρα?

2) που μπορω να βρω βιντεακια με το Z750s? εχω ψαξει στο metacafe και στο youtube αλλα τιποτα...

Με καμερα πανω στην μηχανη κατα προτιμηση...

Φιλαλήθης
30/09/2006, 21:28
2) http://www.youtube.com/results?search_query=z750
Εμένα μου βγάζει μπόλικα.

kalant
30/09/2006, 21:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Φιλαλήθης
2) http://www.youtube.com/results?search_query=z750
Εμένα μου βγάζει μπόλικα.

απιστευτο...

εγω του εβαζα Ζ750s και δεν εβγαζε τιποτα...

thanks φιλαληθη...

zolotas
30/09/2006, 21:36
οχι δεν εχει μοτο .....αλλα εχει F1 ........με την φεραρι να παιρνει τα @ρχιδια της :evil: ........πρωι στις 0800,παρτε τυροπιτες και γαλατα ,καφεδες ,τσιγαρα και καλη τηλεθεαση ........

AFROPANTELOS
01/10/2006, 11:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
οχι δεν εχει μοτο .....αλλα εχει F1 ........με την φεραρι να παιρνει τα @ρχιδια της :evil: ........πρωι στις 0800,παρτε τυροπιτες και γαλατα ,καφεδες ,τσιγαρα και καλη τηλεθεαση ........

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΡΕΝΟ ΟΕΟ:beer: :beer: :beer:

schumacher_
01/10/2006, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFROPANTELOS
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΡΕΝΟ ΟΕΟ:beer: :beer: :beer:

Είναι ψηλά η Renault... αλλά δυστυχώς η κορυφή είναι αγκαζέ εδώ και χρόνια... πώς να το κάνουμε δηλαδής... Άντε να φεύγει ο μιχαλάκης, να πάρει σειρά και κανένας άλλος γιατί έχει χάσει λίγο το ενδιαφέρον της η F1... :smokin:

ΥΓ: κρίμα πάντως για τον Heidfeld, γιατί έκανε καλό αγώνα... αλλά ο Barichello έδειξε για άλλη μία φορά το πόσο ηλίθιος είναι... :mad:

kalant
01/10/2006, 12:58
αυτος ο σουμαχερ μια ζωη απο γκαντεμιες των αλλων κερδιζει...

μια φορα να εχει παθει βλαβη δεν θυμαμαι, ολα στους υπολοιπους συμβαινουν, λες και το κανουν επιτηδες για να κερδιζει...

:rolleyes:

schumacher_
01/10/2006, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
αυτος ο σουμαχερ μια ζωη απο γκαντεμιες των αλλων κερδιζει...

μια φορα να εχει παθει βλαβη δεν θυμαμαι, ολα στους υπολοιπους συμβαινουν, λες και το κανουν επιτηδες για να κερδιζει...

:rolleyes:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Καλό!

zolotas
01/10/2006, 20:46
ναι καλα .......ο αλλος πηγε στα πιτ να φτιαξει φραπεδες για 30 δευτερολεπτα αλλα και παλι στο τσακ εχασε

schumacher_
01/10/2006, 23:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
ναι καλα .......ο αλλος πηγε στα πιτ να φτιαξει φραπεδες για 30 δευτερολεπτα αλλα και παλι στο τσακ εχασε

Το θέμα δεν είναι να τον φτάσει... το θέμα είναι να φτάσει και να περάσει κιόλας... Δεν ξέρω αν θυμάσαι την Imola που περίμεναν όλοι εναγωνίως το προσπέρασμα του Alonso που επί 20 γύρους ήταν απλά πίσω από τον Schumacher... και τελικά πήρε τα @@ μου...

Εκτός αυτού, το ότι η Ferrari στους πρώτους αγώνες ήταν ανέτοιμη και πηγαίναν όλα κατά διαόλου δε μετράνε? Με το ίδιο σκεπτικό, έγινε λάθος σήμερα με τον Alonso και καθυστέρησε... Στην F1 δε μετράει μόνο ο οδηγός, αλλά και η ομάδα και όλοι μπορούν να κάνουν λάθη... το ότι έχει να πάρει νίκη κανένα 3μηνο τώρα ο Alonso δε μετράει?

Δε λέω ότι δεν είναι καλός οδηγός... το αντίθετο! Αλλά μην τα ισωπεδώνουμε όλα και λέμε ότι θέλουμε... Σήμερα πάντως ήταν πολύ ωραίος αγώνας, τον ευχαριστήθηκα! Ο μόνος που λυπήθηκα, όπως είπα και πιο πάνω, είναι ο Heidfeld, γιατί έκανε καλό αγώνα και του τον χαλάσανε τελευταία στιγμή...

lampros_fazer
01/10/2006, 23:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
αυτος ο σουμαχερ μια ζωη απο γκαντεμιες των αλλων κερδιζει...

μια φορα να εχει παθει βλαβη δεν θυμαμαι, ολα στους υπολοιπους συμβαινουν, λες και το κανουν επιτηδες για να κερδιζει...

:rolleyes:
Σαν τον Hayden ένα πράμα ε..;;!

:rotflmao: :rotflmao: