PDA

View Full Version : 2wheels bath



lammadin
01/10/2006, 15:24
Την παρασκευη πηγα την καλη μου για μπανακι.Για πρωτη φορα την εμπηστευτηκα σε ξενα χερια.Οταν σταματησα εξω απο το μαγαζι προσεξα εναν ninja καταμαυρο με arrows να στεκεται σε μια γωνια απειλητικος...
Οταν ηρθε η σειρα της δικιας μου για μπανιο εμεινα εκπληκτος απο την περιποιηση που δεχοταν...
μηλαω για χαδια παντου ακομα και στα πιο δυσπροσιτα σημεια.Η κοπελια που επλενε τη μηχανη μου(ναι, γυναικα)εδειχνε να ειναι ερωτευμενη με τις μηχανεςκαι να αγαπαει αυτο που κανει.Στο τελος με περιμενε να παω στο σπιτι μου και να φερω το λιπαντικο για την αλυσιδα και να με βοηθησει να τη λαδωσω.
Ημουν ο τελευταιος πελατης ετσι εκλεισε το μαγαζι εβαλε μπροστα τον ninja και αφου αυτος ζεσταθηκε εφυγαν...(yep! ηταν δικο της!)

Αφου μαζεψα τη μασελα μου απο το πεζοδρομιο αποφασισα οτι της αξιζει μια αναφορα στο forum.


Δεν ξερω αν αυτο θα θεωρηθει διαφημιση γι αυτο συγχωρηστε με αν κανω κατι που δεν επιτρεπεται...
:wave2:


63646

lammadin
01/10/2006, 15:26
και οι αποδειξεις της καλης δουλειας


63647

lammadin
01/10/2006, 15:27
2


63648

lammadin
01/10/2006, 15:28
3


63649

lammadin
01/10/2006, 15:31
Το πομολο της πορτας ειναι ολα τα λεφτα..!


63650

Trickster
01/10/2006, 16:21
:uplate: :uplate: μαμώ τις δουλειές και είμαι και κοντά!!
Απο τιμούλες πως πάει;;

lammadin
01/10/2006, 16:59
8 γιουργια γι αυτο που βλεπεις στις φωτο 10 με το κερωμα.

schumacher_
01/10/2006, 17:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από lammadin
8 γιουργια γι αυτο που βλεπεις στις φωτο 10 με το κερωμα.

:eyepop: 8 μόνο?? Για τέτοια δουλειά στο δικό μου, δίνω και 20, άμα είναι να μου το κάνουν έτσι!! Θα περάσω κι εγώ μια βολτούλα αυτές τις μέρες και θα σας πω εντυπώσεις!!

DT_Bear
01/10/2006, 17:41
Καλησπέρα σε όλους,

Το συγκεκριμένο πλυντήριο κάνει πράγματι πολύ καλή δουλειά. Είχα πάει κι εγώ για μπανάκι την πρώην μου(:bigcry: :bigcry: ).

Το μαγαζί το δουλεύει η κοπέλα με τον αρρβωνιαστικό της , μάλιστα ήταν δική της η ιδέα να το ανοίξουν!!!!

Εμένα με είχε εξυπηρετήσει το παληκάρι, ο οποίος παρεπιπτώντος είναι και του χώρου της μοτοσυκλέτας( έγραφε παλαιότερα στο 0-300). Μου είχε πει τότε ότι ο λόγος που το άνοιξε το πλυντήριο ήταν επειδή ποτέ δεν ήταν ικανοποιημένος από τη δουλειά που του έκαναν όταν του έπλεναν τη μηχανή ...

Για τις τιμές ουδέν σχόλιο, είναι σούπερ.


Αν βρεθείτε κοντά αξίζει να κεράσετε ένα μπανάκι την καλή σας.

Εγώ πάντως που γενικά μου αρέσει να την περιποιούμαι προσωπικά θα το καθιερώσω μιας και έχω πήξει τελευταία και δεν προλαβαίνω να ασχοληθώ όσο θα ηθελα.