PDA

View Full Version : καλημέρες



Λεωνίδας
03/10/2006, 09:31
Κλεμμένο από το www.kawasaki-bikers.gr αλλά μήπως θα ήταν καλύτερα να υπάρχει ένα post για καλημέρες και όχι τουλάχιστον 40 κάθε μήνα; :wave2:

latris mixanis
03/10/2006, 12:25
Συμφωνώ, αλλά θα γίνει κάτι σαν πρόβατα:rolleyes:

Λεωνίδας
03/10/2006, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Συμφωνώ, αλλά θα γίνει κάτι σαν πρόβατα:rolleyes: Καλύτερα 1 thread και "προβατένιο" απ'το να μπαίνεις Δευτέρα και να βλέπεις 4-5 καλημέρες :a11:

makis206
03/10/2006, 12:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Κλεμμένο από το www.kawasaki-bikers.gr αλλά μήπως θα ήταν καλύτερα να υπάρχει ένα post για καλημέρες και όχι τουλάχιστον 40 κάθε μήνα; :wave2:

Τι άβαταρ είναι αυτό ρε ;:rotflmao: :rotflmao:


Το θέμα των καλημεροθρεντ εγώ πιστεύω οτι πρέπει να μείνει ως έχει.

Ποια η διαφορά εξάλλου όταν ένα θρεντ "καλημέρας" έχει 1000 ποστς από δέκα αλλά θρεντς "καλημέρας" που έχουν 100 ποστς το καθένα ;

Απλώς στην περίπτωση που κάποιος, είτε απο λάθος είτε απο αμέλεια ανοίξει και 2ο ποστ καλημέρας την ίδια μέρα, θα μπορούσε κάποιος μοντ να το συγχωνέψει μέσα σ'αυτό που ανοίχτηκε πρώτο. Το λέω βέβαια χωρίς να ξέρω πόσο εύκολα ή δύσκολα γίνεται αυτό..

Αλλά πιστεύω οτι κάθε μέρα είναι διαφορετική. Η "καλημέρα" είναι διαφορετική κάθε μέρα για τον καθένα μας και οι "Καλημέρες-Ευχολόγια" είναι η θέση τους.

Γιατί λοιπόν να μην κάνουμε το ίδιο και στα "Χρόνια πολλά makis206" και του χρόνου να μην ανοίγουμε νέο θρεντ αλλά να ψάχνουμε με την "εύρεση" το περσινό ;:dizzy:

:lol: :lol:

Λεωνίδας
03/10/2006, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ποια η διαφορά εξάλλου όταν ένα θρεντ "καλημέρας" έχει 1000 ποστς από δέκα αλλά θρεντς "καλημέρας" που έχουν 100 ποστς το καθένα ; Η διαφορά είναι ότι κάποιος που πατάει "Προβολή νέων μηνυμάτων" βλέπει λιγότερα threads :wave2:

DimChios
03/10/2006, 12:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Τι άβαταρ είναι αυτό ρε ;:rotflmao: :rotflmao:


Το θέμα των καλημεροθρεντ εγώ πιστεύω οτι πρέπει να μείνει ως έχει.

Ποια η διαφορά εξάλλου όταν ένα θρεντ "καλημέρας" έχει 1000 ποστς από δέκα αλλά θρεντς "καλημέρας" που έχουν 100 ποστς το καθένα ;

Απλώς στην περίπτωση που κάποιος, είτε απο λάθος είτε απο αμέλεια ανοίξει και 2ο ποστ καλημέρας την ίδια μέρα, θα μπορούσε κάποιος μοντ να το συγχωνέψει μέσα σ'αυτό που ανοίχτηκε πρώτο. Το λέω βέβαια χωρίς να ξέρω πόσο εύκολα ή δύσκολα γίνεται αυτό..

Αλλά πιστεύω οτι κάθε μέρα είναι διαφορετική. Η "καλημέρα" είναι διαφορετική κάθε μέρα για τον καθένα μας και οι "Καλημέρες-Ευχολόγια" είναι η θέση τους.

Γιατί λοιπόν να μην κάνουμε το ίδιο και στα "Χρόνια πολλά makis206" και του χρόνου να μην ανοίγουμε νέο θρεντ αλλά να ψάχνουμε με την "εύρεση" το περσινό ;:dizzy:

:lol: :lol:


ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΤΥΠΟ ΤΟΥ Γ@Μ@ΤΟΥ AVATAR ΣΟΥ!!!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
03/10/2006, 12:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Η διαφορά είναι ότι κάποιος που πατάει "Προβολή νέων μηνυμάτων" βλέπει λιγότερα threads :wave2:

Δεν τό'χω πατήσει ακόμα αυτό το κουμπί !:eyepop: :blush:


ωραίο άβαταρ :lol: :wave2:

Nostra
03/10/2006, 12:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Η διαφορά είναι ότι κάποιος που πατάει "Προβολή νέων μηνυμάτων" βλέπει λιγότερα threads :wave2:

To θέμα μας είναι το ένα καθημερινό thread για τις καλημέρες, οπότε 7 thread την εβδομάδα

ή

Η "καταλάθος" αποστολή περισσότερων του ενός Thread για καλημέρες για την ίδια μέρα ?

:wave2:

Cpt. Haddock
03/10/2006, 13:01
Συμφωνώ με τον Λεωνίδα...

:smokin:

DimChios
03/10/2006, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Δεν τό'χω πατήσει ακόμα αυτό το κουμπί !:eyepop: :blush:


ωραίο άβαταρ :lol: :wave2:



ΜΑΚΗΗΗΗΗΗΗ!!!

ΚΑΝΕ ΡΕ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΤΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ ΤΟΥ ΑΒΑΤΑΡ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΒΓΑΖΕΙ!!! :eyepop:

xalias ΛΕΕΙ!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Σπαμ, ξέρω!

:ninja:

DimChios
03/10/2006, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Συμφωνώ με τον Λεωνίδα...

:smokin:


Και γιατί ρε συ Ηλία να λαμβάνω κάθε λίγο και λιγάκι ενημερωτικό email για κάθε απάντηση ή να πρέπει να κάνω διαγραφή καθημερινά από το συγκεκριμένο θρέντ?

Ερωτηση ενός άσχετου είναι, οκ? Μη το πάρεις σαν εξυπναδα!

:blush:


:wave2:

Cpt. Haddock
03/10/2006, 13:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Και γιατί ρε συ Ηλία να λαμβάνω κάθε λίγο και λιγάκι ενημερωτικό email για κάθε απάντηση ή να πρέπει να κάνω διαγραφή καθημερινά από το συγκεκριμένο θρέντ?

Ερωτηση ενός άσχετου είναι, οκ? Μη το πάρεις σαν εξυπναδα!

:blush:


:wave2:

πήγαινε στο προφίλ σου και επέλεξε να ΜΗΝ λαμβάνεις email για ΚΑΘΕ ποστ

εγώ το έχω αφήσει μόνο για τα μηνύματα

:wave2:

crs-k
03/10/2006, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Και γιατί ρε συ Ηλία να λαμβάνω κάθε λίγο και λιγάκι ενημερωτικό email για κάθε απάντηση ή να πρέπει να κάνω διαγραφή καθημερινά από το συγκεκριμένο θρέντ?

Ερωτηση ενός άσχετου είναι, οκ? Μη το πάρεις σαν εξυπναδα!

:blush:


:wave2:



ΚΟΨΕ την "ειδοποιηση" ρεεεε ... :smilea:

Λεωνίδας
03/10/2006, 13:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
To θέμα μας είναι το ένα καθημερινό thread για τις καλημέρες, οπότε 7 thread την εβδομάδα

ή

Η "καταλάθος" αποστολή περισσότερων του ενός Thread για καλημέρες για την ίδια μέρα ?

:wave2: Και τα δύο, κυρίως το πρώτο :wave2:

DimChios
03/10/2006, 13:12
Και όταν κάνω κάποιες ώρες να μπώ, κι έχουν εξαφανιστεί τα πόστ λόγω...πώς το λένε...μή ποσταρίσματος :lol: :lol:

εγω πως θα τα ξετρουπωνω????

Ε???

Καιπως θα βρίσκω την τελευταία σελίδα από τα πρόβατα που τρέχουν σαν δαιμονισμένα?

Φφφφφφ, καλά, κάντε ότι θέλετε!!!

:lol: :rotflmao: :lol:

Λεωνίδας
03/10/2006, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Δεν τό'χω πατήσει ακόμα αυτό το κουμπί !:eyepop: :blush: Πολλοί δουλεύουν μόνο με αυτό το κουμπί όμως και είναι λίγο εκνευριστικό να βρίσκεις 180 threads επειδή δεν άνοιξες το pc το Σαββατοκύριακο :cry: