PDA

View Full Version : ζηταμε υποστιριξη..



loufas
03/10/2006, 14:44
καντε ρε παιδια μια κινηση και δειξτε οτι αγαπαμε τα ζωα. δεν ζηταμε πολλα. ηθικη υποστηριξη και οποιος θελει υλικη. ας κανουμε τον κοσμο τους πιο ομορφο.. στειλτε ενα μηνυμα, μια ευχη κατι..

:wave2: :wave2: :wave2:

loufas
03/10/2006, 14:47
Υιοθετείστε ένα ζώο εξ αποστάσεως.

Η υιοθεσία εξ αποστάσεως απευθύνεται σε όλους όσους δεν έχουν την δυνατότητα να έχουν ένα ζώο σπίτι του, παρότι πολύ θα το ήθελαν. Θέλουν όμως να βοηθήσουν κάποιο απ’ αυτά. Μέσα από την ευαισθησία και μια μικρή οικονομική βοήθεια, μπορείτε να υιοθετήσετε ένα από τα δικά μας ζώα και να είστε σίγουροι ότι θα το βοηθήσετε να ζήσει, εξασφαλίζοντάς του στέγη, τροφή και περίθαλψη. Όταν υιοθετήσετε κάποιο, εμείς θα σας στείλουμε την φωτογραφία του, αν δεν έχει όνομα μπορείτε να του το χαρίσετε εσείς και θα σας ενημερώνουμε για την πορεία του.

Φυσικά εξυπακούεται ότι όποτε θελήσετε, μπορείτε και να το επισκεφτείτε. Σίγουρα αυτό θα χαρεί πιο πολύ απ’ όλους μας όταν σας δεί!

Υιοθετείστε από απόσταση στον Λογ/σμό Τραπέζης:

ALPHA BANK: 320-0021-01-287996

Trans
03/10/2006, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από loufas
Υιοθετείστε ένα ζώο εξ αποστάσεως.

Η υιοθεσία εξ αποστάσεως απευθύνεται σε όλους όσους δεν έχουν την δυνατότητα να έχουν ένα ζώο σπίτι του, παρότι πολύ θα το ήθελαν.

Καλή κίνηση αλλά αν πραγματικά κανείς θέλει κάποιο ζώο να υιοθετήσει ας υιοθετήσει εμένα!!!! Να δώσω αριθμό λογαριασμού να μου βάζετε λεφτά κι όποτε θέλετε να έρχεστε να με βλέπετε:D:D

Πάντως είχα δύο σκυλιά (original όχι από τα μπουζουκια) και ξέρω ότι είναι ψιλοσκλαβιά αλλά συνάμα και πολύ καλή παρέα. Αν πραγματικά κανείς θέλει μπορεί να πάρει ένα αδέσποτο ή ένα νεογέννητο....

webman
03/10/2006, 15:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Trans
Καλή κίνηση αλλά αν πραγματικά κανείς θέλει κάποιο ζώο να υιοθετήσει ας υιοθετήσει εμένα!!!! Να δώσω αριθμό λογαριασμού να μου βάζετε λεφτά κι όποτε θέλετε να έρχεστε να με βλέπετε:D:D


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
03/10/2006, 16:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Trans
Καλή κίνηση αλλά αν πραγματικά κανείς θέλει κάποιο ζώο να υιοθετήσει ας υιοθετήσει εμένα!!!! Να δώσω αριθμό λογαριασμού να μου βάζετε λεφτά κι όποτε θέλετε να έρχεστε να με βλέπετε:D:D

Πάντως είχα δύο σκυλιά (original όχι από τα μπουζουκια) και ξέρω ότι είναι ψιλοσκλαβιά αλλά συνάμα και πολύ καλή παρέα. Αν πραγματικά κανείς θέλει μπορεί να πάρει ένα αδέσποτο ή ένα νεογέννητο....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


και περα απο την πλακα εαν καποιος μπει σε αυτη τη διαδικασια 1000 φορες καλυτερα να γινει αναδοχος για ενα παιδακι. Υπαρχουν κ ανθρωποι που εχουν αναγκη.

simitis
03/10/2006, 18:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Trans
Καλή κίνηση αλλά αν πραγματικά κανείς θέλει κάποιο ζώο να υιοθετήσει ας υιοθετήσει εμένα!!!! Να δώσω αριθμό λογαριασμού να μου βάζετε λεφτά κι όποτε θέλετε να έρχεστε να με βλέπετε:D:D


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

να σαι καλα ρε φιλε,μου εφτιαξες το κεφι για ολο το βραδυ.....

athandim
03/10/2006, 19:05
:rolleyes:

Μόνο λογαριασμό τράπεζας διαθέτει αυτή η φιλοζωική ; Δεν έχει όνομα, υπευθύνους, διεύθυνση,τηλέφωνο...τίποτα;

loufas
03/10/2006, 19:39
και βεβαια εχει υπευθυνους και διευθηνση, τα γραφω παραπανω. οσον αφορα το θεμα των παιδιων εχετε απολυτο δικιο, υπαρχουν πολλα παιδια που θελουν οικογενεια. ας βοηθησουμε οσο μπορουμε. ο αριθμος τραπεζης δεν ειναι το μοναδικο που μπορουμε να κανουμε. οι ανθρωποι που ιδρυσανε τον ομιλο πιστευω πως χρειαζονται ηθικη υποστηριξη. εγω ειμαι ενα απλο μελος και βλεπω πως εκει δεν υπαρχει ηθικη υποστηριξη σχεδον απο κανεναν. τουλαχιστον αν δουν οτι υπαρχουν ανθρωποι που ξερουν για το αργο, ισως νιωσουν καλυτερα. γνωριζω τα παιδια εναν προς εναν εκει μεσα και πιστεψτε με, πηρανε μεγαλο ρισκο φτιαχνωντας αυτο τον ομιλο..

loufas
03/10/2006, 19:40
δικιο εχετε ρε σεις.. δεν εγραψα τη σελιδα! τι λακαμας γμτ..

www.filokardi.gr
:uplate: :uplate: :uplate:

tsoukas77
03/10/2006, 20:32
Συγχαρητηρια φιλε μου για το θεμα που ανοιξες...

loufas
03/10/2006, 22:54
τα συγχαρητηρια πρεπει να πανε στην κυρια Ευη η οποια ξεκινησε το συλλογο. φυσικα και σε ολους οσους βοηθουν ετσι; μακαρι να μπορουσαμε να κανουμε περισοτερα.. :)

boos
04/10/2006, 07:06
ημέρα των ζωών σήμερα !!!
αντε χρόνια τους πολλά.
(προστάτευσε και εσύ ένα μπορείς)
boos
:rotflmao:

gian_nykt
04/10/2006, 07:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Trans
Καλή κίνηση αλλά αν πραγματικά κανείς θέλει κάποιο ζώο να υιοθετήσει ας υιοθετήσει εμένα!!!! Να δώσω αριθμό λογαριασμού να μου βάζετε λεφτά κι όποτε θέλετε να έρχεστε να με βλέπετε:D:D

Πάντως είχα δύο σκυλιά (original όχι από τα μπουζουκια) και ξέρω ότι είναι ψιλοσκλαβιά αλλά συνάμα και πολύ καλή παρέα. Αν πραγματικά κανείς θέλει μπορεί να πάρει ένα αδέσποτο ή ένα νεογέννητο....

:rotflmao: :lol: :bawl: :rotflmao: