PDA

View Full Version : Αποφάσισα τελικά τι μοτοσικλέτα θέλω



Julius
11/06/2004, 10:12
Θέλω ένα LC8 950 Μαύρο να πηγαίνω την γυναίκα μου βόλτες στην Ροδόπη

Θέλω ένα GSXR750 για να πηγαίνω γρήγορες στριφτερές βόλτες με τον Val750(κεράσεις) τον Dela τον Deminio τον Zanzi-Bar τον Παππού τον Indefix και να κάνουμε πλάκα στο S4 που είναι πάλι τελευταίος.

Θέλω ένα ΤΕ510 enduro, να ανεβαίνω στην αντιπυρική και να κάνω άλματα τα σαμαράκια στην ανάβαση

Θέλω ένα CR125 για προπόνηση

Θέλω ένα EXC525SM να πηγαίνω με τον Dit και την Tmaniac στην πίστα και όταν αράζω να μου λένε τι μπουρδέλα είναι τα ΚΤΜ

Μάλλον το στεγαστικό για να πάρουμε σπίτι μου φαίνετε θα το κάνω μοτοσυκλέτες



:wave2:



Ακούω τις επιλογές σας (αλλά μέσα στα πλαίσια του στεγαστικού ρε, μην αρχίσετε να γράφετε για RCV και Replikes)

DUKASII
11/06/2004, 10:14
ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ ,ΤΟ ΛΟΤΟ, ΤΟ ΠΡΟΤΟ ,ΤΟ ΠΡΟΠΟΓΚΟΛ. ΤΟ ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

ΚΑΙ ΕΝΑ ΛΑΧΕΙΟ!

ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΑ…ΕΡΧΟΝΤΑΙ…
:beer: :beer: :beer:

sas
11/06/2004, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Θέλω ένα LC8 950 Μαύρο να πηγαίνω την γυναίκα μου βόλτες στην Ροδόπη

Θέλω ένα GSXR750 για να πηγαίνω γρήγορες στριφτερές βόλτες με τον Val750(κεράσεις) τον Dela τον Deminio τον Zanzi-Bar τον Παππού τον Indefix και να κάνουμε πλάκα στο S4 που είναι πάλι τελευταίος.

Θέλω ένα ΤΕ510 enduro, να ανεβαίνω στην αντιπυρική και να κάνω άλματα τα σαμαράκια στην ανάβαση

Θέλω ένα CR125 για προπόνηση

Θέλω ένα EXC525SM να πηγαίνω με τον Dit και την Tmaniac στην πίστα και όταν αράζω να μου λένε τι μπουρδέλα είναι τα ΚΤΜ

Μάλλον το στεγαστικό για να πάρουμε σπίτι μου φαίνετε θα το κάνω μοτοσυκλέτες



:wave2:



Ακούω τις επιλογές σας (αλλά μέσα στα πλαίσια του στεγαστικού ρε, μην αρχίσετε να γράφετε για RCV και Replikes)

Τυγχάνει να θέλουμε τα ίδια πράγματα (μέσα σε αυτά και το στεγαστικό)

crs-k
11/06/2004, 10:33
Εγω με το στεγαστικο, αγορασα τελικα σπιτι. :(

Γι' αυτο βολευομαι με την Αφρικα που τα κανει ΟΛΑ ΑΥΤΑ! :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

dela
11/06/2004, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ ,ΤΟ ΛΟΤΟ, ΤΟ ΠΡΟΤΟ ,ΤΟ ΠΡΟΠΟΓΚΟΛ. ΤΟ ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

ΚΑΙ ΕΝΑ ΛΑΧΕΙΟ!

ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΑ…ΕΡΧΟΝΤΑΙ…
:beer: :beer: :beer:


:lol: :lol: :lol: Ρε τον μαλάκα τον bibiko....:lol: :lol: :lol:


Ρε συ Γιωργάκη τη έχεις ρε μαλάκα ???...τη να σου συμβαίνει
άραγε???
Αφού πάλι SM :yuck: θα πάρεις ρε τη παιδεύεις τσάμπα
το μυαλό σου...

Γιώργο όσο μεγαλώνουμε μεγαλώνουν και οι υποχρεώσεις και θέλοντας και μη αλλάζουν και οι προτεραιότητες άρα κάνε ότι είναι να κανεις τώρα που είναι νωρίς γιατί μετά θα τον πιεις άσχημα...

Την καλημέρα μου....

:wave2:

Julius
11/06/2004, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από dela
:lol: :lol: :lol: Ρε τον μαλάκα τον bibiko....:lol: :lol: :lol:


Ρε συ Γιωργάκη τη έχεις ρε μαλάκα ???...τη να σου συμβαίνει
άραγε???
Αφού πάλι SM :yuck: θα πάρεις ρε τη παιδεύεις τσάμπα
το μυαλό σου...

Γιώργο όσο μεγαλώνουμε μεγαλώνουν και οι υποχρεώσεις και θέλοντας και μη αλλάζουν και οι προτεραιότητες άρα κάνε ότι είναι να κανεις τώρα που είναι νωρίς γιατί μετά θα τον πιεις άσχημα...

Την καλημέρα μου....

:wave2:


eyxaristo re Stefanouli, to post soy mporo na po oti einai psixologikh anazoogonish


re mipos sas vriskete kanena koutali na kopso tis fleves moy?

::wave2: :hypnotize :wacko: :ninja: :eyepop: :wave2: :uplate:

Zanzibar
11/06/2004, 11:12
Κουτάλι δε μας βρίσκεται αλλά έχω έναν καλό δονητή θου κάνει...???:look:

Θες να πας και μαζί μας γρήγορες και στριφτερές βόλτες εεε...???
Το άλλο με τον Τοτό που ήθελε να αγοράσει DUCATI το ήξερες:sick: :uplate: :eyepop: :wave2:

Ουρτττ ρε πάνε εδω να παίξεις----> www.pleximo_me_belonaki.gr

Julius
11/06/2004, 11:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zanzibar
Κουτάλι δε μας βρίσκεται αλλά έχω έναν καλό δονητή θου κάνει...???:look:

Θες να πας και μαζί μας γρήγορες και στριφτερές βόλτες εεε...???
Το άλλο με τον Τοτό που ήθελε να αγοράσει DUCATI το ήξερες:sick: :uplate: :eyepop: :wave2:

Ουρτττ ρε πάνε εδω να παίξεις----> www.pleximo_me_belonaki.gr


RE den mou emfanizete to site, gia den mipos exeis grapsei to url lathos giati thelo na to do, mou fenete endiaferon

exei kai chat?

superfour
11/06/2004, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zanzibar
...Θες να πας και μαζί μας γρήγορες και στριφτερές βόλτες εεε...??


....Ποιός φωνάζει απ' το πηγάδι? Τον πληθυντικό δεν τον κατάλαβα κύριε Γλυφιτζούρη? Αγόρασες μηχανή και δεν μας το πες? ε? Άιντε παλικάρι μου να παίξεις με το Ka και όταν μεγαλώσεις και βγάλεις μούσι πάρε και κανα παπάκι να έρχεσαι να μας βλέπεις στο τσαφ όταν θα ετοιμαζόμαστε για .... απογείωση!! Άιντε.... Γίναμε όλοι ίσοι κι όμοιοι!

Ρε Κούλιους? Τι έγινε ρε? όλα οκ? μήπως σε ... "πλήγωσε" κανένας? Ρε άκου τον Στεφανή.... και δεν θα χάσεις! Και να σου πώ? αν δεν έχεις χώρο στο γκαραζ για όλα τα παραπάνω διαθέτομε και γκαράζ με πράσινο και λελουδάκια....:beer:

Εγώ πάλι δεν θέλω πολλά.... ενα FJR για να πηγαίνω να βλέπω την Πανάθα στα εκτός του Champions Leaugue ... οδικώς, ένα Ζ1000 απλά για να νοιώσω κι εγώ λίγο ΑΛΗΤΗΣ, ένα fazer1000 γιατί ... "κι αν θα το πούλαγα πάλι fazer θα παιρνα" και τέλος ένα Innova Για να μπορώ να βάζω κόντρες με τον Zan στη βούτα... Αυτά

DUKASII
11/06/2004, 11:35
ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ…

ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΟΝΤΕΛΕΣ ΤΟΥ ΦΛΟΡΟΥΜ ΕΔΩ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΤΕ?? Και δεν έχω βάλει και τα καλά μου σήμερα!


ΕΣΥ ΚΩΣΤΑΚΗ..ΣΙΓΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΓΕΙΩΣΗ ΜΗ ΣΚΙΣΕΙΣ ΚΑΝΑ ΚΑΛΣΟΝ ΡΕ ΣΥ…[ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ..ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΧΤΥΩΤΟ ΛΕΩ ΠΟΥ ΣΕ ΔΑΝΕΙΣΑ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ]
:blush: :blush:

Zanzibar
11/06/2004, 11:41
ΚοντΡε πετάχτηκες πάλι σαν την πορδή να πεις τη μαλακία σου εεε...? Να σου πω για ρώτα τον Dela να σου πει από πότε καβαλάμε εδώ μέσα μηχανές και όχι κουκουνάρια στα 28+ μας,που θα βγάλεις και γλώσσα μουσικάντη της δεκάρας μπέρδεψες το πιάνΩ με τη μπαλαλάικα...

Θες και Ζ1000 να νιώσεις αλιέτης...? ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧ καλόοοοοο εεεε

Εγώ δεν ήμουνα αλιέτης
ήμουνα κουλό παιδί
αλιέτη με έκανε ο Ζαν

Υ.Γ Λίγες μέρες μείνανε και το μετρητό σπαρταράει,φρόντισε να μάθεις στενογραφία να γράφεις την πινακίδα μου στις εκθέσεις σου στο σχολείο.:lol: :lol: :lol: :lol: :bawl: