PDA

View Full Version : Ειδοποιήσεις με mail ? Όχι ευχαριστώ !



Nik0s
04/10/2006, 09:04
Γιατί ενώ "είπα" στο moto.gr να μη μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email εκείνο με αγνοεί επιδεικτικά και συνεχίζει ακάθεκτο ?

:rolleyes:

crs-k
04/10/2006, 09:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Γιατί ενώ "είπα" στο moto.gr να μη μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email εκείνο με αγνοεί επιδεικτικά και συνεχίζει ακάθεκτο ?

:rolleyes:


Εγω ΔΕΝ παιρνω καμια ειδοποιηση εδω και 2 χρονια που το εχω απενεργοποιημενο! :wacko:

Stergios69
04/10/2006, 09:09
Σε κάποιες συζητήσεις συνεχίζεις να είσαι συνδρομητής.
Ξετσεκαρε τις και ολα οκ.

Alki_Viades
04/10/2006, 09:44
Εγω παρατηρησα πως αν απενεργοποιησεις την ειδοποιηση με email, παυει να ενημερωνεται και το "Συζητήσεις στις οποίες είστε συνδρομητές" στο "π.δ. μελους", οποτε αναγκαστικα το ξαναενεργοποιησα και καθε μερα σβηνω μπολικο πραμα απο το hotmail... :mad:

Δεν μπορει ν'αλλαξει αυτο;

adam_tsouk
04/10/2006, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Εγω ΔΕΝ παιρνω καμια ειδοποιηση εδω και 2 χρονια που το εχω απενεργοποιημενο! :wacko:



καν'τα 3 για μενα νεος


:rotflmao: :lol: :rotflmao:

fantacid
04/10/2006, 22:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alki_Viades
Εγω παρατηρησα πως αν απενεργοποιησεις την ειδοποιηση με email, παυει να ενημερωνεται και το "Συζητήσεις στις οποίες είστε συνδρομητές" στο "π.δ. μελους", οποτε αναγκαστικα το ξαναενεργοποιησα και καθε μερα σβηνω μπολικο πραμα απο το hotmail... :mad:

Δεν μπορει ν'αλλαξει αυτο;

+1

φτιαξε ενα φιλτρο στο hotmail που να σου βαζει ολα τα mail που ερχονται απο μοτο.γρ σε ξεχωριστο φακελο.
ή
μπορεις να τα μπλοκαρεις τελιως (spam guard) κ να μην τα περνεις καθολου


στο yahoo εχω κανει το πρωτο

Alki_Viades
05/10/2006, 10:03
Το σκεφτηκα αλλα ειπα να μη βαλω το moto.gr σαν spam, ποτε δεν ξερεις τι θα ερθει, πχ ειδοποιηση για πμ....

fantacid
05/10/2006, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alki_Viades
Το σκεφτηκα αλλα ειπα να μη βαλω το moto.gr σαν spam, ποτε δεν ξερεις τι θα ερθει, πχ ειδοποιηση για πμ....


QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
φτιαξε ενα φιλτρο στο hotmail που να σου βαζει ολα τα mail που ερχονται απο μοτο.γρ σε ξεχωριστο φακελο.........για καλυτερη διαχειριση/ οργανωση του inbox!
[/QUOTE]


:winka: