PDA

View Full Version : Το σκυλακι του afro !!!



afrotwin
10/06/2004, 14:57
?

Μικρή Λουλού
10/06/2004, 15:13
ΡΕ ΑΦΡΟ.....ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΩ ΟΛΗ ΤΗ ΦΑΜΙΛΙΑ ΣΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΟΒΟΡΟ,ΝΑ ΣΤΗΝΕΤΕ ΑΜΠΡΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑFRICA KAI THN NAΡΚΟΘΕΤΗΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΧΗ,ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΣΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟΘΥΣΙΑ ΤΟ ΑFRICΑ....
TOTE OXI MONO ΘΑ ΕΡΘΩ,,ΑΛΛΑ ΘΑ ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΒΙΝΤΕΟΣΚΟΠΗΣΗΣ..!!!!

ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΧΑΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ..!!!:lol: :lol: :lol:

ΕΞ ΑΛΛΟΥ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΠΡΕΣΒΥΤΕΡΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ..!!!:lol: :lol: :lol:

:beer: :beer: :beer: :beer:

afrotwin
11/06/2004, 10:43
?

Θάνος
11/06/2004, 11:02
:lol: :rotflmao: Κουρδιστό είναι;;;


ΧΑΧΑΧΑΧΑ :rotflmao:

ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ ΑΥΤΟ!!

afrotwin
11/06/2004, 11:13
[?

Μικρή Λουλού
11/06/2004, 11:17
ΣΟΡΥ ΡΕ ΑΦΡΟ ΠΟΥ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ...ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΞΑΝΑΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΜΙΛΙΑ ΜΟΥ.....

ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΘΕΕ ΜΟΥ ???!!!
ΚΑΛΑ ΡΕ,ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ???
ΑΥΤΑ ΝΟΜΙΖΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΥΝΟΜΑΧΙΕΣ..!!!

ΚΑΙ ΚΑΛΑ....ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ???
ΤΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΠΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ???
ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΦΕΡΩ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ???
ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ Π.Μ. ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ !!!!
ΕΧΩ ΓΕΜΙΣΕΙ ΑΠΟΡΙΕΣ !!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :

periklisk
11/06/2004, 11:17
Κουρδιστό???!!!!! αχαχαχχαχααα!!!:rotflmao:

Μοβόρικο???!!!!! μπουαχαχαχα!!!!!:rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
11/06/2004, 11:17
?

GST
11/06/2004, 11:53
εχω παιθανει απο τα γελια:rotflmao:

και μετα μασ λενε οτι τα μεταλαγμενα δεν θα μασ πειραξουν καθολου!!!!!!!!!!!!!!!!! φανταζομαι τι θα τρωει!!!!

παντωσ αφρο ειναι κουκλι να το χαιρεστε

afrotwin
11/06/2004, 12:24
?

GST
11/06/2004, 12:36
τωρα καταλαβα οιοσ το βγαζει τα βραδυα βολτιτσα για τσισακια
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

periklisk
11/06/2004, 12:38
Λεωνίδα μιλάμε έχω κλάσει στο γέλιο!!!!:lol: :lol:

Που το βρήκες??????

Θάνος
11/06/2004, 12:41
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

ΤΙ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ;;;; :rotflmao: :rotflmao:

Μικρή Λουλού
11/06/2004, 13:13
ΠΕΡΑ ΑΠ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ,ΣΑΝ ΜΠΙΖΟΥΔΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟΥ ΤΣΙΦΟΥΣ ΕΙΝΑΙ !!
ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ !!
ΜΕ ΕΝΑ ΤΟΣΤΑΚΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ,ΤΟ ΚΟΥΒΑΛΑΣ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΣΤΕΙΣΟΝ,ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΡΩΣΕΙ ΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΣ,ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ "ΚΡΑΧΤΗΣ",ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ..

ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΕΙ?? ΓΙΑΤΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΙΚΡΟΣΩΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ..

ΕΙΝΑΙ ΨΩΝΙΟ..!!


ΠΩΣ ΤΟΝ ΦΩΝΑΖΕΤΕ??? ΙΒΑΝ??ΡΑΜΠΟ??:lol: :lol: :lol:

Θάνος
11/06/2004, 13:22
Ρε συ είναι φανταστικό!

κι έλεγα ότι εγώ έχω μικρά σκυλιά... :D

Μικρή Λουλού
11/06/2004, 13:34
ΚΑΙ ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ.......!!!!!! :lol: :lol: :lol:

ΛΟΙΠΟΝ,ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΑΦΟΥ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΗΣΑΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ ΤΟΥΣ....:lol: :lol:

ΤΖΟΥΛΙΕ,ΤΡΑΒΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑΚΙΑ..!!

ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΜΑΣ..!!!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΗΜΙΑΙΜΟ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ..ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ WILLY,ΕΙΝΑΙ 8 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΦΕ-ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑΤΙΣΜΟ..!!
ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΤΗΝ ΣΥΜΒΙΩΣΗ ΜΑΣ,ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΨΥΧΩΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥ..!!
ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΤΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ ΚΑΙ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ,ΚΑΙ ΑΚΟΥΕΙ JAZZ,ACID,FUNKY....KAI KRHTIKA..!!!:lol: :lol:

afrotwin
11/06/2004, 13:39
?

Μικρή Λουλού
11/06/2004, 13:59
ΡΕ ΑΦΡΟ,ΕΧΕΙΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΛΤΣΕΣ ΤΟΥ ΓΥΙΟΥ ΣΟΥ ΦΟΡΕΜΕΝΕΣ ΜΕ SPORTEX ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΙΧΑΤΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΣΤΑ ΑΠΛΥΤΑ ???:lol: :lol:

ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΟΛΠΟ ΠΟΥ ΚΑΤΙ ΒΑΖΑΝΕ ΣΤΗΝ ΚΑΛΤΣΑ ΚΑΙ ΚΟΒΑΝΕ ΤΟ ΣΥΝΗΘΕΙΟ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ..

ΕΜΕΝΑ Ο ΚΑΥΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΠΟΤΕ ΖΗΜΙΕΣ,ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΗΓΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ(ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΡΕΥΜΑ..) ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΡΙΕΓΡΑΨΕ ΑΚΡΙΒΩΣ,ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΕΙ,ΞΕΣΚΙΖΕΤΑΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ..!!:lol: :lol: :lol:

ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΑΦΡΟ!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
11/06/2004, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto

.............
ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΑΦΡΟ!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



TWIN ???? :lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

hornet
11/06/2004, 14:11
Δεν λεω το σκυλακι γουστοζικο αλλα το κακο με μας τους χρηστες ειναι οτι μας παιρνει η κατηφορα και δεν σταματαμε η μαλλον δεν κανουμε νεα συζητηση απο μονοι μας αλλα πρεπει να πεσει σχισμα.Το κουμπακι νεα συζητηση για αυτο το λογο υπαρχει.Τωρα πειτε μου ειλικρινα λεωνιδα,θαναση και θανο τι σχεση εχει ο προβληματισμος του ανθρωπου με το πλυσιμο της αφρικα και το σκυλακι που την φυλαει αλλα και το μεγεθος του.

Ξερω ξερω παρασυρθηκατε και λοιπα προσεξτε λιγακι ιδιως εαν και οι ιδιοι απαιτειτε απο τους αλλους να μην κανουν τα ιδια σε δικα σας ποστ.

Και εν τελει βαριεμαι να κοβω και να ραβω τα ποστ καθε λιγο και λιγακι!!!!!!!

Αυτα τα ολιγα προσεχτε ρεεεεεεεεεεε

Σταθης

Θάνος
11/06/2004, 14:18
Έχεις δίκιο Στάθη αλλά υπάρχει ένα πρόβλημα... αν ανοίξει κάποιος καινούργια συζήτηση για να απαντήσει σε ένα θέμα που συζητιέται αλλού, νομίζω δεν θα τη δει κανείς...

Αν πάλι δεν απαντάμε καθόλου για να μη χαλάσουμε το post είναι κι αυτό σωστό;

Ή πώς αλλιώς μπορεί να γίνει...;

Θάνος
11/06/2004, 14:20
Αν σου πω ότι κι εμένα δεν μου αρέσει θα με πιστέψεις;;

Όταν όμως βλέπω κάτι σε ένα post και θέλω να γράψω κάτι που είναι εκτός θέματος, αισθάνομαι ότι έχω δύο επιλογές. Ή να μην το γράψω καθόλου ή να το γράψω εκεί... Δεν ξέρω αν έχω και άλλη που δεν την έχω δει ακόμα...

Πότε κάνω το ένα και πότε το άλλο... :(

hornet
11/06/2004, 14:48
το ξερω αυτο αλλα εινα προβλημα και τι να κανουμε τωρα.Η συζητηση εφυγε πολυ,συνηθως αυτος που το ξεκιναει πρεπει να παει σε αλλο ποστ και οχι αυτοι που απαντουν.Δηλαδη τωρα ο περικλης δεν προλαβε και γελαει μονος του εκει!
Χωρις νοημα ιδιαιτερο ειπαμε ο δημιουργος της ολισθησης πρεπει να παει σε αλλο.
Εσυ δεν μπορεις να το κανεις αναγκαστυικα απαντας αλλιως πως δεν παει!

nimbus
11/06/2004, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Έχεις δίκιο Στάθη αλλά υπάρχει ένα πρόβλημα... αν ανοίξει κάποιος καινούργια συζήτηση για να απαντήσει σε ένα θέμα που συζητιέται αλλού, νομίζω δεν θα τη δει κανείς...

Αν πάλι δεν απαντάμε καθόλου για να μη χαλάσουμε το post είναι κι αυτό σωστό;

Ή πώς αλλιώς μπορεί να γίνει...;



:wave2: ΣΩΣΤΟΣΣΣΣΣΣΣΣ:D :confused: :confused:

afrotwin
11/06/2004, 14:55
?

hornet
11/06/2004, 14:56
Σταματα μωρε εσυ αμεσως σωστος!!!!

Θοδωριτσα ζιζανιακι!!!αντε:sun:

nimbus
11/06/2004, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Σταματα μωρε εσυ αμεσως σωστος!!!!

Θοδωριτσα ζιζανιακι!!!αντε:sun:


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΤΑΘΑΚΗ!:wave2:
ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ W.H.?

Θάνος
11/06/2004, 14:59
Αν και το θέμα συζητιέται και αλλού, θα πω εδώ τη γνώμη μου γιατί πάλι ξεφύγαμε... :D

Θέλω να αισθάνομαι ότι οι συζητήσεις στο forum δεν είναι debate πολιτικών αρχηγών με αυστηρό θεματολόγιο, αλλά συζητήσεις καθημερινών ανθρώπων που όσο τη βρίσκουν ο ένας με τον άλλο και συνεχίζουν να συζητάνε, μπορεί να αλλάζουν συνέχεια θέμα.

Η φράση "χάλασα το post" έχει δύο ερμηνείες. Η μία λέει ότι μπήκε κάποιος, κορόιδεψε, ειρωνεύτηκε και κυριολεκτικά χάλασε το post. Η άλλη λέει ότι συζητήθηκε, αντιμετωπίστηκε με την πρέπουσα σοβαρότητα και κάποια στιγμή πολύ αργότερα έπεσε και λίγο χιούμορ και πήγε αλλού.

Νομίζω ότι συνήθως γίνεται το δεύτερο που δεν προσβάλει τον δημιουργό και το βρίσκω φυσιολογικό. Ωστόσο συμφωνώ ότι επειδή είναι forum ίσως είναι σωστό να υπάρχει αντιστοιχία στο θέμα με το περιεχόμενο για όλους τους προφανείς λόγους, αλλά έτσι όπως είναι φτιαγμένο το moto.gr, αυτό μπορεί να γίνει σωστά μόνο με περιοδικό νοικοκύρεμα από τους moderators...

Έτσι δεν είναι...;

Θάνος
11/06/2004, 15:00
ρε συ άφρο πότε το έγραψες όλο αυτό; εγώ υποτίθεται ότι γράφω τυφλό κι εσύ με τα παλιοgreekλις σου κατεβάζεις σελίδες;

nimbus
11/06/2004, 15:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Αν και το θέμα συζητιέται και αλλού, θα πω εδώ τη γνώμη μου γιατί πάλι ξεφύγαμε... :D

Θέλω να αισθάνομαι ότι οι συζητήσεις στο forum δεν είναι debate πολιτικών αρχηγών με αυστηρό θεματολόγιο, αλλά συζητήσεις καθημερινών ανθρώπων που όσο τη βρίσκουν ο ένας με τον άλλο και συνεχίζουν να συζητάνε, μπορεί να αλλάζουν συνέχεια θέμα.

Η φράση "χάλασα το post" έχει δύο ερμηνείες. Η μία λέει ότι μπήκε κάποιος, κορόιδεψε, ειρωνεύτηκε και κυριολεκτικά χάλασε το post. Η άλλη λέει ότι συζητήθηκε, αντιμετωπίστηκε με την πρέπουσα σοβαρότητα και κάποια στιγμή πολύ αργότερα έπεσε και λίγο χιούμορ και πήγε αλλού.

Νομίζω ότι συνήθως γίνεται το δεύτερο που δεν προσβάλει τον δημιουργό και το βρίσκω φυσιολογικό. Ωστόσο συμφωνώ ότι επειδή είναι forum ίσως είναι σωστό να υπάρχει αντιστοιχία στο θέμα με το περιεχόμενο για όλους τους προφανείς λόγους, αλλά έτσι όπως είναι φτιαγμένο το moto.gr, αυτό μπορεί να γίνει σωστά μόνο με περιοδικό νοικοκύρεμα από τους moderators...

Έτσι δεν είναι...;


EΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑΙ:wave2: :D :D :winka: :beer: :p

hornet
11/06/2004, 15:02
"ke file sta8i se efxaristo pou meteferes edo se olous afto to post ke me ironiko titlo to skilaki tou afro
vlepo telika oti exis arketi empa8ia mazi mou gia kapio logo ke 8a i8ela protou vgalo simperasmata na mou eksigizis ti zori travas me ton afro na telionoume"


αχαχα λεωνιδα δεν πας καλα ρε μ@λ@κ@ δεν εχω κανενα προβλημα μαζι σου απλα μου ηρθε ενας τιτλος και τον εβαλα αυτο ειναι ολο.Θα μπορουσα να βαλω καλιστεια σκυλων.Την ειρωνεια που την ειδες;
Την μετακομιση την αποφασισα γιατι ο ανθρωπος που το εβαλε σας εβαλε στο στραβα και αναποδα με τιτλο ουδεν σχολιο.Και ειπα να τα χωρισω καλυτερα.

Εεε ξεκολατε ωραιο ποστ ειναι πλακα εχει και το σκυλακι και ναι ειναι απλος τιτλος

Το σκυλακι του αφρο δεν ειναι η δεν καταλαβα καλα;

Εμπαθεις εγω ποτε λεωνιδα δεν χρειαζεται.Μην οπλιζεις κατευθειαν αμαν!!

nimbus
11/06/2004, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΡΕ ΑΦΡΟ,ΕΧΕΙΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΛΤΣΕΣ ΤΟΥ ΓΥΙΟΥ ΣΟΥ ΦΟΡΕΜΕΝΕΣ ΜΕ SPORTEX ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΙΧΑΤΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΣΤΑ ΑΠΛΥΤΑ ???:lol: :lol:

ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΟΛΠΟ ΠΟΥ ΚΑΤΙ ΒΑΖΑΝΕ ΣΤΗΝ ΚΑΛΤΣΑ ΚΑΙ ΚΟΒΑΝΕ ΤΟ ΣΥΝΗΘΕΙΟ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ..

ΕΜΕΝΑ Ο ΚΑΥΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΠΟΤΕ ΖΗΜΙΕΣ,ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΗΓΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ(ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΡΕΥΜΑ..) ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΡΙΕΓΡΑΨΕ ΑΚΡΙΒΩΣ,ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΕΙ,ΞΕΣΚΙΖΕΤΑΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ..!!:lol: :lol: :lol:

ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΑΦΡΟ!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

hornet
11/06/2004, 15:06
Εγω να δεις θανο τι παθαινω απανταω στον εναν και βγαινουν αλλοι 10.
Θανο εχουμε πει οτι τα αφηνουμε λιγακι χυμα αλλα βοηθατε και λιγο απο μονοι σας τον moderator.Μονος μου παλευω συνηθως.Και δεν φτανει που ξοδευω χρονο τα ακουω και τελικα στο τελος.

nimbus
11/06/2004, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Εγω να δεις θανο τι παθαινω απανταω στον εναν και βγαινουν αλλοι 10.
Θανο εχουμε πει οτι τα αφηνουμε λιγακι χυμα αλλα βοηθατε και λιγο απο μονοι σας τον moderator.Μονος μου παλευω συνηθως.Και δεν φτανει που ξοδευω χρονο τα ακουω και τελικα στο τελος.


ΣΤΑΘΗ, ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΣ:D ΣΥΝΕΧΑΤΟ:lol: :lol: :lol: :wave2:

Θάνος
11/06/2004, 15:09
Ok no problem.

Και για να πω κάτι εντός θέματος...

Σας αφήνω και πάω για κούρεμα...

έχω γίνει σαν τον Hendrix...

nimbus
11/06/2004, 15:10
ΒΡΕ ΣΥ ΛΕΩΝΙΔΑ, ΕΧΕΙΣ ΣΚΥΛΟ???:confused: :confused:

Μικρή Λουλού
11/06/2004, 15:16
ΤΩΡΑ........ΑΝ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟΝ ΘΑΝΟ.....'ΠΟΙΟΝ HENDRIX??? TON JIMMY??"........EIMAI ENTOΣ H EKTOΣ ΘΕΜΑΤΟΣ ????????

crs-k
11/06/2004, 15:20
Που ειναι οι Φωτο ρεεεεεεεε? :mad:

Ποιος τις εβγαλε? :(

Πηγα να τις δειξω στικορες μου και ειχαν εξαφανιστει !!! :cry:

XTMPAM
11/06/2004, 15:22
ΤΡΑΒΑ ΠΛΥΝΕ ΚΑΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΧΕΙΣ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΝΕΤ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΗΔΕΝ!!
ΑΙΝΤΕ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΜΟΥ!!!!ΤΗΝ ΕΥΚΗ ΜΟΥ ΝΑ ΧΕΙΣ!:beer:

Θάνος
11/06/2004, 16:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΤΩΡΑ........ΑΝ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟΝ ΘΑΝΟ.....'ΠΟΙΟΝ HENDRIX??? TON JIMMY??"........EIMAI ENTOΣ H EKTOΣ ΘΕΜΑΤΟΣ ????????

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ;; :confused:

Μικρή Λουλού
11/06/2004, 18:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ;; :confused:


AMAN ΡΕ ΘΑΝΟ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΟΥ...:lol: :lol:

ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΥΡΕΥΤΗΚΕΣ ΡΕ ΦΡΙΚΟΥΛΑ ???:lol:

HEY JOE !!!! :lol: :lol: :lol:


HALLELUIAH BRO ...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
PEACE :smokin: :smokin: :smokin:

Θάνος
11/06/2004, 20:29
Hey Joe... ah where're you goin'with that gun in your hand...

καλά το θυμάμαι;;


:lol: τα 'κοψα όλα!

έγινα KojaK! :smokin:

milaber
12/06/2004, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Που ειναι οι Φωτο ρεεεεεεεε? :mad:

Ποιος τις εβγαλε? :(

Πηγα να τις δειξω στικορες μου και ειχαν εξαφανιστει !!! :cry:

Ναι ρε παιδιά!

Που είναι τελος πάντων αυτό το σκυλάκι;

:confused: :confused: :confused:

powerphot
13/06/2004, 23:22
?

jimbar
14/06/2004, 06:03
..

afrotwin
14/06/2004, 09:44
oriste
fago8ikate me to skilaki tou afro
:rotflmao:


2540

milaber
14/06/2004, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
oriste
fago8ikate me to skilaki tou afro
:rotflmao:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ora_Nihil
14/06/2004, 15:05
ΜΠΟΥΑΑΑΑΑΧαχαχαχαχαχαχα


Να το χαίρεσαι το σκυλάκι σου Άφρο.

Πόσο χρονών είναι;

Τι ράτσα είναι;

:lol: :lol: :lol:

afrotwin
14/06/2004, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nihil
ΜΠΟΥΑΑΑΑΑΧαχαχαχαχαχαχα


Να το χαίρεσαι το σκυλάκι σου Άφρο.

Πόσο χρονών είναι;

Τι ράτσα είναι;

:lol: :lol: :lol:

ine asmar ntalka me diastavrosi voukol smproxte :rotflmao:
ine se ilikia tifou
efxaristo 8a to xerome ke esi ke tou xronou
:rotflmao: