PDA

View Full Version : Δεν ανοίγει το βαλιτσάκι ! ! !



Tsakalaki
05/10/2006, 12:57
Τετάρτη 4 Οκτώβρη 2006.....20:58 βράδυ, στη Μητροπόλεως. έχω τελειώσει μόλις τη δουλειά, κατεβαίνω να πάω το μοτόρι....έχω στα χέρια μου το κράνος, τα 2 μηχανάκια απο τη συλλογή "Οι μηχνές των πρωταθλητών", κάτι χαρτά και τα κλειδιά απο το μηχανή και αυτά της κλειδαριάς και της βαλίτσας.. Κατεβαίνω στο Vstrom που είναι παρκαρισμένο μπροστά απο την πολικατοικεία όπου στεγάζονται τα γραφεία. με όλα αυτά τα πράγματα στα χέρια, βάζω το κλειδί στο βαλιτσάκι...δεν ανοίγει....ξανα γυρίζω το κλειδί...τζίφος....ξανά μανά προσπαθώ...τζίφος..."ρε γμτ...τι έγινε;;;;" σκέφτομαι....αφήνω τα πράγματα πάνω στη σέλα και ξαναπροσπαθώ.....ξαφνικά ακούω να χτυπά ο συναγερμός......







ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ;;;;;;;;;;;;;;;

Μα εγώ δεν έχω συναγερμό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Συμπέρασμα:
Τι και αν το Vstrom μου είναι το πλέον βρόμικο στη γειτονιά;;;;
Τι κι' αν είναι τιγκα στα αυτοκόλλητα;;;;
Τι και αν έχω βάλει αφτερμαρκετ εξάτμιση;;;;;;
Τι και αν δεν έχω τανκ κόβερ;;;;;;;;;


Όλα ίδια είναι.....



Μπερδεύτηκα...... το είχα παρκάρει το πρωί λίγα μέτρα απο εκεί που το αφήνω συνήθως (σκριβώς μπροστά στην είσοδο)...



Δεν κάνω τον μαλάκα...απλά πάω στο δικό μου μηχανάκι, ανοίγω το βαλιτσάκι μου και περιμένω να έρθει ο ιδιοκτήτης του Vstrom, έτσι ώστε με ένα αστραφτερό χαμόγελο να του εξηγήσω τη μλκία έκανα......




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:






(έτσι, για να γιορτάσω το 300στο ποστ.....)

GIXXERAKIAS
05/10/2006, 13:04
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: Καλα μιλαμε για πολυ μλκ εχω πεθανει στο γελιο λεμεεεεε:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

villy
05/10/2006, 13:28
:lol: :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :lol:

Αυτό το πρόβατο...σου έχει ρουφίξει το μυαλό! :winka:


:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

kakofonixx
06/10/2006, 15:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tsakalaki
Συμπέρασμα:
Τι και αν το Vstrom μου είναι το πλέον βρόμικο στη γειτονιά;;;;
Τι κι' αν είναι τιγκα στα αυτοκόλλητα;;;;
Τι και αν έχω βάλει αφτερμαρκετ εξάτμιση;;;;;;
Τι και αν δεν έχω τανκ κόβερ;;;;;;;;;

Να το πλυνεις σου περασε ποτε απ΄το μυαλο?
Ολοι οι υπολοιποι απλυτα τα εχουμε :a01::a01:

Αντε, παντα τετοια! :beer: