PDA

View Full Version : ΒΓΑΖΕΙ ΒΛΑΒΕΣ ΤΟ Ζ?



medieval
05/10/2006, 13:21
ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ?(ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΤΟ 750).ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

:wave2: :beer: :beer:

OldMan
05/10/2006, 13:24
Για τα μηχανάκια δεν ξέρω, αλλά οι ιδιοκτήτες τους βγάζουν ΠΟΛΛΑ και ΜΕΓΑΛΑ προβλήματα ...!!!

(των κυριών/δεσποινίδων εξαιρουμένων...) :wave2:

idi
05/10/2006, 13:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από medieval
ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ?(ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΤΟ 750).


ΟΧΙ

sniper
05/10/2006, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από medieval
ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ?(ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΤΟ 750).ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

:wave2: :beer: :beer:

Ε αμα δεν βγάζει μπλέ ή κόκκινο gsr (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=29252)

medieval
05/10/2006, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ε αμα δεν βγάζει μπλέ ή κόκκινο gsr (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=29252)

ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΟΜΩΣ.ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ!

idi
05/10/2006, 13:42
φιλε και οι δυο πολυ καλες μηχανες

κανε αν μπορεις βολτα και τις 2 και αποφάσισε μονος σου

απο θεμα αξιοπιστίας παντως το Ζ εχει "κλείσει πολλα στόματα" στο (edit) 4o χρονο που κυκλοφορεί.... αψογο!

medieval
05/10/2006, 13:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
φιλε και οι δυο πολυ καλες μηχανες

κανε αν μπορεις βολτα και τις 2 και αποφάσισε μονος σου

απο θεμα αξιοπιστίας παντως το Ζ εχει "κλείσει πολλα στόματα" στο 3o χρονο που κυκλοφορεί.... αψογο!

thanks!!!:beer: :beer:

sniper
05/10/2006, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από medieval
ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΟΜΩΣ.ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ!

δεν απαντάω εγώ ρε φίλε....

Αμα απαντήσω.... θα πλακώσουν οι Ζάδες και αντε να βγάλεις άκρη μετά....

Πάντως αυτό που σίγουρα ξέρουμε έιναι ότι ένα (1) Ζ κόντεψε να πάρει φωτιά.... τα άλλα ακόμα δεν κάηκαν....


:smokin:

idi
05/10/2006, 13:47
80+ που πανε στο μαστορα μονο για λαδια και φιλτο.... διαβαζουν για τα "αξιοπιστα honda " και γελανε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zireous
05/10/2006, 13:50
:a27:
Θυμίζω ότι το μόνο μηχανάκι που δεν παρουσίασε προβλήματα ποτέ ήταν ένα Gozvolb GaisixtirZ 600 και ήταν στο πλανήτη FC349221.

Ο συγκεκριμένος πλανήτης έχει τεθεί σε εμπάργκο και δεν εξάγει πουθενά μηχανές εδώ και 35.000 χρόνια.

gojakla
05/10/2006, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από zireous
:a27:
Θυμίζω ότι το μόνο μηχανάκι που δεν παρουσίασε προβλήματα ποτέ ήταν ένα Gozvolb GaisixtirZ 600 και ήταν στο πλανήτη FC349221.

Ο συγκεκριμένος πλανήτης έχει τεθεί σε εμπάργκο και δεν εξάγει πουθενά μηχανές εδώ και 35.000 χρόνια.


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
05/10/2006, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από zireous
:a27:
Θυμίζω ότι το μόνο μηχανάκι που δεν παρουσίασε προβλήματα ποτέ ήταν ένα Gozvolb GaisixtirZ 600 και ήταν στο πλανήτη FC349221.

Ο συγκεκριμένος πλανήτης έχει τεθεί σε εμπάργκο και δεν εξάγει πουθενά μηχανές εδώ και 35.000 χρόνια. +1

Nik0s
05/10/2006, 14:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από zireous
:a27:
Θυμίζω ότι το μόνο μηχανάκι που δεν παρουσίασε προβλήματα ποτέ ήταν ένα Gozvolb GaisixtirZ 600 και ήταν στο πλανήτη FC349221.

Ο συγκεκριμένος πλανήτης έχει τεθεί σε εμπάργκο και δεν εξάγει πουθενά μηχανές εδώ και 35.000 χρόνια.


:lol: :rotflmao: :lol:


:a19:

gojakla
05/10/2006, 14:55
Πέρα από την πλάκα πάντως, για να απαντήσω κι' εγώ στο φίλο... μετά από 16000χλμ (1.5 χρόνο κατοχής του Ζ750) δεν έχει παρουσιάσει απολύτως τίποτα...

:wave2:

adam_tsouk
05/10/2006, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
δεν απαντάω εγώ ρε φίλε....

Αμα απαντήσω.... θα πλακώσουν οι Ζάδες και αντε να βγάλεις άκρη μετά....

Πάντως αυτό που σίγουρα ξέρουμε έιναι ότι ένα (1) Ζ κόντεψε να πάρει φωτιά.... τα άλλα ακόμα δεν κάηκαν....


:smokin:


φιλε Νικο, ολα αυττα τα ποστακια σου, εαν ηταν απο μας στη κατηγορια cbr θα ειχαν πεθανει προ πολλου...... :winka:
ξερς, φιλικα παντα (τη Κυριακη θα ειμαι Μεγαρα αν εχεις διαφωνιες):lol:





Το Ζ μου εχει 25000 εντελως απροβληματιστα χλμ (ουτε απο βενζινη δεν εχει μεινει) και το πουλαω μονο σε σενα φιλαρακι!


:lol: :lol:


:wave2:

samoure
06/10/2006, 05:08
Γεια χαρα και απο εμενα παιδια ειμαι νεωπας στο forum,τωρα το ανακαλυψα.:wave2:
Επιτελους καταφερα να μαζεψω το μαρουλι και ειμαι και εγω ενα βημα πριν να μπω στη φυλη των Ζ ηταρεων
Για το 750 παω μαλλον το 2004 η 2005(Το 2006 ειχε καποιες διαφορες που δεν μου πολυαρεσαν).
Θα ηθελα να μου πειτε αδυνατα σημεια και τελωσπαντων τι χρειαζεται να προσεξω σε ενα Ζ για να καταλαβω οτι ειναι οκ.Ευχαριστω προκαταβολικα οποιον απαντησει.:beer:

PortisHead
06/10/2006, 08:52
Αν και Yamaha-κιας πρέπει να παραδεχτώ οτι το Z750 ενος φιλαράκου μου εχει κανει 55.000+ χλμ μεχρι στιγμής και δεν εχει βγάλει απολύτως τίποτα....τίποτα όμως.
:wave2:

idi
06/10/2006, 09:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από samoure
Γεια χαρα και απο εμενα παιδια ειμαι νεωπας στο forum,τωρα το ανακαλυψα.:wave2:
Επιτελους καταφερα να μαζεψω το μαρουλι και ειμαι και εγω ενα βημα πριν να μπω στη φυλη των Ζ ηταρεων
Για το 750 παω μαλλον το 2004 η 2005(Το 2006 ειχε καποιες διαφορες που δεν μου πολυαρεσαν).
Θα ηθελα να μου πειτε αδυνατα σημεια και τελωσπαντων τι χρειαζεται να προσεξω σε ενα Ζ για να καταλαβω οτι ειναι οκ.Ευχαριστω προκαταβολικα οποιον απαντησει.:beer:

αν εχει φαει τουμπες

adam_tsouk
06/10/2006, 09:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
αν εχει φαει τουμπες


ετσι, απλα κ ωραια.

γενικα εγω ειμαι παντα εναντιον στα πειραγματα μοτερ...

δες αν εχουν αλλαχτει τπτ πλαστικα, βαμενα μερη κτλ..

το νουμερο ενα σημειο που μπορεις να δεις, ειναι το τεποζιτο. και τα μαστορια απο εκει καταλαβαινουν πολλα (μιας κ καινουριο εχει πολλα φραγκα και ολοι το επισκευαζουν).


α! επεισης να δεις εαν το πουλαει ο adam. ε, τοτε ειναι εγγυημενο απο χερι!


παρε το δικο μου λεμεεεεεεεεεεεε



:rotflmao: :rotflmao:



καλως ηρθες φιλε.


:wave2:

gojakla
06/10/2006, 09:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk δες αν εχουν αλλαχτει τπτ πλαστικα, βαμενα μερη κτλ..

παρε το δικο μου λεμεεεεεεεεεεεε


ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΑΜΜΕΝΑ ΜΕΡΗ ΜΩΡΗ ΛΕΡΑ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! :hypnotize :uplate: :eyepop:




















:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
06/10/2006, 09:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από gojakla
ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΑΜΜΕΝΑ ΜΕΡΗ ΜΩΡΗ ΛΕΡΑ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! :hypnotize :uplate: :eyepop:



:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:


αυτες ειναι εικαστηκες πινελιες και ουχί καλυψεις χτυπηματων. :winka:


το ειδατεεεεε???? (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=27170)

dj_Zed
06/10/2006, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από gojakla
Πέρα από την πλάκα πάντως, για να απαντήσω κι' εγώ στο φίλο... μετά από 16000χλμ (1.5 χρόνο κατοχής του Ζ740 ) δεν έχει παρουσιάσει απολύτως τίποτα...

:wave2:

Που το βρήκες τούτο ορε???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

p.s. GOT YA!!! Aλλού σε περίμενα, αλλού σε πέτυχα!!

gojakla
06/10/2006, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από dj_Zed
Που το βρήκες τούτο ορε???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

p.s. GOT YA!!! Aλλού σε περίμενα, αλλού σε πέτυχα!!


ΜΟΥΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ ΑΑΑΑΧΧΧΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΜΑΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ


:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry:

dj_Zed
06/10/2006, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από gojakla
ΜΟΥΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ ΑΑΑΑΧΧΧΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΜΑΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ


:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry:

:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

adam_tsouk
06/10/2006, 19:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από dj_Zed
Που το βρήκες τούτο ορε???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

p.s. GOT YA!!! Aλλού σε περίμενα, αλλού σε πέτυχα!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: