PDA

View Full Version : ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ!!!!



TROOPER
05/10/2006, 23:13
21:45 απο στενο του πειραια και αφοτου εχω τελειωσει τη δουλεια παω για το σπιτι.στο στενο εχω στοπ,προπορευομενο αμαξι και απο πισω μου 1 γιαρις.στριβει ο μπροστινος δεξια σε δρομο προτεραιοτητας και εγω παω να στριψω απο πισω του με μολις 5χλμ!!!!

ΞΑΦΝΙΚΑ κουω μπαμ,τρανταζομαι και νιωθω να γερνει η μηχανη!!!!!γαμωτ-γαμωτκατω τα ποδια!!!η μηχανη γερνει ΑΡΙΣΤΕΡΑ,δεμπορω να τη κρατησω και την αφηνω μαλακα στο δρομο!!!!!

δεν επεσα κατω,γυρναω και βλεπω γυναικα οδηγο.αφτο ητανε!!!τρελα;θηκα!!!!!αρχιζω μπινελικι και διαπιστωνω οτι το μαλακισμενο ητανε συμαθητρια μου στο λυκειο!!!!!!!

για να μη τα πολυλογω,ηρθε τροχαια,οδικη προστασια της ασφαλιστικης μου,υπογραψαμε φιλικη δηλωση αφου τα παραδεχτηκε ολα και αυριο παω να δω τη ζημια της μηχανης.σιγουρα η βαση απο τη πινακιδα,εκει που πιανουνε τα φλασακια του φαζερ εχει σπασει και ενα αμεληταιο γδαρσιμο στη μανετα του συμπλεκτη.κατα τα αλλα περιμενουμε να ξημερωσει να παμε τη μηχανη συνεργειο να δουμε αν και τι αλλο παλτο φαγαμε!!!!

ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΓΚΕΣ....ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΠΡΟΣ!!!!!ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΠΙΣΩ!!!!!ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΠΑΕΙ ΘΑ ΣΤΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥΒΟΛΙΑ ΣΤΙΣ ΤΑΡΑΤΣΕΣ ΤΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ ΑΡΑ ΘΑ ΜΑΣ ΡΙΧΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ!!!!!!!!!!
ΤΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΔΕ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΝ....

Tropeas
05/10/2006, 23:17
...αστα... τα χουμε πει και απο κοντά πολλές φορές... πλέον όσο προσεκτικός και να είσαι δεν φτάνει... ευτυχώς ήταν χαλαρό με ευτυχή κατάληξη... ;) (η συμμαθήτρια καλή? της πήρες το νεο τηλέφωνο?) :beer: :wave2:

TROOPER
05/10/2006, 23:17
παρεπιπτωντως να πω 1 ευχαριστω στον idi και την EVI Z750 που με το που το μαθανε τρεξανε απο κει που ητανε να με δουνε!!!!

TROOPER
05/10/2006, 23:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
...αστα... τα χουμε πει και απο κοντά πολλές φορές... πλέον όσο προσεκτικός και να είσαι δεν φτάνει... ευτυχώς ήταν χαλαρό με ευτυχή κατάληξη... ;) (η συμμαθήτρια καλή? της πήρες το νεο τηλέφωνο?) :beer: :wave2:

λαμπρο παντρεμενη ρε μλκ....αν ειναι δυνατον!!!!!!!!!!

makis206
05/10/2006, 23:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
λαμπρο παντρεμενη ρε μλκ....αν ειναι δυνατον!!!!!!!!!!

Άντε, σειρά σου τώρα να πέρνουμε σειρά κι εμείς τα πιπίνια

:lol: :lol:

Ευτυχώς την έβγαλες πολύ φτηνά Γιώργη, ας είναι το τελευταίο που σε στεναχώρεσε φίλε !

:beer: :beer: :wave2:

FestoNero
06/10/2006, 00:35
Παλι καλα να λες που δεν επαθες τιποτα!!
Καλα αυτη μπροστα της δε βλεπει;;
Ειχατε και στοπ απ'οτι καταλαβα!!



Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
παρεπιπτωντως να πω 1 ευχαριστω στον idi και την EVI Z750 που με το που το μαθανε τρεξανε απο κει που ητανε να με δουνε!!!! Φωτογραφιες βγαλανε;;
Καμια μπανανα σου δωσανε;;
:lol: :lol: :rotflmao:

DimChios
06/10/2006, 02:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
21:45 απο στενο του πειραια και αφοτου εχω τελειωσει τη δουλεια παω για το σπιτι.στο στενο εχω στοπ,προπορευομενο αμαξι και απο πισω μου 1 γιαρις.στριβει ο μπροστινος δεξια σε δρομο προτεραιοτητας και εγω παω να στριψω απο πισω του με μολις 5χλμ!!!!

ΞΑΦΝΙΚΑ κουω μπαμ,τρανταζομαι και νιωθω να γερνει η μηχανη!!!!!γαμωτ-γαμωτκατω τα ποδια!!!η μηχανη γερνει ΑΡΙΣΤΕΡΑ,δεμπορω να τη κρατησω και την αφηνω μαλακα στο δρομο!!!!!

δεν επεσα κατω,γυρναω και βλεπω γυναικα οδηγο.αφτο ητανε!!!τρελα;θηκα!!!!!αρχιζω μπινελικι και διαπιστωνω οτι το μαλακισμενο ητανε συμαθητρια μου στο λυκειο!!!!!!!

για να μη τα πολυλογω,ηρθε τροχαια,οδικη προστασια της ασφαλιστικης μου,υπογραψαμε φιλικη δηλωση αφου τα παραδεχτηκε ολα και αυριο παω να δω τη ζημια της μηχανης.σιγουρα η βαση απο τη πινακιδα,εκει που πιανουνε τα φλασακια του φαζερ εχει σπασει και ενα αμεληταιο γδαρσιμο στη μανετα του συμπλεκτη.κατα τα αλλα περιμενουμε να ξημερωσει να παμε τη μηχανη συνεργειο να δουμε αν και τι αλλο παλτο φαγαμε!!!!

ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΓΚΕΣ....ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΠΡΟΣ!!!!!ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΠΙΣΩ!!!!!ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΠΑΕΙ ΘΑ ΣΤΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥΒΟΛΙΑ ΣΤΙΣ ΤΑΡΑΤΣΕΣ ΤΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ ΑΡΑ ΘΑ ΜΑΣ ΡΙΧΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ!!!!!!!!!!
ΤΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΔΕ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΝ....



ΜΑΚΑΡΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ!!!

:wave2: :wave2:

latris mixanis
06/10/2006, 07:09
Μήπως σε βρήκε όμορφο και ήθελε να σε ρίξει??:lol:
Αν ναι, το είπε και το έκανε πάντως:rotflmao:
Θέλει μεγάλη προσοχή εκεί έξω και τα μάτια όχι 14 αλλά 1014, μην πω και παραπάνω:sad: .

Χάος!

Λεωνίδας
06/10/2006, 07:38
πάλι γυναίκα με Yaris... καταντάει επιδημία
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

άντε περαστικά στην καλή σου - περιμένουμε νέα από το συνεργείο και φυσικά το ράφτη (κουστούμι)

DimChios
06/10/2006, 08:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
πάλι γυναίκα με Yaris... καταντάει επιδημία
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

άντε περαστικά στην καλή σου - περιμένουμε νέα από το συνεργείο και φυσικά το ράφτη (κουστούμι)



:eyepop: :eyepop:

Εμένα μου πέρασε στο "ντούκου"!!!

Έμ, έτσι όπως το έγραψε: γιαρις :confused:

Γραψτο εκεί πέρα να το καταλάβουμε κι εμείς οι ξενύχτιδες:

YARIS


:lol: :lol: :lol:

Alx 84
06/10/2006, 08:23
πωπω ρε συ Γιώργη... απο εκεί που δε το περιμένεις. με 5 χλμ...:sad: ευτυχώς που είναι μόνο υλικές ζημιές! καλά ξεμπερδέματα!



Υ.Γ1. και μόλις το είχες πλύνει. μηπως να το κρατάς μονίμως βρώμικο;:sick: :look: :p


Υ.Γ2. Nostra κ crs-k κοίταξα ημερομηνία τώρα!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer:

hidefnick
06/10/2006, 08:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
λαμπρο παντρεμενη ρε μλκ....αν ειναι δυνατον!!!!!!!!!!

Ναι κε? (Τι ηθικά παιδία είμαστε όλοι εδω μέσα)

:smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

Ας είναι το τελευταίο πεσιμό σου.

adam_tsouk
06/10/2006, 09:34
επρεπε να της πεις: "εγω φταιω που δε σε γ###ησα οταν ησουνα μικρη"

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


αφου εισαι καλα, η μηχανη φτιαχνεται....


:beer: :beer:


:wave2:

bonepeeler
06/10/2006, 09:36
Αφού δεν έπαθες τίποτα,δεν τρέχει και τίποτα.

Περαστικά.:wave2:

bartlal
06/10/2006, 09:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
πάλι γυναίκα με Yaris... καταντάει επιδημία



η a-mixani που ειναι/κυκλοφορει? :confused:

μηπως εχει κανει την ερευνα της απο που περναμε, και μας την εχει στημενη? :eek: :a53:







:lol: :lol: :lol:


@trooper: αφου εισαι καλα εσυ, ολα φτιαχνονται βρε! :winka:


:beer: :beer: :beer:

:wave2:

idi
06/10/2006, 09:49
ΟΛΑ ΟΚ... τετοια "ατυχηματα" ειναι στο προγραμμα

τα πλαστικα φτιαχνονται :wave2: :wave2: :wave2: :beer:

mystique
06/10/2006, 10:35
perisotero i laxtara... k meta to treximo...

tpt .... "paei perase" na les!

esy na' sai kala ! :winka:




:beer: :beer: :beer: :beer:

GIXXERAKIAS
06/10/2006, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
επρεπε να της πεις: "εγω φταιω που δε σε γ###ησα οταν ησουνα μικρη"

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


αφου εισαι καλα, η μηχανη φτιαχνεται....


:beer: :beer:


:wave2: +1000000 :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Aς ειναι το τελευταιο ρε Γιωργη:wave2:

EVI
06/10/2006, 13:17
και εκει που ημουν και επινα με τα καβασακια μπαικερακια καμμια 20 + ατομα λεω ας παρω τον φιλο μου τον κουλο να ερθει και αυτος


μπιιιπ μπιιιμ

ελα

ελα ρε

επεσα

γαμωτ γαμωτ ΠΑΛΙ?που εισαι ?

μεραρχιας

γαμωτ


ερχωμε




το χαμενο .........ας ειναι το τελευταιο ρε γιωργη :beer:

TROOPER
06/10/2006, 16:26
παιδακια καταρχην σας ευχαριστω ολους/ες για το ενδιαφερον.:wave2:

γυρισα απο συνεργειο οπου ο χειρουργος αποφανθηκε οτι η μηχανη ειναι οκ(ουτε καν την αφησα).δευτερα θα ξαναπαω για να τη δει ο εμπειρογνωμονας.η μονη ζημια ειναι οπως ειπα στην αρχη στο πλαστικο κοματι που κραταει τη πινακιδα και τα φλας.κατα τα αλλα η μηχανη ειναι μια χαρα.ισα δλδ που μου χαλασε η χτεσινη βραδια.τελος παντων.απο δευτερα θα εχουμε και νεοτερα και αλλωστε με οσους ερθετε δελεαρ θα τα πουμε και απο κοντα:D

DimChios
06/10/2006, 16:37
:look: :look:

To YARIS εντάξει είναι?




:smokin:

TROOPER
06/10/2006, 17:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:look: :look:

To YARIS εντάξει είναι?




:smokin:

:a38:

ΓΙΑΡΙΣ ΤΟ ΛΕΝΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

:smokin:

arxaios
06/10/2006, 18:19
ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΡΕ Π@Π@Ρ@ ΑΜΑ ΓΥΡΝΟΒΟΛΑΣ ΣΕ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΜΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΚΟΦΗΜΑ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
:lol: :lol: :lol:

Τώρα χωρις πλάκα γιάρις και γυναικα είναι θανατερός συνδιασμός..........
Εσύ να'σαι καλά τα άλλα ......................
:wave2: :beer: :wave2:

Giorgos19
06/10/2006, 20:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
21:45 απο στενο του πειραια και αφοτου εχω τελειωσει τη δουλεια παω για το σπιτι.στο στενο εχω στοπ,προπορευομενο αμαξι και απο πισω μου 1 γιαρις.στριβει ο μπροστινος δεξια σε δρομο προτεραιοτητας και εγω παω να στριψω απο πισω του με μολις 5χλμ!!!!

ΞΑΦΝΙΚΑ κουω μπαμ,τρανταζομαι και νιωθω να γερνει η μηχανη!!!!!γαμωτ-γαμωτκατω τα ποδια!!!η μηχανη γερνει ΑΡΙΣΤΕΡΑ,δεμπορω να τη κρατησω και την αφηνω μαλακα στο δρομο!!!!!

δεν επεσα κατω,γυρναω και βλεπω γυναικα οδηγο.αφτο ητανε!!!τρελα;θηκα!!!!!αρχιζω μπινελικι και διαπιστωνω οτι το μαλακισμενο ητανε συμαθητρια μου στο λυκειο!!!!!!!

για να μη τα πολυλογω,ηρθε τροχαια,οδικη προστασια της ασφαλιστικης μου,υπογραψαμε φιλικη δηλωση αφου τα παραδεχτηκε ολα και αυριο παω να δω τη ζημια της μηχανης.σιγουρα η βαση απο τη πινακιδα,εκει που πιανουνε τα φλασακια του φαζερ εχει σπασει και ενα αμεληταιο γδαρσιμο στη μανετα του συμπλεκτη.κατα τα αλλα περιμενουμε να ξημερωσει να παμε τη μηχανη συνεργειο να δουμε αν και τι αλλο παλτο φαγαμε!!!!

ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΓΚΕΣ....ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΠΡΟΣ!!!!!ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΠΙΣΩ!!!!!ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΠΑΕΙ ΘΑ ΣΤΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥΒΟΛΙΑ ΣΤΙΣ ΤΑΡΑΤΣΕΣ ΤΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ ΑΡΑ ΘΑ ΜΑΣ ΡΙΧΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ!!!!!!!!!!
ΤΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΔΕ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΝ....



Ρε Γιωργη τωρα το ειδα.
Αφου εισαι εσυ καλα δεν τρεχει τιποτα!
Ρε συ λες να φταιει το οτι επλυνες την μηχανη και στη ματιασανε?????
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer: :beer:

Nostra
06/10/2006, 20:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΓΚΕΣ....ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΠΡΟΣ!!!!!ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΠΙΣΩ!!!!!ΤΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΔΕ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΝ....


Μπρος-πίσω.....

τα έχεις δει....


το Από Κάτω γιατί δεν το αναφέρεις? .... θα έχεις καιρό να το δεις,ε ? :lol: :lol: :lol:


Πάλι καλά να λες που αφού ήταν να σου τύχει στραβή, ήταν αρκετά ανώδυνη....

άντε περαστικά στα πλαστικά σου... και πρόσεχε τις καφέ αρκούδες στην εποχή της αναπαραγωγής....

:wave2: :wave2: :wave2:


ΥΓ: Μήπως είχες ρίξει καμιά χυλοπιτα στην κοπελιά παλιά και στην φύλαγε?

:winka:

Τα Λεμέ τη Δευτέρα στο Λέδεαρ.... :sick: