PDA

View Full Version : ti papi na parw?????



radius
06/10/2006, 12:32
Καλημερα και απο μενα!!!Μεχρι τωρα ημουνα κατοχος ενος απο τα καλυτερα παπια που κυκλοφορησαν ποτε στην ελληνικη αγορα...Ηοnda Grand μεχρι που τη δευτερα μου το κλεψανε και τωρα ειμαι στην αναζητηση καινουριου με οροφη τα 2000Ε και επειδη δεν ειμαι και ιδιατερα γνωστης θα ηθελα να ακουσω διαφορες γνωμες....Επισης αλλη μια ερωτηση ειναι καινουριο η μεταχειρισμενο???(Το Grand ηταν μεταχειρισμενο 800Ε και παρουσιασε καποια προβληματακια)...Σκεφτομαι για Μοdenas Kristar η Ηοnda Innova κυριως εχοντας αποκλεισει τα Καze-R και Crypto...δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα...

Baron_MinhauZen
06/10/2006, 12:37
ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!


ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΝΑ ΣΤΟ ΚΛΕΨΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!!

ΚΡΑΤΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΕ ΤΑ ΜΜΣ...

radius
06/10/2006, 12:41
Κοιτα αμα παρω καινουριο παπι δεν θα το χω ξεκλειδωτο χυμα οπως το χα μεχρι τωρα αλλα θα το παιρνω αγκαλια να κοιμαμαι!!!!!!:) Επισης τα ΜΜΜ τα φαγα 2χρονια στη μαπα και ειδα ποσο ωραια ειναι και κατεληξα στο εξης:Στην Αθηνα χωρις μεταφορικο μεσο δεν παλευεται!!!!!

villy
06/10/2006, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από radius
Κοιτα αμα παρω καινουριο παπι δεν θα το χω ξεκλειδωτο χυμα οπως το χα μεχρι τωρα αλλα θα το παιρνω αγκαλια να κοιμαμαι!!!!!!:) Επισης τα ΜΜΜ τα φαγα 2χρονια στη μαπα και ειδα ποσο ωραια ειναι και κατεληξα στο εξης:Στην Αθηνα χωρις μεταφορικο μεσο δεν παλευεται!!!!!

Δεν κάνεις κανένα search στο Forum; Υπάρχουν πάρα πολλά θέματα με παπιά και συγκρίσεις...:wave2:

Baron_MinhauZen
06/10/2006, 12:44
Ε, ΤΟΤΕ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΗ...

cbanthropos
06/10/2006, 12:45
πιστευω οτι ολα τα παπια που αναφερεις εχουν λιγο πολυ τα ιδια χαρακτηρηστικα. Νομιζω οτι ενας μεγαλος παραγοντας για την επιλογη πρεπει να ειναι και η ομορφια. Καποιο θα σου αρεσει παραπανω απο τα αλλα. Η αξιοπιστια ειναι σχετικο πραγμα και εχει να κανει και με τη χρηση που του κανεις.

εγω θα επερνα το innova γιατι συμπαθω τα honda γενικοτερα..

radius
06/10/2006, 12:56
εχεις δικιο villy:winka: παρολαυτα δεν ειναι λογικη αμα μου κλεψουν το κινητο να μην ξαναπαρω γιατι μπορει να μου το κλεψουν και αυτο και αντι να παρω καινουριο να πηγαινω να παιρνω τηλ απο καρτοτηλεφωνα!!!!οσο για την πολη θα γινει και αυτο αλλα μεχρι τοτε θα προσπαθησω να κανω τη ζωη μου ευκολοτερη:) (οντως επρεπε να χα ψαξει λιγο πρωτα στο forum και ηδη εχω βρει αρκετα που καλυπτουν την ερωτηση μου!!) tnx anyway!!

idi
06/10/2006, 13:04
http://www.gorgolis.gr/modenas.htm