PDA

View Full Version : Αγορα ΜηΧανησ



noble
12/06/2004, 16:06
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΘΕΛΩ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ...ΕΧΩ ΜΙΑ DIVERSION 400,MONTELO '95,ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ?.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΕΚ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ:FAZER 600,HONDA CB600F,BMW GS 650.ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙΑ?ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΚΑΡΑΖ,ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ,ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Κ.Τ.Λ.?ΕΠΙΣΗΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ ΤΙ ΑΠΟΨΗ ΕΧΕΤΕ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!:wave2

idi
12/06/2004, 17:17
δε ξερω αν θα μπορεσεις να την ανταλαξεις φιλε, αλλα το μηχανακι που θελεις ειναι το FAZER FZ6, τα κανει ολα καλυτερα και ειναι τσαμπα σε σχεση με οτι προσφερει (μοτερ R6, πλαισιο αλουμινιου κτλ):wave2:

noble
12/06/2004, 18:30
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ FAZER Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.ΚΟΛΛΑΩ ΛΙΓΟ Ν'ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ,ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΚΑΡΑΖ,ΑΛΛΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΒΛΕΠΩ Μ'ΑΥΤΗΝ.;)

medieval
13/06/2004, 09:19
ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΘΕΣ SUZUKI V-STROM.ΟΙ BMW ΘΑ ΣΕ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΚΥΛΙΝΔΡΗ.ΤΟ FZ6 ΚΑΛΟ ΕΠΙΣΗΣ ΑΛΛΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΤΡΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΕΓΩ ΘΑ ΔΙΑΛΕΓΑ CB600F.Η ΤΕΛΙΚΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ.
:beer: :wave2:

noble
13/06/2004, 22:29
OK,TO FZ ΚΑΛΟ,ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ CBF????ΚΑΛΥΤΕΡΟ?ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΦΘΗΝΟ,ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ FZ...ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥΣ Η ΚΑΠΟΙΟ ΕΙΔΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ...ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!:lol:

AFTER
14/06/2004, 00:02
Το cbf ειναι ενα μετριοπαθες μηχανακι,οπως και το translap!
Παρε το FZ6 και ξεχνα τα honda και τον Σαρακακη!

Ora_Nihil
14/06/2004, 00:11
Αν είμουν στη θέση σου θα πήγαινα για το fazer. Η τιμή; Τσάμπα γι αυτά που προσφέρει και πολύ καλό μηχανάκι.

Όπως είπε και ο After μακριά από Σαρακάκη. Ο άνθρωπος δεν είναι επαγγελματίας. Μέχρι στην Ιταλία έφτασε η φήμη του.

Αν μη τι άλλο η Yamaha και η αντιπροσωπία της σου φέρονται με σεβασμό κάτι που ο Σαρακάκης δεν κάνει (Προσωπική εμπειρία και με τις δυό αντιπροσωπίες)