PDA

View Full Version : τιμες ανταλλακτικων sv1000s



kalant
07/10/2006, 22:00
παιδια θελω μια μανετα συμπλεκτη και το αριστερο αντιβαρο...

γνωριζει καποιος ποσο εχουν ή καποιο site ελληνικο κατα προτιμηση που να εχει τιμες?

Tropeas
07/10/2006, 23:32
δες εδώ http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=25703

αν ψάξεις στο ebay θα βρεις μανέτες, αντίβαρα κ.α. τέτοια αναλώσιμα με σχεδόν μισή τιμή μαζί με τα μεταφορικά απο ότι στην Ελλάδα... ενδεικτικά μανέτα συμπλέκτη φρένου μαζί με μεταφορικά 30?...:beer:

kalant
08/10/2006, 00:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
δες εδώ http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=25703

αν ψάξεις στο ebay θα βρεις μανέτες, αντίβαρα κ.α. τέτοια αναλώσιμα με σχεδόν μισή τιμή μαζί με τα μεταφορικά απο ότι στην Ελλάδα... ενδεικτικά μανέτα συμπλέκτη φρένου μαζί με μεταφορικά 30?...:beer:

το συγκεκριμενο ποστ το διαβασα πριν ανοιξω συζητηση αλλα ειναι για το 650 (εκτος και αν ειναι ιδια με του 1000) και επισης δεν εχεις βαλει την μανετα του συμπλεκτη...

εκτος και αν ειμαι στραβαδι :dizzy:

ή αν εχει τα ιδια λεφτα με τη μανετα του φρενου...

αγορα απο ebay δεν παιζει...

Tropeas
08/10/2006, 01:57
Οι μανέτες του 1000 αλλάζουν λίγο μιας και ο συμπλέκτης είναι υδραυλικός,
αλλά η τιμή μόνο για την μανέτα είναι κοντινή... αν θες και την βάση άστο...
αν όχι απο ebay... σε βλέπω να ξυλώνεσαι... ;)

kalant
08/10/2006, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Οι μανέτες του 1000 αλλάζουν λίγο μιας και ο συμπλέκτης είναι υδραυλικός,
αλλά η τιμή μόνο για την μανέτα είναι κοντινή... αν θες και την βάση άστο...
αν όχι απο ebay... σε βλέπω να ξυλώνεσαι... ;)

δεν ειναι δικο μου το sv, απλα να εξυπηρετησω προσπαθω...

οχι μονο η μανετα θελει αλλαγμα, επεσε του παιδιου απο το σταντ και του εσπασε η μανετα στην ακρη, θα παω αυριο απο σφακιανακη καμμια βολτα να ρωτησω...

ευχαριστω παντως...

jpsplus
09/10/2006, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
δεν ειναι δικο μου το sv, απλα να εξυπηρετησω προσπαθω...

οχι μονο η μανετα θελει αλλαγμα, επεσε του παιδιου απο το σταντ και του εσπασε η μανετα στην ακρη, θα παω αυριο απο σφακιανακη καμμια βολτα να ρωτησω...

ευχαριστω παντως...

Η ΜΑΝΕΤΑ ΚΑΝΕΙ 10-15 ΕΥΡΩ ΜΟΝΟ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΚΑΙ ΤΗ ΒΑΣΗ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΝΕΤΑ ΚΑΙ ΤΗ ΝΤΙΖΑ ΛΟΓΩ ΑΛΛΑΓΗΣ ΣΕ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ. ΓΙΑ ΑΝΤΙΒΑΡΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΑΞΩ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΠΟ ΤΟ 2005.

ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΣΙΜΟ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΠΡΩΤΗ ΣΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ. ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΣΟΥΛΑΕΙ.

Aggelos_SV
09/10/2006, 22:19
Η μανετα του συμπλεκτη ( στο 650 ) κανει 18 €.Ρωτησα πριν μια βδομαδα στην Μιχαλακοπουλου στα ανταλλακτικα της Suzuki.
Αντιβαρο γιατι να βαλει καινουριο?Τζαμπα εξοδο...Παρε γυαλοχαρτο,τριψτο καλα και μετα περασε το μερικα χερια με μαυρο γυαλιστερο spray.Σιγα μην τα σκας στον Σφακιανακη:nono:
Εγω ουτε μανετα θα αλλαζα,αν το μονο που εχει σπασει ειναι η μπιλια που εχει στην ακρη.Αν εχει γινει σαν μπετουγια....οκ:wave2:

Aggelos_SV
09/10/2006, 22:21
Α....ξεχασα.Σιγα μη σου δωσουν ΜΟΝΟ το ενα αντιβαρο.Σετ θα στα δωσουν για να στα παρουν καλυτερα.

alexioannides
14/11/2006, 20:37
ΛΟΓΩ ΑΛΛΑΓΗΣ ΣΕ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ. ΓΙΑ ΑΝΤΙΒΑΡΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΑΞΩ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΠΟ ΤΟ 2005.

zhliarhhhhhh!!!!!!!!!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


69509