PDA

View Full Version : Κι όμως! Το είδα!!!



alximistis
08/10/2006, 22:22
Η αλήθεια είναι ότι είχα μία μικρή διένεξη με τον εαυτό μου για το που πρέπει να ποστάρω. Ε$δώ ή στους προβληματισμούς.
Τέλος πάντων... θα κρίνετε μόνοι σας...

Το γεγονός συνέβη μόλις πριν μερικά λεπτά.
Φεύγω από το σπίτι μου με κατεύθυνση το γραφείο, απόσταση 5-6 λεπτά με τη μοτοσικλέτα. Πάω αγοράζω μια κρέπα και έχω βγει στη Βασ. Κωνσταντίνου έτσι νομίζω λέγεται ο δρόμος που περνά μπροστά από τον κινηματογράφο Petit Palais (πτι παλαί ελληνιστί) στο Παγκράτι.
Εκεί έχει φανάρι φανάρια για την ακρίβεια κι έχω βγάλει φλας αριστερά για να πάω προς Ρηγίλλης.
Ανάβει πράσινο για μας ΤΟ Βλέπω που άναψε και ξεκινάω.
Ξαφνικά τσουπ ντελιβεράς μπροστά μου.
"Αχ αχ" του κάνω εγώ... τσουπ και ΙΧ από πίσω του και μκετά κι άλλο.
Τότε συνειδητοποιώ ότι ο ντελιβεράς με κοιτάει με τρόμο κι απορία ο ΙΧς ετοιθμάζεται να με βρίσει και το τρίτο ΙΧ κουνάει το κεφάλι του...
Το κόκκινο το είχα ΕΓΩ!!!!!
Πρόλαβα να φωνάξω συγνώμη και ξανά συγνώμη και έφυγα...

ΟΚ θα μου πείτε μία μαλακία. Έγινε εντάξει τελείωσε.

Δεν ποστάρω για τη μαλακία. Ποστάρω γιατί ειλικρινά μου κάνει τρομερή εντύπωση και σε αυτό θέλω να σταθώ.
Το ότι το είδα!!! Ήμουν 1000% βέβαιος ότι ήταν πράσινο!!!
Δεν ξεκίνησα να φύγω γιατί λέω τώρα θα ανάψει. Ούτε πήγα να την κάνω μαγκιόρικα!!!
Το είδα!!! Είδα το πράσινο να ανάβει...
και ήθελα να ρωτήσω το εξής και μην γελάστε:
ένας οδηγός όπως εγώ που δεν έχει πιει ούτε έχει πάρει τίποτα είναι φυσιολογικό κάτω από νορμάλ συνθήκες (όχι βροχή χιόνι κλπ) να δει κάτι τέτοιο; Να δει ένα φανάρι να ανάβει;;;
Ή να αρχίσω να ανησυχώ;;;;;

kostisthegreek
08/10/2006, 22:33
Αν δεν ήταν χαλασμένο το φανάρι...να αρχίσεις να ανησυχείς...

:wave2:

Nikoskazer2000
08/10/2006, 22:45
"Have you ever had a dream that you was so sure it was real??"

The Matrix has you! :D

Πέρα απο την πλάκα, οχι, δεν μου έχει συμβεί ποτέ.


64525

AFTER
08/10/2006, 22:47
Kαμια φορα βλεπουμε κατι μπροστα μας, που περιμενουμε να το δουμε
Καποιες φορες προκαλειται απο χαρα, καποιες απο συγκινηση, και καποιες αλλες απο τρομο
Λεγονται παραισθησεις

Μερικες φορες μου εχει τυχει να σκεφτομαι κατι, και σχεδον να το βλεπω μπροστα μου, λες και βρισκομαι σε αλλο κοσμο.
Κραταει για λιγοτερο απο μισο δευτερολεπτο, αλλα γινεται

Για αυτο οταν οδηγαμε(για ολους μας αυτο),πρεπει να σκεφτομαστε μονο την οδηγηση

Kizoku
08/10/2006, 22:48
Βασ. Γεωργίου ήσουν 2 βήματα από το σπίτι!!!

Η κρέπα ήταν εντάξει???
Με αυτά που βάζουν μέσα οι παρενέργειες δεν αποκλείονται!!!

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

alximistis
08/10/2006, 23:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kizoku
Βασ. Γεωργίου ήσουν 2 βήματα από το σπίτι!!!

Η κρέπα ήταν εντάξει???
Με αυτά που βάζουν μέσα οι παρενέργειες δεν αποκλείονται!!!

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Όχι! Μάπα κρέπα ήταν!!!
Πάντωφς δεν μου έχει τύχει ποτέ τέτοιο πράγμα...
με βλέπω στους γιατρούς οκτωβριάτικα...

Kizoku
08/10/2006, 23:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Όχι! Μάπα κρέπα ήταν!!!
Πάντωφς δεν μου έχει τύχει ποτέ τέτοιο πράγμα...
με βλέπω στους γιατρούς οκτωβριάτικα...

Τι να σου πω ρε συ???

Δεν φαντάζομαι να κοίταγες το φανάρι των πεζών έτσι??? :sick: :sick:

Μήπως έπεσες σε αυθυποβολή (πώπω επιστήμονας έγραψα!!!) λόγ βιασύνης ίσως και τα είδες όλα πράσινα???

:confused: :confused: :confused:

alximistis
08/10/2006, 23:23
Μήπως έπεσες σε αυθυποβολή (πώπω επιστήμονας έγραψα!!!) λόγ βιασύνης ίσως και τα είδες όλα πράσινα???

:confused: :confused: :confused: [/B][/QUOTE]

Στην τελική αυτό φαίνεται ότι έγινε. Αυθυποβολή.
Ή είδα κάποιο άλλο φανάρι αντανάκλαση του ίσως και είπα έφυγες.
Ότι και να ναι δεν θα είχα πρόβλημα αν ήταν μια απλή απροσεξία της στιγμής.
Αλλά το ότι βίωσα ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ το γεγονός ότι το ΕΙΔΑ αυτό με σόκαρε!!!

Kizoku
08/10/2006, 23:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis

Στην τελική αυτό φαίνεται ότι έγινε. Αυθυποβολή.
Ή είδα κάποιο άλλο φανάρι αντανάκλαση του ίσως και είπα έφυγες.
Ότι και να ναι δεν θα είχα πρόβλημα αν ήταν μια απλή απροσεξία της στιγμής.
Αλλά το ότι βίωσα ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ το γεγονός ότι το ΕΙΔΑ αυτό με σόκαρε!!!

Κάτι μου λέει ότι από δω και μπρός θα τα βλέπεις όλα κόκκινα!!!!!!

:lol: :lol: :wave2: :wave2:

lampros_fazer
08/10/2006, 23:35
Το έχω πάθει κι εγώ..:rolleyes: (:lol: )

Ημουνα σε διασταύρωση και είχα κόκκινο και περιμενα..Πίσω μου ένα φίλος μου..Σε κάποια φάση ξεκινάω καθώς ήμουν σίγουρος οτι είδα πράσινο! Προχωράω 3-3 μ. και βλέπω αυτοκίνητο να'ρχεται κάθετα..:eek: Του κορνάρω και φρενάρω,έτοιμος να τον βρίσω..Με κοιτάει περιέργα..Κοιτάω πίσω,όλα τα αμάξια σταματημένα,και ο φίλος μου να πιάνει το κράνος του έντρομος..Ζητάω συγγνώμη και περιμένω..

Ημουν σίγουρος κι εγώ ρε alximisti οτι είδα πράσινο! Δεν μπορώ να καταλάβω..:look:

Ευτυχώς δεν μου ξανασυνέβη..:rotflmao: :rotflmao:

(μην ανησυχείς,εκτός κι αν σου ξανασυμβεί..:D)

Α και το φανάρι (σε μένα) ΔΕΝ ήταν χαλασμένο (ούτε και σε σένα μάλλον..)

Nikoskazer2000
08/10/2006, 23:40
Ελα στο club του Akashi να τα βλέπεις ολα πράσινα και να είσαι σε συνεχές bullet time (ολοι σχεδόν ακίνητοι) απο το γκάζι που θα καβαλάς! :smokin:


64529

alximistis
08/10/2006, 23:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Το έχω πάθει κι εγώ..:rolleyes: (:lol: )

Ημουνα σε διασταύρωση και είχα κόκκινο και περιμενα..Πίσω μου ένα φίλος μου..Σε κάποια φάση ξεκινάω καθώς ήμουν σίγουρος οτι είδα πράσινο! Προχωράω 3-3 μ. και βλέπω αυτοκίνητο να'ρχεται κάθετα..:eek: Του κορνάρω και φρενάρω,έτοιμος να τον βρίσω..Με κοιτάει περιέργα..Κοιτάω πίσω,όλα τα αμάξια σταματημένα,και ο φίλος μου να πιάνει το κράνος του έντρομος..Ζητάω συγγνώμη και περιμένω..

Ημουν σίγουρος κι εγώ ρε alximisti οτι είδα πράσινο! Δεν μπορώ να καταλάβω..:look:

Ευτυχώς δεν μου ξανασυνέβη..:rotflmao: :rotflmao:

(μην ανησυχείς,εκτός κι αν σου ξανασυμβεί..:D)

Α και το φανάρι (σε μένα) ΔΕΝ ήταν χαλασμένο (ούτε και σε σένα μάλλον..)

Όχι φίλε μου δεν ήταν χαλασμένο!!!
Αλλά το γεγονός ότι συνέβη και σε σένα δεν με ανησυχεί καθότι εσύ... γενικά χαζεύεις... χιχιχιχιχι...

alximistis
08/10/2006, 23:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
Ελα στο club του Akashi να τα βλέπεις ολα πράσινα και να είσαι σε συνεχές bullet time (ολοι σχεδόν ακίνητοι) απο το γκάζι που θα καβαλάς! :smokin:

Με βλέπω σύντομα αν βοηθήσουν τα οικονομικά στο... fazer club...
και ο νοών...

Nikoskazer2000
08/10/2006, 23:47
Οτι γουστάρεις κι' αγαπάς ρε Στέλιο! :beer: :beer: :beer:

alximistis
08/10/2006, 23:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
Οτι γουστάρεις κι' αγαπάς ρε Στέλιο! :beer: :beer: :beer:

να σαι πάντα καλά ρε φίλε... άντε και να πιούμε και ρακές σύντομα...

lampros_fazer
08/10/2006, 23:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Όχι φίλε μου δεν ήταν χαλασμένο!!!
Αλλά το γεγονός ότι συνέβη και σε σένα δεν με ανησυχεί καθότι εσύ... γενικά χαζεύεις... χιχιχιχιχι...
Εγώ χαζεύω..;; :look: Οχι ρε! (:look: λες και με'χεις δει ποτέ στο δρόμο..;; :lol: )

τα παραπάνω με φιλικό ύφος :winka:

Μου συνέβη ότι και σενα,περίμενα στο κόκκινο και ήμουν σίγουρα οτι είδα πράσινο!

για FZ1..;;

Alx 84
08/10/2006, 23:59
Στέλιο, έχει τύχει να περάσω με το αυτοκίνητο στεγνό κόκκινο σε δρόμο που δεν ήταν επικίνδυνο, λόγω του ότι έψαχνα οδό, αλλά την ώρα που το έκανα έιδα τι ήταν. Τώρα αν εσύ το είδες για πράσινο. μμμ... δε ξέρω. ας αρχίσουμε το Τεστ με τα 2 δελφίνια !!! (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=13269&highlight=%E4%E5%EB%F6%DF%ED%E9%E1) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

alximistis
09/10/2006, 00:03
Γιατί;;;
Δύο δελφίνια δεν είναι αυτά;;;
Μάλιστα το ένα είναι και θηλυκό...
ναι Λάμπρο μου για το fazer το 1000 πάω... πάω... τρόπος του λέγειν.
Αυτό σκέφτομαι δηλαδή και ζαχαρώνω...

Alx 84
09/10/2006, 00:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Γιατί;;;
Δύο δελφίνια δεν είναι αυτά;;;
Μάλιστα το ένα είναι και θηλυκό...



είδες που κάτι πάει λάθος? σου λέει δυο ΙΔΙΑ και εσύ λές το ένα θηλυκό! Άρα δεν είναι ίδια! κοιτάξου σε κανένα γιατρό μήπως κ πάρεις καμιά αδειούλα!:D :D :lol: :wave2:

johnpan
09/10/2006, 01:33
Μήπως είδες αφηρημένα το πράσινο των πεζών (οπότε είχες κόκκινο) και ο εγκέφαλός σου σκέφτηκε "πράσινο"?? Το έχω σώσει έτσι στα 3 μέτρα πριν καρφωθώ στο ΙΧ που ξεκίνησε! Είδα κίνηση αριστερά μου -το ΙΧ που ξεκινούσε- και σκέφτηκα "ΡΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΑΣΙΝΟ" και κοκάλλωσα ευτυχώς εγκαίρως:eyepop: :eyepop:

FestoNero
09/10/2006, 01:34
Κατεβαινα τον κεντρικο της Καισαριανης,
(Εθνικης Αντιστασεως λεγεται; )
Και σε καποιο απο τα φαναρια, απεναντι απο ενα σχολειο/γηπεδο/δε θυμαμαι με πιανει κοκκινο..
Τι κοκκινο ομως..Εγινε πορτοκαλι, κοκκινησε, και το πορτοκαλι παρεμεινε!!!
:eyepop:
Σταματαω, το βγαζω και φωτο, περιμενω
περιμενωπεριμενωπεριμενωπεριμενω
περιμενωπεριμενωπεριμενωπεριμενω
περιμενωπεριμενωπεριμενωπεριμενω
και τελικα περασα με πορτοκαλοκοκκινο, γιατι δε πρασινιζε το καταραμενο!!!
:hypnotize :hypnotize :hypnotize

bonepeeler
09/10/2006, 01:43
Κι εγώ επειδή νόμιζα πως είδα,είμαι χωρίς μηχανή τώρα.:sad:

johnpan
09/10/2006, 01:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Κι εγώ επειδή νόμιζα πως είδα,είμαι χωρίς μηχανή τώρα.:sad: :a56:

vaskunito
09/10/2006, 01:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Kαμια φορα βλεπουμε κατι μπροστα μας, που περιμενουμε να το δουμε
Καποιες φορες προκαλειται απο χαρα, καποιες απο συγκινηση, και καποιες αλλες απο τρομο
Λεγονται παραισθησεις


Κι όμως...ποτέ μου δεν κατάφερα να δω την Beyonce γυμνή μπροστά μου. Gamw τις παραισθήσεις μου :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

749R
09/10/2006, 03:25
alximisti, αν οντως δε κοιταγες το φαναρι για τους πεζους κ αν οντως τα ματια σου δε κανουν πουλακια μπορει οντως αυτο να συνεβει.Αν βεβαια ολοι οι υπολοιποι οδηγοι δε ξεκινησαν καν, προτεινω να το κοιταξεις! Ακου ομως το παρακατω περιστατικο που μου'τυχε...

Ενα βραδυ που κατεβαινα με τ'αμαξι την Κατεχακη απο Καρεα -περιπου κατα τις 2- στα φαναρια στο υψος του 451 Σ.Ν. βλεπω το εξης αλλοκοτο μπροστα μου.

~150m πριν τη διασταυρωση το φαναρι γινεται φυσιολογικα απο πρασσινο-πορτοκαλι.Κοβω για να σταματησω περιμενοντας το κοκκινο,το φαναρι ομως ειχε αλλη αποψη!ΞΑΝΑΕΓΙΝΕ ΠΡΑΣΣΙΝΟ!!!
:eyepop: Δεν κανω πλακα,δε πιστευα στα ματια μου!... Και για να μην πουν καποιοι οτι κι εγω μαλλον βλεπω "πρασσινα" φαναρια σας πληροφορω οτι με διαβεβαιωσε κι ο φιλος μου που καθοταν συνοδηγος οτι οντως δεν εχω παραισθησεις,αφου το ειδε και ο ιδιος ιδιοις ομασι...
Ομολογω οτι χαζεψα τελειως-εκοψα να σιγουρευτω κ περασα με χιλιες προφυλαξεις... Καλα κουμαρα!!!:sick:

Alx 84
09/10/2006, 08:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από 749R


~150m πριν τη διασταυρωση το φαναρι γινεται φυσιολογικα απο πρασσινο-πορτοκαλι.Κοβω για να σταματησω περιμενοντας το κοκκινο,το φαναρι ομως ειχε αλλη αποψη!ΞΑΝΑΕΓΙΝΕ ΠΡΑΣΣΙΝΟ!!!
:eyepop: Δεν κανω πλακα,δε πιστευα στα ματια μου!... Και για να μην πουν καποιοι οτι κι εγω μαλλον βλεπω "πρασσινα" φαναρια σας πληροφορω οτι με διαβεβαιωσε κι ο φιλος μου που καθοταν συνοδηγος οτι οντως δεν εχω παραισθησεις,αφου το ειδε και ο ιδιος ιδιοις ομασι...
Ομολογω οτι χαζεψα τελειως-εκοψα να σιγουρευτω κ περασα με χιλιες προφυλαξεις... Καλα κουμαρα!!!:sick:


το ίδιο περίπου έπαθα στη Ν.Ερυθραία!

από 100 περίπου μέτρα βλέπω το φανάρι να πορτοκαλίζει κ μετά να γίνεται κόκκινο. Ωχχχ λέω αναμονή αφού κρατάει τουλάχιστον λεπτό! και όταν σταμαάω καπάκι γίνεται πράσινο! εεεεεεεεεεεεε????????? λέω κάτι δεν είδα καλά! τουλάχιστον με καθυσήχασες! δε το έχω χάσει ακόμα!:D

webman
09/10/2006, 08:27
Έχει συμβεί σε γνωστό μου ακριβώς το ίδιο στην Καλλιθέα, με αποτέλεσμα να βρεθούν 2 ΙΧ στη μέση του δρόμου με πράσσινο!!!

Δεν ξέρω, μπάς και θέλουνε λάδωμα τα φαναράκια; Λέω τώρα εγώ.... :rotflmao: :rotflmao:

Πέρα όμως από την πλάκα, είναι πολύ σοβαρό ζήτημα διότι μπορεί να αποβεί μοιραίο!! :mad:

FestoNero
09/10/2006, 09:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από 749R
Ενα βραδυ που κατεβαινα με τ'αμαξι την Κατεχακη απο Καρεα -περιπου κατα τις 2- στα φαναρια στο υψος του 451 Σ.Ν. βλεπω το εξης αλλοκοτο μπροστα μου.
Καλα κουμαρα!!!:sick:
Αυτο που λες ειναι κλασσικο στη Κατεχακη..
Η πιο λογικη εξηγηση ειναι οτι τα φαναρια ειναι προγραμματισμενα να δινουν πρασινο στα νοσοκομεια, αλλα αν δεν το'χουν "ζητησει" στη πυλη, γινεται πορτοκαλι και επιστρεφει στο πρασινο..
Την εχω πατησει κ γω πολλες φορες..
Καθε φορα ειμαι καπως ετσι... :hypnotize

sniper
09/10/2006, 09:28
Πάλι καλά αφου δεν έγινε κάτι....

Αλλά.....


















Αλλά.........................
































ΑΛΛΑ..........................................

























Κοφτο το γαμήδι αφού δεν το μπορείς....

Την επόμενη φορά θα περάσεις για γυναίκα σου την γυναίκα κανενός άλλου και τότε δεν θα έχεις ευγένειες :lol: :lol: :lol: :lol:

Kizoku
09/10/2006, 10:16
Το γελοίο είναι κάτι φανάρια προς Κορυδαλλό μεριά που έχουν και αντίστροφη μέτρηση για το πότε θα ανάψει το πράσινο!!!!!

Για να διευκολύνουν τους κοντράκιδες μάλλον το κάναν!!!
:sick: :sick: :sick:

sniper
09/10/2006, 10:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kizoku
Το γελοίο είναι κάτι φανάρια προς Κορυδαλλό μεριά που έχουν και αντίστροφη μέτρηση για το πότε θα ανάψει το πράσινο!!!!!

Για να διευκολύνουν τους κοντράκιδες μάλλον το κάναν!!!
:sick: :sick: :sick:

:nono: :nono:

Σε δρόμους που τα οχήματα μπορουν να αναπτύξουν "μεγάλες" ταχύτητες, υπάρχουν προειδοποιητικά φώτα (τα 2 πορτοκαλί) του αναβοσβήνουν για να μην έχουμε θύματα....

Καμμία σχέση με κόντρες κλπ

:smokin:

Φιλαλήθης
09/10/2006, 11:48
Μπορεί είδες κάτι άλλο πράσινο να ανάβει και το μπέρδεψες με το φανάρι το δικό σου (των πεζών ή το απέναντι για παράδειγμα). Μου έχει τύχει και μένα κάτι παρόμοιο. ευτυχώς πάω αργά κ πρόλαβα να σταματήσω όταν πήρα χαμπάρι τι έγινε.

Kizoku
09/10/2006, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
:nono: :nono:

Σε δρόμους που τα οχήματα μπορουν να αναπτύξουν "μεγάλες" ταχύτητες, υπάρχουν προειδοποιητικά φώτα (τα 2 πορτοκαλί) του αναβοσβήνουν για να μην έχουμε θύματα....

Καμμία σχέση με κόντρες κλπ

:smokin:

Εγώ σου λέω όμως ότι είχε χρονόμετρο 10,9,8,7.....0 και πράσινο!!!!

Όχι σε ταχείας κυκλοφορίας δρόμο!!!
:sick: :sick:

homoludens
09/10/2006, 14:24
[ βγει στη Βασ. Κωνσταντίνου έτσι νομίζω λέγεται ο δρόμος που περνά μπροστά από τον κινηματογράφο Petit Palais (πτι παλαί ελληνιστί) στο Παγκράτι. ]


Αν δε κάνω λάθος εκεί δεν έχει συνεχόμενα διπλοφάναρα???
από αυτά που π.χ. για ευθεία είναι κόκκινο και ταυτοχρόνως για δεξιά πράσινο...δεν είναι περίεργο να συμβεί η 'στραβή' σε μια τέτοια περίπτωση!!!
:eyepop: :eyepop:

a$wto$
09/10/2006, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Φιλαλήθης
Μπορεί είδες κάτι άλλο πράσινο να ανάβει και το μπέρδεψες με το φανάρι το δικό σου (των πεζών ή το απέναντι για παράδειγμα). Aυτο σκεφτηκα κι εγω σαν πιθανη εξηγηση...
Ειναι φορες που κοιταμε αλλα δεν βλεπουμε ή και το αντιστροφο :dizzy:

alximistis
09/10/2006, 15:24
Παίδες πέρασα επίτηδες πριν από λίγο από το ίδιο σημείο.
Έχετε απόλυτο δίκιο όσοι το είπατε. Λύθηκε το μυστήριο.
Άναψε το δίπλα μου πράσινο και όχι αυτό που έστριβε!!!
Έτσι την πάτησα.
Όπως και να 'χει ευτυχώς τη γλύτωσα και καλά θα κάνω να προσέχω πολύ-πολύ περισσότερο...

Ρε sniper άμα μπερδέψω γυναίκα άλλου για γυναίκα μου και δεν είναι ο άλλος μπροστά κάτι πάει κι έρχεται.
Το φαντάζεσαι όμως να είναι ο άλλος εκεί;
Ή το ακόμη χειρότερο να μπερδέψει άλλος τη γυναίκα μου για δικιά του;;;;; Αυτό που το πας...

homoludens
09/10/2006, 18:40
Άντε πάλι!!!!
Τη γλύτωσες την ψυχανάλυση...ευκαιρία βρήκαν ορίσμένοι:D :D
πιες κάτι και στην υγειά μας!!!:beer: :beer:

nktR
09/10/2006, 20:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostisthegreek
Αν δεν ήταν χαλασμένο το φανάρι...να αρχίσεις να ανησυχείς...

:wave2:

ρε μπας και ήταν χαλασμένη η κρέπα ....?
:rotflmao:


πάντως σοβαρά, πολλές φορές που θεωρούμε κάτι δεδομένο ότι θα γίνει και το θέλουμε πολύ το "βλέπουμε" μπροστά μας.

όχι μην ανησυχείς, πιστεύω ότι κάτι παρόμοιο σε πολλούς έχει συμβεί:sun: