PDA

View Full Version : Φιλε βαλαν ντε λα μπαριερες.....



hornet
14/06/2004, 08:35
εισαι γαμω αυτες τις μερες!!!!!
Σου ευχομαι καλοριζικο το μωρο με πολλα ταξιδια πολλες βολτες και παντα μα παντα ορθιος.
Αντε ρε να κανονιστουμε να ξαμολυθουμε.....ρεεεεε!!!!
Σωτηρη δασκαλε για αντε γιατι θα βαλω τις φωνες θελω να τα ακουω τα αλογα τα χοντικα ντυμενα στα γιοσι
Στεφανε πρεπει τωρα να εισαι περηφανος με το μικρο αδερφο στα κιτρινα:sun:
Νικολακη βγες απο το σπιτι ρε ξημερωσε.(αν και αργα καλοριζικος στο σπιτι)
Κωστακη μεχρι την επομενη εβδομαδα θα παρω τηλ το υπουργειο γεωργιας για να μαθω περιοχες που υποφερουν απο ξηρασια για να παμε μαζι να τους ανακουφισουμε!:rotflmao:
Για τους υπολοιπους της παρεας κανονιστε εσεις!

Ουγκ! (Ινδιανος!!!!!:ninja: )

Υ.Γ:Χτες οποιοι περναγαν απο εθνικη Αθηνων Λαμιας ηταν πικρα τρελλη μιλαμε για τρελλο πηξιμο
Υ.Γ:2:Φιλιππε αλλη φορα πριν ξεκινας να ζεσταινεις τα φρενα με σεσουαρ.:eyepop: :lol: :rotflmao:

Julius
14/06/2004, 08:45
Kaloriziko to motosako kyr Vale750 (alakso nick pali?!?!?!?!)

ante vale kamia foto na to doume re

dela
14/06/2004, 09:26
Μικρός στο μάτι μεγάλος στο κρεβάτι...:winka:

Φτου φτου φτου... φτήστετη την μουνάρα φτήστετη...

Δεν είναι μέση αυτή δεν είναι πρόσωπο αυτό
δεν είναι κολάρα αυτή....:eyepop: αχ και τη κολάρα πεταχτή
ιδιαίτερα σφιχτή και ζουμερή να στέκεται εκεί ψηλά με καμάρι....

Παρακαλώ υποκλιθείτε στον ερωτά μου...

Έτσι ξαφνικάάάάάάάάάάάά έτσι ξαφνικάάάάάάάάάά όπως
μπήκες στην ζωή θα φοβάμαι μην σε χάσω ξαφνικάάάάάάά..:blush:

:bawl: :bawl: :bawl: Ψιτ να σας πω αν δεν πάμε αυτή την Κυριακή βόλτα θα πάω
να το πουλήσω το γαμημένο και θα αρχίσω
εντατικά μαθήματα ξιφασκίας...

Καλη σας μερα...

hornet
14/06/2004, 09:45
Συμφωνω και επαυξανω και ηδη ειμαι με τους χαρτες στο χερι.

Και νομιζω οτι βρηκα την καταλληλη διαδρομη την οποια επισυναπτω στον κατωθι χαρτη αντε γιατι παρασκουριασαμε!

Και που ειστε αυτο ειναι μονοημερο και θα σας φερω και εμπλαστρα:rotflmao:


2541

hornet
14/06/2004, 09:55
Επισης θα ηθελα να ανακοινωσω οτι πηγα στο μηχανικο μου μια μερα και μου κρεμασε κουδουνια!!




Ρε εχει περασει ενας μηνας και ακομα να αλλαξεις λαδια ρεεεεε ξεφτυλισμενε.....!!!:eyepop:

Λογια που χτυπαν λογια που ποναν!!!!

dela
14/06/2004, 10:16
Εδώ δεν μπορούμε να μαζευτούμε γαμώ την
πουτάνα μου γαμώ την έχεις δει να βγούμε και
εκτός συνόρων...:hypnotize :wacko: :sick: :uplate:

Βγάλε ένα καλό κουστούμι για την Κυριακή
μπας και δούμε καμιά άσπρη μέρα
και όλα τα άλλα έπονται.....:winka:

:beer: :beer:

:wave2:

hornet
14/06/2004, 10:23
ΧΑχαχαχαχα ναι ρε θα βγαλω εννοειται!!!!
Κανονισου με τους χταποδονικολακηδες και λοιπα εσυ και μεχρι Παρασκευη εχω χαραξει πορεια εγω!

Ο Λειβαδοσουβλακακιας δεν απανταει που ειναι κυνηγαει τα σκυλια στο δρομο με το τρακτερ;


Σωτηρηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!
που εισαι;

sniper
14/06/2004, 10:49
Και πολλά πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα :wave2:

superfour
14/06/2004, 11:00
Εεεερωτααααααααα μου αγιάαααααααααααααατρευτε!!!

και....

Έχωωωωωω ξεφύγει, τρελάθηκα σου λέω!

και άλλα πολλά αφιερωμένα στον φίλο-αδελφό ValentinoDeLaBariera
Μαρή Βαλάντω να την χαίρεσαι την κούκλα σου και πολλά, μάλλον.... άπειρα αγρατζούνιστα χιλιόμετρα!


Και την Κυριακήηηηη θα γίνει της π#$@$!νας!!!!


Στεφανή μου....ερωτεύτηκες ρε μπαγασάκο? άλλα μου λεγες τις προάλλες....

Παππούκα.... ΡΕ ΤΟ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΑ ΣΤΗΝ ΥΛΙΚΗ!!!!!! Γι αυτό έβρεξε μόνο στην Καρδίτσα! Με καταράστηκαν πάααααρα πολλοί!!!!!!! Και φαντάζεσαι γιατί ε? ....ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΣΙΓΑΡΟ!!!!!!!!

Το νου σας ρεμάλιαααααα! Έρχεται η Κυριακή!!!!! Γι αυτό σας αφιερώω άλλο ένα τραγουδάκι....φανταστείτε τη φωνή.....

Κυριακή γιορτή και σχόλη να ταν η βδομάδα όλη
κι η Δευτέρα να ταν μόνο κανα δυο φορές το χρόνο


Ουοουουουουοουουουουυστ
:beer: :wave2: :rotflmao: :lol: :wave2: :beer:

Y.Γ. Α! Βαλαντάκο! Ξέχασα! Μια τεράαααααααστια... ροχάλα κι από μένα! και πότε με το καλό..... κεράσεις????

hornet
14/06/2004, 11:06
Χαχαχαχα πουτανα κωστη εισαι μες στα γουστα σημερα βλεπω!!!!


Αλλα την κυριακη θα πεσει ξυλο γιατι εχει αρτεμησιο ....
εμ τι θα παιξουμε σε αλλο ταμπλω (Χαχα μου κανεις συνεχεια προπονηση Υλικη !!!θα σε παω αρτεμησιο:rotflmao: :lol: )
Ετοιμαστειτε για οδηγηση σε τερραιν τρελλο θα εχει διαφορετικα κομματια
Ξεσκονιστε φρενα λαστιχα αναρτησεις κλπ.
Και κανονιστε επιστροφη με φωτα!!!!!

hornet
14/06/2004, 11:15
Επισης σας συστηνω την ομαδα της κυριακης Απο δεξια προς τα αριστερα

Βαλαντης -Στεφανος -σταθης -κωστας-νικος-σωτηρης-νικος-Νικος

Ο ενας δεν φαινεται τραβαγε τη φωτογραφια!!!


2549

dela
14/06/2004, 11:19
:lol: :lol: :lol:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:lol: :lol: :lol:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

τη μαλάκα ειναι τη μαλακα ειναι....

παππου και φωτα θα εχουμε ....αμα λαχι ναουμ!!!!!!!!!!

Zanzibar
14/06/2004, 11:25
Καλέ...

Ρε τον Βαλάντηηηηηηη,ρε τον πούστηηηηηηηηη,ρε το σαφρακιασμένοοοοοοοοοο,ρε το μαλλλλλλλλάακααααααααα,ρε δουλεύουμε μαζί 2 χρόνια και δεν είχα προσέξει ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΚΩΛΟ έχει αυτό το παιδί!!!:D :D :sun:

Το λοιπόν προτείνω να του αγοράσουμε μια τσαγιέρα ηλεκτρική (ο Souperfour knows better about:winka: ) γιατί εν θα προφταίνει να σερβίρει τέιον τους ομοφυλλόφυλους συνταξιδευτές:wave2:

Πάντα έλεγα ότι τα 750 γαμάν το σύμπαν εύκολα όμως,για διες καιρό που διάλεξε ο ΜπάρεςγαμώείμαιΑμαρτΩλη να μας κερνάει τσάι,τώρα που χιλιάσαμε οι υπόλοιποι:bigcry: :bigcry:

Καλορίζικο θα είναι γιατί το λέω εγώ,καλοτάξιδο γιατί το λέει ο Στάθης,καλοφόρετο γιατί αρέσει του Dela,κίτρινο γιατί το διάλεξε ο Σωτήρης,και γρήγορο γιατί ο ΚοντΡός δεν θα προλαβαίνει ούτε να το βλέπει (ρε αυτό το παιδί κάτι πρέπει να κάνουμε οι φίλοι του,δεν πάει άλλλο...:uplate: )

Κάντε λίγο υπομονή να στρώσουμε κι εμείς οι κούτσαβλοι,να πάρουμε και το ΖανΝτεΑκασί με τα χείλια του και μετά θα μας ψάχνουν και δεν θα μας βρίσκουν,θα το κάνουμε επετειακή βόλτα και φυσικά μονοήμερη αχααχαχαχχ:lol: :lol: :lol: :lol:


2550

hornet
14/06/2004, 11:31
Γιαννακο ευκολα φιλε!!!!Δωσε εσυ το συνθημα και ειμαστε κιολας!!!!

periklisk
14/06/2004, 11:31
Βαλάντη καλοτάξιδος!!!

Υπομονή (σε μένα) γιατί το νωρίτερο που παίρνω το εργαλείο είναι από βδομάδα!!!


ΚΑΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ!!!!!!!!!

x-rider
14/06/2004, 11:45
ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!

ΤΙ ΠΗΡΕΣ ΟΜΩΣ ????

DUKASII
14/06/2004, 11:50
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΗ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΑΝΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΚΕΡΑΣΕΙΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ !!:beer: :beer:

superfour
14/06/2004, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zanzibar
Καλέ...

... τώρα που χιλιάσαμε οι υπόλοιποι:bigcry: :bigcry:

......


Ρε θα μας τρελάνει αυτό το παιδί???

Ρε Ζανούκο παλικάρι μου δεν πα να κάμεις καμιά μεταμόσχευση μυαλού γιατί πολύ "αλλού" σε βλέπω τελευταία! Ρε αγόρι μου ρε μπας και θες καμια φέτα πεπόνι να στανιάρεις? Τι 'ναι μωρέ? ε? τι 'ναι? Ε? τσα!

Ρε συ μπας κι έβλεπες στον ύπνο σου ότι περναγες τον Gibernaou ξίνωντας και τη φόρμα σου που έγραφε στην πλάτη "Doctor"???

Σύνελθε βρε! όνειρο ήτανε! Δεν έχεις ούτε πατίνι καρντιά μου! Ένα Ka έχεις κι αυτό της γυναίκα σου! Είσαι ένα τίποτα είσαι πιο κάτω κι από τα Τάρταρα! Ούτε στερεοφωνικό δεν έχεις... το μόνο που έχεις είναι... 60ml ούρα παραπάνω ημερησίως


σ.σ. αλήθεια? Πήγες σήμερα για .... αυτό που μου λεγες? πώς πήγες?

Zanzibar
14/06/2004, 12:10
Άσε μη μου το θυμίζεις ΓΑΜΗΘΗΚΑ κοντρέ,έπιασαν τόπο οι κατάρες σου...Γαρύφαλοοοο λέμεεεε!!! Πως λέει και το τραγούδι...Γαρύφαλεεεε Γαρύφαλεεεεε...κανένας δεν ξέρει ποιός είσαι.:bawl: :bawl: :bawl:



Και που΄σαι όχι 60ml τουλάχιστον 300ml per sec:beer: :beer: :smokin:

superfour
14/06/2004, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zanzibar
...

Και που΄σαι όχι 60ml τουλάχιστον 300ml per sec:beer: :beer: :smokin:

Έεεεεεετσι! Άντε ρε μπράβο! Και που σαι όταν με το καλό σκασει η δίπλα σου ΕΠΕΙΔΙΚΤΙΚΑ σε καμια Υλίκη ο Μπαριέρας ξέρεις τι να του δίξεις ετσι???? Έεεεεεεεεεεετσι!!!

και να σου πω? τώρα ο Κεράσεις την ψώνισε και δεν μας μιλάει και καλά?

ΡΕ ΛΑΜΟΓΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΕΒΓΑ ΡΕ ΕΞΩ ΑΝ ΣΟΥ ΚΟΤΑΕΙ! ΓΙΑΤΙ ΚΡΥΒΕΣΑΙ?? ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΗ ΚΕΡΑΣΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ! ΚΕΡΑΣΕΙΣ ΑΥΡΙΟ

Zanzibar
14/06/2004, 12:28
Όσο μας χρησιμοποίησε για τα δάνεια με εκατοντάδες τελέφ0να και τα γνωστά "Ζαν μου...κλπ κλπ" ήταν καλά,τώρα που τσίμπησε το εργαλείο μας έχει γραμμένους και εθεάθη με άλλο γνωστό και καλογυμνασμένο πλην μονοφασικό μέλος του φόρουμ σε παραλία της Αττικής να μελετάνε ΚΩΛΟΥΣ,οι κώλοι κατάλαβες φίλε μου....:look:

superfour
14/06/2004, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
....
Και που ειστε αυτο ειναι μονοημερο και θα σας φερω και εμπλαστρα:rotflmao:

Όλα καλά ρε Παππούκα! Ok να πάμε μέχρι την Venice Να χαζέψουμε τις γόνδολες, να ρίξουμε και τους στεναγμούς μας στη γέφυρα αλλα .... ΠΟΙΟΣ ΤΡΑΒΙΕΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ Lienz!!!!!?!?!?!?!!? Πολύ κούραση.....:rotflmao: :rotflmao: :hypnotize :wave2: :D :beer:


Αρχικά δημιουργήθηκε από Zanzibar
Όσο μας χρησιμοποίησε για τα δάνεια με εκατοντάδες τελέφ0να και τα γνωστά "Ζαν μου...κλπ κλπ" ήταν καλά,τώρα που τσίμπησε το εργαλείο μας έχει γραμμένους και εθεάθη με άλλο γνωστό και καλογυμνασμένο πλην μονοφασικό μέλος του φόρουμ σε παραλία της Αττικής να μελετάνε ΚΩΛΟΥΣ,οι κώλοι κατάλαβες φίλε μου....:look:

ναι ναι .... κατάλαβα.... άσε..... θα τον περιποιηθούμε ιδιαιτέρως.... you know:evil::evil:

hornet
14/06/2004, 12:36
Χαχαχα μακαρι να ηταν to lienz δεν φαινεται καλα στο χαρτη αλλα κει στο τελος της διαδρομης ειναι οι αλπεις και το κοκκινακι που λεει 4 ειναι στα 3800 μετρα .Ετσι ετσιιιι!!!

Zanzibar
14/06/2004, 12:37
Το ξέρουμε ότι είσαι βλαξ αλλά μην το παραχέζεις,ένα ποστ φτάνει είπα ασθενής αλλά όχι τυφλός...

dela
14/06/2004, 13:12
Ναι εσένα λέω τον Κατσαρό η φυσαρμόνικας η κοντραμπάσος!!!!!!
Ο άλλος που είναι....αυτός ο βομβαρδισμένος ντε.....ο θα κάνω κότσο τα μαλλιά μου να φανεί η αρχοντιά μου και καλά...η αλλιώς properties η download ...

Έμαθα ότι ο Val Saronhs Racing R69 δεν έχει λέει την ευχέρεια
να απαντήσει είναι πολύ απασχολημένος γιατί είδη συζητάει με την ομάδα της SUZUKI για πιθανή εμπλοκή στα MOTOGP….

Zanzibar
14/06/2004, 13:20
Μονοφασικέ,θα βάλεις κανά ρεύμα της προκοπής ....?

Μου'πε ένας δικηγόρος ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ κι εγώ έχω έξοδα ξέρεις αυτό το διάστημα...

filippos_hornet
14/06/2004, 13:35
ωραια τωρα θα λεει οτι κατεβηκε κυβικα :p και γιαα αυτο μενει πισω.

καλες βολτες


ΠΣ. γιατι δεν πηρες ενα VALADERO?

dela
14/06/2004, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zanzibar
Μονοφασικέ,θα βάλεις κανά ρεύμα της προκοπής ....?

Μου'πε ένας δικηγόρος ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ κι εγώ έχω έξοδα ξέρεις αυτό το διάστημα...


Μικρέ βομβιστή ρεύμα θα βάλουμε αλλά δεν λέει κάτι γιατί θα το ξαναγκρεμίσω !!!!! :look:

Είναι όπως μάθει κανεις....

Ρε TOP GUN (και είμαι ψαρωτικος ακουμπώντας τα στιβαρά μου μπράτσα
στο Ρέω με το γυαλί το Cobra κτλ) εάν χρειάζεσαι χρήματα κανένα πρόβλημα γιατί όπως πολύ καλά σου σφύριξαν τα χρήματα είναι πολλά και εύκολα τα τσακώνεις και τα κανεις ότι εγουστορισεζόσουνα....καλά να είμαστε και όλα τα αλλά έρχονται ....

:wave2:

Zanzibar
14/06/2004, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από dela
Μικρέ βομβιστή ρεύμα θα βάλουμε αλλά δεν λέει κάτι γιατί θα το ξαναγκρεμίσω !!!!! :look:

Είναι όπως μάθει κανεις....

Ρε TOP GUN (και είμαι ψαρωτικος ακουμπώντας τα στιβαρά μου μπράτσα
στο Ρέω με το γυαλί το Cobra κτλ) εάν χρειάζεσαι χρήματα κανένα πρόβλημα γιατί όπως πολύ καλά σου σφύριξαν τα χρήματα είναι πολλά και εύκολα τα τσακώνεις και τα κανεις ότι εγουστορισεζόσουνα....καλά να είμαστε και όλα τα αλλά έρχονται ....

:wave2:


Μην κάνεις καμιά μαλακία και το πεις αυτό στον Κοντρ0 και με κάνει ρόμπα σε έσκισα:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Τότε που ήμουν στο Βιετνάμ που λες Στέφανε...:eyepop:

dela
14/06/2004, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zanzibar
Μην κάνεις καμιά μαλακία και το πεις αυτό στον Κοντρ0 και με κάνει ρόμπα σε έσκισα:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Τότε που ήμουν στο Βιετνάμ που λες Στέφανε...:eyepop:

:lol: :lol: :lol:

Δεν θα το μάθει ούτε ο είμαι αγόρι αφράτο πολλά υποσχόμενο μουσικά πάντα :rotflmao: :rotflmao: ...αλλά ούτε και κανένας άλλος ....δεν θέλω να σε καταστρέψω άλλωστε ....


Ειδικά τότε που ήσουν μαζί με τους μουτζαχεντήν για μια αποστόλη.....:eyepop:

:rotflmao:

VAL-MPARIERINO
14/06/2004, 15:00
Ο ΖΑΧΟΣ είναι πλέον παρελθόν, πλέον κερνάμε τσάι και τήλιο όλο το πλήθος γιατί κυκλοφορούμε με πιστόλι κατηγορίας GP:wacko:
SUZUKI GSXR 750 χρώματος κίτρινου που ακούει στο όνομα ΤΟΥΙΤΙ:lol: :lol:
Δεν είμαι καλά έχω ταραχτεί γιατί όλα έγιναν τόσο απότομα που ακόμα δεν το έχω πιστέψει:p

Εχθες είχαμε και την πρώτη βολτίτσα με την αφορμή της ψήφου παρέα με τον Στεφανή μου ο οποίος βάλθηκε να μου σπάσει τα νεύρα γιατί ενώ εγώ έστρωνα και πήγαινα με ρυθμό χελώνας ο άλλος είχε αφηνιάσει και με πέρναγε με 300 και πιο κάτω σταματούσε με ENDO και με περίμενε και ξεκινούσε με σούζες και γενικά μου είχε γαμήσει την ψυχολογία. Οποιος στρώνει σας τον συστήνω ανεπιφύλακτα:eyepop:

Και αφού σας είπε ο κύριος ΖΑΝ ότι έχομε εμπλακεί πάλι σε δάνεια και μέντολες ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΑ ΚΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΕΡΑΣΕΙΣ ΕΣΕΙΣ ΕΜΕΝΑ:beer:

Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές και ελπίζουτε για βόλτα την Κυριακή γιατί δεν θέλω ο Έρωτας μου να μάθει ξιφασκία!!!:rotflmao: :rotflmao:

XTMPAM
14/06/2004, 16:01
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ!!

ΠΟΥ ΣΑΙ?ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΡΕ ΦΙΛΕ.....ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΤΡΩΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΠΑΡΕΑ?ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΔΕ ΣΕ ΒΛΕΠΩ......:beer: :beer:

swtos
15/06/2004, 05:58
Είμαι ήδη έτοιμος, πήλα μαξιλαλάκι κώλου,
αντιηλιακό για το χιόνι στην Αυστλία, πολύ χλήμα-
κελάσεις εγώ για το κιτρινιάλικο παλιοζουζούκι- και πολύ πολύ όλεξη !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βάλ αγόλι μου, ΚΑΛΟΛΙΖΙΚΟ, ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ και πάντα ΑΓΛΑΤΖΟΥΝΙΣΤΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Σε 30 λεπτά στον Λαϊνόπουλο μπλοστά, ξυπνάτεεεεεεε λεεεεεεεεεεεεεεεεεεε @#$%@$%@$^@%$^


ΥΓ. Κύλιε Ζαν στλώνουμε τώλα, στλώνουμε, κάνουμε μασάζ
και ελαφλές παλινδλομικές κινήσεις, βάλτε βαζελίνη και
χαλαλώστε ...................

ΥΓ2. Παππού θ' αντέξει το ταλαιπωλημένο πίσω ελαστικό μου ??


ΥΓ3. Στεφανή, τι το θες το λεύμα λε ? Βάλε Ασετυλίνη είναι της μοδός ....

ΥΓ4. Κωστήηήήήήή, τι σου λένε αγόλι μου ???? Θα κάνουμε
μιά μικλοβελτίωση και θα σου κλάσουν τα ζουζούκια ......


Υγ5. Μικλέ βομβιστή με πήλες τελέφωνο ?? Είχα πάει για ψώφο ...

Υγ5. Καταλαβαίνετε πως όσοι δεν έχετε κίτλινα μηχανάκια, θα
κιτλινίσετε απ' το κακό σας με την ομολφιά


Καλημέλα και καλά κλασά όπως λέει ο μικλός τουίτι


ΟΛΟΙ ΒΟΛΤΑ ΟΛΟΙ ΒΟΛΤΑ ΟΛΟΙ ΒΟΛΤΑ ΟΛΟΙ ΒΟΛΤΑ ΤΩΛΑ

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

swtos
16/06/2004, 05:38
Μικλέ τουίτι, το στλωσες κιόλας ???