PDA

View Full Version : Touratech Manuals



Nik0s
10/10/2006, 18:06
Ψάχνωντας στα έγκατα της Touratech, και αφού είδα οτι το site του αντιπρόσωπου εδώ αναβαθμίστηκε (www.makan.gr) - κατά τη γνώμη μου όχι και πολύ επιτυχημένα καθότι είναι εργολαβία του Off-road.gr και είναι αυστηρά στημένο ως e-shop χωρίς καθόλου πληροφορίες, υλικό κτλ, (ουφ ανάσα) βρέθηκα στο αγγλικό site (www.touratech.co.uk) απ' όπου μπορεί κανείς να κατεβάσει manuals για οποιοδήποτε προιόν της εταιρίας.
΄

:wave2:

Vstrommer71
11/10/2006, 00:45
Επισης αν στειλεις ενα μαιηλ με τα στοιχεια σου στο κεντρικο στην Γερμανια σου στελνουν ΔΩΡΕΑΝ τον πληρη και αναλυτικο καταλογο τους(500 σελιδες και βαλε!).Θελεις καμμια βδομαδα να το ξεψαχνισεις:D

Nik0s
11/10/2006, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
Επισης αν στειλεις ενα μαιηλ με τα στοιχεια σου στο κεντρικο στην Γερμανια σου στελνουν ΔΩΡΕΑΝ τον πληρη και αναλυτικο καταλογο τους(500 σελιδες και βαλε!).Θελεις καμμια βδομαδα να το ξεψαχνισεις:D


Τον έχω :smokin:

Είναι must για τουαλέτα :evil: :lol: :lol: :lol:

Cpt. Haddock
11/10/2006, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
Επισης αν στειλεις ενα μαιηλ με τα στοιχεια σου στο κεντρικο στην Γερμανια σου στελνουν ΔΩΡΕΑΝ τον πληρη και αναλυτικο καταλογο τους(500 σελιδες και βαλε!).Θελεις καμμια βδομαδα να το ξεψαχνισεις:D

Τον δίνει και η ΜΑΚΑΝ δωρεάν

:wave2: :wave2: :wave2:


ώρες απόλαυσης!!!
:lol: :lol: :lol:

Vstrommer71
11/10/2006, 11:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Τον έχω :smokin:

Είναι must για τουαλέτα :evil: :lol: :lol: :lol:
Ελπιζω να μην χαλας και καμμια βδομαδα στην τουαλετα!:smokin: