PDA

View Full Version : Ανάγκες...



dimzab
11/10/2006, 16:24
Για να δοκιμάσω την τύχη μου :) :


Ήταν μια νύχτα του Αυγούστου στην Αμοργό. Η τελευταία νύχτα των διακοπών μας. Το κορίτσι μου κι εγώ αφού τελειώσαμε ένα καραφάκι στο μπαλκόνι, αισθανθήκαμε ότι ενώ εμείς βλέπαμε το ηλιοβασίλεμα με τρυφερές αγκαλιές (καθότι και το ρακόμελο...), εμάς μας έβλεπε η γειτονιά, γι' αυτό και πήγαμε να συνεχίσουμε στο κρεβάτι μας...

Είχε αρχίσει να ομορφαίνει πολύ η ατμόσφαιρα, όταν εκείνη μου είπε:

-"Δεν έχω διάθεση! Θα 'θελα μόνο να με κρατήσεις για λίγο στην αγκαλιά σου να μου μιλήσεις γλυκά κι ύστερα να κοιμηθώ".

-"ΕΕΕΕΕΕ;;;" είπα εγώ "Τι λες τώρα;"

Και τότε αυτή μου είπε τα λόγια που τρομάζουν ότι θ' ακούσουν όλοι οι άντρες του πλανήτη, την ώρα που εξωτερικεύουν την ερωτική τους διάθεση:

-"Οι συναισθηματικές μου ανάγκες ως γυναίκα φαίνεται ότι δεν είναι αρκετές
για να ικανοποιήσουν τις φυσικές σου ανάγκες ως άντρα."

Κι όταν γύρισα και την κοίταξα με δυο τεράστια ερωτηματικά για μάτια, συνέχισε:

-"Δεν μπορείς να μ' αγαπάς γι' αυτό που είμαι κι όχι γι' αυτό που μπορώ να κάνω για σένα στο κρεβάτι;"

.....Αποφάσισα ότι το μόνο που μου απέμενε ήταν ο ύπνος.

Την επόμενη μέρα πήραμε το καράβι της επιστροφής. Ομολογώ ότι η ατμόσφαιρα
ήταν λίγο βαριά...Φτάσαμε στο σπίτι και η πρώτη μου δουλειά ήταν να τηλεφωνήσω στο γραφείο για να εξασφαλίσω άλλες δυο μέρες άδειας...

-"Έτσι για προσορμογή...", τους είπα. Ξέρετε πόσο σκληρό είναι να πηγαίνεις κατ' ευθείαν από το νησί στο γραφείο...

Στην πραγματικότητα όμως δεν πήγα στη δουλειά για ένα έχω λίγο ακόμη χρόνο να μείνω μαζί της. Βγήκαμε βόλτα για καφέ, φάγαμε κι ένα υπέροχο μεσημεριανό στο αγαπημένο της Κινέζικο και μετά πήγαμε για ψώνια στα μαγαζιά. Μπήκαμε σ' ένα μεγάλο πολυκατάστημα. Τριγύριζα μαζί της ενώ δοκίμαζε διάφορα πολύ ακριβά φορέματα. Δεν μπορούσε ν' αποφασίσει ποιο να πάρει.

-"Πάρτα όλα", της είπα και χάρηκε.

Ήθελε καινούρια παπούτσια και της είπα να πάρει ένα ζευγάρι για κάθε φόρεμα που είχε αγοράσει και ενθουσιάστηκε.

Μετά επήγαμε σ' ένα κοσμηματοπωλείο και πραγματικά συγκινήθηκε μ' ένα ζευγάρι διαμαντένια σκουλαρίκια. Συγκινήθηκε ακόμη περισσότερο όταν της είπα να τα πάρει.

Σκέφτηκε προφανώς να με δοκιμάσει γιατί μου ζήτησε και παπούτσια του τένις, ενώ από τένις δεν έχει ιδέα. Προφανώς το βλέμμα μου της απάντησε, γιατί γύρισε και μου είπε: -"Εντάξει, αγάπη μου, εντάξει".

Καθώς κρατούσε στην αγκαλιά της τα φορέματα, τα παπούτσια και τα σκουλαρίκια, είχε φουντώσει από χαρά κι ενθουσιασμό και το πρόσωπό της ήταν γεμάτο χαμόγελο και φλόγα, θαρρείς και κόντευε στην σεξουαλική ολοκλήρωση.

Με κοίταξε στα μάτια και μου είπε :

-"Νομίζω ότι τελειώσαμε, καρδιά μου. Ας πάμε στο ταμείο... "

Ήμουν εκτός εαυτού, όταν της είπα: "Όχι, γλυκιά μου, δεν έχω διάθεση."

Το πρόσωπό της άσπρισε και το στόμα της έμεινε ανοιχτό μ' ένα τεράστιο

"ΤΙΙΙΙΙΙ;;;"

Και τότε είπα: "Κορίτσι μου, θέλω απλώς να κρατήσεις αυτά τα πράγματα για λίγο. Οι οικονομικές μου ανάγκες ως άντρα δεν είναι δυνατό να καλύψουν τις αγοραστικές σου ανάγκες ως γυναίκα"...

.....και τη στιγμή που φαινόταν έτοιμη να με σκοτώσει, συμπλήρωσα: "Γιατί δεν μπορείς να μ' αγαπάς γι' αυτό που είμαι κι όχι για αυτά που μπορώ να σου αγοράσω;"



:smokin: :beer:

bartlal
11/10/2006, 16:35
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:







ΓΜΤ! θα ηταν πολυ μεγαλη για υπογραφη! :D

crs-k
11/10/2006, 17:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΓΜΤ! θα ηταν πολυ μεγαλη για υπογραφη! :D



Γελας ρε π@π@ρ@ ? :mad:

Κι εισαι και προεδρΑς στο RCT (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=8232) γαμωτ' ... :sick:


:lol: :rotflmao: :lol:

bartlal
11/10/2006, 17:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Γελας ρε π@π@ρ@ ? :mad:

Κι εισαι και προεδρΑς στο RCT (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=8232) γαμωτ' ... :sick:


:lol: :rotflmao: :lol:

:a35:

να, ξερεις, ειπα να το χαρω ανεκδοτο και εγω μια φορα, σαν απλος χρηστης, και δεν το εψαξα... :(






....ασε που ειχα παρα μα παρα πολλη δουλεια και δεν προλαβα να το ψαξω! :D

costas81
11/10/2006, 17:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Γελας ρε π@π@ρ@ ? :mad:

Κι εισαι και προεδρΑς στο RCT (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=8232) γαμωτ' ... :sick:


:lol: :rotflmao: :lol:





:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:





13Φ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!

costas81
11/10/2006, 17:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
:a35:

να, ξερεις, ειπα να το χαρω ανεκδοτο και εγω μια φορα, σαν απλος χρηστης, και δεν το εψαξα... :(






....ασε που ειχα παρα μα παρα πολλη δουλεια και δεν προλαβα να το ψαξω! :D



δικαιολογιες φιλαρακι δικαιολογιες!!!

Λεωνίδας
11/10/2006, 17:53
ωπ μου 'πεσε από την τσέπη :rolleyes:


65000

costas81
11/10/2006, 17:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
ωπ μου 'πεσε από την τσέπη :rolleyes:



χαχα παρτα βαρτ!!!


εφαγες ανεμηστηρακι!!!!



χαχαχαχα



χαχααχα



που ειστε 13Φιτες να δείτε!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol:

Nikoskazer2000
12/10/2006, 02:15
Πάει διαλύθηκε το RCT :a35:

Άμα είναι κι' ο πρόεΔρας να τρώει ανεμηστήρα τότε μάμησέτα...

lampros_fazer
12/10/2006, 02:29
(το ανέκδοτο δεν το διάβασα,θα το διαβάσω το πρωί..βαριέμαι & νυστάζω τώρα..:lol: )


Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
Πάει διαλύθηκε το RCT :a35:

Άμα είναι κι' ο πρόεΔρας να τρώει ανεμηστήρα τότε μάμησέτα...
:a01: :a01:

Δεν είναι ούτ'η φορά ούτε η δεύτερη..

villy
12/10/2006, 06:23
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
Πάει διαλύθηκε το RCT :a35:

Άμα είναι κι' ο πρόεΔρας να τρώει ανεμηστήρα τότε μάμησέτα...



Μάλλον χρειάζεται διακοπές....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

cityfly
12/10/2006, 08:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Γελας ρε π@π@ρ@ ? :mad:

Κι εισαι και προεδρΑς στο RCT (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=8232) γαμωτ' ... :sick:


:lol: :rotflmao: :lol:


άσε έχει αρχίσει να ρετάρει μου φαίνεται

κάτσε να του βάλω άλλο ένα να τον δοκιμάσω

Οι επιβάτες της πτήσης κάθονται στις θέσεις τους και περιμένουν τους πιλότους. Σύντομα, δύο άνδρες μπαίνουν στον αεροπλάνο, με στολή πιλότου. Φορούν μαύρα γυαλιά. Ο ένας από τους δύο συνοδεύεται από έναν σκύλο για τυφλούς και ο άλλος βρίσκει το δρόμο του με την βοήθεια ενός άσπρου μπαστουνιού. Προχωρούν στον διάδρομο, μπαίνουν στο πιλοτήριο και ξανακλείνουν την πόρτα.
Πολλοί από τους επιβάτες γελούν νευρικά και όλοι κοιτάζονται με μία έκφραση που πηγαίνει από την έκπληξη στον φόβο ή τον σκεπτικισμό. Μερικοί ψάχνουν τις κάμερές τους.
Μερικά λεπτά αργότερα οι μηχανές του αεροπλάνου ξεκινούν και το αεροπλάνο επιταχύνει στην πίστα. Τρέχει όλο και πιο γρήγορα και μοιάζει σα να μην πρόκειται να απογειωθεί ποτέ. Οι επιβάτες κοιτάζουν από τα παράθυρα τους και διαπιστώνουν ότι το αεροπλάνο κατευθύνεται ίσια σε μια λίμνη που βρίσκεται στο τέλος του διαδρόμου απογείωσης.
Το αεροπλάνο τώρα τρέχει πολύ γρήγορα στην πίστα και πολλοί επιβάτες διαπιστώνουν ότι δεν πρόκειται να απογειωθούν ποτέ και ότι όλοι θα πέσουν στην λίμνη. Οι φωνές των έντρομων επιβατών γεμίζουν το αεροπλάνο, αλλά αυτή ακριβώς τη στιγμή, το αεροπλάνο απογειώνεται γλυκά, χωρίς το παραμικρό πρόβλημα. Οι επιβάτες ηρεμούν, χαμογελούν, νιώθοντας λίγο ανόητοι που πίστεψαν σε αυτό το κακόγουστο αστείο.
Λίγα λεπτά αργότερα το γεγονός ξεχάστηκε.
Στο πιλοτήριο, ο πιλότος ψαχουλεύει το ταμπλό με τα όργανα, βρίσκει το κουμπί του αυτόματου πιλότου και τον βάζει σε λειτουργία. Λεει μετά στον συγκυβερνήτη.
"Ξέρεις τι πραγματικά με φοβίζει"
"Όχι" απαντά ο άλλος.
"Μια απ' αυτές τις μέρες, θα βάλουν τις φωνές πολύ αργά και θα πνιγούμε όλοι μας..."


έλα εύκολο είναι

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Λεωνίδας
12/10/2006, 09:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
άσε έχει αρχίσει να ρετάρει μου φαίνεται

κάτσε να του βάλω άλλο ένα να τον δοκιμάσω

Οι επιβάτες της πτήσης κάθονται στις θέσεις τους και περιμένουν τους πιλότους. Σύντομα, δύο άνδρες μπαίνουν στον αεροπλάνο, με στολή πιλότου. Φορούν μαύρα γυαλιά. Ο ένας από τους δύο συνοδεύεται από έναν σκύλο για τυφλούς και ο άλλος βρίσκει το δρόμο του με την βοήθεια ενός άσπρου μπαστουνιού. Προχωρούν στον διάδρομο, μπαίνουν στο πιλοτήριο και ξανακλείνουν την πόρτα.
Πολλοί από τους επιβάτες γελούν νευρικά και όλοι κοιτάζονται με μία έκφραση που πηγαίνει από την έκπληξη στον φόβο ή τον σκεπτικισμό. Μερικοί ψάχνουν τις κάμερές τους.
Μερικά λεπτά αργότερα οι μηχανές του αεροπλάνου ξεκινούν και το αεροπλάνο επιταχύνει στην πίστα. Τρέχει όλο και πιο γρήγορα και μοιάζει σα να μην πρόκειται να απογειωθεί ποτέ. Οι επιβάτες κοιτάζουν από τα παράθυρα τους και διαπιστώνουν ότι το αεροπλάνο κατευθύνεται ίσια σε μια λίμνη που βρίσκεται στο τέλος του διαδρόμου απογείωσης.
Το αεροπλάνο τώρα τρέχει πολύ γρήγορα στην πίστα και πολλοί επιβάτες διαπιστώνουν ότι δεν πρόκειται να απογειωθούν ποτέ και ότι όλοι θα πέσουν στην λίμνη. Οι φωνές των έντρομων επιβατών γεμίζουν το αεροπλάνο, αλλά αυτή ακριβώς τη στιγμή, το αεροπλάνο απογειώνεται γλυκά, χωρίς το παραμικρό πρόβλημα. Οι επιβάτες ηρεμούν, χαμογελούν, νιώθοντας λίγο ανόητοι που πίστεψαν σε αυτό το κακόγουστο αστείο.
Λίγα λεπτά αργότερα το γεγονός ξεχάστηκε.
Στο πιλοτήριο, ο πιλότος ψαχουλεύει το ταμπλό με τα όργανα, βρίσκει το κουμπί του αυτόματου πιλότου και τον βάζει σε λειτουργία. Λεει μετά στον συγκυβερνήτη.
"Ξέρεις τι πραγματικά με φοβίζει"
"Όχι" απαντά ο άλλος.
"Μια απ' αυτές τις μέρες, θα βάλουν τις φωνές πολύ αργά και θα πνιγούμε όλοι μας..."


έλα εύκολο είναι

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Ο πρόεδρος (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=8232&postid=110024#post110024) είναι (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=51053#post51053) απασχολημένος (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=17492) , πώς μπορώ να σας εξυπηρετήσω;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:wave2:


65122

cityfly
12/10/2006, 09:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Ο πρόεδρος (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=8232&postid=110024#post110024) είναι (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=51053#post51053) απασχολημένος (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=17492) , πώς μπορώ να σας εξυπηρετήσω;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:wave2:

:nono: :nono:


τον πρόεδρο τσεκάρουμε τώρα



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
12/10/2006, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
:nono: :nono:


τον πρόεδρο τσεκάρουμε τώρα



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

re neos, πας καλα? ακομα δεν ειχα σηκωθει απο τον υπνο, και θα πρεπε να σε ανακυκλωσω? πας καλουα? :a24:






:lol: :lol: :lol:

bartlal
12/10/2006, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
χαχα παρτα βαρτ!!!


εφαγες ανεμηστηρακι!!!!



χαχαχαχα



χαχααχα



που ειστε 13Φιτες να δείτε!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol:

ρε συνωνυμο του κα(η)μμενου, εγω εβαλα το ανεκδοτο και μΕ την λες οτι εφαγα σημα?

hellooooooooooooo!


:smokin:

cityfly
12/10/2006, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
re neos, πας καλα? ακομα δεν ειχα σηκωθει απο τον υπνο, και θα πρεπε να σε ανακυκλωσω? πας καλουα? :a24:



:lol: :lol: :lol:

ρε κοιτάξτε έναν παλιο βρε


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


καλούα; πιο; στο αυλάκι;

μπαααα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Kizoku
12/10/2006, 12:57
ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!

Πολύ καλό!!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Nikoskazer2000
13/10/2006, 00:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
πας καλουα? :a24:






:lol: :lol: :lol:

Δεν ξέρω αν πάει καλούα ή τζόνι γουόκερ, πάντως εγω παω για Χαλάουα 5-0 το ΣΚΔ που μας έρχεται!!! :lol: :a54: :a54: :lol:

Α ρε Γιώργη, πάλι κλάσαμε στο γέλιο κι' απόψε...:rotflmao:

(και μάλιστα χωρίς "λερώνειν") :lol:

lampros_fazer
13/10/2006, 00:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
(και μάλιστα χωρίς "λερώνειν") :lol:
Το'σωσε το σκουπίζειν..;;

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Nikoskazer2000
13/10/2006, 00:46
Noooooooo, no waaaay....:nono:
NoNoNoNoNoNo!!!!!:nono: :nono:
Are you Serious? (hahahahahahaha!!! ) :look: :a24: :a38:


:lol: :lol: :lol:

lampros_fazer
13/10/2006, 01:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000

Ρε μλκ βάλε λίγα ακόμα εμότικονς στην υπογραφή σου..Λίγα έχεις..:bigcry: :bigcry:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Αν πληρώναμε κανά φόρο για εμότικον* λέει,θα'χες φαληρήσει..

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

*δεν πιστεύω να διαβάζει το φόρουμ ο Αλογοσκούφης..:look:

:bawl: :bawl:

tifoefs
13/10/2006, 01:07
Nα δωσω λετε ΑΡΨΑΜ μεταλλιο το προεδρα του RCT ;;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Nikoskazer2000
13/10/2006, 01:10
Τα emoticons δίνουν "ζωή" στην υπογραφή και το κωλόχαρτο στο "λερώνειν" μετα του "σκουπίζειν" :rotflmao:

Πως λέμε: "Τι να πείς και τι να πιείς...", ε το ίδιο πράμα είναι :smokin:

Nikoskazer2000
13/10/2006, 01:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Nα δωσω λετε ΑΡΨΑΜ μεταλλιο το προεδρα του RCT ;;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΑΡΨΑΜ :confused: Όπως λέμε "το μπούλο-άρμ" :confused::a13: