PDA

View Full Version : στροφη vs spazz 1-0



Spazz
14/06/2004, 15:04
Η Παρασκευη που μας περασε ηταν μια ωραια μερα......οσον αφορα τον καιρο.ηθελα και μια μπιλια για το σκουλαρικι οποτε παιρνω το μηχανακι και παω προς Μαρουσι.μεχρι να παω ειχα ορεξη και εκανα λιγο πολυ διαφορες μαλακιουλες.το παιρνω και γυρναω.πλησιαζω προς το σπιτι.κανω ενα endo ψιλοdeath(προς το τελος κουναγε και το τιμονι) και συνεχιζω.μετα λεω δεν παω και στην κλασσικη στροφαρα???βγαινω στην ευθεια 1η γκααν 2α γκαααν λιγο σουζιτσα 3η γκαααααααν 4η γκααααααααν 5η γκαααααν πλησιαζει η στροφη..........φρενα και κατεβασμα σε 3η κατευθειαν αρχιζει και ντριφταρει και του δινω γκαζια για να βγω απο ολη τη στροφη με κωλο. γκαααααααααααααν του παραδινω γλυστραει πολυ ....το τιμονι φτανει στο stop και δεν ειχα αρκετη κλιση........οποτε γραπωνει αποτομα και φευγει αποτομα απο την αλλη.......και πεφτει κααααατω.........και εγω απο αριστερα του παλι κατω.κατι καψιματακια πηρα μονο αλλα οχι πολλα γιατι εκει ειναι ψιλογυαλι η ασφαλτος(γι αυτο σε προκαλει να μπεις και με αναποδο)το μηχανακι δεν επαθε τιποτα.παλι καλα που εχω χαλαρα βιδωμενα το φρενο και τον συμπλεκτη. σηκωνομαι σηκωνω και την κοπελα μου....ειμαστε και οι δυο ενταξει και παω σπιιιιτι αλλο ενα σουζακι(εντελως ελεεινο γιατι ειχε ψιλοφυγει η ορεξη) στο τελευταιο στενο και τελος.


ενα δημοσιο συγγνωμη στην καλη μου.μωρο μου δεν ηθελα να σε ριξω τοσο αγαρμπα.εμμμμμ ψηλα τακουνια και κουνας και τον κωλο σου..........

milaber
14/06/2004, 15:07
Πάνυα όρθιος!

Εσύ να 'σαι καλά!

Καψίματα;
Δεν φορούσες τίποτα προστατευτικό;

:wave2: :wave2: :wave2:

idi
14/06/2004, 15:23
περαστικα φιλε, να ειναι η τελευταια

Spazz
14/06/2004, 15:46
αμε.παπουτσια κοντομανικο βερμουδα και τσαντα.ενταξει τι περαστικα σχεδον τιποτα δεν επαθα.

Ora_Nihil
14/06/2004, 16:07
Περαστικά και Πάντα Όρθιος!!

afrotwin
14/06/2004, 16:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
Η Παρασκευη που μας περασε ηταν μια ωραια μερα......οσον αφορα τον καιρο.ηθελα και μια μπιλια για το σκουλαρικι οποτε παιρνω το μηχανακι και παω προς Μαρουσι.μεχρι να παω ειχα ορεξη και εκανα λιγο πολυ διαφορες μαλακιουλες.το παιρνω και γυρναω.πλησιαζω προς το σπιτι.κανω ενα endo ψιλοdeath(προς το τελος κουναγε και το τιμονι) και συνεχιζω.μετα λεω δεν παω και στην κλασσικη στροφαρα???βγαινω στην ευθεια 1η γκααν 2α γκαααν λιγο σουζιτσα 3η γκαααααααν 4η γκααααααααν 5η γκαααααν πλησιαζει η στροφη..........φρενα και κατεβασμα σε 3η κατευθειαν αρχιζει και ντριφταρει και του δινω γκαζια για να βγω απο ολη τη στροφη με κωλο. γκαααααααααααααν του παραδινω γλυστραει πολυ ....το τιμονι φτανει στο stop και δεν ειχα αρκετη κλιση........οποτε γραπωνει αποτομα και φευγει αποτομα απο την αλλη.......και πεφτει κααααατω.........και εγω απο αριστερα του παλι κατω.κατι καψιματακια πηρα μονο αλλα οχι πολλα γιατι εκει ειναι ψιλογυαλι η ασφαλτος(γι αυτο σε προκαλει να μπεις και με αναποδο)το μηχανακι δεν επαθε τιποτα.παλι καλα που εχω χαλαρα βιδωμενα το φρενο και τον συμπλεκτη. σηκωνομαι σηκωνω και την κοπελα μου....ειμαστε και οι δυο ενταξει και παω σπιιιιτι αλλο ενα σουζακι(εντελως ελεεινο γιατι ειχε ψιλοφυγει η ορεξη) στο τελευταιο στενο και τελος.


ενα δημοσιο συγγνωμη στην καλη μου.μωρο μου δεν ηθελα να σε ριξω τοσο αγαρμπα.εμμμμμ ψηλα τακουνια και κουνας και τον κωλο σου..........

den se katalaveno file mou ise amasitos kala kanis ala kopanas ki ala atoma kato? giati goustaris na tous afisis simadia na se 8imounte?
ti fasi ine afti den tin katalaveno?
agori mou ime oloi mou tin zoi pano se mixanes ke sou leo afto
an itan i kori mou ke tin petages etsi kato me malakies 8a sou ekova stegna ton lemo me granazi 45ari ke tora lege oti malakia 8es.perastika sou genikos

powerphot
14/06/2004, 16:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
Η Παρασκευη που μας περασε ηταν μια ωραια μερα......οσον αφορα τον καιρο.ηθελα και μια μπιλια για το σκουλαρικι οποτε παιρνω το μηχανακι και παω προς Μαρουσι.μεχρι να παω ειχα ορεξη και εκανα λιγο πολυ διαφορες μαλακιουλες.το παιρνω και γυρναω.πλησιαζω προς το σπιτι.κανω ενα endo ψιλοdeath(προς το τελος κουναγε και το τιμονι) και συνεχιζω.μετα λεω δεν παω και στην κλασσικη στροφαρα???βγαινω στην ευθεια 1η γκααν 2α γκαααν λιγο σουζιτσα 3η γκαααααααν 4η γκααααααααν 5η γκαααααν πλησιαζει η στροφη..........φρενα και κατεβασμα σε 3η κατευθειαν αρχιζει και ντριφταρει και του δινω γκαζια για να βγω απο ολη τη στροφη με κωλο. γκαααααααααααααν του παραδινω γλυστραει πολυ ....το τιμονι φτανει στο stop και δεν ειχα αρκετη κλιση........οποτε γραπωνει αποτομα και φευγει αποτομα απο την αλλη.......και πεφτει κααααατω.........και εγω απο αριστερα του παλι κατω.κατι καψιματακια πηρα μονο αλλα οχι πολλα γιατι εκει ειναι ψιλογυαλι η ασφαλτος(γι αυτο σε προκαλει να μπεις και με αναποδο)το μηχανακι δεν επαθε τιποτα.παλι καλα που εχω χαλαρα βιδωμενα το φρενο και τον συμπλεκτη. σηκωνομαι σηκωνω και την κοπελα μου....ειμαστε και οι δυο ενταξει και παω σπιιιιτι αλλο ενα σουζακι(εντελως ελεεινο γιατι ειχε ψιλοφυγει η ορεξη) στο τελευταιο στενο και τελος.


ενα δημοσιο συγγνωμη στην καλη μου.μωρο μου δεν ηθελα να σε ριξω τοσο αγαρμπα.εμμμμμ ψηλα τακουνια και κουνας και τον κωλο σου..........


Τι να πω τώρα; να το παίξω κι εγώ μπαμπάς; συμφωνώ με τον afro:

....(den se katalaveno file mou ise amasitos kala kanis ala kopanas ki ala atoma kato? giati goustaris na tous afisis simadia na se 8imounte?
ti fasi ine afti den tin katalaveno?
agori mou ime oloi mou tin zoi pano se mixanes ke sou leo afto
an itan i kori mou ke tin petages etsi kato me malakies 8a sou ekova stegna ton lemo me granazi 45ari ke tora lege oti malakia 8es.perastika sou genikos)... θα διαφωνήσω ίσως στον νούμερο του γραναζιού....)


Για ξανασκέψου το λίγο την επόμενη φορά....

crs-k
14/06/2004, 17:01
Κανε δυο τις ψηφους υπερ του Αφρο!
Εχω κι εγω κορες ... :)

Ο καθενας μπορει να σκοτωθει οπως γουσταρει.
Με τη ζωη αλλου ομως δεν εχει δικαιωμα να παιζει κανεις.

Spazz
14/06/2004, 17:04
THN KOΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΛΕΝΕ KTMo<<<<<<<<<!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εχουμε και ερωτικη σχεση


με δευτερο ατομο ΑΝ παρω καποιον παω σαν κοτουλα

crs-k
14/06/2004, 17:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
THN KOΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΛΕΝΕ KTMo<<<<<<<<<!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εχουμε και ερωτικη σχεση


με δευτερο ατομο ΑΝ παρω καποιον παω σαν κοτουλα


Σωστος ο Νεος! :lol: :lol: :lol:

powerphot
14/06/2004, 17:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
THN KOΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΛΕΝΕ KTMo<<<<<<<<<!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εχουμε και ερωτικη σχεση


με δευτερο ατομο ΑΝ παρω καποιον παω σαν κοτουλα


.....σκέψου λίγο τον εαυτό σου τότε...αντε και καλά χιλιόμετρα....

Spazz
14/06/2004, 17:31
τον σκεφτομαι.αυτο που εκανα δεν ηταν καθολου επικινδυνο. .......τον σκεφτομαι οσο πρεπει.

darkCount
15/06/2004, 08:59
axaxaxaxax amesws na petaxtoun oloi na to feroun to paidi ston isio dromo!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ma ti gelio prwi prwi!!!

Mprabo re palikaria:wave2: kai gw sthn arxh nomiza oti eixe gkomenaki panw sto motori alla an diabasei kaneis ligo kalytera katalabainei oti mila gia thn KTMo:lol:
Syn to gegonos oti exei anafer8ei se toulaxiston alla 2 post sthn legamenh;)

Alla esy eidika Afrolex me apogohteyses....se eixa gia pio parathritiko kai eksypno.Kryokwlos men...eksypnos de:wave2:

DUKASII
15/06/2004, 09:06
O PATERAS THS KOPELIAS EIMAI RE ...


TH GAMHSES LEME ETSI;;;AKOY EKEI NA KANEIS MALAKIES ME TH KORH MOY...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



EGO LEO NA BALETE ENA AYTOKOLHTO PANO STA MPOYRDELA SAS....



ΜΠΑΜΠΑ ΜΗ ΤΡΕΧΕΙΣ!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

powerphot
15/06/2004, 09:21
Εκεί που είσαστε ήμασταν κι εδώ που είμαστε θα 'ρθετε!!!

Αναλύστε το και θα καταλάβετε....

darkCount
15/06/2004, 09:24
Elate pappoudes tou forum enw8eite!!! Balte myalo se mas ta amyala motokablwmena pitsirikia!!:lol:

Mexri na to kataferete omws...pate mia bolta apo ton of8almiatro:cool: :rotflmao:
Na sas boh8hsei bre paidi mou na diabazete kalytera ena post protou afhsete axalinwth thn sofia sas kai thn motosykletistikh paidia sas!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ok ok plaka kanw fysika, elpizw na mhn strabwsei kaneis.Einai kai dyskoloi kairoi sto forum kai h parekshghsh paramoneyei sth gwnia:evil:

Ante bre kalimera:wave2:

afrotwin
15/06/2004, 09:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από darkCount
axaxaxaxax amesws na petaxtoun oloi na to feroun to paidi ston isio dromo!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ma ti gelio prwi prwi!!!

Mprabo re palikaria:wave2: kai gw sthn arxh nomiza oti eixe gkomenaki panw sto motori alla an diabasei kaneis ligo kalytera katalabainei oti mila gia thn KTMo:lol:
Syn to gegonos oti exei anafer8ei se toulaxiston alla 2 post sthn legamenh;)

Alla esy eidika Afrolex me apogohteyses....se eixa gia pio parathritiko kai eksypno.Kryokwlos men...eksypnos de:wave2:

agapite file m@l@k@ etsi opos singrafi o agapitos filos spaz ke dini ginekia ke an8ropini ipostasi stin agapimeni tou motosikleta ine poli efkolo na paraksigisi kanis ta legomena tou xoris peretero eksigisis elpizo mono otan pidai to KTM kata tin erotiki praksi na ine krio min kapsi ke kanena genitiko organo :rotflmao:

ke episis anafisvitita ise enas avnanistis ke enas polianikseros tipos ala ego 8a se rotiso ke as min perimeno kapia apantisi aksia prosoxis
an den imouna kriokolos opos les ti 8a ginotan 8a me pigenes?:lol:
mipos ta ftiaxname kiolas?
:lol:
ke pios sou ipe oti ime eksipnos?
ka8isterimenos ime
fantasou ti ise esi tote:rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
15/06/2004, 09:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
αμε.παπουτσια κοντομανικο βερμουδα και τσαντα.ενταξει τι περαστικα σχεδον τιποτα δεν επαθα.

filarako mas estiles
perastika sou ke tin epomeni fora elpizo na ta kataferis na vgis or8ios apo ta pantilikia
pantos etsi opos mas mperdepses prepi na ise apogonos tou tsoxatzopoulou:rotflmao:

DUKASII
15/06/2004, 09:42
ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΙ ΚΑΤΟΧΟΙ ΑΥΣΤΡΙΑΚΩΝ ΖΟΥΝΤΑΠ ΕΙΝΑΙ ΣΤΕΝΟΜΥΑΛΟΙ ΚΑΙ ΧΑΜΗΛΗΣ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗΣ ΑΤΟΜΑ…ΜΗ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΤΑΙ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!

ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΤΑΝΙΟ…ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝΕ ΤΙΠΟΤΑ! ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ ΜΕ ΒΕΡΜΟΥΔΑ ΚΑΙ ΣΑΝΔΑΛΙ ΛΕΕΙ…ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΧ ΜΕ ΜΑΓΙΟ ΚΑΙ ΣΑΓΙΟΝΑΡΑ ΡΕ ΣΥ!


Ε ΚΑΚΟ ΣΚΥΛΙ ΨΟΦΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΕΕΙ.


ΣΟΒΑΡΑ ΡΕ ΣΥ ΣΠΑΖ…ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΡΕ ΦΙΛΕ…ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΤΑ ΡΗΤΑ ΤΩΝ ‘’ΑΡΧΑΙΩΝ’’ ΕΔΩ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΛΕΜΕ!!
:beer: :beer:

darkCount
15/06/2004, 10:07
Re Afrolex...toso kairo edw mesa...na ma8eis bre paidi mou pws grafei o ka8enas! Em pws dhladh.....oloi emeis oi ypoloipoi pws bgazoume akrh apo ta orni8oskalismata sou kai to kryokwlo xioumor sou?!;) :D
Kai sthn telikh...kai kryokwlos na mhn eisoun...to idio malakouardh 8a se 8ewrousa...alla auto den exei na kanei me to 8ema mas:nono: Oute me to gegonos oti xreiazesai gialia!

Twra gia to an eimai eksypnos h oxi....kai mono pou apofasisa na sou apanthsw, den prepei na eimai kai kana teras eksypnadas....alla exw kefia simera kai niw8w poly filozwos:rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
15/06/2004, 10:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από darkCount
Re Afrolex...toso kairo edw mesa...na ma8eis bre paidi mou pws grafei o ka8enas! Em pws dhladh.....oloi emeis oi ypoloipoi pws bgazoume akrh apo ta orni8oskalismata sou kai to kryokwlo xioumor sou?!;) :D
Kai sthn telikh...kai kryokwlos na mhn eisoun...to idio malakouardh 8a se 8ewrousa...alla auto den exei na kanei me to 8ema mas:nono: Oute me to gegonos oti xreiazesai gialia!

Twra gia to an eimai eksypnos h oxi....kai mono pou apofasisa na sou apanthsw, den prepei na eimai kai kana teras eksypnadas....alla exw kefia simera kai niw8w poly filozwos:rotflmao: :rotflmao:

sou aresoune ta zoa poulaki mou na sou doso to fidi mou na to pas ena peripato na ksemoudiasoune ta podia tou
ke meta ela na mou gourdosis to perpoutsi paramira:lol:
re ti travame :rotflmao:

Spazz
15/06/2004, 11:57
τς τς τς αυτοι οι νεοι.α!το δικο μου γραναζι afrotwingo ειναι 50 αρι και καλα ακονισμενο. :rotflmao:
α!και ενα τιπ.αν πεσεις με exc και στραβωσει λιγακι η βαση αφηστε την οπως ειναι.γιατι ετσι παει και το πλαστικο λιγο προς τα μεσα και στην επομενη τουμπα δυσκολα θα σκαλωσει σε πετρα ωστε να σπασει.



η πρωτη μου τουμπα στην ασφαλτο ειναι.
στο χωμα πεφτεις πιο μαλακα.


εσεις με τα Motard γιατι ολο τα πηγαινετε κυριλε??ειδα ενα wr 450 f Motard να κατεβαινει την αλεξανδρας και πηγαινε πιο αργα κι απο την παπια μου

DUKASII
15/06/2004, 12:09
ΣΠΑΖ

ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΚΤΜ ΜΟΤΑΡΝΤ ΠΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΕΡΜΑ ΓΚΑΖΙ …..

ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΤΑ JAPAN ΧΡΕΠΙΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝΕ!

ΜΠΟΡΕΙ ΠΑΛΙ…ΝΑ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΤΕΡΜΑ ΓΚΑΖΙ …ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΕΣΕΝΑ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΣΙΓΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΤΜ!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
15/06/2004, 15:52
mia stigmi tora pou figane oi .....................

nia nia niania nia
mprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:yuck:
mpink mpink:uplate:
xxxxxxxxxx ftouuuuuuuu:confused:
mpliax mpliax :ninja:
mpouxaxaxaxaxaxaxaxaxa:evil:

ta zundap pane terma gkazi xixixixixixixixixixixixixixixi


:alien: :alien: :alien:
:rotflmao: :lol: :rotflmao:

darkCount
15/06/2004, 15:54
Tsou re mpaglama!!! Nomizeis oti den se blepw???:evil:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
15/06/2004, 16:02
re pousti mou pos emfanizonte eki pou den to perimenis.
:mad: :mad: :mad:
:lol: :lol:

milaber
15/06/2004, 22:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
THN KOΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΛΕΝΕ KTMo<<<<<<<<<!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εχουμε και ερωτικη σχεση


με δευτερο ατομο ΑΝ παρω καποιον παω σαν κοτουλα

Οι περισσότεροι το καταλάβανε...

Οι παππούδες του forum αργούνε λίγο δυστυχώς!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

adam_tsouk
16/06/2004, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
τον σκεφτομαι.αυτο που εκανα δεν ηταν καθολου επικινδυνο. .......τον σκεφτομαι οσο πρεπει.
Να 'σαι καλά φίλε και ελπίζω την επόμενη φορά (καλό θα ήταν να μην υπάρξει βέβαια) να κερδίσεις εσύ και όχι η στροφή!!