PDA

View Full Version : ΕΠΕΣΕ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΣΕ ΚΤΙΡΙΟ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΑ!!



zoropatra
11/10/2006, 20:48
μολις τωρα το λεει στις ειδησεις.......


επεσε πανω σε κτιριο.......

λες να την εκανε παλι ο μπιλακος?

zoropatra
11/10/2006, 20:53
ιδιωτικης εταιριας......το αεροπλανο...

και αυτο που ειπε ειναι οτι πανω απο το μανχαταν απαγορευεται αυστηρα η πτηση αεροπλανων......



11 σεπτεμβρη
11 οκτωμβρη

Trickster
11/10/2006, 21:04
Κρίμα που δεν έπεσε πάνω στην κεφάλα του Bush να ξεμπερδεύουμε μια και καλή...

:smokin:

Φιλαλήθης
11/10/2006, 21:10
Είπε ( www.cnn.com ) ότι το αεροπλάνο ήταν μικρό. Δε θα κατάφερνε να κάνει ζημιά στην κεφάλα του bush.:D

Κρίμα.:(

Χωμάτινος
11/10/2006, 21:16
Επειδή ακούω πολλά κεράσια .. ας κρατάμε μικρό καλάθι. :wave2:

Nostra
11/10/2006, 21:26
μάλλον ατύχημα θα έιναι ή προβοκάτσια....


αλλά εγώ θα ήθελα να γκρεμιζόταν όλο το manhattan....

και μετά να απλωνότανε ένα τεράαστιο πανό όσο οι δίδυμοι πύργοι που να έγραφε....

"Πείτε μας ευχαριστώ που σας ελευθερώσαμε.... "

kalant
11/10/2006, 21:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Trickster
Κρίμα που δεν έπεσε πάνω στην κεφάλα του Bush να ξεμπερδεύουμε μια και καλή...

:smokin:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ακου στην κεφαλα του bush...

να σε καλα ρε φιλε, μου εφτιαξες την διαθεση...

:rotflmao:

Alkis
12/10/2006, 00:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
μάλλον ατύχημα θα έιναι ή προβοκάτσια....


αλλά εγώ θα ήθελα να γκρεμιζόταν όλο το manhattan....

και μετά να απλωνότανε ένα τεράαστιο πανό όσο οι δίδυμοι πύργοι που να έγραφε....

"Πείτε μας ευχαριστώ που σας ελευθερώσαμε.... "

Γιατί; Τι ΔΕΝ ήταν προβοκάτσια;

soundstorm
12/10/2006, 08:52
Οχι ρε παιδια και προβοκατσια.Κανας τρομοκρατης θα το εκανε και θα κυρηξουν τωρα τον πολεμο στη Β.Κορεα για να τον βρουν και να τον αφοπλισουν!!:a015:

schumacher_
12/10/2006, 09:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από soundstorm
Οχι ρε παιδια και προβοκατσια.Κανας τρομοκρατης θα το εκανε και θα κυρηξουν τωρα τον πολεμο στη Β.Κορεα για να τον βρουν και να τον αφοπλισουν!!:a015:

...και να σώσουν τους άμοιρους βορειοκορεάτες από τα επικίνδυνα σχέδιά του!! :a016:

dodos_1
12/10/2006, 09:47
ειπαν στις ειδησεις οτι τελικα ηταν ενας παιχτης του μπεϊζμπολ με τον εκπαιδευτη του και εκαναν μαθηματα πλοηγησης.

zoropatra
12/10/2006, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από dodos_1
ειπαν στις ειδησεις οτι τελικα ηταν ενας παιχτης του μπεϊζμπολ με τον εκπαιδευτη του και εκαναν μαθηματα πλοηγησης.


ναι αλλα ειπαν οτι πανω απο το μανχαταν απαγορευεται ρητα οι πτησεις......:winka:

Trickster
12/10/2006, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από dodos_1
ειπαν στις ειδησεις οτι τελικα ηταν ενας παιχτης του μπεϊζμπολ με τον εκπαιδευτη του και εκαναν μαθηματα πλοηγησης.

Famous last words..

εκπαιδευτής -> μαθητή: κοίτα τι θα κάνεις αν θα χρειαστεί να αποφύγεις ένα ουρανοξύστη..

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

(sorry guys μακάβριο.. αλλά μας τα έχουν κάνει τούμπανο με την τρομοκρατία στην Νέα Υόρκη)

VegasKitty
12/10/2006, 15:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
μάλλον ατύχημα θα έιναι ή προβοκάτσια....


αλλά εγώ θα ήθελα να γκρεμιζόταν όλο το manhattan....

και μετά να απλωνότανε ένα τεράαστιο πανό όσο οι δίδυμοι πύργοι που να έγραφε....

"Πείτε μας ευχαριστώ που σας ελευθερώσαμε.... "


Δεν αντιλεγω οσο αναφορα το Μπους, και μακαρι να μην ηταν στη θεση που ηταν για να μη πω κατι αλλο, αλλα μη μιλατε ετσι γενικοτερα για τετοια γεγονοτα....

Το να γκρεμιστει το Μανχαταν (που μενουν και φιλοι μου και καπιοι συγκενεις) δε θα καταφερει κατι....

Το να τσακισουν τον Λευκο Οικο κατι γινετε, αλλα οχι και τους αθωους, γιατι πιστεψτε με, στην Αμερικη εχουν πληρη αγνοια για το τι γινετε γυρο τους, επιδη δεν τους αφηνει το κρατος να τα δει..

soundstorm
13/10/2006, 00:28
Πραγματι εχουν πληρη αγνοια.Αλλα Αν με στελνανε κοσσοβο και μετα ιρακ κ μετα καπου αλλου για να σκωτοσω παιδακια,αμαχους και''εγκληματιες με καλασνικοφ''που ειναι απλοι ανθρωποι και οχι στρατιωτες και υπερασπιζονται τη ζωουλα τους,ε ενα ιχνος μυαλου θα το ειχα να κρινω τι πραγματικα γινετε.
θα μου πεις υπαρχουν και τρομοκραρες οπως ο λαντεν,τον οποιο οι αμερικανοι του εδωσαν οπλα και εφτιαξαν τα στρατοπαιδα του,η οπως ο σανταμ που οι αμερικανοι τον ανεβασαν στην εξουσια στον προηγουμενο πολεμο του κολπου.....
Πραγματικα ρε παιδια το εχω απορια,,,σε αυτη τη χωρα ξερουν τι ειναι να φευγεις απο το σπιτι και να αφηνεις την πορτα ανοιχτη?Να μην την παλευεις στην δουλεια και να βγεις για απεργια?Να διεκδηκησεις ρε παιδι απλα δικαιοματα.
Α ρε ελλαδαρα,,,καλα ειμαστε ρεεεεεεεε!!:a54: