PDA

View Full Version : ΚΛΟΠΗ ΕΞΑΤΜΙΣΕΩΝ -- ΒΡΕΘΗΚΑΝ



BLUEMAN1000
12/10/2006, 13:09
σημερα το πρωι 12/10/06 μου εκλεψαν μεσα απο το παρκινγκ στο σπιτι μου στην καλλιθεα/αθηνα ενα ζευγαρι ακραποβιτς ανθρακονημα απο την μηχανη μου (tdm 900) οποιος ξερει η μπορει να μαθει κατι... ας επικοινωνησει μαζι μου...

αληθεια υπαρχει τροπος να μην μπορουν να σου τις βγάλουν??
πειτε μου... αξιζει να ξαναβαλω after market ή να παω να βαλω μαμησια...???

skous
12/10/2006, 13:12
plaka kaneis!!!!!


eleos diladi!

kala pws tis pirane? kopsane tous laimous?

BLUEMAN1000
12/10/2006, 13:22
μαλλον εσπασαν τα κολλαρα στηριξης φιλε skous και το λεω αυτο γιατι τα παξιμαδια ηταν κολλημενα...
το καλο ειναι πως αφησαν πολλα αποτυπωματα... τωρα θα δουμε τι θα πει η σημανση...

fazerakis
12/10/2006, 13:22
Μεγάλη αλητεία:sick:

Υπάρχουν βίδες ασφαλείας που χρειάζεται ειδικό κλειδί που αγοράζεις μαζί με αυτές. Τουλάχιστον είναι μια δικλείδα ασφαλείας.

Τί άλλο θα ακούσουμε? Έχουμε ακούσει για δαγκάνες, μανέτες, σταμπιλιζατερ, τώρα και εξατμίσεις.

PortisHead
12/10/2006, 13:24
Ειλικρινα λυπάμαι....αλλα δεν εισαι ο πρώτος.
Ειδικα για TDM αμα μπεις στο www.tdmhellas.gr θα δεις αρκετα παρομοια περιστατικά.
Μια λύση ειναι να βάλεις(έβαζες) :rolleyes: βίδες ασφαλείας.
Αλλη λυση (πιο φτηνη) ειναι να τραβήξεις 2 πονταρισιες που λεμε με ηλεκτροκόλληση πανω στις βίδες....αλλα οτι και να κάνεις.....αυτοι αμα θέλουν κόβουν το δαχτυλιδι που την κρατάει πανω στη μοτο (2mm πάχος εχει) με μια πένσα...και τις παίρνουν.
Κουράγιο...τι άλλο να πώ ?
:mad: :mad: :mad:

idi
12/10/2006, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLUEMAN1000

αληθεια υπαρχει τροπος να μην μπορουν να σου τις βγάλουν??

Pitbull που πειναει διπλα στο μηχανακι σου 24/7

makis206
12/10/2006, 13:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLUEMAN1000
μαλλον εσπασαν τα κολλαρα στηριξης φιλε skous και το λεω αυτο γιατι τα παξιμαδια ηταν κολλημενα...
το καλο ειναι πως αφησαν πολλα αποτυπωματα... τωρα θα δουμε τι θα πει η σημανση...

Να τους σπάσουνε τα χέρια !:mad:

Σεβασμός μηδέν στον κόπο και την περιουσία του άλλου :mad:

Εύχομαι να βρεθεί εύκολα η άκρη :beer: :beer:

Julius
12/10/2006, 13:27
paketo re file kai den mporeis na kaneis kai kati gia na tis asfaliseis.... spane ta kalora kai tis tsimpane





Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Pitbull που πειναει διπλα στο μηχανακι σου 24/7


den pezeisan lysh......... efage to piso lastixo apo gsxr600 kai xalase kai thn zanta :wave2:

BLUEMAN1000
12/10/2006, 13:38
ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση απο ολους σας... και για την υποστηριξη... το θεμα ειναι πως τις βίδες τις ειχα ηλεκτροκολλησει.... αρα σιγουρα εσπασαν τα κολλαρα...

γ@@@@@ το!!

lampros_fazer
12/10/2006, 13:45
Ρε τα @ρχίδια..:mad: Που να τους μπουν στον κώλ0..!! Η μία στο δικό τους και η άλλη στης μαμάς τους..

Κρίμα ρε φίλε.. :(

Απ'ότι καταλαβαίνω και με βίδες ασφαλείας μπορούν να σπάσουν το κολλάρο και να στην φάνε ε..;;

Alx 84
13/10/2006, 08:34
Σε λίγο θα μας βουτήξουν και τα σώβρακα!:mad: :mad: :mad: :mad:


όσο για το σκύλο, τι να το κάνεις αν πρόκειται να σου κάνει ο ίδιος ζημιές;;:sick: :look:

Desperado
13/10/2006, 09:32
Κρίμα ρε φίλε, τα κ@@@παιδα δεν έχουν τον θεό τους πλέον....Πάντως κοίτα καλού κακού προς εφημερίδες μικρών αγγελιών.... μπορεί και να βρεις...(ακόμα και τις δικές σου...:cry: :hypnotize )

antonis21
13/10/2006, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLUEMAN1000
σημερα το πρωι 12/10/06 μου εκλεψαν μεσα απο το παρκινγκ στο σπιτι μου στην καλλιθεα/αθηνα ενα ζευγαρι ακραποβιτς ανθρακονημα απο την μηχανη μου (tdm 900) οποιος ξερει η μπορει να μαθει κατι... ας επικοινωνησει μαζι μου...

αληθεια υπαρχει τροπος να μην μπορουν να σου τις βγάλουν??
πειτε μου... αξιζει να ξαναβαλω after market ή να παω να βαλω μαμησια...??? Καλλιθεα και σε παρκινγ μεσα? αρα θα σου ειχανε σταμπαρει την μηχανη και θα τις πηρανε.. Την εχω δει την μηχανη σου Καλλιθεα μενω.. Κοιτα τα κλεφτρονια στην καλλιθεα με ονομα δεν ειναι πολλα αλλα δυσκολο να τους βρεις.. μπορει να ειναι απο κουκακι η και ν σμυρνη πολλα παιζουν.. Κριμα και ητανε και akrapovic! Παντως αυτος που στις πηρε δεν ητανε τυχαιος και σε παρκινκ μεσα... Συναγιαρμος δεν υπηρχε φανταζομαι ε?

h_m_akis
14/10/2006, 12:02
η κλοπη εξατμισεων βασικα δεν ειναι κατι καινουριο. εγω τουλαχιστον χρονια το ακουγα και ειδικα παλαιοτερα για XT, TDM ακομα και street βουταγαν ακριβα τελικα σε μοτοσυκλετες χωρις συναγιαρμο. η μονη λυση ειναι να εχεις σφυνωσει πολυ καλα το τελικο στον λαιμο ωστε αναγκαστικα απο το τραβηγμα να χτηπησει ο συναγιαρμος. αν το εχεις χαλαρα ειναι μαστορια και θα στο φανε.


βεβαια αν την βαλουν στο ματι.....την γ@μησ@με, θα την σηκωσουν ολοκληρη και με φορτηγο (...εχει γινει)

eNeRGy
14/10/2006, 18:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
...αυτοι αμα θέλουν κόβουν το δαχτυλιδι που την κρατάει πανω στη μοτο (2mm πάχος εχει) με μια πένσα...και τις παίρνουν.


αυτο το γραφεις σαν οδηγια στους κλεφτες που εχουν ιντερνετ και διαβαζουν το moto.gr και δε καταφεραν να βγαλουν εξατμησεις με κολλημενες βιδες ωστε να τα καταφερουν την επομενη???? :eek: :nono:

σε λιγο θα γραψετε και public πως απενεργοποιεις τους spyball συναγερμους!!! :eyepop:

h_m_akis
14/10/2006, 21:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από eNeRGy
αυτο το γραφεις σαν οδηγια στους κλεφτες που εχουν ιντερνετ και διαβαζουν το moto.gr και δε καταφεραν να βγαλουν εξατμησεις με κολλημενες βιδες ωστε να τα καταφερουν την επομενη???? :eek: :nono:

σε λιγο θα γραψετε και public πως απενεργοποιεις τους spyball συναγερμους!!! :eyepop:



μπααα, μην σκας δεν περιμενουν να μαθουν απο δω την βουτα! γινονται απιστευτα εφυεις οταν ερχεται η ωρα! εξαλλου δεν νομιζω πως παει καποιος ασχετος με μοτοσυκλετες να φαει τελικο ή μανετες ή οτιδηποτε αλλο...

Φιλαλήθης
14/10/2006, 21:31
Ασφάλεια που στηρίζεται στην άγνοια του κλέφτη, είναι πλασματική (δηλ: υπάρχει τρόπος να απενεργοποιηθεί ο συναγερμός, αλλά δεν ξέρει πως). Ασφάλεια που στηρίζεται στην ανικανότητα του κλέφτη, είναι ασφάλεια (δηδ: δεν είναι δυνατόν να τον απενεργοποιήσει κανείς τον συναγερμό).

eNeRGy
15/10/2006, 00:49
μπα... να μην μπω σε λεπτομερειες... αλλα ο κατα τα αλλα πολυ καλος spyball εχει τροπο απενεργοποιησης... γρηγορο, ευκολο και για οση ορα θελεις...

το ειχα βρει στο δικο μου... και μετα το δοκιμασα και σε αλλο...

λεπτομερειες δε θα πω, ουτε και σε pm... απλα καλου κακου, οσοι εχετε spyball παγιδευστε και την σελα, γιατι ετσι και την σηκωσει καποιος που ξερει οτι εχετε spyball το μονο που χρειαζετε ειναι ενα καλωδιακι 5cm...:sad:

zzr2005
15/10/2006, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από eNeRGy
μπα... να μην μπω σε λεπτομερειες... αλλα ο κατα τα αλλα πολυ καλος spyball εχει τροπο απενεργοποιησης... γρηγορο, ευκολο και για οση ορα θελεις...

το ειχα βρει στο δικο μου... και μετα το δοκιμασα και σε αλλο...

λεπτομερειες δε θα πω, ουτε και σε pm... απλα καλου κακου, οσοι εχετε spyball παγιδευστε και την σελα, γιατι ετσι και την σηκωσει καποιος που ξερει οτι εχετε spyball το μονο που χρειαζετε ειναι ενα καλωδιακι 5cm...:sad:
έδωσες καλές κατευθύνσεις στα κλεφτρόνια και εσύ πάντως παρότι πριν έκραξες τον φίλο που μίλησε για την πένσα:lol: :lol: :lol: :lol:
τώρα όλοι θα ανοίγουν σέλες κ θα πειραματίζονται με ένα καλώδιο 5 cm...:lol:

eNeRGy
15/10/2006, 15:41
το να πειραματιζεται καποιος με τα καλωδια στη φύσα ενος συναγερμου το θεωρεις οχι δεδομενο... αλλα οδηγια ε? :dizzy:

zzr2005
15/10/2006, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από eNeRGy
το να πειραματιζεται καποιος με τα καλωδια στη φύσα ενος συναγερμου το θεωρεις οχι δεδομενο... αλλα οδηγια ε? :dizzy:

απλώς ένας πιτσιρικάς που δεν έχει ιδέα απο αυτά μπορεί να μπει στο τριπάκι .... κ αν διαπιστώσει πόσο ευκολο είναι ισως γεννηθεί άλλος ένας κλεφτάκος...
εξάλλου με αυτή τη λογική σίγουρα είναι πιο δεδομένο ένας κλέφτης να έχει μια πένσα πάνω του για να ξηλώσει το δακτυλίδι της εξάτμισης παρά να γνωρίζει ηλεκτρολογικά....:wave2:

eNeRGy
15/10/2006, 23:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
απλώς ένας πιτσιρικάς που δεν έχει ιδέα απο αυτά μπορεί να μπει στο τριπάκι .... κ αν διαπιστώσει πόσο ευκολο είναι ισως γεννηθεί άλλος ένας κλεφτάκος...
εξάλλου με αυτή τη λογική σίγουρα είναι πιο δεδομένο ένας κλέφτης να έχει μια πένσα πάνω του για να ξηλώσει το δακτυλίδι της εξάτμισης παρά να γνωρίζει ηλεκτρολογικά....:wave2:

αν εγραφα οδηγιες να τα εγραφες αυτα... αλλα δεν εδωσα!
Το οτι αν βρεις τα σωστα καλωδια του συναγερμου, κλεινει ειναι γεγονος για ολα τα συστηματα, δε περιμενουν εμενα, ουτε εσενα! το οτι δε το φανταζοσουν εσυ, ή χαζος εισαι, ή ορεξη να γραφεις ανουσιες αραδες εχεις! :wave2:

Τωρα αν ψαχνεις τροπους να το παιξεις μπατσος των φορουμ... καλη συνεχεια! i'm out! :wave2:

zzr2005
17/10/2006, 17:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από eNeRGy
αν εγραφα οδηγιες να τα εγραφες αυτα... αλλα δεν εδωσα!
Το οτι αν βρεις τα σωστα καλωδια του συναγερμου, κλεινει ειναι γεγονος για ολα τα συστηματα, δε περιμενουν εμενα, ουτε εσενα! το οτι δε το φανταζοσουν εσυ, ή χαζος εισαι, ή ορεξη να γραφεις ανουσιες αραδες εχεις! :wave2:

Τωρα αν ψαχνεις τροπους να το παιξεις μπατσος των φορουμ... καλη συνεχεια! i'm out! :wave2:
είναι εμφανές ότι εσύ ξεκίνησες να παριστάνεις τον μπάτσο με την παρατήρησή σου στο παλικάρι που είπε κάτι απλό για χρησιμοποίηση μιας πένσας....εσύ κατευθείαν έσπευσες να τον κατηγορήσεις ότι μοιράζει συμβουλές σε κλεφτρόνια...
φυσικά να δεχτείς εσύ αντίστοιχη παρατήρηση το θεωρείς ανήκουστο...:eek:

eNeRGy
17/10/2006, 17:48
ειπα και πριν: δεν εδωσα οδηγιες κυριε μπατσε μην κανετε σαν κομπλεξικος!!!!

:wave2:

PortisHead
18/10/2006, 08:10
Ε...ψιτ...ηρεμήστε....
(Τωρα ειδα τα post)
Τωρα σοβαρά μιλάμε ?
Φιλε eNeRgY.....φοβάσαι μην μάθουν τα κλεφτρονια απο εμας πως να κλέβουν μηχανές και εξατμίσεις ???.....ασε και εχουνε γνώση οι φύλακες.
Το θεμα ειναι πάντα να κάνεις οσο πιο δύσκολη γίνεται την δουλειά του κλέφτη.Δεσιμο σε σταθερό σημείο με κουλούρα,πέταλο,συναγερμός....και μην γελατε.....κουκούλα.

Οσο για τον spyball....δεν ειναι και τοοοοσο απλό.
Καταρχάς δεν κόβεις καλώδιο....αλλα πρεπει να ενώσεις 2 συγκεκριμένα...να τα βραχυκυκλώσεις δλδ.
Για να γίνει αυτο πρεπει να φτασεις εκει βγαζωντας τις 8 μικροσκοπικες βιδουλες του κουτιου του συναγερμου...γιατι αν τα κόψεις πριν το κουτι...ειναι ολα μαυρο χρώμα....μονο στην φυσα ξεχωριζουν.
Η μπιλια του spyball ομως ενεργοποιείται με το ελαχιστο κουνημα...αρα αδυνατον να ξεβιδώσεις το καπάκι.
Ειναι τυχαίο νομίζεις που η Εθνικη και η Interamerican απαιτουν αποκλειστικα Spyball συναγερμο για να στην ασφαλισουν για κλοπή ?????



:wave2:

apolon10
18/10/2006, 08:17
Γιωργο μπορεις σε παρακαλω να κρατας τη μπιλια σταθερη και εγω να κοβω τα καλωδια:D :wave2:

PortisHead
18/10/2006, 08:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από apolon10
Γιωργο μπορεις σε παρακαλω να κρατας τη μπιλια σταθερη και εγω να κοβω τα καλωδια:D :wave2:

:lol: :lol: :lol: :lol:
:rotflmao:

Ρε συ.....ποτε θα τα πουμε ?
Εχω μετακομίσει και Πειραια τώρα και ειμαστε τελειως αντιδιαμετρικα.
:wave2:

antonis21
22/10/2006, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead


Το θεμα ειναι πάντα να κάνεις οσο πιο δύσκολη γίνεται την δουλειά του κλέφτη.Δεσιμο σε σταθερό σημείο με κουλούρα,πέταλο,συναγερμός....και μην γελατε.....κουκούλα.:

Αυτη ειναι η λυση φιλε μου να κανεις την δουλεια των κλεφτων οσο πιο δυσκολη μπορεις για να τους αποτρεψεις οσο γινετε και να μην ασχοληθουν με την μηχανη σου.. Αλλα αμα την εχουνε βαλει στο ματι οτι και να κανεις... Το θεμα ειναι οτι κλεβουνε και μηχανικοι με συνεργια..

BLUEMAN1000
23/10/2006, 17:30
ΑΡΧΙΚΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ
(πραγματικά ή ψυχολογικά)
ευχαριστω την μαμα μου
τον σκηνοθέτη....
και τον παραγωγό μου...
:rotflmao: :rotflmao:

ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΝ ΠΛΑΚΑΣ... Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ ΠΑΙΔΙΑ (κυρίως σε πμ)
ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ
ΠΟΥ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΒΡΗΚΑ ΤΑ ΚΩΛ@@@@@Α ΠΟΥ ΤΙΣ ΒΟΥΤΗΞΑΝΕ...
ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΠΙΣΩ...
ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΦΙΓΟΥΡΑΡΟΥΝ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ (TDM 900)

:lol: :rotflmao: :cool:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

(ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΟ NICK ΤΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΕΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ):beer: :beer: :beer: :beer: :D


ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΡΟΣ OPERATORS
ΤΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΓΑΤΕ ΕΙΔΙΚΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ FORUM ΟΠΟΥ (ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ) ΟΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ EIXE ΑΝΑΛΟΓΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ (ΚΛΟΠΗ ΜΕΡΙΚΗ Η ΟΛΙΚΗ) ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ???

Nostra
23/10/2006, 17:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLUEMAN1000
ΠΟΥ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΒΡΗΚΑ ΤΑ ΚΩΛ@@@@@Α ΠΟΥ ΤΙΣ ΒΟΥΤΗΞΑΝΕ...
ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΠΙΣΩ...
ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΦΙΓΟΥΡΑΡΟΥΝ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ (TDM 900)



:eek: :eek: :eek:

:smokin:

οι εξατμίσεις φιγουράρουν στο μωρό σου...

τα κωλ@@@@α που τις βουτήξανε φιγουράρουν πίσω από τα κάγκελα ή μπα?


μάλλον μπα.... ε?

ε, θα μου πεις ήταν καλά παιδιά αφού τις γυρίσανε πίσω....

Τέσπα... δεν επεκτείνομαι....

Τέλος καλό όλα καλά.... μακάρι να μη σου ξανασυμβεί.....

:beer: :beer: :beer:

:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

BLUEMAN1000
23/10/2006, 17:54
φίλε Nostra αρχικα κι εγω το ελπίζω...:rotflmao:

απο την αλλη και ακολουθόντας την αποψη ενος φίλου πιο "μπασμενου" απο μένα
(αν και έχω πλέον τα πληρη στοιχεια τους) δεν το προχώρησα, και ουτε σκοπεύω
αν δεν προκληθω... γιατι μην ξεχνας οτι ο λαός μας ειναι απο τους αρχαιότερους και κατ'εμε
και σοφότερους στον κόσμο και δεν είναι τυχαία η ρήση που λέει... "Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΤΟ ΘΕΡΙΟ... ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΡΙΟ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ" (και οποιος καταλαβε..... καταλαβε)

να σαι καλα πάντως και σε ευχαριστώ:wave2: :rotflmao:

TROOPER
24/10/2006, 07:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLUEMAN1000
ΑΡΧΙΚΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ
(πραγματικά ή ψυχολογικά)
ευχαριστω την μαμα μου
τον σκηνοθέτη....
και τον παραγωγό μου...
:rotflmao: :rotflmao:

ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΝ ΠΛΑΚΑΣ... Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ ΠΑΙΔΙΑ (κυρίως σε πμ)
ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ
ΠΟΥ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΒΡΗΚΑ ΤΑ ΚΩΛ@@@@@Α ΠΟΥ ΤΙΣ ΒΟΥΤΗΞΑΝΕ...
ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΠΙΣΩ...
ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΦΙΓΟΥΡΑΡΟΥΝ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ (TDM 900)

:lol: :rotflmao: :cool:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

(ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΟ NICK ΤΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΕΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ):beer: :beer: :beer: :beer: :D


ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΡΟΣ OPERATORS
ΤΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΓΑΤΕ ΕΙΔΙΚΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ FORUM ΟΠΟΥ (ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ) ΟΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ EIXE ΑΝΑΛΟΓΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ (ΚΛΟΠΗ ΜΕΡΙΚΗ Η ΟΛΙΚΗ) ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ???




:a013:

τελος καλο ολα καλα!!!!:D

vagelis900
24/10/2006, 22:26
μα ουτε ενα χαστουκακι στο μαγουλακι?
:)
τελος καλο ολα καλα!!!:beer: :beer:

melodystyle2003
24/10/2006, 22:38
Έλεος... :alien:

Harrys
25/10/2006, 13:33
Να μην τους ξανασηκωθεί ποτέ σε αυτούς που το έκαναν:( :( :(

zzr2005
25/10/2006, 17:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLUEMAN1000
φίλε Nostra αρχικα κι εγω το ελπίζω...:rotflmao:

απο την αλλη και ακολουθόντας την αποψη ενος φίλου πιο "μπασμενου" απο μένα
(αν και έχω πλέον τα πληρη στοιχεια τους) δεν το προχώρησα, και ουτε σκοπεύω
αν δεν προκληθω... γιατι μην ξεχνας οτι ο λαός μας ειναι απο τους αρχαιότερους και κατ'εμε
και σοφότερους στον κόσμο και δεν είναι τυχαία η ρήση που λέει... "Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΤΟ ΘΕΡΙΟ... ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΡΙΟ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ" (και οποιος καταλαβε..... καταλαβε)

να σαι καλα πάντως και σε ευχαριστώ:wave2: :rotflmao:

φαντάζομαι ότι οδηγώντας το θέμα στην αστυνομία ενδέχεται να μπλέξει και το τρίτο άτομο το οποίο σου έδωσε τις πληροφορίες ...οπότε μάλλον δεν είναι σκόπιμο να πας στην αστυνομία....
από την άλλη αν το πας με το δίκαιο του δρόμου ίσως και πάλι βγεις χαμένος καθώς κανείς δεν ξέρει τι ρόλο φουμάρει το κάθε κλεφτρόνι...
αν και κανονικά θα έπρεπε να φανε κ ξύλο και να μπουν κ φυλακή δυστυχώς αναγκαζόμαστε μερικές φορές να κάνουμε τις κότες....:mad: :wave2: