PDA

View Full Version : Δυστύχημα στην εθνική



alximistis
15/10/2006, 10:53
Μόλις το πληροφορήθηκα.
Ένας μοτοσικλετιστής έχασε τη ζωή του στην εθνική οδό Αθηνών-Λαμίας τα ξημερώματα.
Η τροχαία λέει ότι έχασε τον έλεγχο και έπεσε στο στηθαίο.
Όποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας το ποστάρει.
Καλό του ταξίδι του παιδιού...

vassilis88
15/10/2006, 10:58
τι γινεται ρε πουστη μου ΞΑΝΑ????!!?!?:mad:
ελεος δλδ ποτε θα σταματησει αυτο?δε βρισκω λογια...:sad:

kalant
15/10/2006, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
τι γινεται ρε πουστη μου ΞΑΝΑ????!!?!?:mad:
ελεος δλδ ποτε θα σταματησει αυτο?δε βρισκω λογια...:sad:

φιλε δυστυχως δεν βλεπω να σταματαει...

αμα θελει ο θεος να σε παρει κοντα του δεν γινεται τιποτα...

Alx 84
15/10/2006, 12:01
κρίμα...:sad: :sad: :sad: :sad: καλό του ταξίδι!:sad:

Aggelos_SV
15/10/2006, 13:03
Το χτεσινο βραδυ ηταν μαλλον καταραμενο(και να ηταν το μονο:sad: )
Η τροχαια τι αλλο να πει?Εχασε τον ελεγχο...γυρευε τι του ελαχε του ανθρωπου

FZMAN
15/10/2006, 17:27
Κρίμα για το παιδί:sad: :sad:

nasos75
15/10/2006, 18:24
Γυρω στις 7,30 το πρωι, ημουν με το αμαξι με κατευθυνση προς λαμια και ειδα στο ρευμα προς πειραια στο υψος της αττικης οδου λιγο ποιο κατω που αρχιζει το στηθαιο, με την ακρη του ματιου 4,5 αυτοκινητα στην ακρη πεσμενη μια street κοκκινη μηχανη και ενα αναβατη με κρανος πεσμενο μπρουμυτα. Ηταν και τροχαια απο πανω και λιγο ποιο πισω ενα ασθενοφορο. Μαλλον αυτος που λεει ο Alximisths πρεπει να ηταν.


:sad:

makis206
15/10/2006, 18:42
Και πάλι τα ίδια... καλό του ταξίδι και κουράγιο στους ανθρώπους του...

H.A.Balafoutre
15/10/2006, 20:35
Ας είναι ελαφρύ το χώμα.

:sad:

Alex6RR
15/10/2006, 21:06
ελαφρι το χωμα που τον σκεπαζει!:sad: :sad: :sad: :sad:

Βαγγελας
15/10/2006, 21:44
Καλο του Ταξιδι !!!!!!






ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!

δεν φτανει μονο η στολη και το κρανος........

ΟΛΟΙ ΜΑΣ !!!!!!!!! :look: :look:

AFTER
15/10/2006, 22:12
:(

Ταξιδευτής
16/10/2006, 09:44
Δυστυχως, δεν ηταν το μονο δυστυχημα στην εθνικη εχθες....

Κυριακη πρωι και εγω με τον Σωτηρη (Ταχυδρομο) ξεκιναμε για βολτα στην Κυπαρησσια.

Στην Καβαλας πολλες μηχανες SS -παρεες που φευγανε ειτε για να ψηφισουν, ειτε απλα για εκδρομη.

Χαιρετισμοι και λοιπα και συνεχεια του δρομου μας.

Ακολουθοντας το προγραμμα μας, καναμε σταση κλασσικα στο ΑΛΕΑ Αρτεμισιου, για καφεδακι και ανεφοδιασμο.

Μιση ωρα αργοτερα βγαινουμε εξω και παω στην μηχανη, κουμπωνω δερματινα, και ειμαι ετοιμος να βαλω κρανος οταν παρατηρω οτι ολοι οι αυτοκινητιστες γυρω μου στο παρκινγκ με κοιτανε αμιλητοι! :hypnotize :eyepop:

Ερχεται προς το μερος μου ενας 60αρης κυριος, και μου λεει: "Εισαστε με την υπολοιπη παρεα;"

Λεω "συγνωμη;"

- "Με τους αλλους που ειναι πιο πανω στο δρομο και με το παιδι που σκοτωθηκε."

- "Πως; Που; Ποτε;;;"

- Εδω πριν το τουνελ κανα δυο χιλομετρα στις στροφες, τωρα πριν λιγο που περασαμε ειδαμε ενα παλικαρι πεσμενο στην μεσαια λωριδα και εβγαζε αιμα απ το στομα και λιγο πιο κατω ειδαμε ενα ποδι κομμενο...
:bawl: :sad: :sad:
Εχουν σταματησει καμια 30αρια μηχανες εκει και γινεται χαμος...

- ..........

Η πρωτη μου σκεψη ηταν να ρωτησω αν ειδαν μηχανη/ρουχα, μηπως ηταν καποιο απο τα παιδια που ειχαμε περασει νωριτερα.

Μου ειπε οτι δεν ειδε πουθενα μηχανη (ποιος ξερει που ειχε παει), αλλα και οτι "το παιδι δεν φοραγε στολη σαν εσενα" (εννοουσε το δερματινο).

Δεν γυρισαμε πισω να δουμε διοτι απο τα λεγομενα οσων ερχονταν δεν θα μπορουσαμε να προσφερουμε κατι... Πρεπει να ηταν πολυ ασχημο θεαμα... Ολοι ηταν κατασπροι σαν φαντασματα και αμιλητοι....
Εφιαλτης... Δεν θελω να το ξαναζησω κατι τετοιο ποτε....

Δεν ξερω τι να πω... Καλο ταξιδι φιλε, και σε εμας ΠΡΟΣΟΧΗ ρε αδερφια...

Cpt. Haddock
16/10/2006, 09:55
Το τροχαίο στο Αρτεμίσιο το έμαθα το πρωί απο ένα γνωστό που έιχε πάει να ψηφίσει στη Μεσσηνία...

Με αυτοκίνητο αυτός, τον προσπερνάγανε και λίγο πιο κάτω είδε....

:sick:

kachius
16/10/2006, 10:05
Χτες, μάλλον λόγω εκλογών, πρέπει να βγήκαν στους δρόμους όλοι οι "παροπλισμένοι" (για διάφορους λόγους) οδηγοί και ήταν σκέτη ζούγκλα... (παρόλο που δεν είχε πολλή κίνηση)

Δυο-τρεις φορές ο εκάστοτε διπλανός μου θέλησε να με γνωρίσει
προσωπικά και μία γυναίκα προσπάθησε να με εμβολίσει από κάθετο (με στοπ) στενό .... στο τσακ τη γλύτωσα αυτή...
Κοίταζε το αντίθετο ρεύμα και συνέχιζε σταθερά κλίνοντάς μου το δρόμο :eyepop: :bigcry:

Προσοχή Προσοχή Προσοχή ! ! !


γμτ...πρέπει να πάρω παντελόνι...έχω αρχίσει να νιώθω γυμνός μόνο με κράνος/μπουφάν/γάντια/μπότες...

XTMPAM
16/10/2006, 10:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_zr
Δυστυχως, δεν ηταν το μονο δυστυχημα στην εθνικη εχθες....

Κυριακη πρωι και εγω με τον Σωτηρη (Ταχυδρομο) ξεκιναμε για βολτα στην Κυπαρησσια.

Στην Καβαλας πολλες μηχανες SS -παρεες που φευγανε ειτε για να ψηφισουν, ειτε απλα για εκδρομη.

Χαιρετισμοι και λοιπα και συνεχεια του δρομου μας.

Ακολουθοντας το προγραμμα μας, καναμε σταση κλασσικα στο ΑΛΕΑ Αρτεμισιου, για καφεδακι και ανεφοδιασμο.

Μιση ωρα αργοτερα βγαινουμε εξω και παω στην μηχανη, κουμπωνω δερματινα, και ειμαι ετοιμος να βαλω κρανος οταν παρατηρω οτι ολοι οι αυτοκινητιστες γυρω μου στο παρκινγκ με κοιτανε αμιλητοι! :hypnotize :eyepop:

Ερχεται προς το μερος μου ενας 60αρης κυριος, και μου λεει: "Εισαστε με την υπολοιπη παρεα;"

Λεω "συγνωμη;"

- "Με τους αλλους που ειναι πιο πανω στο δρομο και με το παιδι που σκοτωθηκε."

- "Πως; Που; Ποτε;;;"

- Εδω πριν το τουνελ κανα δυο χιλομετρα στις στροφες, τωρα πριν λιγο που περασαμε ειδαμε ενα παλικαρι πεσμενο στην μεσαια λωριδα και εβγαζε αιμα απ το στομα και λιγο πιο κατω ειδαμε ενα ποδι κομμενο...
:bawl: :sad: :sad:
Εχουν σταματησει καμια 30αρια μηχανες εκει και γινεται χαμος...

- ..........

Η πρωτη μου σκεψη ηταν να ρωτησω αν ειδαν μηχανη/ρουχα, μηπως ηταν καποιο απο τα παιδια που ειχαμε περασει νωριτερα.

Μου ειπε οτι δεν ειδε πουθενα μηχανη (ποιος ξερει που ειχε παει), αλλα και οτι "το παιδι δεν φοραγε στολη σαν εσενα" (εννοουσε το δερματινο).

Δεν γυρισαμε πισω να δουμε διοτι απο τα λεγομενα οσων ερχονταν δεν θα μπορουσαμε να προσφερουμε κατι... Πρεπει να ηταν πολυ ασχημο θεαμα... Ολοι ηταν κατασπροι σαν φαντασματα και αμιλητοι....
Εφιαλτης... Δεν θελω να το ξαναζησω κατι τετοιο ποτε....

Δεν ξερω τι να πω... Καλο ταξιδι φιλε, και σε εμας ΠΡΟΣΟΧΗ ρε αδερφια...


ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ.....ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΑΔΕΡΦΙΑ!!ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΝΤΙΚΡΥΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ!!
Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΠΟΛΥ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ!ΕΙΧΕ ΜΕΓΑΛΟ ΕΡΩΤΑ!

ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΓΙΑΝΝΗ...ΒΟΥΡΚΩΝΩ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΠΟΣΟ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ!!!ΚΑΙ ΤΙ ΑΔΙΚΙΑ ΚΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΟΙΩΘΩ ΡΕ ΦΙΛΕ!ΟΧΙ ΕΤΣΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ



ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ Η ΠΙΚΡΑ ΚΑΙ Η ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ! :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

DimChios
16/10/2006, 10:39
:sick: :sick: :sick:

Έχασα το λογαριασμό αυτό το Σ/Κ!

Ούτε που θυμάμαι πόσα διάβασα ΜΟΝΟ εδώ...

:sad: :sad:

kalesin
16/10/2006, 10:42
:( :(


τι να πω...

κουραγιο...


:( :(

DUKASII
16/10/2006, 10:42
Γιάννη και την οικογενοια του ρε γαμώτο


κριμα:sad: :sad:

Ο Γιάννης φοραγε στολη και απο όλα.
αλλα με τετοιες ταχύτητες τι να πεις...
μεχρι και το κράνος εσπασε σε κομάτια.

οτι και να πω ειναι λίγο.

sapila racing
16/10/2006, 10:47
:( :mad:

AFROPANTELOS
16/10/2006, 15:05
Κριμα για παιδια.

Ας ειναι οι τελευταιοι.

Προσοχη απο λους μας .

Ειναι κριμα να σπερνει τοση λυπη αυτο που τοσο ολοι μας αγαπαμε:( :( :( :(