PDA

View Full Version : CSS Level 1 this weekend



packo
17/10/2006, 10:36
Gia osous sinadelfous endiaferontai kai tha einai ekei, tha eimai sto Lvl 1 auto to Savatto...

C u there

DULAPIS
17/10/2006, 21:40
Γούσταρα πολύ να έρθω και το κανόνιζα εδώ και καιρό με ένα φίλο αλλά κάθησε υποχρέωση που δεν αναβάλλεται... :confused:

Τώρα άραγε από Μάρτιο ξανά?

Πήγαινε να μας πεις εμπειρίες...Έχω ακουσεί οτί αξίζει πολύ!!!

Alelos
18/10/2006, 01:54
Εγω εχω κλεισει για αθτο στις 4 νοεμβριου

Φιλε παρε τηλ να δεις τι θα σου πουν και μενα απο ακυρωση με πειραν τηλ πριν μια βδομαδα περιπου...

akaposto
18/10/2006, 10:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από packo
Gia osous sinadelfous endiaferontai kai tha einai ekei, tha eimai sto Lvl 1 auto to Savatto...

C u there

up up up !!!
τα λέμε!
:beer:

packo
23/10/2006, 10:09
Entiposeis apo to Savatto:

a)Nomizeis oti ksereis na odigeis mexri tin ora pou mpaineis gia to proto theoritiko...Apo ekei kai meta ola allazoun

b)To teleutaio session einai OLA ta l7

c)Akoma kai vregmeni, i pista exei poli kaliteri prosfisi apo opoiodipote dromo

d)To 695 gia na mathei kapoios stin sigkekrimeni pista endiknitai...Anetos elegxos sto gkazi, megali perithorio kai anesi sto stripsimo, afova katevasmata apo 4i se 2a sto telos tis megalis eutheias...

Ante kai tou xronou

p.s. : Pou einai ekeina ta talaipora fazer pou prospathoun na stripsoun?Oeo?

gerodim
24/10/2006, 11:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από packo
Entiposeis apo to Savatto:


p.s. : Pou einai ekeina ta talaipora fazer pou prospathoun na stripsoun?Oeo?

Έεετσι έτσι.... :beer:

DULAPIS
30/10/2006, 00:08
Δε θέλω να δημιουργώ διαμάχες αλλά....

Που είναι αυτά τα ταλαίπωρα fazer oeooooo???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

packo
31/10/2006, 13:48
To proi tis meras....


67443

packo
31/10/2006, 13:49
...to mesimeri (teleutaio session)


67446

packo
31/10/2006, 13:51
apo piso....


67448

packo
31/10/2006, 13:52
..apo pano :beer:


67451

packo
31/10/2006, 13:54
...me to plai....


67452

gerodim
31/10/2006, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από packo
To proi tis meras....

Και το βράδυ...


67453

packo
31/10/2006, 13:56
a sta diala esi....

DULAPIS
01/11/2006, 15:19
Άλο λίγο να κράταγε η μέρα και θα βλέπαμε σπίθες από τις μαμά REMUS!!!

Άντε να έρθει και η ώρα μας!

Καμία πεντέλη ανεβαίνει κανείς σας να κάνουμε κανένα practice???

:beer: :beer: :beer:

packo
01/11/2006, 16:03
Penteli?????Ti ennoeis Penteli????:confused: Poios Penteli???Pou Penteli???:beer: :beer:

DULAPIS
01/11/2006, 19:38
Πεντέλη circuit!...Δεν είναι πίστα σίγουρα αλλά έχει φαρδύς δρόμους..καλή σχετικά καλή άσφαλτο!
Με ωραίες στροφούλες...

Το μόνο κακό είναι ότι εχεί μερικούς μαλάκες που βγαίνουν από τις καβάτζες απότομα και θέλει προσοχή!

DULAPIS
01/11/2006, 19:45
Και ο χάρτης του penteli circuit!

:beer: :beer:


67626

GST
02/11/2006, 08:59
ρε παιδες μην ακουω για πεντελη και μαλακιες και με πιανουν τα νευρα μου ....:mad:
που εχει μεγαλους δρομους η πεντελη ...κινηση δεν εχει ; μπαριερες ; ...μη τρελαθουμε κιολας !

stradas
02/11/2006, 12:39
Αν πατε Πεντελη να σας δωσω και τα κλειδια του εξοχικου μου, το ειχα αγορασει με το πρωτο monster που ειχα, πανω σε μια στροφη με θεα στο γκρεμο...

Μην κανετε μλκς στην Πεντελη, εξαλου και η ασφαλτος δεν ειναι αυτη που ηταν οταν την ειχαν πρωτοστρωσει...

Εχει Μεγαρα την Κυριακη, χιλιες φορες καλυτερα!!!

:wave2:

DULAPIS
02/11/2006, 18:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
ρε παιδες μην ακουω για πεντελη και μαλακιες και με πιανουν τα νευρα μου ....:mad:
που εχει μεγαλους δρομους η πεντελη ...κινηση δεν εχει ; μπαριερες ; ...μη τρελαθουμε κιολας !

Έχεις δίκιο, σίγουρα δεν έχει καμία σχέση με πίστα, και όντως αν δεν ξέρεις που γλυστράει είναι επικύνδινα..μπαριέρες...γκρεμια κλπ....

Από κει και πέρα υπάρχουν μέρες και ώρες που δεν έχει κίνηση (δεν λέμε να μη περάσει ούτε ένα αυτοκίνητο...)

Η αλήθεια είναι οτί δεν έχω παέι σε πίστα (όσες φορές έχω πει να πάω σε ένα σχολείο γίνεται κάποια μαλακία με τη δουλειά και δε τα καταφέρνω)

Αλλά θεωρώ οτί για κάποιον που θέλει να δοκιμάσει κάποια αρχικά πραγματάκια και μένει και σχετικά κοντά είναι καλουτσική περίπτωση....

Έλπιζω να μην σε ξανανευρίασα :)

:beer: :beer:

GST
03/11/2006, 08:26
κοιτα φιλε μου ο καθενας ειναι υπευθυνος για τις αποφασεις και τις πραξεις του ...απλα οι δημοσιοι δρομοι και ειδικα οι εντος αθηνων δεν ειναι για δοκιμες αλλα μονο για να σε πηγαινουν στο προορισμο σου ...καταλαβαινω τη καυλα του να θες να στριψεις να μαθεις ομως χιλιες φορες να κανεις υπομονη και να πας σε μια πιστα που και η στραβη να κατσει δεν θα υπαρχουν ουτε αυτοκινητα ουτε μπαριερες ουτε γκρεμοι ουτε τιποτα αλλο να σε αγχωσει εκτος απο τις επιδοσεις σου:lol: ....

Alx 84
03/11/2006, 10:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alelos
Εγω εχω κλεισει για αθτο στις 4 νοεμβριου



ΚΑΙ ΕΣΥΥΥΥΥ;;;;;

ρε, πόσοι θα είμαστε;;;; μέχρι στιγμής έχω μετρήσει 6!!!!! άντε, 0-300 riding school by moto.gr:beer: :beer: :beer:


packo όλα τα λεφτά οι φωτό. και φαίνεται μεγάλη διαφορά του πρώτου με του τελευταίου session. το σώμα σου, η κλίση, το που κοιτάς... ΟΛΑ!!!:beer: :beer:

packo
03/11/2006, 10:25
@Alx84: Thanx amigo...Autos einai kai o logos pou evala tin idia strofi apo to proi kai to mesimeri...Ta pragmata pou mathaineis ekei mesa kai i autopepithisi pou apoktas einai kati monadiko....

Fantazomai pos to idio tha ginetai kai me to 0300 riding school, ekei tha pao apo to neo etos....Kai meta, Lvl 2 CSS klp klp


c u round the corner

GST
03/11/2006, 13:01
τα μαθηματα ειναι παντα ενα οπλο αρκει να ξερεις να τα διαχειριζεσε σωστα ...δηλαδη υπερ της ασφαλειας!

packo
03/11/2006, 14:17
Den ksero an to exo ksanapei edo, alla i gnomi mou einai pos kala kai agia osa mathaineis sto CSS, skopo omos den exoun na vgeis ston dromo kai na fitiliaseis ta lastixa sou...Eksallou, Quick Turn kai vathi xosimo se strofi otan oi dromoi einai sapounia kai gematoi bumps den einai kai toso eukolo na kaneis... (auta me osa ematha apo to lvl 1)...sigoura meta to lvl 2 opou mathaineis na epilegeis grammes kai na aksiologeis ton dromo sostotera ta pragmata allazoun kai tote kinise me megaliteri asfaleia ston dromo, eno mporeis ontos na peraseis poli omorfa stin pista...


Fisika, auto den simainei pos kapoios pou thelei na paei grigora se dimosio dromo den tha to kanei...alla me diko tou risko...Kai telika, kalitera afou tha pas grigora kai ston dimosio na pareis kai merika mathimata gia to pos na to kaneis sostotera para na anakalipteis monos sou pragmata me ton poli diskolo tropo :)