PDA

View Full Version : ΜΙΑ ΝΙΚΗ ΡΕΕΕΕΕ



JohnSpy
17/10/2006, 14:22
20 ΑΓΩΝΕΣ,1800 ΛΕΠΤΑ,108.000 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΚΙ ΑΚΟΜΗ Η ΑΕΚ
ΝΙΚΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΑΥΡΩΣΕΙ ΣΤΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΗΓΚ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΙ, ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΝΙΚΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2020 μ.Χ.



ΓΙΑΝΝΗΣ (ΚΟΥΠΟΣΥΛΕΚΤΗΣ)zzzzzzzzzzzzz750!

idi
17/10/2006, 14:33
χμμμμμ

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

θες μια νικη σαν αυτη που δεν εχετε παρει ποτε στο CL

0-3-απειρο keep walking

alximistis
17/10/2006, 14:40
Είπα κι εγώ... δεν θα χωθεί ο idi να απαντήσει...
που σε χάνουμε που σε βρίσκουμε μόλις δεις για την ΑΕΚ ορμάς...
τεσπα για να μην ξεστρατίζουμε φιλαράκι τι να σε πω... ίσως μέχρι το 2020 να κάνουμε κι εμείς μία νίκη.
Όταν δηλαδή θα περάσει κι ο ολυμπιακός στον επόμενο γύρο... κι όταν δεν θα χάνει με 7-0... για να μην ξεχνιόμαστε... τα παλιά καλά μεγαλεία!!!

EVI
17/10/2006, 22:20
Eδω δε παιρνει το αεκακι πρωταθλημα στην Ελλαδιτσα.....το τσαμπιον θελετε|?


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

o_gavros
17/10/2006, 23:19
ρε Αεκάρες δεν χαλαρώνετε λίγο?
η ομάδα σας τρώει τη μια φάπα μετά την άλλη,και εσείς κάθεστε και αντιπαρεθέτετε
γνώμες για τον Ολυμπιακό???

και μετά αναρωτιέστε γιατί σας λέμε ΑΕΚακια?


αλήθεια,εσάς πως σας χτυπάει αυτό το 21 παιχνίδια χωρίς νίκη ρε σεις?
δε το λέω με διάθεση να κράξω.
αν ήθελα,θα μου ήταν πολύ εύκολο αλλά δεν έχει νόημα.
όπως νόημα δεν έχει να κοιτάτε συνέχεια την κατσίκα του γείτονα μάγκες...:nono:

arxaios
17/10/2006, 23:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από o_gayros
ρε Αεκάρες δεν χαλαρώνετε λίγο?
η ομάδα σας τρώει τη μια φάπα μετά την άλλη,και εσείς κάθεστε και αντιπαρεθέτετε
γνώμες για τον Ολυμπιακό???

και μετά αναρωτιέστε γιατί σας λέμε ΑΕΚακια?


αλήθεια,εσάς πως σας χτυπάει αυτό το 21 παιχνίδια χωρίς νίκη ρε σεις?
δε το λέω με διάθεση να κράξω.
αν ήθελα,θα μου ήταν πολύ εύκολο αλλά δεν έχει νόημα.
όπως νόημα δεν έχει να κοιτάτε συνέχεια την κατσίκα του γείτονα μάγκες...:nono:

Όταν το thread το ξεκινάει ΓΑΥΡΟΣ με φανερή διάθεση ειρωνίας, δηλαδή τι περίμενες ;;;;;;;;;;;;;;
Οι ΑΕΚτζήδες να μην σας πούνε τα δικά σας ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
ΩΡΑΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΤΣΟΥΚΑΛΑ !!!!!!!!!!!!!
:wave2:

arxaios
17/10/2006, 23:56
Α, και να μην ξεχάσω ..................
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΕΚ !!!!!!!!
:wave2:

kalant
17/10/2006, 23:58
ρε παιδια παλι τη καμπουρα των αλλων κοιτατε και δεν βλεπετε τα χαλια σας, οποτε κανετε στραβη στην ευρωπη λετε για το 7-0 του ολυμπιακου και οταν κανετε στραβη στην ελλαδα σας φταιει η διαιτησια και ο κοκκαλης...

μιλατε και εσεις που εχετε συμβιβαστει με τα Χ και τις ηττες, μεχρι μπλουζακια εχετε τυπωσει με ενα 2-2 αν θυμαμαι καλα...

:rotflmao:

idi
18/10/2006, 00:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από o_gayros
ρε Αεκάρες δεν χαλαρώνετε λίγο?
η ομάδα σας τρώει τη μια φάπα μετά την άλλη,και εσείς κάθεστε και αντιπαρεθέτετε
γνώμες για τον Ολυμπιακό???

και μετά αναρωτιέστε γιατί σας λέμε ΑΕΚακια?


αλήθεια,εσάς πως σας χτυπάει αυτό το 21 παιχνίδια χωρίς νίκη ρε σεις?
δε το λέω με διάθεση να κράξω.
αν ήθελα,θα μου ήταν πολύ εύκολο αλλά δεν έχει νόημα.
όπως νόημα δεν έχει να κοιτάτε συνέχεια την κατσίκα του γείτονα μάγκες...:nono:

ρε γαυρακι δε κοιτας ποιος ανοιξε το ποστ καλυτερα αντε μπραβο!

l

fantacid
18/10/2006, 01:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από JohnSpy
20 ΑΓΩΝΕΣ,1800 ΛΕΠΤΑ,108.000 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΚΙ ΑΚΟΜΗ Η ΑΕΚ
ΝΙΚΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΑΥΡΩΣΕΙ ΣΤΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΗΓΚ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΙ, ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΝΙΚΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2020 μ.Χ.



ΓΙΑΝΝΗΣ (ΚΟΥΠΟΣΥΛΕΚΤΗΣ)zzzzzzzzzzzzz750!


καλα τωρα θα μετραμε σε λεπτα???

μηπως πρεπει να βγαλουμε κ ποσα γκολ ανα λεπτο τρωει ο πρωταθλητσε ελλσδος στο ΣΟΥ.ΛΟΥ??

εχω την εντυπωση οτι η αεκ βρεθηκε εκει απο σποντα.........

JohnSpy
18/10/2006, 07:16
ΓΙΑΤΙ ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ;

zoropatra
18/10/2006, 07:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από o_gayros
ρε Αεκάρες δεν χαλαρώνετε λίγο?
η ομάδα σας τρώει τη μια φάπα μετά την άλλη,και εσείς κάθεστε και αντιπαρεθέτετε
γνώμες για τον Ολυμπιακό???

και μετά αναρωτιέστε γιατί σας λέμε ΑΕΚακια?


αλήθεια,εσάς πως σας χτυπάει αυτό το 21 παιχνίδια χωρίς νίκη ρε σεις?
δε το λέω με διάθεση να κράξω.
αν ήθελα,θα μου ήταν πολύ εύκολο αλλά δεν έχει νόημα.
όπως νόημα δεν έχει να κοιτάτε συνέχεια την κατσίκα του γείτονα μάγκες...:nono:


για κοιτα λιγο ποιος ανοιξε το θεμα πρωτος .....και μετα μιλα.....οκ?






τον αγωνα δεν τον ειδα ημουν στο κρεβατι με πυρετο.....αλλα απο οτι καταλαβα δεν εχασα και τιποτα....

dez
18/10/2006, 11:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra

τον αγωνα δεν τον ειδα ημουν στο κρεβατι με πυρετο.....αλλα απο οτι καταλαβα δεν εχασα και τιποτα....
κανεις ΜΕΓΑΛΟ λαθος!

(κατα διαστηματα) παιξαμε πολυ καλα. Η λιλ, αν εξαιρεσεις τον Κειτα που ναι παιχταρας, ουτε ποιοτητα ειχε, ουτε αυτοματισμους. Η ΑΕΚ ελεγξε το μεγαλυτερο μερος του αγωνα. Το τελικο αποτελεσμα ΟΥΔΕΜΙΑ σχεση με την πραγματικοτητα εχει...

XTMPAM
18/10/2006, 11:12
ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΣΕ Ο ΚΑΡΕΜΠΕ?:rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
18/10/2006, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από dez
Το τελικο αποτελεσμα ΟΥΔΕΜΙΑ σχεση με την πραγματικοτητα εχει...

νομίζω οτι το αποτέλεσμα μετράει...

:smokin:

gdevelek
18/10/2006, 11:25
μακάρι το ποδόσφαιρο να είχε τέτοιους κανονισμούς που να καθιστούσαν εντελώς άτοπους ισχυρισμούς του τύπου "το αποτέλεσμα δεν δίνει την πραγματική εικόνα του αγώνα"

στο μπάσκετ τέτοιοι ισχυρισμοί είναι όντως άτοποι, όποιος είναι καλύτερος, κερδίζει, και όσο πιο καλυτερος είναι, τόσο μεγαλύτερη και η διαφορά στο σκορ

STOYBI
18/10/2006, 12:02
:smokin:

o_gavros
18/10/2006, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
για κοιτα λιγο ποιος ανοιξε το θεμα πρωτος .....και μετα μιλα.....οκ?







Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ρε γαυρακι δε κοιτας ποιος ανοιξε το ποστ καλυτερα αντε μπραβο!

l


Φρόνιμα ρε.
σας είπα δεν θέλω να κράξω.τα λόγια και τα μπήξε δείξε απο τα πλήκτρα είναι εύκολα.
μην αρπάζεστε λοιπόν.
όπως κι αν ξεκίνησε το ποστ,η αντίδραση σας πριν και μετά το παιχνίδι ήταν να κράξετε την κατσίκα του γείτονα.
Αυτό σχολιαζω και τίποτα άλλο.
σε κανέναν δεν αρέσει να χάνει,αλλά δεν νομίζω το να κοιτάτε αλλουνού προβλήματα θα σας κάνει καλύτερους.


στο θέμα λοιπόν.
ποια ήταν η γνώμη σας για το παιχνίδι???

idi
18/10/2006, 12:11
η γνωμη μου ειναι οτι οταν εισαι οπαδος της "la potana de europa" δε μπορεις να χλευάζεις τις (εξίσου παταγώδεις) αποτυχίες των αλλων ελληνικων ομαδων απαξιωτικα


ειμαι λαθος?

gdevelek
18/10/2006, 12:26
σωστός είσαι

αλλά αυτό δουλεύει και αντιστρόφως ;)

o_gavros
18/10/2006, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
η γνωμη μου ειναι οτι οταν εισαι οπαδος της "la potana de europa" δε μπορεις να χλευάζεις τις (εξίσου παταγώδεις) αποτυχίες των αλλων ελληνικων ομαδων απαξιωτικα


ειμαι λαθος?
μάστορα τείνεις να γίνεις εριστικός...
μπορώ κι εγώ να ακολουθήσω αυτό το ύφος και να αρχίσω να μιλάω για ότι ψωλιά σας έχω ρίξει.
βλέπεις ότι δεν το κάνω ομως.είπα και πριν,ότι δε με νοιάζει να κράξω.


επι του θέματος δεν βλέπω κανέναν σας να τοποθετείτε όμως.
αν γουστάρετε να το κάνουμε όντως "διαμάχη" μέσα είμαι.
απλά είπα να μιλήσω λίγο για μπάλα

idi
18/10/2006, 12:36
αφου ξερετε οτι το ελληνικο ποδοσφαιρο σε συλλογικο επιπεδο ειναι για το ΦΕΟΣ

και δεν ειναι τυχαιο.... χροοοονια ομαδικης μαλακιας σε γραφεια ΕΠΟ, ΕΠΑΕ γραφεια αθλητικου δικαστη και γραφεια συνδεσμων διαιτητων καθως και στα γραφεια της ΠΑΡΑΓΚΑΣ και τωρα πια στα γραφεια της ΣΟΥΦΡΑ λιγκα εχουν τα αποτελεσματα που βλεπουμε...

οτι λεω τα λεω για πλακα και να τσιγκλαω τους φαντασμενους γαυρους που νομιζουν οτι εχουν ομαδα.... :smokin:

idi
18/10/2006, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από o_gayros
μάστορα τείνεις να γίνεις εριστικός...
μπορώ κι εγώ να ακολουθήσω αυτό το ύφος και να αρχίσω να μιλάω για ότι ψωλιά σας έχω ρίξει.
βλέπεις ότι δεν το κάνω ομως.είπα και πριν,ότι δε με νοιάζει να κράξω.


επι του θέματος δεν βλέπω κανέναν σας να τοποθετείτε όμως.
αν γουστάρετε να το κάνουμε όντως "διαμάχη" μέσα είμαι.
απλά είπα να μιλήσω λίγο για μπάλα

επι του θεματος τι? για τον αγωνα? μπορουσαμε να κερδισουμε οπως και μπορουσαμε και κραταγαμε στα χερια μας την ισοπαλια... καναμε ενα λαθος στο 82 και μπηκε το γκολ σε φαση καρμπον με το πρωτο γκολ. καλα παιξαμε για εκτος εδρα αγωνα και δεν εχω παραπονο...


για το που δε καναμε νικη σε 21 ματσ... ΕΛΕΟΣ οι μαλακια των ΑΡΔ που ειναι ασχετοι και αχρηστοι και δε θελω να χαλαω αλλο χρονο μιλοντα για αυτους

στις 4 συμετοχες στο CL δεν εχουμε κανενα κοινο στοιχειο για να πεις οτι υπαρχει καποιο συμπερασμα

και οι 4 ομαδες ηταν διαφορετικες με ελλαχιστους κοινους παιχτες.... με διαφορετικο προπονητη.... ακομα και με διαφορετικη διοικηση ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ!!! (στη μια συμμετοχη δεν ηπηρχε καν διοικηση!)

τι συμπερασμα μπορεις να βγαλεις ετσι? οτι η ομαδα δε μπορει να κανει νικη στο CL? ποια ομαδα απο τις 4? δε μπορω να βρω κατι κοινο μεταξυ τους! ηταν τοσο κοντα σε ΜΕΓΑΛΕΣ νικες τη χρονια των 6 ιποπαλιων και ηταν για το φεος στη τεευταια συμετοχη με τις ηττες ΚΑΜΙ ΣΧΕΣΗ η χρονιες μεταξυ τους

αντιθετα ο ολυμπιακος παροσιασε στι 9 απο τις 10 χρονιες το ιδιο εργο.... εκει ναι μπορεις να βγαλεις συμπερασματα...

idi
18/10/2006, 12:47
α και τα ασυρματα πληκτρολογια τον Μπαιρνουν...:D

o_gavros
18/10/2006, 12:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
αφου ξερετε οτι το ελληνικο ποδοσφαιρο σε συλλογικο επιπεδο ειναι για το ΦΕΟΣ

και δεν ειναι τυχαιο.... χροοοονια ομαδικης μαλακιας σε γραφεια ΕΠΟ, ΕΠΑΕ γραφεια αθλητικου δικαστη και γραφεια συνδεσμων διαιτητων καθως και στα γραφεια της ΠΑΡΑΓΚΑΣ και τωρα πια στα γραφεια της ΣΟΥΦΡΑ λιγκα εχουν τα αποτελεσματα που βλεπουμε...

οτι λεω τα λεω για πλακα και να τσιγκλαω τους φαντασμενους γαυρους που νομιζουν οτι εχουν ομαδα.... :smokin:

έτσι για το χαβαλέ,μαζί σου είμαι.

άσε μας όμως να ξέρουμε αν έχουμε ή όχι ομάδα.
εγώ όταν στραβώνει κάτι για την ομάδα μου,πρώτα κοιτάω να δω αν έπαιξα καλά.μετά ολα τα άλλα.

λές για λα ποτανα δε εουροπα.
λές ότι δεν έχω νίκη εκτός.

μετά απο 21 παιχνίδια χωρίς νίκη,συνεχίζετε στο ίδιο τροπάριο?
εσείς που αρπάτε 3 απο παντού?
εγώ μπορεί να είχα και τις άσχημες μου(πολύ άσχημες ορισμένες) αλλά πέτυχα και σημαντικές νίκες κόντρα σε θηρία!εσύ που είσαι?
και για να μη λέμε ότι θέλουμε,η Λιλ δεν είναι κάνα θηρίο ανίκητο έτσι?

για το παιχνίδι ακόμα κανείς δεν έχει πει τίποτα.



edit@
με πρόλαβες

JohnSpy
18/10/2006, 13:29
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΑΝΑΨΑΝ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ.ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ
ΣΩΣΤΟΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΒΑΖΕΛΟΥΣ ΑΝΑΠΑΥΤΙΚΗ ΒΡΑΔΥΑ
ΣΤΟΥΣ ΚΑΝΑΠΕΔΕΣ ΤΟΥΣ ΟΣΟ ΘΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΕΜΑΣ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ
ΛΗΓΚ.ΤΟΥΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΙΤΣΑ ΡΟΜΑ.ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΙΤΣΕΣ ΘΑ ΤΙΣ ΚΕΡΑΣΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΑΓΩΝΑ.

Υ.Γ. Α ΡΕ ΑΕΚΑΚΙ ΝΕΟΣ ΕΙΜΟΥΝ ΚΑΙ ΓΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΝΙΚΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΗ.
ΘΡΥΛΟΣ ΣΤΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ 16 ΝΙΚΕΣ,13 ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ,30 ΗΤΤΕΣ.ΒΑΘΜΟΙ 61 ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ 1,03
ΑΕΚ ΣΤΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ 0 ΝΙΚΕΣ,11 ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ,10 ΗΤΤΕΣ.ΒΑΘΜΟΙ 11 ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ 0,52
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:ΑΝ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΛΑ ΠΟΤΑΝΑ Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΑΥΤΟ ΟΠΩΣ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ ΚΙ ΟΙ ΑΡΙΘΜΟΙ.


ΓΙΑΝΝΗΣ (ΚΟΥΠΟΣΥΛΕΚΤΗΣ)zzzzzzzzzzzzz750!

alximistis
18/10/2006, 13:46
Φίλτατοι γαύροι. Να ξεκαθαρίσουμε κάτι.
Ποιος σας είπε ότι ασχοληθήκαμε με σας; Ποιος σας είπε ότι λόγω της ήττας μας χτες θυμηθήκαμε τα δικά σας;;;
Καλό είναι όταν παίρνετε μέρος σε μία διαμάχη να βλέπετε ΠΟΤΕ έχουν γραφτεί τα ποστ και ΠΟΙΟΣ έχει ποστάρει πρώτος!!!
Άν το κάνατε θα βλέπατε ότι την κουβέντα την έχει ανοίξει φίλος του Ολυμπιακού και έχει ανοιχτεί ΠΡΙΝ τον αγώνα!!! Το ξαναλέω ΠΡΙΝ τον αγώνα!!!
Και η απάντηση η δική μου είναι επίσης πριν τον αγώνα.
Ειδικά δε εγώ αν ασχοληθείτε και δείτε λίγο τη θέση που εκφράζω κατά καιρούς στα αθλητικά θα διαπιστώσετε ότι κάθε άλλο παρά τρελλαμένος είμαι. Αυτά για την αποκατάσταση τςη αλήθειας.

Τώρα για το ματς...
πιστεύω ότι παίξαμε για ένα ημίχρονο καλή μπαλίτσα. Πιστεύω ότι στο α' μέρος ήμασταν πάρα πολύ καλοί ελέγχαμε το παιχνίδι και είχαμε πάρα πολύ καλή κυκλοφορία της μπάλας.
Στο δεύτερο ημίχρονο δεν ήμασταν απαράδεκτοι ούτε πολύ κακοί. Φάνηκαν όμως οι αδυναμίες της ομάδας, μιας ομάδας που παλεύει να βελτιωθεί αλλά της λείπουν ακόμα βασικά συστατικά για να γίνει ισάξια των ευρωπαίκών ομάδων.
Και αυτά κατά τη γνώμη μου είναι:
1). Αδυναμία συγκέντρωσης. Κακά τα ψέμματα για πολλοστή φορά φάνηκε αυτό που λέμε αδυναμία συγκέντρωσης στις κρίσιμες στιγμές. Το ρημάδι το παιχνίδι τελειώνει όταν ο διαιτητής σφυρίξει. Όχι όταν εμείς χαλαρώσουμε. Δύο γκολ τα φάγαμε πανομοιότυπα. Ούτε καρμπόν να ήταν! Σε δύο φάσεις σχεδόν ίδιες η άμυνα νέκρωσε. Συγκεντρώσου... συγκεντρώσου...
2). Πρόβλημα στο τελείωμα των φάσεων. Ειδικά στο α' ημίχρονο ήταν εμφανές. Πόσες ευκαιρείες θα σου δοθούν σε τέτοια παιχνίδια και ειδικά εκτός έδρας; 2; 3; 4 το πολύ; Αν δεν τις κάνεις γκολ... χαίρεται... και η ΑΕΚ έχει πρόβλημα στον τομέα αυτόν.
3). Εμφανέστατα υπάρχει πρόβλημα στην αριστερή μας πλευρά. Έκαναν πάρτυ από εκεί. Κάτι πρέπει να γίνει.
4). Ψυχολογία-νοοτροπία. Δεν μπορείς να σπαταλάς κινήσεις και ενέργεια χωρίς συγκεκριμένο στόχο και σκοπό. Δείτε πάλι το ματς και παρατηρήστε το πόσες φορές σταμάτησαν οι δικοί μας εχτές το τρέξιμο την αντεπίθεση και ψάχναν να κάνουν το... σωστό. Κοιτάξτε το και θυμηθείτε ότι το ίδιο κάνουν σχεδόν όλες οι ελληνικές ομάδες στην Ευρώπη. Ψάχνουν να κάνουν το και καλά ορθό την ίδια στιγμή που τους διαφεύγει το απλό.
Μήπως να μιλήσουμε ξεκάθαρα για κόμπλεξ κατωτερότητας;

Αυτά τα πολλά από μένα και στην τελική... μετράει το αποτέλεσμα.

STOYBI
18/10/2006, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
αφου ξερετε οτι το ελληνικο ποδοσφαιρο σε συλλογικο επιπεδο ειναι για το ΦΕΟΣ

και δεν ειναι τυχαιο.... χροοοονια ομαδικης μαλακιας σε γραφεια ΕΠΟ, ΕΠΑΕ γραφεια αθλητικου δικαστη και γραφεια συνδεσμων διαιτητων καθως και στα γραφεια της ΠΑΡΑΓΚΑΣ και τωρα πια στα γραφεια της ΣΟΥΦΡΑ λιγκα εχουν τα αποτελεσματα που βλεπουμε...

οτι λεω τα λεω για πλακα και να τσιγκλαω τους φαντασμενους γαυρους που νομιζουν οτι εχουν ομαδα.... :smokin:

1) Το ελληνικο ποδοσφαιρο ειναι για το φεος οταν χανετε εσεις και οι αλλοι !!! Οταν χανει ο Ολυμπιακος ξαφνικα γινεστε τεραστιοι !!:rolleyes:


2) Να τσιγκλας τους φαντασμενους γαυρους που νομιζουν οτι εχουν ομαδα για την πολη το βρισκω καπως λογικο !!!

Αλλα οταν ειναι να τσιγκλας τους γαυρους που νομιζουν οτι εχουν την πρωτη ομαδα στο χωριο... Απλα καλλυτερα να σωπαινεις !!!

3) Ασε τις παραγκες και τις διαφορες καραμελιτσες !!!

Για να αδικιθειτε πρεπει να φιαξετε ομαδα( τουλαχιστον για το χωριο !!!) Μετα βλεπουμε τι κανουμε !!!
:rolleyes:


:wave2:

idi
18/10/2006, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
1) Το ελληνικο ποδοσφαιρο ειναι για το φεος οταν χανετε εσεις και οι αλλοι !!! Οταν χανει ο Ολυμπιακος ξαφνικα γινεστε τεραστιοι !!:rolleyes:


2) Να τσιγκλας τους φαντασμενους γαυρους που νομιζουν οτι εχουν ομαδα για την πολη το βρισκω καπως λογικο !!!

Αλλα οταν ειναι να τσιγκλας τους γαυρους που νομιζουν οτι εχουν την πρωτη ομαδα στο χωριο... Απλα καλλυτερα να σωπαινεις !!!

3) Ασε τις παραγκες και τις διαφορες καραμελιτσες !!!

Για να αδικιθειτε πρεπει να φιαξετε ομαδα( τουλαχιστον για το χωριο !!!) Μετα βλεπουμε τι κανουμε !!!
:rolleyes:


:wave2:

δε νομιζω να τα λες για μενα αλλα γενικα φανταζομαι... ουτε τεραστιος εγινα με ηττες του γαυρου ουτε και ειπα ποτε οτι εχουμε ομαδαρα

εσεις το λετε και ας ξεφτυλιστικατε απο ηερεμβειν, χαποελες κτλ και φαγατε και πενταρες μπολικες καθως και τη μια και μοναδικη μεγαλυτερη ηττα στην ιστορια του CL.... 7-0.... :wave2:

Gandalf dr685sm
18/10/2006, 16:31
Για την ΑΕΚ τα έχω πει και τα ξαναλέω..

Η χθεσινή Λιλ,... δεν είχε τίποτα τρομακτικό...

Η ΑΕΚ όμως για να περάσει τέτοιες ομάδες ΘΕΛΕΙ ΠΑΙΚΤΕΣ... και παίκτες σαν τον Ζήκο και τον Έμερσον, που μόνοι τους στο κέντρο , είχαν "καταπιεί" όλη την Λίλ... μπάλα δεν σταύρωσαν τα Γαλλάκια στο κέντρο. Μόνο απο αριστερά με τον Κειτά , όλη η Λιλ...

Ο Ουντέζε δεν μπορεί...δεν έχει την έκρηξη... δεν μπορεί ρε παιδί μου. Ο Σέζαρ στον κόσμο του, (περα απο το φάουλ και ενα σούτ..χαμένος στο άπειρο!) Ο Λυμπερόπουλος απελπιστικά μόνος του.

Χωρίς αυγά , δεν κάνεις ομελέτα.

Ο Φερέρ έκανε τις σωστές αλλαγές στα σωστά χρονικά σημεία... Στο κέντρο στο 65 περίπου για να φρεσκάρει και στο 75 για να τους πιέσει και να τους κλείσει πίσω... Αλλά το θέμα είναι με τι παίκτες;

Ο Ivic περνάει την μπαλιά (η ντρίμπλα απλά του έκατσε) και βάζει το goal (μετά... που ήταν μετά; )...
Ο Ντελίμπασιτς, μπαίνει.. κάνει 1-2 ντού στην αρχή και μετά... εξαφανιζόλ...
Μόνο ο Λυμπερόπουλος πάλι να προσπαθεί.

Η ΑΕΚ θέλει παίκτες... παίκτες με αξία και αρχ..ια στα σορτσάκια τους. Να τραβήξουν και τους μικρούς στο παιχνίδι. Με Ζήκο , Έμερσον , Σορεντίνο, Λυμπερόπουλο και 1-2 ακόμα , είναι ικανή η ΑΕΚ , να κάνει τρομερά πράγματα.... Ειδικά με τον Φερέρ που το κατέχει το τόπι ,αλλά δεν μπορεί να παίξει εκείνος για αυτούς.

την Δευτέρα με τους Βάζελους, θα είναι περίεργα τα πράγματα.. θυμηθείτε το.


Gandalf

h_m_akis
18/10/2006, 16:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από JohnSpy
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΑΝΑΨΑΝ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ.ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ
ΣΩΣΤΟΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΒΑΖΕΛΟΥΣ ΑΝΑΠΑΥΤΙΚΗ ΒΡΑΔΥΑ
ΣΤΟΥΣ ΚΑΝΑΠΕΔΕΣ ΤΟΥΣ ΟΣΟ ΘΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΕΜΑΣ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ
ΛΗΓΚ.ΤΟΥΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΙΤΣΑ ΡΟΜΑ.ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΙΤΣΕΣ ΘΑ ΤΙΣ ΚΕΡΑΣΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΑΓΩΝΑ.

Υ.Γ. Α ΡΕ ΑΕΚΑΚΙ ΝΕΟΣ ΕΙΜΟΥΝ ΚΑΙ ΓΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΝΙΚΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΗ.
ΘΡΥΛΟΣ ΣΤΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ 16 ΝΙΚΕΣ,13 ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ,30 ΗΤΤΕΣ.ΒΑΘΜΟΙ 61 ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ 1,03
ΑΕΚ ΣΤΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ 0 ΝΙΚΕΣ,11 ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ,10 ΗΤΤΕΣ.ΒΑΘΜΟΙ 11 ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ 0,52
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:ΑΝ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΛΑ ΠΟΤΑΝΑ Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΑΥΤΟ ΟΠΩΣ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ ΚΙ ΟΙ ΑΡΙΘΜΟΙ.


ΓΙΑΝΝΗΣ (ΚΟΥΠΟΣΥΛΕΚΤΗΣ)zzzzzzzzzzzzz750!




ε ρε τι κανει η απελπισια.................:rotflmao:



το φερατε απο δω...το φερατε απο κει...ειπατε και για μας!!!

για να ακουσω, μιας και εισαι ενημερωμενος, νουμερα για το τριφυλλι......................
















:smokin:

Dodok edessa
18/10/2006, 16:46
αααα !! ολα κι ολα ...να λεμε τα κακα αλλα να λεμε και τα καλα ...
η αεκ χθες επαιξε πολυ καλα με τσαμπουκα για την νικη αλλα δεν της βγηκε..
το αποτελεσμα την αδικει :wave2:


65824

STOYBI
18/10/2006, 17:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
δε νομιζω να τα λες για μενα αλλα γενικα φανταζομαι... ουτε τεραστιος εγινα με ηττες του γαυρου ουτε και ειπα ποτε οτι εχουμε ομαδαρα

εσεις το λετε και ας ξεφτυλιστικατε απο ηερεμβειν, χαποελες κτλ και φαγατε και πενταρες μπολικες καθως και τη μια και μοναδικη μεγαλυτερη ηττα στην ιστορια του CL.... 7-0.... :wave2:


Φυσικα και μιλαω γενικα !!! :beer:

Οσο για τα παρακατω παλι καλα τα λες !!! :rolleyes:

Αλλα οπως ειπες .... << αφου ξερετε οτι το ελληνικο ποδοσφαιρο σε συλλογικο επιπεδο ειναι για το ΦΕΟΣ >> Οποτε για το μεγαλυτερο σκορ οπως ειπες στην ιστορια του τσου--λου δεν φταιει μονο ο ολυμπιακος !! Φταιμε ολοι μαζι !!! :winka:

Για τις νικες φταει μονο ο Ολυμπιακος !!!! :D

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer:

:wave2:

h_m_akis
21/10/2006, 12:20
παιδες μια ερωτηξη....................




ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΕ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΤΗΝ ΕΒΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ???



:a2: :a23: :a23: :a25: :a30: :a23: :a23: :a09: :a012: :a08: :a54: :a46: :a36: :a43: :a5:




Ο-Ε-Ο !!!