PDA

View Full Version : Ξέρει κανείς φθηνό ξενοδοχείο στη Θεσσαλονίκη?



Tropeas
18/10/2006, 18:55
Εχετε να προτείνετε τίποτα?
οι Θεσσαλονικιοί?

Το θέλω μόνο για μία νύχτα, και μόνο για ύπνο....
οικονομικό...
Ευχαριστώ...

ronin1
18/10/2006, 20:06
ΡΕΕ!!!! ΤΟΣΟΙ θεσσαλονικεις στο φορουμ!!!βοηθηστε το παληκαρι!!!

στην τελική φιλοξενήστε τον ...

Τροπέα εγώ ειχα παει με την κοπέλα μου στο ΑΒC νομίζω, και είχαμε πληρωσει 90ευρώ με πρωινο..:look: :look: , ψιλοτσιμπημενη τιμη, αλλα καταλαβαινεις τωρα γουσταραμε ΣΚ στη Θεσ/νικη και τα ακουμπήσαμε...άσε που ακόμα θα με θυμουνται οι μπουφετζήδες.:p :p

άπλά να σου δωσω μια πληροφορία, το ξερω οτι μαλλον δε θα το σκεφτεις...
ηταν καπου στην Αγγελάκη κοντά...παντως τα αξιζε τα λεφτα του...ειχαμε βρει και κατι αλλα με λιγοτερα λεφτα, αλλα ηταν αχουρια στην κυριολεξια, δε θυμαμαι καθολου ποια ηταν..

ας μιλησουν οι ντοπιοι...

:wave2:

fantacid
18/10/2006, 20:26
η εγνατια ειναι ΓΕΜΑΤΗ φθηνα χοτελ μπορει να εχει κανα 30αρια ανα χλμ!!!
απο το Σ.Σ. μεχρι την αριστοτελους σχεδον
μερικα ειναι αχουρια ή γαμιστρωνες αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα βρεις καποιο στα μετρα σου

το ABC ειναι πρωτη μουρη στο καβουρι στο καρακεντρο της πολης μπροστα απο το σιντριβανι στην πανω εισοδο της ΔΕΘ αρα κ ψιλοακριβο!

μην αγχωνεσαι μαν σε μιση ωρα θα εχεις βρει αυτο που σου κανει

dont worry!!

:wave2:

OldMan
18/10/2006, 20:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από ronin1
[B]ας μιλησουν οι ντοπιοι...[B]

Οι ντόπιοι ρε καρντάση ΔΕΝ μένουν σε ξενοδοχεία ...!!!

(και σ'αυτά που πάνε - όταν πάνε - δεν είναι κατάλληλα για "πολιτική" χρήση :winka: )

ronin1
18/10/2006, 20:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Οι ντόπιοι ρε καρντάση ΔΕΝ μένουν σε ξενοδοχεία ...!!!

(και σ'αυτά που πάνε - όταν πάνε - δεν είναι κατάλληλα για "πολιτική" χρήση :winka: )

τροπέα καταλαβες...παρεα με τα τραβελια θα σε στειλουν να κοιμηθεις...τυχερουλη...:rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

zolotas
18/10/2006, 21:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
η εγνατια ειναι ΓΕΜΑΤΗ φθηνα χοτελ μπορει να εχει κανα 30αρια ανα χλμ!!!
απο το Σ.Σ. μεχρι την αριστοτελους σχεδον
μερικα ειναι αχουρια ή γαμιστρωνες αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα βρεις καποιο στα μετρα σου





σωστος .....και γω εκει θα εψαχνα ,αλλα χωρις το μοτορι φυσικα.

Αρκει να μην πεσεις σε ημερομηνια που εχει καμια εκθεση γιατι θα σε δαγκωσουν +το οτι δεν θα βρεις ευκολα

για σιγουρια μπες στo http://www.all-hotels.gr/index.php?SCREEN=diamoni2&order=Discount%3D-1%2CLEFT%28Listing%2C1%29%2Csubcategory.SubCategoryID%2Caccom.paramAccomClassID%2Caccom.NameLANG

DimChios
19/10/2006, 04:07
Λάμπρο, άκου με φίλε!

Ξενοδοχείο ΑΤΛΑΣ στην Εγνατίας 40, 2310 537046

Οκ, είναι Δ' Κατηγορίας, ψιλό-γ@μηστρώνας, αλλά καθαρό και φθηνό!

Εγώ για δίκλινο ένα βράδυ έδωσα 45 Ευρά!

Μονόκλινο φαντάζομαι κανένα 30άρι!

Χωρίς πρωινά και μλκιες αλλά χέστηκες!

:wave2: :wave2:


Πάντως υπάρχουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ αντίστοιχα στην Εγνατία....

Nikoskazer2000
19/10/2006, 05:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Λάμπρο, άκου με φίλε!

Ξενοδοχείο ΑΤΛΑΣ στην Εγνατίας 40, 2310 537046

Οκ, είναι Δ' Κατηγορίας, ψιλό-γ@μηστρώνας, αλλά καθαρό και φθηνό!

Εγώ για δίκλινο ένα βράδυ έδωσα 45 Ευρά!

Μονόκλινο φαντάζομαι κανένα 30άρι!

Χωρίς πρωινά και μλκιες αλλά χέστηκες!

:wave2: :wave2:


Πάντως υπάρχουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ αντίστοιχα στην Εγνατία....

Define "ψιλό-γ@μηστρώνας" φίλτατε Δημήτρη :a55:

Εγω ας πούμε που οταν ανέβηκα για τη ΔΕ-ΛΕΡΑ (θυμάσαι πότε), πήγα σε ενα στην Ομόνεια με 55ευρά νομίζω τη βραδιά (ναι με ψιλο:a021: ). Ανεβαίνω 7ο όροφο :eek: , αφήνω τα πράματα μου και με το που ξαπλώνω ακούω "ααααουαοουαουαουαουαου" και χτύπους στον τοίχο :rolleyes: . "Κοίτα να δείς ρε φούστη μου", λέω. "Αν δεν μπορείς να ρίξεις εναν ύπνο το μεσημέρι γιατί οι διπλανοί ρίχνουν :a021: φαντάσου τι έχει να γίνει το βράδυ...) Ευτυχώς αυτό έγινε μέρα μεσημέρι 13:00 και για 1 φορά μόνο.

Αλλα αφού δεν εκανε παρέλαση το ζωικό βασίλειο στο δωμάτιο μου πάλι καλά να λες εε;

Τελικά εμένα "γ@μηστρώνας", "ψιλό-γ@μηστρώνας" ή απλά :evil: σύμπτωση;

Multijohn
19/10/2006, 07:05
Λάμπρο δεν το έχω αναφέρει ποτέ αλλά δουλεύω ρεσεψιόν σε ξενοδοχείο.Βέβαια εμείς είμαστε 4**** και το μονόκλινο μπορώ να στο δώσω 65(πολύ ειδική τιμη) αλλά πές μου μπάτζετ και εδώ είμαστε!Εχω πάρα πολλούς γνωστούς σε ξενοδοχεία!6947566484 είναι το κινητό μου εάν προτημάς.Και φυσικά δεν μπορώ να σκεφτώ οτι θα έρθεις Θεσσαλονίκη και δεν θα σε γνωρίσω!Πές μου οτι θα έρθεις και με το SV κιόλας να βαρέσω απεργία στη δουλειά!

Multijohn
19/10/2006, 07:08
Εχω δουλέψει και στο Ατλας που λέει και ο φίλος παραπάνω και δεν το συνιστώ.

Vezouvios
19/10/2006, 08:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Λάμπρο δεν το έχω αναφέρει ποτέ αλλά δουλεύω ρεσεψιόν σε ξενοδοχείο.Βέβαια εμείς είμαστε 4**** και το μονόκλινο μπορώ να στο δώσω 65(πολύ ειδική τιμη) αλλά πές μου μπάτζετ και εδώ είμαστε!Εχω πάρα πολλούς γνωστούς σε ξενοδοχεία!6947566484 είναι το κινητό μου εάν προτημάς.Και φυσικά δεν μπορώ να σκεφτώ οτι θα έρθεις Θεσσαλονίκη και δεν θα σε γνωρίσω!Πές μου οτι θα έρθεις και με το SV κιόλας να βαρέσω απεργία στη δουλειά!



Αρε πως φαινονται οι μακεδονες!!!!!

Μεσα στην εξυπηρετηση ειμαστε κουφαλες αθηναιοι!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tropeas
19/10/2006, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Λάμπρο, άκου με φίλε!

Ξενοδοχείο ΑΤΛΑΣ στην Εγνατίας 40, 2310 537046

Οκ, είναι Δ' Κατηγορίας, ψιλό-γ@μηστρώνας, αλλά καθαρό και φθηνό!

Εγώ για δίκλινο ένα βράδυ έδωσα 45 Ευρά!

Μονόκλινο φαντάζομαι κανένα 30άρι!

Χωρίς πρωινά και μλκιες αλλά χέστηκες!

:wave2: :wave2:


Πάντως υπάρχουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ αντίστοιχα στην Εγνατία....
Αυτό ακριβώς θέλω... μια χαρά... (ε και τι θα κάτσει να το κάνουμε βλέπουμε...είπαμε έναν ύπνο θα ρίξουμε...) :blush: :p

Tropeas
19/10/2006, 10:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Λάμπρο δεν το έχω αναφέρει ποτέ αλλά δουλεύω ρεσεψιόν σε ξενοδοχείο.Βέβαια εμείς είμαστε 4**** και το μονόκλινο μπορώ να στο δώσω 65(πολύ ειδική τιμη) αλλά πές μου μπάτζετ και εδώ είμαστε!Εχω πάρα πολλούς γνωστούς σε ξενοδοχεία!6947566484 είναι το κινητό μου εάν προτημάς.Και φυσικά δεν μπορώ να σκεφτώ οτι θα έρθεις Θεσσαλονίκη και δεν θα σε γνωρίσω!Πές μου οτι θα έρθεις και με το SV κιόλας να βαρέσω απεργία στη δουλειά!
απο χρήματα με ενδιαφέρει κάτι αρκετά οικονομικό μιας και θα έρθω, την μια μέρα να πιώ καφέδες με όλους εσάς και την επόμενη να πάω σιγά σιγά προς Ξάνθη....
ναι, θα ανέβω με το SV ,
και θέλω να κάνω μόνο έναν ύπνο και μετά να πάω Ξάνθη όπου και έχω κλείσει ξενοδοχείο για 2 διανυκτερεύσεις...
Λοιπόν αν θες έχεις χρόνο και μπορείς κανόνισε ένα καφεδάκι για την Παρασκευή να τα πούμε και με τους λοιπούς βόριους , (μην ξεχάσεις τον alexioannidi :lol: :lol: :lol: ) , να δω και εγώ τα ξαδέρφια μου, και

DimChios
20/10/2006, 03:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Εχω δουλέψει και στο Ατλας που λέει και ο φίλος παραπάνω και δεν το συνιστώ.


Ε, καλά, μή νομίζεις....

Κι εγώ για :a021: :a021: πήγα!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Επειδή τον ξέρω τον Λάμπρο ρε φιλαράκι, γι αυτό το λέω!
Μή κοιτάς που κάνει το δύσκολο, για τέτοιο ξενοδοχείο ψάχνει! :winka:


:lol: :lol: :lol:

:wave2:

DimChios
20/10/2006, 03:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vezouvios
Αρε πως φαινονται οι μακεδονες!!!!!

Μεσα στην εξυπηρετηση ειμαστε κουφαλες αθηναιοι!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



Εγώ όμως ΔΕΝ είμαι Μακεδόνας! :nono: :nono:

:winka:

Tropeas
20/10/2006, 08:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Επειδή τον ξέρω τον Λάμπρο ρε φιλαράκι, γι αυτό το λέω!
Μή κοιτάς που κάνει το δύσκολο, για τέτοιο ξενοδοχείο ψάχνει! :winka:
:lol: :lol: :lol:
:wave2: :blush: :a13: :a13: :a13: :lol: :bawl: :bigcry:

gian_nykt
20/10/2006, 09:25
Βολταράκι?
καλήηηηηη!!!!

Multijohn
20/10/2006, 20:45
Για παρασκευή 27/10 μιλάμε έτσι?!Δουλεύω απόγευμα και σχολάω στις 11 το βραδάκι.Θα συνεννοηθώ με τον alexioannidis και μάλλον θα κανονίσετε εσείς κάτι και θα έρθω να σας βρώ εκεί που θα είστε!Παίδες ποιοί άλλοι είναι μέσα?!

Dodok edessa
20/10/2006, 21:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Εγώ όμως ΔΕΝ είμαι Μακεδόνας! :nono: :nono:

:winka:

γιατι ρε απο που εισαι :eyepop:



:lol: :rotflmao: :bawl: :lol: :rotflmao: :lol:

DimChios
21/10/2006, 02:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
γιατι ρε απο που εισαι :eyepop:



:lol: :rotflmao: :bawl: :lol: :rotflmao: :lol:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Τι μ@λ@κ@ είναι!!!

:lol: :lol:



Από την Ελαφόνησο! :hypnotize

Multijohn
24/10/2006, 04:38
Ρε Θεσσαλονικείς,τι θα γίνει?!Θα το υποδεχτούμε το παιδί?!

Tropeas
24/10/2006, 14:24
Σφύρα τους εσύ prive που τους ξέρεις απο κοντά και εγώ θα φροντίσω να κάνω σήμερα το βράδυ τα σχέδια μου για την Παρασκευή, να βγάλω την λίστα, του ποιοι θα μπορούσαμε να βρεθούμε κλπ κλπ...:beer: :D

Multijohn
25/10/2006, 18:12
.....

OldMan
25/10/2006, 18:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
.....

ΟΛΟΙ αυτοί θα είναι ρε συ ???? :eyepop: :look: :eyepop:

Tropeas
26/10/2006, 01:43
Oldman κανόνισε να μην σε δώ....:D :p :beer: :beer: :beer: :lol: :lol: :lol: :rotflmao:

gian_nykt
26/10/2006, 09:27
Βγάλε ρε Λάμπρο και μερικές φωτό με τα παιδιά να σας δούμε όταν κατέβεις πάλι με το καλό!!

Tropeas
26/10/2006, 12:13
Εννοείται... έχω εξοπλιστεί καταλλήλως...:winka: :evil: :lol: :lol: :lol: :beer:

bartlal
26/10/2006, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Oldman κανόνισε να μην σε δώ....:D :p :beer: :beer: :beer: :lol: :lol: :lol: :rotflmao:

αφου θα κατεβει βαρυμποΥμπη, πως θα τον δεις? :winka:

Multijohn
28/10/2006, 03:16
Σχετικά λίγοι.14 άτομα μπορέσαμε μόνο αλλά ο Λάμπρος άξιζε για πολύ περισσότερους!Την επόμενη θα του κάνω πολύ μεγαλύτερη υποδοχή πάντως!Λεπτομέρειες και φώτο,σύντομα!
Κουλάδι alexioannidis ο ψηλός(Λάμπρος) ΄λέει μόνο λόγια είσαι!Αντε βρε!Κάνεις εθνική καριέρα πλέον!!!Θα σΕ λιανίσω τα κόκκαλα άμα σε πετύχω πουθενά!!!

Tropeas
31/10/2006, 08:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Σχετικά λίγοι.14 άτομα μπορέσαμε μόνο αλλά ο Λάμπρος άξιζε για πολύ περισσότερους!Την επόμενη θα του κάνω πολύ μεγαλύτερη υποδοχή πάντως!Λεπτομέρειες και φώτο,σύντομα!
Κουλάδι alexioannidis ο ψηλός(Λάμπρος) ΄λέει μόνο λόγια είσαι!Αντε βρε!Κάνεις εθνική καριέρα πλέον!!!Θα σΕ λιανίσω τα κόκκαλα άμα σε πετύχω πουθενά!!!
Jhonny μάστορα, κουβεντιάζαμε και με τον javaneze εχθές στο Δέλεαρ και μου λεγε ότι μακράν είσαι το καλύτερο Σαλονικιώτικο παληκάρι...:beer: να στε καλά παιδιά πάντα όρθιοι με υγεία!!! όλοι είσασταν υπέροχοι, κάναμε πολύ καλή παρέα τσιμπήσαμε τα μπινελίκια μας κάναμε τις πλάκες μας...
Αντε και στο επανειδήν όπως λέει και ο παπούς μου, "με το καλό να ξανασμίξωμε";)
Όποτε κατέβετε Αθήνα σφυρίχτε ποιο νωρίς κλέφτικα , και αν δεν το δω μέσω φόρουμ έχετε και το κινητό, και όταν κατέβεις πάτρα σε περιμένω μπας και πάμε παρέα....;)
όσο για τον άλλον το δήθεν SVάκια και μάλιστα κωλοφτιαγμένο με μπροστινά κλπ...
τι έγινε? φοβήθηκε? μήπως δεν έχει εκκινήσεις? (τετοια να του λέω , φτιάχνεται???) :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :bigcry: :bawl: :wave2:

ΥΓ. και να πούμε (αν και θα τα γράψω όλα αναλυτικά) ότι δεν έχει σημασία που γράφει ο καθένας αλλά οτι είναι μοτοσυκλετιστής...
Γιατί μου λέγαν ότι στο μοτο.gr δεν γράφουνε για βόλτες απο βόρια κλπ κλπ. Μα αυτός που θα διοργανώσει την βόλτα ή που θα την δημοσιοποιήσει και σε άλλα φόρουμ είναι πρώτα απο όλα ο χρήστης... το φόρουμ και το κάθε φόρουμ είναι το μέσο... Οπότε και όλοι οι βόρειοι μπορούν όπου γράφουν να ενημερώνουν και τα φόρουμ που θεωρούν ότι αξίζουν ή ότι έχουν άτομα που να αξίζουν κλπ κλπ.... τελικά μαζευτήκαμε απο παντούδιάφορα φόρουμ και μη μοτοσυκλετιστές και περάσαμε τέλεια....!!!:wave2:

gian_nykt
31/10/2006, 10:55
που ειναι οι ΦΩΤΟ???
ΟΕΟ???